» »

Dopust 2017

Dopust 2017

1
2
»

balluf ::

Zanimivo...sedaj grem pa v vodoravno...

balluf ::

Se zmeraj nismo zbrali letošnje destinacije pri sosedih v kampu, kakšna priporočila za kamp primeren družini z otroci v šotoru.Kamp naj bi imel parcele v senci po možnosti ločena lokacija mobilnih hišk ,plažo primerno za otroke, čiste sanitarije.

Pa da ni Straško....

Mravlek ::

Poskusi Valkanela (Vrsar)....ogromno sence, sanitarije OK še lani so plažo čist prenovili...
V čem je bistvo življenja? Ups...bistvo računalnika! To je zdaj vprašanje?

balluf ::

Mravlek je izjavil:

Poskusi Valkanela (Vrsar)....ogromno sence, sanitarije OK še lani so plažo čist prenovili...


Mravlek hvala, zgleda zanimivo,malo drago...v mislih smo imeli bolj Severno-srednjo dalmacijo.

smacker ::

Čikat na Lošinju - borova šuma, polno slovencev, aqua park za otroke. Ali pa Soline (biograd na moru).

balluf ::

smacker je izjavil:

Čikat na Lošinju - borova šuma, polno slovencev, aqua park za otroke. Ali pa Soline (biograd na moru).


Soline so katastrofa je bil lani frend v njem , zelo neprijazni, sanitarije umazane predvsem zaradi poljakov, madžarov... na plaži pa cel Biograd.

Čikat, zanimiv,drag bom malo pogledal, če je polno slovencev ni vedno najbolje, so-smo včasih ravnotako nekulturni-nemarni kot že zgoraj napisani narodi.

Tilen ::

Za mlajše, mlade po srcu in tiste, ki se radi zabavate, predlagam Vodice. Vzdušje je noro. 24/7 se nekaj dogaja.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

balluf ::

Tu se pogovarjamo o kampih ne o party mestih !

Tilen ::

Vidim, zato sem dodal tudi izkušnjo party mesta, kot možnost za dopust 2017.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

TOP ::

krneki0001 je izjavil:

Streha avta zdrži brez problema 300kg, ko avto stoji na miru.
Med vožnjo pa je problem upor zraka in zato je priporočeno da na strehi ni več kot 75kg. Šotori imajo od 35 do 50kg, ko so zloženi, zato ni panike.



http://www.mamut4x4.com/?kategorija=103...

Rad bi te vidu v tem,ko te ponoči doseže kaka nevihta,ti pa ležiš na ogromni plehasti ploščadi in čakaš,kdaj bo stela udarila ali pa veter te odpihnu.:D

balluf ::

Potem dodaj kamp v tem mestu, če si bil v njem...

Da ne boš mislil, da težim.. sem bil tam pred...uf..23setimi leti...8-), ker klapa mismo bili ravno rave fani smo bili samo dve noči potem spokali do Primoštena in praznili market v kampu Adriatic (predvsem pivo je zmanjkovalo) :D

Tilen ::

Ne vem, zakaj ste uporabniki kampov ugrabili temo. OP sploh ne govori o tem. Težko napišem kaj o kampu v Vodicah, ker nimam izkušenj z njim. Naslov teme se mi zdi splošen in tako sem samo napisal, da so Vodice odličen kraj za zabavo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

krneki0001 ::

Mravlek je izjavil:

Poskusi Valkanela (Vrsar)....ogromno sence, sanitarije OK še lani so plažo čist prenovili...


Istra ni morje. V istri se gnete kmetavzov, ki se ne znajo obnašat, če že na hrvaško, potem na otoke, pa en na krk ali pag, ker tam je tudi gužva.

smacker je izjavil:

Čikat na Lošinju - borova šuma, polno slovencev, aqua park za otroke. Ali pa Soline (biograd na moru).


Soline so ozek kamp z premalo plaže in preveč raztegnjen v smer od morja. Če veter ne piha, si ko v parnem kotlu, kjer teče od tebe. Še posebej se to občuti, če si s šotorom na tleh, kjer se resnično vročina zadržuje.

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

TOP je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Streha avta zdrži brez problema 300kg, ko avto stoji na miru.
Med vožnjo pa je problem upor zraka in zato je priporočeno da na strehi ni več kot 75kg. Šotori imajo od 35 do 50kg, ko so zloženi, zato ni panike.



http://www.mamut4x4.com/?kategorija=103...

Rad bi te vidu v tem,ko te ponoči doseže kaka nevihta,ti pa ležiš na ogromni plehasti ploščadi in čakaš,kdaj bo stela udarila ali pa veter te odpihnu.:D


Smo že bili na taki burji, da so trajekte ustavili med rabom in celino, kar se zgodi mogoče enkrat na leto, pa ni problemov spati v tem šotoru. Tudi v zelo zelo hudem nalivu smo bili, pa voda notri ne pride, tako da si na suhem in nimaš problemov, bolje kot na tleh.

Da bi pa strela udarila v šotor, bi moral biti pa nekje na prostem, zelo izpostavljen, kar pa v kampu pod drevesi nisi.

Tilen je izjavil:

Ne vem, zakaj ste uporabniki kampov ugrabili temo. OP sploh ne govori o tem. Težko napišem kaj o kampu v Vodicah, ker nimam izkušenj z njim. Naslov teme se mi zdi splošen in tako sem samo napisal, da so Vodice odličen kraj za zabavo.

zato:

balluf je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Za apartmaje ti pa bolj malo lahko pomagam.

Če bi kampiral, ti bi lahko naštel vsaj 15 lepih, čistih in dobrih kampov.


Evo se tudi jaz pridržujem vprašanju, mi bomo šli s šotorom (3 članska družina) pa me zanima kaj priporočaš (severna dalmacija po možnosti).


Kolko imaš starega otroka?
Ena izmed možnosti je Rab in njegova Rajska plaža. Otroci se na mivki lahko naigrajo, pa družbe je ogromno in vsak večer animacije.

Zgodovina sprememb…

balluf ::

Na Rabu smo že bili, ko je bil tamali star 2 in 3 leta smo imeli mivko povsod :)) sedaj jih ima 9, bi probali še kam drugam.

krneki0001 ::

Ugljan, Pašman, Mljet, Dugi otok v okolici Zadra, drugače pa Hvar ali Korčula malo nižje.

balluf ::

krneki0001 je izjavil:

Ugljan, Pašman, Mljet, Dugi otok v okolici Zadra, drugače pa Hvar ali Korčula malo nižje.


Kakšni konkretni predlogi kampov ?

krneki0001 ::

Hvar - Vira in Lili (predlagal jype, jaz še nisem bil tam)
Korčula - Jurjević - Laguna
Ugljan - Porat
Pašman - Arboretum
Dugi otok - Kargita

Invictus ::

Vse kar rabiš je tole...

https://goo.gl/images/LmA3CM

Potem greš kamor hočeš ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

balluf ::

Invictus je izjavil:

Vse kar rabiš je tole...

https://goo.gl/images/LmA3CM

Potem greš kamor hočeš ;).


:))8-):8) to !

Sem že zgoraj napisal, da mi žena še na trajekt noče ;):P.

Invictus ::

balluf je izjavil:

Invictus je izjavil:

Vse kar rabiš je tole...

https://goo.gl/images/LmA3CM

Potem greš kamor hočeš ;).


:))8-):8) to !

Sem že zgoraj napisal, da mi žena še na trajekt noče ;):P.

Zamenjaš ženo s tako, ki gre, ali pa jo pustiš doma. Saj greš končno na dopust ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

balluf ::

Invictus je izjavil:

balluf je izjavil:

Invictus je izjavil:

Vse kar rabiš je tole...

https://goo.gl/images/LmA3CM

Potem greš kamor hočeš ;).


:))8-):8) to !

Sem že zgoraj napisal, da mi žena še na trajekt noče ;):P.

Zamenjaš ženo s tako, ki gre, ali pa jo pustiš doma. Saj greš končno na dopust ;).



:)):D8-)

krneki0001 ::

Invictus, evo spet se ena bajska prodaja - http://www.mynautics.com/si/showBoat/El...

Invictus ::

Jo vzameme za jurja, če je zraven poceni privez.

Drugače se držim 3F pravila...

If it flys, floats or fucks, rented.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

krneki0001 ::

Za jurja jo jaz vzamem brez priveza. Privez si zrihtam na Krku ali Rabu, pol jo pa počasi poštimam. 10k je pa orenk previsoka cena.

balluf ::

krneki0001 je izjavil:

Hvar - Vira in Lili (predlagal jype, jaz še nisem bil tam)
Korčula - Jurjević - Laguna
Ugljan - Porat
Pašman - Arboretum
Dugi otok - Kargita


Pi... zgleda, da letos ne pojdemo nikamor "nedivedu"je žena vse skritizirala, ali ni sence ali prenevarna plaža...
Če bi bilo po moje bi rabil samo plac v senci en roštilj in mrzlo pivo in občasno malo morja in sem dober za 14 dni.

Invictus ::

Pol naj pa najde sama ali pa pojdi sam na dopust s froci...

Bo še najmanj problemov :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

balluf ::

Invictus je izjavil:

Pol naj pa najde sama ali pa pojdi sam na dopust s froci...

Bo še najmanj problemov :D.


Če bi bilo tako lahko...:'(8-)

Tilen ::

A bo vsaj plačala? :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

balluf ::

Tilen je izjavil:

A bo vsaj plačala? :)


Saj ni tako hudo.:D
Prenaša bolj slabo vožnjo, in če že mora trpeti vožnjo bi rada vsaj en lep plac v senci, drugače pa mi glih ne šparamo ko gremo na morje (seveda po pameti) uf sem se zmislil lani...
Straško, (sicer bil razočaran) ,smo šli zvečer v Novaljo na večerjo, oblečeni (predvsem jaz) bolj domače, mi je zadišalo pred eno konobo , je bilo za čakat, smo prišli noter ravno pred enimi italijani. Ko smo čakali , enih 5 minut pride natakar in vpraša tako bolj (kaj hočete tukaj a ne vidite da so italjiani za vami) ali bomo večerjali, haloo. Ko je spraševal Italijane se je kar topil od pocukranih besed.
Mizo smo sicer kar hitro dobili, smo naročili malo tega malo onega popili par pivc..no na koncu smo ziher pustili vsaj 2-3krat več kot uno škrti Italijani. Na koncu se je natakar stopil (od pocukranih besed) pri naši mizi.
Smo kakšen večer kasneje šli še enkrat, ker je bila hrana odlična, me je natakar ugledal na vratih (altroke Italijani):))

Na hvaru še nisem bil razmišljam...kdo priporoča kakšen dober kamp ?

krneki0001 ::

balluf je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Hvar - Vira in Lili (predlagal jype, jaz še nisem bil tam)
Korčula - Jurjević - Laguna
Ugljan - Porat
Pašman - Arboretum
Dugi otok - Kargita


Pi... zgleda, da letos ne pojdemo nikamor "nedivedu"je žena vse skritizirala, ali ni sence ali prenevarna plaža...
Če bi bilo po moje bi rabil samo plac v senci en roštilj in mrzlo pivo in občasno malo morja in sem dober za 14 dni.


Če je pa kamp viro skritizirala zarad sence ali nevarne plaže, ji pa kr povej da ima PMS. Cel kamp je namreč v senci, plaža je pa taka, vse kar vidiš dreves, je pa kamp. Resnično ima kamp sence veliko, razen nekaj novih parcel na vrhu hriba, ki pa so narejene za visoke avtodome nimajo sence.
 Kamp vira

Kamp vira



Ta velika stavba je gostilna. V pritličju peče pice, zgoraj restavracija. Iz vode se zadereš, da bi pico, pa ko je pečena te pokliče in prideš pojest za mizo, al pa si odneseš s sabo. V prvem štuku imajo pa hobotnice na tisoč in en način, pa vse skupaj še poceni.

Zgodovina sprememb…

balluf ::

krneki0001 je izjavil:

balluf je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Hvar - Vira in Lili (predlagal jype, jaz še nisem bil tam)
Korčula - Jurjević - Laguna
Ugljan - Porat
Pašman - Arboretum
Dugi otok - Kargita


Pi... zgleda, da letos ne pojdemo nikamor "nedivedu"je žena vse skritizirala, ali ni sence ali prenevarna plaža...
Če bi bilo po moje bi rabil samo plac v senci en roštilj in mrzlo pivo in občasno malo morja in sem dober za 14 dni.


Če je pa kamp viro skritizirala zarad sence ali nevarne plaže, ji pa kr povej da ima PMS. Cel kamp je namreč v senci, plaža je pa taka, vse kar vidiš dreves, je pa kamp. Resnično ima kamp sence veliko, razen nekaj novih parcel na vrhu hriba, ki pa so narejene za visoke avtodome nimajo sence.
 Kamp vira

Kamp vira



Ta velika stavba je gostilna. V pritličju peče pice, zgoraj restavracija. Iz vode se zadereš, da bi pico, pa ko je pečena te pokliče in prideš pojest za mizo, al pa si odneseš s sabo. V prvem štuku imajo pa hobotnice na tisoč in en način, pa vse skupaj še poceni.


Saj ta kamp sem tudi jaz gledal , je mišljeno skritizirala ,da mora na trajekt. Kot sem že zgoraj napisal me mika na Hvar ker tamše nisem bil.
Aja, a ti si tam že bil ? Kakšen sistem rezerviranja parcel imajo ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: balluf ()

erkgheoruugh ::

balluf je izjavil:

Tilen je izjavil:

A bo vsaj plačala? :)



Na hvaru še nisem bil razmišljam...kdo priporoča kakšen dober kamp ?


Mi že vrsto let obiskujemo Grebišče. Je pa bolj za šotorit, prikole in ostali folk v škatlah je zaradi razdelitve kampa na soncu.
Veliko parcel ima neke vrste zidano letno kuhinjo, kar pomeni pult, elektriko, korito za pomivanje, vse lično izdelano.

krneki0001 ::

balluf je izjavil:

Saj ta kamp sem tudi jaz gledal , je mišljeno skritizirala ,da mora na trajekt. Kot sem že zgoraj napisal me mika na Hvar ker tamše nisem bil.
Aja, a ti si tam že bil ? Kakšen sistem rezerviranja parcel imajo ?


Ja, jaz sem že kar nekaj let tam redno, ker se spočijem. Ob 22h je mir v kampu, slišiš kak pogovor, norenja dretja in pijančevanja pa ni, da bi te motilo. Ja se par ljudi zbere in pijejo, ampak noben se ne dere ali razgraja.

Sistem je tak, da si pogledaš karto kampa na njihovi strani in si izbereš parcelo, pošlješ mail in jo rezerviraš. Potem ti pošljejo pa številko računa in jim nakažeš 100€ za rezervacijo, ki pa se na koncu prištejejo k plačilu - v bistvu plačaš aro, tako da nisi nič na zgubi.

Skozi kamp pelje asfaltna pot, šotori so pa na terasah ob tej poti. Imajo pa eno dobro zadevo, namreč v kampu ni avtomobilov, ampak so na varovanem parkirišču nad kampom. V kampu so samo avtodomi od vozil. V kamp pripelješ z avtom stvari (seveda ne več kot 10 do 20km/h hitrosti), potem ga pa umakneš iz kampa, da imajo otroci cel kamp za igrišče in da se lahko igrajo kjerkoli hočejo. Za otroke imajo animacijo, risanje, ples, izdelava kakih mask, ...., tudi potapljači so že prišli in vsakega otroka odpeljali šnorklat s tapravo potapljaško opremo. Dobi po en otrok malo flašo, regulator in masko, pa gredo nekje 100m od obale, da si ogledajo kaj je pod vodo (tak majhen krog naredijo, da vsak dobi občutek kaj je to potapljanje. 2 potapljača na enega otroka, da je res varno in tko so po 4 otroke na enkrat peljali gledat pod vodo.

WC-ji so očiščeni vsakih nekaj ur, tako da so res čisti, tople vode nikoli ne zmanjka, delavec kampa pa se stalno vozi (na vsakih 15 do 20 minut) z električnim avtomobilom za golf s šestimi sedeži in preverja, da kdo ne dela škode in bedarij, pa opozarja tiste, ki "pozabijo" avto v kampu, da ga odstranijo iz kampa. Če se ti ne da hodit, se usedeš zraven na tist avtoček in te odpelje do recepcije in trgovine zraven. Trgovina je dobro založena, cene so pa nizke (2 lepinje, 4 zrezke, 20 čevapov, liter soka in liter kokakole sem dobil v trgovini za 9 evrov v našem denarju, kar se mi sploh ne zdi drago).

V glavnem, jaz se tam res spočijem (tudi zato, ker ugasnem telefon za tiste 3 do 4 tedne), ....


Če pa tvojo moti trajekt, pa lahko ostane v avtu, sploh vedela ne bo, da se pelje s trajektom. Razen, če misliš iz splita it na hvar, ker se pelješ več ur. Sam grem raje do drvenika (v bistvu do Ploć, potem pa nazaj do drvenika, ker je bistveno hitreje) in tam na trajekt, pa se peljem tisto urco s trajektom, samo potem moraš čez cel otok, da prideš do kampa vira. Samo jaz grem ponoči iz slovenije, pa sem zjutraj na prvem trajektu in imamo že "kamp" postavljen, ko se ostali okoli nas začnejo šele zbujat.

balluf ::

krneki0001 je izjavil:

balluf je izjavil:

Saj ta kamp sem tudi jaz gledal , je mišljeno skritizirala ,da mora na trajekt. Kot sem že zgoraj napisal me mika na Hvar ker tamše nisem bil.
Aja, a ti si tam že bil ? Kakšen sistem rezerviranja parcel imajo ?


Ja, jaz sem že kar nekaj let tam redno, ker se spočijem. Ob 22h je mir v kampu, slišiš kak pogovor, norenja dretja in pijančevanja pa ni, da bi te motilo. Ja se par ljudi zbere in pijejo, ampak noben se ne dere ali razgraja.

Sistem je tak, da si pogledaš karto kampa na njihovi strani in si izbereš parcelo, pošlješ mail in jo rezerviraš. Potem ti pošljejo pa številko računa in jim nakažeš 100€ za rezervacijo, ki pa se na koncu prištejejo k plačilu - v bistvu plačaš aro, tako da nisi nič na zgubi.

Skozi kamp pelje asfaltna pot, šotori so pa na terasah ob tej poti. Imajo pa eno dobro zadevo, namreč v kampu ni avtomobilov, ampak so na varovanem parkirišču nad kampom. V kampu so samo avtodomi od vozil. V kamp pripelješ z avtom stvari (seveda ne več kot 10 do 20km/h hitrosti), potem ga pa umakneš iz kampa, da imajo otroci cel kamp za igrišče in da se lahko igrajo kjerkoli hočejo. Za otroke imajo animacijo, risanje, ples, izdelava kakih mask, ...., tudi potapljači so že prišli in vsakega otroka odpeljali šnorklat s tapravo potapljaško opremo. Dobi po en otrok malo flašo, regulator in masko, pa gredo nekje 100m od obale, da si ogledajo kaj je pod vodo (tak majhen krog naredijo, da vsak dobi občutek kaj je to potapljanje. 2 potapljača na enega otroka, da je res varno in tko so po 4 otroke na enkrat peljali gledat pod vodo.

WC-ji so očiščeni vsakih nekaj ur, tako da so res čisti, tople vode nikoli ne zmanjka, delavec kampa pa se stalno vozi (na vsakih 15 do 20 minut) z električnim avtomobilom za golf s šestimi sedeži in preverja, da kdo ne dela škode in bedarij, pa opozarja tiste, ki "pozabijo" avto v kampu, da ga odstranijo iz kampa. Če se ti ne da hodit, se usedeš zraven na tist avtoček in te odpelje do recepcije in trgovine zraven. Trgovina je dobro založena, cene so pa nizke (2 lepinje, 4 zrezke, 20 čevapov, liter soka in liter kokakole sem dobil v trgovini za 9 evrov v našem denarju, kar se mi sploh ne zdi drago).

V glavnem, jaz se tam res spočijem (tudi zato, ker ugasnem telefon za tiste 3 do 4 tedne), ....


Če pa tvojo moti trajekt, pa lahko ostane v avtu, sploh vedela ne bo, da se pelje s trajektom. Razen, če misliš iz splita it na hvar, ker se pelješ več ur. Sam grem raje do drvenika (v bistvu do Ploć, potem pa nazaj do drvenika, ker je bistveno hitreje) in tam na trajekt, pa se peljem tisto urco s trajektom, samo potem moraš čez cel otok, da prideš do kampa vira. Samo jaz grem ponoči iz slovenije, pa sem zjutraj na prvem trajektu in imamo že "kamp" postavljen, ko se ostali okoli nas začnejo šele zbujat.



Te lahko kontaktiram na zs, da ne bom preveč osebne stvari spraševal tu gor ?

krneki0001 ::

Komot.

sivistol ::

https://www.facebook.com/viralthread/vi...

Kva pravite na tole ?

Zgled zanimivo

koyotee ::

Ma teli kampi na hrvaškem so ratali dražji od apartmajev!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

sivistol ::

koyotee je izjavil:

Ma teli kampi na hrvaškem so ratali dražji od apartmajev!


Ma tsle prikolca je dobra da gres , si parkiras nekje za en dan , pol si en dan tam , prespis pa drug dan dalje

maco-maco ::

V bistvu je z navadno prikolico manj dela. So pa brako spet popularne - vedno več novih proizvajalcev. Pa kar nekaj je še tistih starih, še iz naše mladosti (očitno kar trpežna zadeva). Imaš pa tudi tiste expres šotore. Če gremo za par dni, vzamemo expres, drugače velikega tunela.
Kaj?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kampiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8110162 (1244) Mato989
»

Kampiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7212554 (9593) Go-ahead
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17038137 (28181) ThinkPad
»

Kampi, hišice, morje..

Oddelek: Loža
102842 (2218) maco-maco
»

Malo samote na hrvaški obali ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5121308 (19187) msjr

Več podobnih tem