» »

Kampiranje

Kampiranje

1
2
»

Kleemen ::

No super, midva greva "na blef" do Poreča, potem pa vidimo kako je zasedenost. Če bo vse polno pa se zapeljemo še malo naprej, v najslabšem primeru še dobre pol urce in smo na rt kamenjaku, če bo bolj gor vse zasedeno. :)

cresh ::

Mi se vrnili s korzike, kampiranje, letos prvič bili, nekatere cene kampov so res smešne.

perci ::

Trajekt pa ...

Badwolff ::

Kaj pa naj bi imeli od tega, da rečeno, da je vse zasedeno ?

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: Badwolff ()

Curly ::

Veliko kampov ima "neparcelirano" cono, tam ni rezervacij, postavis kjer najdes luknjo, vzames kolikor da, vedno se kaj najde.

Jah, to je za cez noc ok, za daljsi dopust pa niti ne. V bohinju te zdajle natlacijo kot sardine. Tam v gozdu se sicer najde plac za sotor ampak mas avto potem precej stran. S prikolico pa v tisti del itak ne mores.

Curly ::

Sem bil parkrat v Straško, Pag, je ta cona kar obsežna in sem tudi v največji sezoni dobil prostor za prikolico 4.5m+ tenda+ avto. Je pa res da gre za velik kamp, in je ta cona cez celotno dolžino, bohinj predvidema, da se s tem ne more primerjat.

Tudi npr. Na Krku v Ježevac sem bil enkrat začetek Avgusta in smo isto našli prostor, sicer za 2 majhna šotora ampak smo ga :)

Tako da jaz si v vse malo večje kampe upam iti brez rezervacije, ker verjamem da se vedno kaj dobi.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: Curly ()

Pa dobr, strasko je za 10 bohinjskih, to ni primerjave. To so ogromni kampi.

Jst tudi v sobec grem brez rezervacije v sezoni ampak ce prides v soboto zvecer...se bos kar najebal dobit normalen plac. Ne govorim o sotoru 2x2m.

cresh ::

perci je izjavil:

Trajekt pa ...

Trajekt me prišel 150€ v obe smeri.
2 odrasla + 2 otroka (5+8L) + avto (focus).

Tko, da če se dobi ugodne karte za trajekt, si kr zmagu.

Ja, to je pa res poceni. Jst mam mondeota in sotorsko prikolico, tako da bi bilo verjetno opazno drazje. Sicer pa isto 2 plus 2. Pa planirat je treba dost naprej, ker si er ne dobis vec kart. Maybe next year.
1
2
»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

roadtrip, kampiranje in šnorklanje hrvaška

Oddelek: Loža
233502 (2586) krneki0001
»

Dopust 2017 (strani: 1 2 )

8917621 (14942) maco-maco
»

Kampi, hišice, morje..

101912 (1288) maco-maco
»

otok Krk-Šilo

1913852 (11898) TOP
»

Dobri avtokampi na Hrvaškem in v Sloveniji (strani: 1 2 )

5955412 (25647) shinko

Več podobnih tem