» »

Ana destnica

Ana destnica

DoloresJane ::

Ana je najpogostejše slovensko žensko ime. Vsaj tako se govori. Je tudi ime festivala uličnega gledališča, ki se naseli na ljubljanskih ulicah konec junija in traja približno do začetka julija. Če se boste kaj prikazali iz svojih brlogov in sprehodili po prestolnici, se ustavite malo. Zna biti zelo zabavno in ne gre za nobeno "visoko kulturo" proti kateri imajo nekateri toliko povedati.

Linka tokrat žal ni, ker me gospodična Google ne uboga.

Seveda ste dobrodošli, da moj post opremite z ustreznim linkom. :)

Tjulenj ::

naj bi bil www.anadesetnica.org, ampak ne deluje...
pa par drobtinic bomo spet dobili tudi v Kranj :)

Daedalus ::

Sem bil v petek na "otvoritvi" festivala - pa se mi je zdela malo lame:) Drugače so pa zanimivi predvsem ulični umetniki - in seveda zabavni:)
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

monster-x ::

v petek in včeraj sem si malo po mestu ogledoval, pa morm rečt, da slabo vreme naredi svoje...drgač pa niti ni blo slabo. dober je bil tisti tip, ki je izvajal akrobacije na biciklu:D

DoloresJane ::

Ja, Mike (mislim, da mu je tako ime) je bojda prava atrakcija. :D
Dajte, pojdite danes akj ven - prav lep dan je za postopanje po mestu! :)

Double_J ::

Kaj je sploh fora te otročarije? A mate že froce, da jih vozte tja?
Dve šivanki...

DoloresJane ::

Jaz jih nimam, mislim pa, da ulično gledališče ni namenjeno samo otrokom. Včasih se v teh predstavah izkristalizira nekaj, na kar sploh nisi pomislil. Kaj takega, kar v vsakdanjem življenju spregledaš. Vendar je to redko. V večini predstav pa se da preprosto uživati. In nasmejati. In sprostiti. Ti ljudje te do tega znajo pripeljati. :)

Nisem navdušena, da imate do stvari, ki jih ne razumete ali odklanjate tako izrazito sarkastičen odnos. ;( Nikogar ne forsiramo, da hodi v gledališče. Jaz vas samo obveščam, kaj vse se dogaja, ker se mi zdi izguba časa vse dni preživeti pred računalnikom. (Vendar tistih, ki to vseeno delajo, ne obsojam. Razumem jih.) Tisti, ki mojih namigov ne znate sprejeti dobrohotno, prosim, da pri izražanju svojega odklonilnega odnosa vsaj niste sarkastični.

Življenje je v vaših rokah in vedno imate svodobno izbiro, kaj boste počeli. Če nečesa ne cenite, pustite drugim, da to počnejo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Maribor Beda od mesta? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15230628 (26040) RockyS
»

Teater

Oddelek: Sedem umetnosti
81455 (1256) biokill
»

Skupaj proti dolgčasu :) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10629102 (21388) Damjan Jagar
»

Poletni festival v Ljubljani

Oddelek: Sedem umetnosti
192046 (1813) iration
»

Kakšna kultura? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
705833 (4954) Marjan

Več podobnih tem