» »

Skupaj proti dolgčasu :)

Skupaj proti dolgčasu :)

«
1
2 3

DoloresJane ::

Vem, da še nočete v šolo. In vem, da je bil dopust prekratek. Študentje - sprijaznite se: če niste deklice uspeli dobiti do sedaj, vam preostane samo še eno. Povabite jo kam drugam kot na kavo in sladoled. Morda bo navdušena. Če ne - no, potem še vedno lahko povabite koga drugega. Prijatelja, denimo. :)

V naslednjih dneh bo dogajalo:

25. Mednarodni grafični bienale
Odivja se na naslednjih lokacijah: Mednarodni grafični likovni center, Cankarjev dom, Moderna galerija, Narodni muzej in park Tivoli. (LJ) Če si želite res ogledati vse, vam bo to vzelo večino dneva. Hkrati pa bo nekaj, česar še niste doživeli. Vredno ogleda. :) Klik.

Še vedno se odvija Trnfest. Vstop na vse dogodke je prost, zato je obisk primeren tudi za tiste z vedno plitkim žepom. V tem primeru je ogled teme Zdravilo proti dolgčasu ali Trnfest 03 obvezen. Danes ste na Trnfestu lahko priča koncerta Etno histrie, delavnice afriških plesov in razstave fotografij Mance Juvan.

Danes, 17.7., ob 17.00 bo v Sv. Križu nad Belimi vodami koncert deškega pevskega zbora Zborovske šole M.I. Glinka iz Sankt Petersburga v Rusiji. Dirigent: Vladimir Beglecov. Klik.

V Tehniškem muzej v Bistri pri Vrhniki imajo razstavo Medičarstvo in svečarstvo ter prikaz predenja na kolovrat in ročnega tkanja na statvah. Sicer pa je tudi njihova stalna zbirka vredna ogleda.

V Muzeju novejše zgodovine Slovenije imajo na ogled razstavo Petdeseta leta na Slovenskem: Hiša leta 1953.

V Arboretumu Volčji potok je še vedno na ogled razstava lilij in dalij. Klik.

V Zoološkem vrtu v Ljubljani so za danes pripravili te tri delavnice. Skačemo skupaj, poslikava obrazov in Živali brez dlake na jeziku in telesu. Primerne so predvsem za otroke.

V Mariborski knjižnici je na ogled precej razstav: Klik1, klik2, klik3, klik4, klik5, klik6, klik7, klik8.

Slovensko Tolkienovo društvo je v knjižnici v Spodnjem Dupleku pripravilo razstavo. Več o tem: Knjižnica Duplek.

Na Ljubljanskem gradu je poleg razgleda z vrha stolpa možnost ogleda virtualnega muzeja. Bojda je zanimivo. :) Klik.

V Radovljici se odvija Festival Radovljica. Poleg tega se splača sprehoditi tudi po mestu, ki se do 25.8. vsak dan vrača v srednji vek.

*

Ne recite mi, da se nimate kam dati. Kajti v tem primeru boste naslednji teden vi (=namesto mene) iskali, kje se kaj dogaja. :D
  • preklicalo razglas: STASI ()

OwcA ::

Bi lahko bile napovedi vseh dogodkov zbrane v tej temi (seveda ima lahko vsak dogodek zraven še "svojo" temo)?
Otroška radovednost - gonilo napredka.

DoloresJane ::

Vsekakor. :) Dogovor naj bo tak: tule bodo zbrani dogodki, če pa bo želja po debati na kakšno temo, ki bo omenjena tu, se odpre nova tema. Prosim, da se tega držite.

Če, ste sami obiskali kakšno od prireditev in jo želite priporočiti še drugim ali pa samo sporočiti, da ste na prireditvi uživali, se pa le oglasite v tej temi. To velja tudi za prireditve, ki jih sama nisem omenila. 8-)

Tjulenj ::

Kranj - Festival Carniola ... septembra bodo Laibach! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tjulenj ()

Turboslav ::

Za vse ljubitelje techna, housa in progressiva:
30. avgusta se bo v Zelenem gaju, blizu kraja Dornberk dogajal party.
Najbolj znani DJi, ki bodo vrteli so Umek, DJ Rush, Marco Bailey, Marko Nastič in Adam Beyer, za več informacij pa stran www.explicitmusick.com

Zgodovina sprememb…

LPP ::

Nočna izmena, 29./30. avgust, z Vladom kreslinom, Tabuji, Srečno mladino, Muratom in Josejem in ostalimi :)) .... v Anhovem :O
Ljubljanski potniški promet

mile ::

The Stingers pridejo v sredo na metelkovo. Obveno za vse ljubitelje SKA ritmov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mile ()

DoloresJane ::

Klub vrhniških študentov prireja gledališki festival Cankarjada 2003, ki bo potekal od 10. do 13. septembra t.l.

Seveda letos ne pozabite na svoj abonma - več o tem lahko zveste v temi Abonmaji za vse :).

DoloresJane ::

V zadnjih izdihljajih lahko ujamete naslednje prireditve v Ljubljani:

Poletje v stari Ljubljani (Za seznam prireditev poglejte na dnu strani.)

Mini poletje (za otroke)

Mednarodni festival gledališča in plesa Mladi levi

Emonska promenada

Festival Sanje (do 15. septembra)

ne pozabite pa tudi na Noč v stari Ljubljani, na kateri se bomo poslovili od poletja. :)

DoloresJane ::

Medana je kraj v Goriških brdih. V tem kraju se je rodil tudi Alojz Gradnik. Že nekaj let pa konec avgusta tam potekajo Dnevi poezije in vina. Sicer so že bolj pri koncu, pa vednar vredno ogleda! :)

DoloresJane ::

Septembra se začenjajo svetovni glasbeni dnevi. Obisk vsaj enega koncerta je za slo-techovce obvezen! :)

iration ::

Na pamet se mi zdi, da so 18. oktobra Laibach v Viba studiu.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

DoloresJane ::

Narodni muzej Slovenije (Muzejska ulica 1, LJ) Uradna stran.
Ogleda sta vredna konserviran oklep japonskega viteza in 2600 let stara egipčanska mumija. Vabljeni.

Alpski botanični vrt v Trenti je odprt do 30. septembra vsak dan od 8.30 do 18.30. Kontakt.

Tehniški muzej Slovenije v Bistri pri Vrhniki vabi na ogled razstave Sokolarstvo na Slovenskem. Pripravili so tudi priložnostno razstavo ob stoletnici Forda - Ford na Slovenskem med obema vojnama.

Cankarjev dom v LJ vabi na Svetovne glasbene dneve Slovenija 2003, ki bodo od 26. 9. do 3. 10. Uradna stran.

Danes ob 20.30 v Cankarjevem domu koncert Dee Dee Bridgewater. Najcenejše karte za dijake in študente po 2000 sit. VEljajo tudi vstopnice za marčevski, odpovedani termin.

Grand hotel Union vabi v nedeljo, 28. 9. na monokomedijo Jamski človek v izvedbi Uroša Fürsta. Informacije po telefonu 041 940 920. Cena vstopnic: 2900 in 2500.

V istem hotelu bo 2. oktobra na sporedu koncert orkestra Slovenske vojske, posvečen spominu Jožeta Privška. Solisti: Darja Švajger, Alenka Godec, Ditka Haberl, Elda Viler, Oto Pestner, Alfi Nipič in Edvin Flisar.

Do 21. septembra bo v Narodni galeriji v LJ na ogledu razstava Manierizem v Istri okrgo leta 1600. Uradna stran.

Jutri se bo začel tudi festival EX Ponto, ki bo obeležil 10 let. Uradna stran. V ogled priporočam predstavi Kakor vam drago (19.9.) in Hamlet (21.9.). Zanimiva zna biti tudi plesna predstava Koora Tanje Zgonc (26.9.). Tega dne se bo festival tudi zaključil.

DoloresJane ::

Predavanje: Ženske in moški – prijatelji ali nasprotniki
Kdaj: tor, 23.09. ob 19.00
Kje: Vodnikova domačija, Ljubljana
Koliko: Vstop prost
Organizacija: Šola čustvene inteligence

Predstavitev dveh knjig iz zbirke Beletrinay
Kaj: Literarni večer
Kdaj: sre, 24.09. ob 18.00 do 22.00
Kje: Planet Pločnik, Ljubljana
Koliko: Vstop prost
Zgodbe bo bral igralec Gregor Zorc.

Seminar iz Orientalskega plesa Povezava.
Kdaj: sob, 27.09. ob 18.00
Kje: Krožna pot 62
Koliko: 7000,00 SIT

Nokia Music Festival Povezava.
Kaj: Koncert
Kdaj: sre, 24.09. ob 20.00
Kje: Križanke, Ljubljana
Koliko: 800 sit

September tris - Jazz večer Povezava.
Kaj: Koncert
Kdaj: čet, 25.09. ob 20.15
Kje: KD, Nova Gorica
Koliko: Abonma (3 večeri): 4000 SIT, cena vstopnice 2000 SIT, dijaki, študentje 1500 SIT

Orientalski večer Povezava.
Kaj: Klubski večer
Kdaj: čet, 25.09. ob 21.00
Kje: Yildiz Han, Ljubljana
Koliko: vstopnine ni, večerja obvezna
Turška kuhinja in orientalski ples

Rapetek! Povezava.
Kaj: Klubski večer
Kdaj: pet, 26.09. ob 22.00
Kje: Metelkova mesto - Gala hala, Ljubljana
Koliko: 800 Sit
KOSTA - promocija plošče

Jazoo
Kaj: Koncert
Kdaj: sob, 27.09. ob 18.00 do 22.00
Kje: Planet Pločnik, Ljubljana
Koliko: Vstop prost

čet., 25. 9., ob 20.30 Luigi Pirandello: Seminče
Ljudska komedija intrig
Komedija Primorsko dramsko gledališče, Nova Gorica

Koža Klik.
Kaj: Gledališka predstava
Kdaj: pet, 26.09. ob 19.30
Kje: Slovensko ljudsko gledališče, Celje
Po motivih Strindbergove Gospodične Julije.
Avt. projekt J. Lorencija
Režija Jernej Lorenci


Opera Figarova svatba Klik.
Kaj: Opera & balet
Kdaj: pon, 29.09. ob 19.30
Kje: Delavski dom - Gledališka dvorana, Trbovlje
Koliko: odrasli 2500 sit, dijaki,študentje 1800 sit

Uživajte. :D

frenk ::

http://www.wheelsmania.com udeležba obvezna, cena 1200sit(1000 sit s flyerjem), lokacija:domžale, kdaj: 27.9.03 ob 12.00 uri

DoloresJane ::

Sketchev prispevek:

Arhitekturna razstava OneTouch+036

Mladi madžarski arhitekti in oblikovalci (rojeni po 1970). Finžgarjeva galerija na Kolezijski 1, do 6. oktobra. Več informacij.

DoloresJane ::

Danes, 7. okt. 2003, ob 20:00 v Gallusovi dvorani Cankarjevega doma predstava Amelia (La La La Human Steps; koreografija: Edouard Lock). Cene kart: 3200, 2400, 2000, 1600 in 1300 SIT dijaki in študenti).
Link.


V četrtek, se v Cankarjevem domu dogaja marsikaj. Od Rapsodije v modrem, do predavanja o Wagnerju. Oglejte si spored.

Za 19. okt. 2003 in dan pozneje se v Gallusovi dvorani CD napoveduje spektakel flamenka. Cene vstopnic: 4000, 3400, 2800, 2200 SIT .

Nadaljujemo v plesnih ritmih: 15. okt 2003, 19:00 v Linhartovi dvorani - VZNEMIRLJIVOST PRIGOD / EMOFAD (Bogdanovski & Co. ). Link.

Film: 20. — 30. okt 2003, 20:00 (Kosovelova dvorana CD). LUTKE, režija in scenarij: Takeši Kitano, igrajo: Miho Kanno, Hidetoši Nišidžima; Japonska 2002 Link.

Razstave v CD v oktobru 03.

DoloresJane ::

V okviru festivala sodobnih umetnosti v Sloveniji že 10. (?) zapored poteka Mesto žensk. Na sporedu so koncerti, predvajanja filmov, razstave in branje poezije. Predsodki o feministkah? Čas je, da se jih znebimo... :D

DoloresJane ::

Koncert Laibach - 18. oktober v prostorih Vibafilma.

Branko Potočan: Nekje vmes (gibalna predstava) od 21. oktobra dalje.

Goli oder - mednarodni festival improvizacijskega gledališča. Od 22. do 26. oktobra.

Nekaj alternative: Seznam klubov, kjer lahko preživite velik del noči - za bruce ogled te Ljubljanske znamenitosti obvezen. :D

Predlogi za izlete po Sloveniji.

Privlačnost nasprotij - plesni večer v SNG Opera in balet v Ljubljani - od 14. oktobra dalje.

snow ::

Space Night - Cosmorama - party elektronske glasbe(trije floorji), dosti znanih imen, npr: Slam, Umek, Marco Remus, Gaetek...

Škoda da je cena dokaj visoka...6800sit brez kupona, 5800sit s kuponom.
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

DoloresJane ::

Sergio ::

Ker je naša najljubša moderatorka trenutno službeno odsotna, naj vam jaz razsvetlim, kaj se kani zgoditi v prestolnici naše preljube države v prihajajočem tednu. Če nič drugega -- pojdite na sejem pohištva. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

DoloresJane ::

Posebej zate, Jebediah, v Ljubljani Michael Flatley's Lord of the Dance. Link.

Magnificov koncert.

Frankfurt po Frankfurtu, prodajna razstava tuje literature. Samo do jutri.

DoloresJane ::

Do konca novembra bo v Cankarjevem domu v Ljubljani še potekal knjižni sejem. Vstop za otroke, dijake in študente (za slednja dva s potrdilom) je prost.

November je mesec za gledališče. Privoščite si dve urici ob odru. Sporede za večino gledališč najdete na internetu - lahko pa jih prejemate tudi prek mailing liste. :) Poiščite sami svoje najljubše gledališče.

DoloresJane ::

V ljubljanski operi za zadnje dneve decembra pripravljajo dve izrazito praznični predstavi - Hrstača (balet) in Netopirja (opera). Na mesečnem sporedu si lahko ogledate, kdaj si utegnete katero od teh dveh ogledati. Informacije.

Nov filma Metoda Pevca, Pod njenim oknom, je vsekakor vreden ogleda. Na sporedu je tako v Mariboru kot v Ljubljani, najbrž tudi v Celju.
Povzetek: Mlada plesna učiteljica je razpeta med skrivnostnim neznancem, poročenim ljubimcem in dominantno mamo… Nagrade na festivalu slovenskega filma (scenarij, glavna in stranska ženska vloga)!

Ura pravljic v Postojni v sredo, 24. 12. ob 16.00.

Master of metal, 24. 12. (Dvorana Gustaf)


V Radovljici poteka do zadnjega dne v decembru novoletni sejem.

Božično-novoletni koncert v Zrečah.

Koncert alternativnih rock skupin v Metelkova mesto (LJ).

Bodite dobro. :D

BSD-jas ::

V kavarni NUK-a naj bi bila do srede marca slikarska razstava (cca. 10 slik) Roka Plestenjaka. Sicer ne vem, če je kaj v sorodu z Doro ali Janom, ampak nekaj mora biti na tem, tip namreč tudi nažiga pri Prospectih (ena naših najboljših metalskin in nasploh skupin).

trillian ::

v cetrtek 4.3. v menzi pri koritu (na metelkovi) koncert slona in sadeza popolnoma zastonj. ob devetih...:)
se vidimo.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

DoloresJane ::

V ljubljanski Operi pripravljajo novo premiero - tokrat baletno - Pepelko S. Prokofjeva. Razpored predstav najdete tukaj, povezava na vsebino baleta in morebitne slike pa trenutno ne deluje. Priporočam, da si ogledate predstave, v katerih plešeta glavni vlogi Ana Klašnja in Bogov. :)

antonija ::

Škofja Loka, Slovenija
Datum dogodka: 7. do 9. maj 2004

Atelje CLOBB
Art-eria, Simpozij o sodobni umetnosti

Vec informacij na artservisu ali na domaci strani!
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

DoloresJane ::

Za tole nočem odpirati nove teme. Nočem nekega javnega kritiziranja ali poslavljanja.

Danes sem prenehala biti moderatorka tega oddelka. To ne pomeni, da bom sedaj moderirala kakšen drug oddelek. Življenje gre naprej in faza mojega sodelovanja s Slo-Techom je končana.

Pogovarjati se z vami mi je bilo zelo lepo in vesela sem, da je bil to en del mojega življenja. Navdušena sem bila, da ste odprti za ideje, da radi berete, da ste meni in ostalim predlagali nove in zanimive knjige. Upam, da boste še kdaj zavili v gledališče in prebrali kakšno dobro knjigo.

Super ste! :D

Karaya 52 ::

Dobra moderatorka si bila.

Moj predlog:

S kolegicami in par kolegi greste ven, pozor, v KLUB REAL ali KLUB ŠTUK. Prvi je na Ptuju, drugi Mariboru. Zadnjič sem bil v REALu. Glasba enaA, R&B in nekaj rapa. Tistim ki ta zvrst ni všeč, naj pridejo na Ptuj, da jim demonstriramo kak se pleše na to. Prideš od zadi, roke na ritko, shake it, slowly itd.

;) ;) ;)

CaqKa ::

jaz mam reala v spominu kot da sučejo house.. no vsaj takrat so jo ko je bil DJ iz jukatana.. štuk pa je čudno zmene, ki se obrača po vetru...

Damjan Jagar ::

Master D.: Če podrobno pogledaš se je poslovila pred več kot štirimi mesecemi. Pa vendar... bolje pozno kot nikoli.
http://jagar.si

Karaya 52 ::

CaqKa, možno. Takrat ko sem jaz bil je bil R&B. Če bi bil house me ne bi notri spravili.

BigWhale ::

off topic

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: sketch ()

STASI ::

Naslednji teden je v Cankarjevem domu v Ljubljni niz treh koncertov Vlada Kreslina. Gre za tradicionlane decemberske koncerte Vladeka, ki potekajo že nekaj let. Za karte je potrebno pohiteti ker jih je bilo ko sem osebno kupoval še zelo malo!!!!
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

HeiJack ::

Res dobra predstava Radio Ga Ga Show s Sašom Hribarjem in originalno zasedbo Radia ga ga, ki ga ni za zamudit!

Vsak petek dopoldne, ne glede na letni čas in vremenske razmere, Radio Slovenija na svojih valovih v živo predvaja Radio Ga Ga. Oddaja je postala že nepogrešljiv del življenja mnogih Slovencev, ki doma, v službi ali v avtu, napeto spremljajo domiselni humor briljantne ekipe »gagajevcev« s Sašom Hribarjem na čelu. Kdo so ljudje, ki s svojim, kot bi se reklo strokovno – »politično nekorektnim humorjem« vztrajno zmanjšujejo razliko med tem, kar mislimo, da smo in med tem, kar dejansko smo, in ki na svoj edinstven način razgaljajo togost, hinavščino, topoglavost in druge »bisere« sodobne družbe?


Na to vprašanje si boste lahko odgovorili ob ogledu zabavnega showa z neponovljivim Sašom Hribarjem in originalno zasedbo Radia Ga Ga. Njihove improvizacije in domislice si boste tokrat lahko ogledali v živo in si privoščili uro in pol zabave ob neponovljivih imitacijah domačih in tujih politikov, estradnikov, in športnikov: Arnolda Schwarzeneggerja, Mr. Beana, predsednika Busha, dr. Johanesa, Tuđmana, dr. Bučka, g. Čolniča in še mnogih drugih.

7.12. - Prosvetni dom Brežice, 19:30
20.12. - Kosovelov dom Sežana, 20:00
21.12. - Delavski dom Trbovlje, 19:30
23.12. - Dvorana Kino Center Kranj, 19:30

STASI ::

Včeraj sem si ogledal 6. slovenski bienale ilustracije.
Priporočam vsem ki ste ljubitelji ilustarcije.

6. slovenski bienale ilustracije
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

STASI ::

Bliža se novo leto oziroma bolje rečeno silvestrovanje. Ponujam vam alternativo doživetju prehoda iz starega v novo leto.

Oglejte si gledališko predstavo v kakem gledališču.

V ljubljanskih gledališčih je kar nekja zanimivih predstav:

- v Šentjakobskem gledlišču si lahko ogledate dramsko priredbo komedije Life of Brian! Klik!8-O
- v SNG Drama si lahko ogledate dramo Zgodbe iz Dunajskega gozda! Klik!8-O
- v MGL si ogledate komedijo Bolje tič v roki kot tat na strehi! Klik!8-O
- mengški Špas teter pa ponuja monokomedijo(vsaj mislim) z Violeto Tomič Hotel Babilon! Klik!8-O

Poleg tega gotovo kaj najdete tudi v kinodvoranah!:D
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: STASI ()

STASI ::

Silvesterska predstava v MGL je že razprodana!!!
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

STASI ::

Ljubitelji Fredya Milerja lahko obiščejo njegov koncert v petek v Mežici!

To nedeljo je na Prešercu koncert Katalene! meni osebno zelo zanimive skupine.

V januarju če slučajno še ne veste k nam prihajajo ponovno R.E.M.!

Pa še malce rastav:

Še imate čas za obisk dveh zanimivih rastav. Obe sta v Ljubljani;
fotografije Helmuta Newtona in slik Marilyn Monroe in Franka Sinatre!

V božičnem času si je možno ogledati premnoge jaslice v različnih cerkvah po Sloveniji, a v cerkvi Sv. Jurija si je možno ogledati rastavo različnih jaslic.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

STASI ::

Da ne bo objav samo kulturnih dogodkov vam ponujam še nekaj možnosti za branje. V času od 13 januarja pa do 3 marca bo Dnevnik izdal serijo literarnih znantvenofantastičnih uspešnic.
:))
Naj povem samo nekatere bolj zanimive naslove: štoparski vodnik po galaksiji, Zgodba o nevidnem človeku, K zvezdam...

Vse izide knjige in kratek opis je možno videti na njihovi strani Dnevnik.si!

0:)
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

STASI ::

Danes, sobota 25. decembra, bo božični koncert baritonsista Matjaža Robavsa v stolni cerkvi v Ljubljani.
Kocert se začne po maši, katere je začetek ob 1830(traja cca 45 minut).
Koncerta sem se udeležil že trikrat in se ga splača udeležiti.0:) :D
PS: Koncert je free of charge!
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: STASI ()

STASI ::

Naslednji post je za tiste, ki ne veste še kam in bi silvestrovali zastojn in zunaj v centru Ljubljane.0:)

Letos bodo v Lj. tri prireditveni prostori. Med nastopajočimi so naslednji glasbeniki: Avia Band, Select, Šank rock, Tabuji, Alya, Miha Jazbinšek.

Prireditve se na vseh treh prizoriščih, Prešernov trg, Kongresni trg ter Mestni trg, pričele okoli 21 ure trajalo pa naj bi do 2 oziroma 1 ure zjutraj.

8-O 8-O 8-O
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

STASI ::

:D
V Ljubljani ima 8. januarja 2005 koncert trenutno najbolj vroča slovenski pevec Fredy Miler 10.1.2005 ob 22h: Maribor
0:)
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: STASI ()

iration ::

Ka pa Rammstein al pa REM al pa Anastacia ...
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

STASI ::

Za REM glej kak post nazaj. Gospodična Anastacia ima koncert 19. februarja v Hali Tivoli.
Rammstein in Apocalypticapa imajo svoj koncert 25. februarja tudi v Hali Tivoli.

0:)
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

PARTyZAN ::

A lahko kdo zrihta link do on-line prodaje vstopnic za rammsteine? Zdejle googlam pa nič ne dobim...

STASI ::

"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

STASI ::

TEDEN NIGERIJSKEGA FILMA, 10.-15.1.2005
Menza pri Koritu, Metelkova mesto

Nigerijska produkcija je tretja na svetu za Bollywodom in Hollywodom.
Predstavili bodo 6 filmov!0:)
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poletje v Ljubljani

Oddelek: Sedem umetnosti
61776 (1534) borutz
»

Abonmaji za vse :)

Oddelek: Sedem umetnosti
111964 (1683) DoloresJane
»

Poletni festival v Ljubljani

Oddelek: Sedem umetnosti
192034 (1801) iration
»

Pivo&Cvetje

Oddelek: Loža
81157 (914) DavidJ
»

Kakšna kultura? (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
705749 (4870) Marjan

Več podobnih tem