» »

Tiskalnik za domačo uporabo

Tiskalnik za domačo uporabo

Nejkoy ::

Živjo

Iščem tiskalnik za domačo uporabo. Naj bo multifunkcijska naprava saj mi skener pride večkrat prav. Zanj nisem pripravljen plačati veliko, saj ga potrebujem le občasno.
Obseg tiskanja je mogoče 20-30 strani na mesec. Pa naj ne bodo kartuše predrage.

Gledal sem HP 4535 All-in-One ali Pixma MG5750

Bi bilo to v redu? Prosim za predloge in rešitve :)

solatko ::

Za tako malo tiskanja se odloči za laserski tiskalnik, za barvno uporabljaj kopirnice, za scan pa pametni telefon z odgovarjajočim programom, ki ga dobiš v trgovnini istore, android store ali windows store.
Delo krepa človeka

SimplTech ::

Nekaj mesecev uporabljam HP 4535. Všeč mi je to, da je stvar zelo kompaktna, tiha med delovanjem in relativno hitra. Za ceno okoli 80 EUR sem z nakupom zadovoljen.

P.S. Če se slučajno odločiš za nakup, predlagam da takoj naročiš zraven še komplet obeh kartuš, ker priložene so nekakšne demo kartuše, ki se zelo hitro izpraznijo. Drugače sta obe originalni kartuši za ta tiskalnih kar ugodnih 20 EUR.

AStrukelj ::

Pixma MG5750 boš imel od torka naprej v Hoferju 20€ ceneje + 3 leta garancije. Za to ceno se zdi meni osebno top. :)

Han ::

Ta Pixma je nerodna, ker nima zaprtega predala za papir. Ko moraš nabavit komplet 5 kartuš, te prične boleti glava...

Za malo tiskanja je HP 4xxx serija v redu, za malo več strani na mesec se bolje/ceneje obnese 5xxx serija, ker ima večje kartuše.

AStrukelj ::

Meni se zdijo pa ločene kartuše zmeraj boljše, zamenjaš tisto, kar zmanjka. Sta pa paper tray in touch vmesnik na Hpju sigurno boljša.

Nejkoy ::

Naročil sem HP 4535 preko https://edigital.si/vecfunkcijski-tiska...

Za 78€ in brezplačno dostavo bo mislim, da ok.

Han ::

Pa še 2 leti garancije imaš v tem primeru. Če bi vzel pri nas, dobiš le 1 leto...

Nejkoy ::

Tako je :) Bo pa prišel kakšne 3 dni kasneje. Pa obe kartuši skupaj sta 20EUR.
Sklepam, da v novem tiskalniku sta kartuši tudi že zraven?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nejkoy ()

Han ::

Sta zraven, a verjetno na pol prazni.

Nejkoy ::

Aha, zakaj pa to?

Han ::

Da prej kupiš novi.

Nejkoy ::

Bomo videli. Poročam koliko bosta "polni" :)

Han ::

TIskalnik bo na začetku seveda kazal, da sta 100% polni, a se bosta relativno hitro praznili...

[D]emon ::

solatko je izjavil:

za scan pa pametni telefon z odgovarjajočim programom, ki ga dobiš v trgovnini istore, android store ali windows store.


A lahko das se kaksen bolj neumen predlog ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

solatko ::

[D]emon - Vsak kolikor toliko nov pametni telefon je po defaultu tudi scaner, le program za prenos na PC moraš instalirat. Že nekaj let, naprednejši uporabniki ne uporabljajo velikih scanerjev, razen za službene namene, ko se skenira kupe dokumentacije, za poslikat račun ali dva na dan, pa res ne rabiš dodatne naprave ali nekaj krat dražji multipraktik.
Delo krepa človeka

Nejkoy ::

Naročil na Edigital, v 6 dneh ga niso še niti odposlali.

Heisenberg ::

tu je Canon 20€ cenejši kot pri Mimovrste, mogoče pa komu pride prav https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Kaj kupiti
697142275 (1071) easyrider3
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17037210 (20924) gazer
»

Multifunkcijska naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8829832 (23530) Bye
»

Tiskalnik oz. večfunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
283760 (3102) GeForce
»

karuše-tiskalniki kaj??

Oddelek: Kaj kupiti
162182 (1836) Typhoon1

Več podobnih tem