» »

Podaljšanje USB kabla

Podaljšanje USB kabla

Blup ::

Rad bi spravil USB priključke na sprednjo stran... podaljšal pa bi rad un kabel k ga prklopš na ploščo od USB 2.0 .... ali se da ta kabel po domače podaljšati.... oz ga doštukat...

Blup
:\

Blisk ::

kupiš podaljšek USB, stane cca 600 SIT.

Blup ::

Če mogoče kdo ve če se da podaljšat bi biu hvaležen za ta podatek, zato k se da to konzolo od zadaj lepo pol montirat na sprednjo stran.. če pa kupim podaljšek pa tega ne morem narest... ker tak podaljšek k bi ga v tem primeru rabu pa zlo dvomm da obstaja (od unih konektorjev na matični ploči pa naprej) ...

Blup
:\

Vesoljc ::

jest sem ga (USB 1.0) sam podaljšu (za okol 50cm) tko da sem na sprednji stranici lahk konektorje dau gor. kšna pol leta sem na njem furu logitechov volan in zadeva ni crknla, tko da verjetn ni nič narobe. sem pa zadevo dvakrat preveru z voltmetrom, če so vsi kontakti, tako kot morjo bit.

ps: ne pozabt na maso :)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Blup ::

Vesoljc... hvala za tele podatka... sam jst nism lih štromar, tko da ne vem lih kaj si mislu s tem da nej pazm na maso?
Jst bom kr ene par zadev na spredno konzolo spelu kr ene par zadev... LEDice, line in, mikrofon, razne tipke, LCD zaslon... tko da ne vem če je pametn maso pol kr na to ploščo zvezat? Celo ohišje bo pa iz lesa... tko da bi te prosu za predloge kako nej z maso... :8)

Blup
:\

Blup ::

Oj Vesolc... kam si pa zginu ... a mi lohka pol kdo drug da kkšn asvet kako je s to maso? a je pol dost če na kovinski del prklučka USB prlotam eni žico in jo dam na napajalnik?

Blup
:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

švasanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
518315 (7380) Keyser Soze
»

Podaljšanje USB 2.0. kabla

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71126 (1015) CaqKa
»

Kateri TT?

Oddelek: Kaj kupiti
111184 (1103) Blup
»

Ohisje! need help (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
653673 (3210) ToMi`
»

Zakaj ne dela knof za odprtje CD ROMa?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
111154 (929) totimato

Več podobnih tem