» »

Nakup črnobele laserske multifunkcijske naprave

Nakup črnobele laserske multifunkcijske naprave

Freakylion ::

Lep pozdrav,

Rad bi nabavil črnobel laserski tiskalnik + skener (multifunkcijsko napravo). Ker imamo v hiši več računalnikov ter po sobah razpeljano mrežo, razmišljam o tiskalniku z mrežno kartico. Le ti so precej dragi. Samo z Wifi so cenejši. Ali se tiskalnik z Wifi poveža preko Wifi na router, tako da lahko potem tudi drugi stacionarni računalniki tiskajo, ali se mora vsak uporabnik preko Wifi direktno povezati na tiskalnik?

Ali katerega priporočate (gledam cene tja do 130,00€)?

Hvala.

sandmat ::

tiskalnik se poveže na router, ostali računalniki prav tako. Na vsakem računalniku le dodaš omrežni tiskalnik (control panel - devices and printers - add printer9 na enak način kot bi dodajal usb printer.

Glede priporočil: jaz imam nekega epsona, ki se izkazuje zadovoljivo (beri: enako crappy kot ostali v rangu do 130€). Za 10€ sem kupil resetter za kartuše, ki se izkaže za dober nakup, saj mi v kartušah ostaja vsaj 30% črnila.

Freakylion ::

OK
Hvala. Kaj bi pa potem bila prednost mrežne kartice pred Wifi?
LP

Zgodovina sprememb…

AmokRun ::

Freakylion ::

Ja, tega sem že gledal. Če ne bi imel glomaznega pokrova (verjetno je avtomatski podajalnik za skeniranje) bi bil v ožjem izboru.

knesz ::

Freakylion je izjavil:

Ja, tega sem že gledal. Če ne bi imel glomaznega pokrova (verjetno je avtomatski podajalnik za skeniranje) bi bil v ožjem izboru.

Potem pa tega

sandmat ::

knesz je izjavil:

Freakylion je izjavil:

Ja, tega sem že gledal. Če ne bi imel glomaznega pokrova (verjetno je avtomatski podajalnik za skeniranje) bi bil v ožjem izboru.

Potem pa tega

na temu pomojm fajn minaš bitcoine ... :)

Procesor: 600 Ghz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bo palček Xerox uspešno prevzel velikana HP inc.?

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
498316 (5743) MrStein
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17036981 (20695) gazer
»

Laserski tiskalnik, kateri

Oddelek: Kaj kupiti
409589 (6781) MStrix
»

barvni laserski printer - multi naprava

Oddelek: Kaj kupiti
385564 (3295) mailer
»

Skener IP?

Oddelek: Strojna oprema
144730 (4446) imagodei

Več podobnih tem