» »

Obvestila na zaklenjenem zaslonu

Obvestila na zaklenjenem zaslonu

johan05 ::

Lastim si Huawei P9 Lite. Obvestila mi ne delujejo, kot bi morala. Deluje za Gmail, klic in SMS. Rad bi na zaklenjenem zaslonu prejel tudi obvestila FB, Bolhe pa še katere druge aplikacije, ki omogoča sporočila.

Npr. Facebook. Na telefonu
- pod menijem "nastavitve" - "aplikacije" - "obvestila" -> poklikam vse možno.
- pod menijem "baterija" - "zaščitene aplikacije" - poklikam, da dovolim delovanje med izklopom (recimo Gmail nima dovoljenja pa vseeno deluje. Ja, sem poskusil tudi brez dovoljenja).

Na FB aplikaciji:
- "App Settings" - "Notification" - vse poklikano
- "Account Settings" - "Notification" - "Mobile" - nisem izklopil ničesar

Verjetno je za FB še najtežje. Zanima pa me še npr. za Bolho, letgo, Sportstracker, Strava, NBA,

crazyLIKEme ::

Poglej še, če rabijo dovoljenja za mobilne podatke - mobilni podatki in podatki v ozadju. Meni je kar nekaj aplikacij "crknilo", ko sem jih odvzela ta dovoljenja, ker mi je skurilo 5GB v 1 tednu.

Sama sicer obvestil nisem kaj posebej urejala, vendar se mi za večino alplikacij, ki potrebujejo internet, prikazujejo samo ko sem na Wifi.
http://crazyl1keme.deviantart.com/

johan05 ::

Vseskozi imam vklopljeno mobilno omrežje ter wi-fi. Ne vem, malo sem bom še igral z vsem skupaj, ampak mi počasi zmanjkuje idej.

crazyLIKEme ::

Poskusi še, da ugasneš in prižgeš telefon. Glupa, ampak nekatere nastavitve so mi samo tako prijele.
http://crazyl1keme.deviantart.com/

johan05 ::

Sem že poskusil. Ne vem, pod nastavitvami je še polno enih možnosti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S7 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
49883859 (11502) Han
»

Na Win10 se mi prikazujejo oglasi - kako jih izklopiti?

Oddelek: Loža
262198 (1177) zmaugy
»

Samodejen vklop mobilnih podatkov?

Oddelek: Mobilne tehnologije
357009 (4166) Piki1982
»

Android obvestila - bug ali strojna napaka?

Oddelek: Mobilne tehnologije
92382 (2151) jukoz

Več podobnih tem