» »

Cene v Avstriji

Cene v Avstriji

gonzales ::

Ali kej kupujete pri sevrnih sosedih? Glede na internetne oglase imajo kar ugodne cene (sploh ce svercas), pa se izbira je bistveno boljsa...
Zanimajo me vasi predlogi za nacenejso, najzaneslivejso trgovino v Grazu.8-O

mravla ::

Graz je predaleč, vete za katero v Lipnici. soboto grem po nakupih.:P
če ga poženeš, bo letel

Blue3D ::

V centru bi moralo nekaj biti ce je ugodno paje vprasanje, ko prides nazaj porocaj. ;) Pa tud ce se ze peljes naredis ce 30 km al kolko je po stari cesti v Graz pa Birg poisces samo da se nebos zgubo hehe

kuntek ::

Se ti vseeno splača v Graz produžit. Idi v Birg kjer je najbolj ugodno in še na netu imaš njihov cenik. http://www.birg.at

sinko999 ::

Tu imaš primerjavo zelo velikega števila avstrijskih trgovin http://www.geizhals.at pa si poišči najbližjo in najcenejšo varianto .

LP
Ni? ni ve?no !

Matty ::

Mimogrede... tisti, ki vam je Graz predalec... za nekatere (pravzaprav samo za del gorenjcev) je blizji Birg v Spitallu... - se posebej ce se gres smucat na bliznji ledenik

Kdo ve za kaksne ugodne cene v Villachu?
:8):D

Cveto ::

Actron v Celovcu www.actron.at ima kar ugodno. Jest sem dobu plato Epox 8 KTA+ za 30k sit(prešvercano seveda. Sem kupu ene puzzle (sestavljanko) in dal plato pod delčke, in lepo nazaj v polivinil zaprl. Carinik je v roki držal, pa mu ni potegnil. Drgač je pa kazen za švercanje 30+ksit.

Rott-von-weiler ::

V grazu maš BIRG www.birg.at.8-O

Dominik11 ::

Blizu želežniške je ena dobra.

Nwanko ::

Daj prvo datum poglej pa pol premisli če boš kaj napisal :) :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje je ta peluga v grazu

Oddelek: Loža
174529 (2786) -ziga-
»

Avstrija, Graz ali okolice

Oddelek: Kaj kupiti
153923 (3082) VASkO
»

Trgovina / Avstrija

Oddelek: Kaj kupiti
63379 (3179) Dami
»

Najcenejša rgovina v Avstriji

Oddelek: Pomoč in nasveti
91506 (1244) [t502]
»

Kje kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
91307 (1098) Stripy

Več podobnih tem