» »

Kje kupiti?

Kje kupiti?

NightHawk ::

Slism d vs dost hod u tujino kupovat pa me zanima ce kdo pozna kksno trgovino v celovcu d majo bl niske cene kot pa recimo pri Mlacomu.

shark16 ::

Splaca se reskirat in z malo srece dobis pri Essediju v Italiji dobro robo za malo keša.8-O

luni ::

z "malo" srece, ja... brez skrbi da tisti trgovci dobro vejo, da jim ne mores skoro nic, ce ti dajo shit robo...
Artificial Intelligentia

kayot ::

V Mlacomu v Ljubljani majo dobro robo, pa še tok drago ni!!!!!!!!!!!

Stripy ::

V Celovcu je par trgovin. Na internetu lahko najdes npr. cenike Actrona (draga) in Gericoma (ze bolj v redu). Lahko se pa odpravis se kaksnih 60 km stran od Celovca v Spittal, kjer je Birg (vsakotedenske akcije) ali pa Graz, kjer je pa itak polno trgovin. Za cene trgovin v Avstriji (in Nemciji) imas pa na www.geizhals.at primerjalne cenike (kar pogresam v Sloveniji). Pa ne pozabi povsod odsteti Mwst (16,67% polne cene).

Vanich ::

Xe, xe, xe.....Klagenfurte mili grade - Celovec te krasi...........

VASkO ::

meni ne dajo samo 16,6% nazaj, jaz vedno dobim 20% mwst. nazaj:))

kupujem pa v Broseru, ker imajo najnizje cene (nizje od actrona in birga), pa se vedno ima na zalogi kaj hocem meti.

YouR MaMa ::

pri madison-systems majo tudi poceni robo .. nekaj stvari se ceneje, kot pri mlacomu ..

Rott-von-weiler ::

luni

pa tud če ti dajo šit robo saj maš pol garancijo seveda malo manjšo kot pri nas ampak je.:O

-------------------------------
-piši kao što govoriš-

Stripy ::

V Avstriji je Mwst (ali DDV) 20%, ponavadi pa ga cene ze vsebujejo. Torej je polna cena napisana 120% in ce odstejes 20% je to 20/120=16.67%.
Broser ima pa kar ugodne cene, samo meni pride voznja do Graza vec, kot bi prihranil. Poleg tega so Birgove akcije ene najcenejsih. Ce se ne bi bili prodajalci neprijazni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trgovina / Avstrija

Oddelek: Kaj kupiti
63373 (3173) Dami
»

Najcenejša rgovina v Avstriji

Oddelek: Pomoč in nasveti
91498 (1236) [t502]
»

Nakup iz Avsrtije?

Oddelek: Kaj kupiti
101300 (1002) Jux
»

Kvaliteta pri Essediju- Italija

Oddelek: Kaj kupiti
242017 (1438) Pat_MaGroin
»

BIRG & MEGAHIT

Oddelek: Kaj kupiti
121665 (1394) matevzm

Več podobnih tem