» »

Avstrija, Graz ali okolice

Avstrija, Graz ali okolice

billy ::

Iščem trgovine z rač robo v grazu oz neposredni okolici. Vem za peluga.at birg.at mediamarket in metro, ampak ziher jih še kaj obstaja :)

Če mogoče kdo ve še za kakšno naj prosim napiše.

Cosmo ::

K tem, ki si jih napisal dodajam:

www.goesta.at - cene niso najbolj ugodne
www.actron.at - tile bolj kot ne životarijo
www.cosmos.at - podobno kot mediamarkt
www.ditech.at - dobre cene, profesionalen odnos
www.lammer-shop.at - "zanimiva" trgovina - 2 kontejnerja sta povezana skupaj:D, robo moraš pred dvigom rezervirati, da jo trgovec naroči, drugače pa dobre cene in prijazen prodajalec
www.comdatshop.at - nisem še kupoval, mislim pa da moraš robo naročiti, da jo dobavijo v Graz, kjer jo prevzameš
www.broser-graz.co.at - drugje imajo ponavadi boljše cene
www.saturn.at - spet podobno kot mediamarkt
www.hartlauer.at - nimam izkušenj
www.niedermeyer.at - nimam izkušenj
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cosmo ()

DMX ::

www.exacomp.at

ta trgovina je 1A.....pa še en bivši prodajalec iz Peluge dela tam :)
Peluga je aus

lp

krator ::

Jaz tudi razmišljam, da bi si v Avstriji kupo računalnik, pa me zanimam, kak je pol to z windowsi, pa ostalim programjem. Jaz glih nebi hoto med vsega v Nemščini, ker mi nekak ne gre.
...

delfinus ::

Hardware tam, software tukaj.

kody ::

@krator


s tem je malo jeba....pac winsi so v nem. in ne mores jih ne poslovenit ne poanglezit.....
taki kot so so....

lahko pa dobis winse ang. in uporabis kodo od onih kar so zraven in imas potem vse org. na ono kodo ki je na skatli....prenosniku

krator ::

Ni to tak kot pri nas, da najprej namestiš angleške winse, pol pa prek potegneš slovenski jezikovni paket? Mislite da bi mi na slo microsoft zamenjali winse? Al pa da jih nahecam da sem si pokrampal cd, če mi lahko pošlejo novega:D

Konkretno bom kupoval acerov prenosnik (aspire 1692), pa če ma kdo iskušnje, kak je z ostalim priloženim programjem, se da poangležit?
...

kody ::

zal ni tako kot pri nas.....
ne mores nemske verzije spreminjat, samo izbrises jo lahko pa nalozis drugo....
drugace pa sem ti povedal resitev.....vrzes ang. gor pa reg vpisel od menske verzije...samo mores pazit, da je enaka vrsta winsov....:D ...

vecina programom pa itak ima na izbiro v katerem jeziku ti bodo laufali.....kako je pa s temi prilozenimi pa ne vem...
jaz kupujem prenosnik hp nx6125 ML-34....
edino me skrbi, ker ga kao nimajo na skladiscu pri ditech....potem bi ga za mene narocili in ce bi imel mrtev piksel mi ga takoj ne bi mogli zamenjat :(

krator ::

Ima kdo iskušnje z rezervacijo preko paluge web sidea? Rezerviro bi en prenosnik v Gradcu, samo je problem, ker ga nikjer nimajo na zalogi. Kaj zaj če rezerviram bojo naročili posebaj za mene, al bom mogel čakat dokler ne nabavijo nove zaloge? Ker nekak nimam več dost cajta (do oktobra).
...

pinx ::

Poglej na geizhalsu za alternative...

kody ::

pri pelugi je tako....ce poslovalnica nima robe je nima...zate ali za kogarkoli drugega ne gredo prenarocevat iz druge poslovalnice.....torej pride ko pride roba za poslovalnico

billy ::

No..zdaj pa me še zanima, če je mogoče kakšna štacuna, ki je specializirana v prodajo samo prenosnikov, po možnost z dobavo SLO tipkovnice, oz katera izmeh zgoraj naštetih ima to možnost?

Kaj pa Dunaj, je tam več tega?

Odhinn ::

Oath--Bound To Odhinn

pinx ::

pona kdo e-tec? Če, jo... izkušnje?

billy ::

Pa še eno vprašanje :)

Kaj pa štacune, ki so od Slo meje oddaljene nekje isto ali manj od tistih v Grazu (če gledamo Šentilj). V lipnici je ziher kaj?

VASkO ::

ja je, samo majo jodlari navado, da blizje Sloveniji ko so, drazje je vse


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalniške trgovine v Avstriji

Oddelek: Kaj kupiti
84569 (4247) jakan123
»

peluga.at

Oddelek: Kaj kupiti
72942 (2541) Leks
»

Trgovina / Avstrija

Oddelek: Kaj kupiti
63380 (3180) Dami
»

Kje se da kupit pocen v Grazu?

Oddelek: Kaj kupiti
122093 (1663) urosh
»

R9800pro za 47 jurjev, heh

Oddelek: Strojna oprema
402462 (1131) Eru

Več podobnih tem