» »

Kje je ta peluga v grazu

Kje je ta peluga v grazu

standi79 ::

Ali mi lahko kdo lepo razloži kako priti do peluge v graz iz smeri šentilja?

Lepo prosim!


Markus:\

sinko999 ::

Če imaš na voljo AutoRoute 2004 vpišeš v njega lokacijo pa si pogledaš kako do njega če imaš soliden internet pa greš na www.map24.de pa si tam nastviš kako prideš do peluge.

Drugače pa če greš po stari cesti se pripelješ v graz mimo letališča, britofa, potem se pelješ proti centru, pogledaš da je tabla za dunaj potem na karl lauer gurtel zaviješ na karlauer straße potem se pelješ pelješ samo naravnost mimo 2dveh rač trgovin najprej na začetku birgu ina koncu mimo goeste ko si v križiču pri trgovini goesta potem zaviješ desno (preko mosta) potem pa se samo pelješ proti centru, ko si mimo restvracije atena se sparkiraš. Pa pogledaš na desno kjer je manjši napis peluga. Za domov priti pelješ se naprej po cesti (tu so enosmerne ceste) ne greš naprej po glavni ampak naravnost potem v križišču levo potem pa samo naravnost pa spet prideš preko mostu na točko kjer si zavil preko mostu.
Ni? ni ve?no !

Dusan_HD ::

Hi!

Saj pa na njihovi strani imaš pod Filialen napisane naslove trgovin v Avstriji - tudi tiste v gradcu. Pod naslovom pa imaš dva linka do zemljevidov, ki kažeta kje je peluga.

Povem ti lahko to: NA PARKPLAC BLIZU TRGOVINE NE RAČUNAJ! Ker je trgovina 20m stran od velikega križišča.
Probaj se sparkirat v kakšni manjši ulici v bližini.
Jaz delam tako: parkiram nekje v tistem parku (čim bližje), plačam pač tisti 1€ ali koliko že je za 1 uro, in grem lepo peš do trgovine.

Če pa rabiš boljši STADTPLAN, mi pošlji e-mail in ti bom poslal enega v obliki PDF - 3MB dolgega :D
raY_

Smorny ::

Glede na to, da imajo načrt mesta na svoji strani :http://www.peluga.at/main.php?action=95
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

DjTonic ::

Jaz delam tako: parkiram nekje v tistem parku (čim bližje), plačam pač tisti 1€ ali koliko že je za 1 uro, in grem lepo peš do trgovine.

Jap tako tudi jaz delam, ker tista parkirna hiša ima preveč zasoljene cene. Drugače pa zdaj hodim tja iz druge strani, tam pri tržnici pridem dol. Sicer pa, če greš prvič gor si kupi načrt mesta na petrolovi pumpi v Šentilju pa bo....

Kaboom ::

ViaMichellin vedno pomaga - je malo bolj interaktivna mapa

pa kot so že ostali omenili - parkiraj drugje in jo najdi peš, ker po tej mapi nisem točno vedel kje je številka 9 in sem v križišču zavil na blef - in mimogrede videl napis na steni "Peluga" ... luštna pult trgovinica ... za BT miško dal 13,5k namesto 20k...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

_spirit_ ::

Standi, jaz grem jutri v Pelugo, vendar tudi sam ne vem kje je. Če bi kdo rad šel z mano, mi lahko pove.

makss ::

a mogoce kdo ve se za naslov kaksne trgovine v grazu poleg Peluge, kjer bi se dalo kupit ugodno prnosnik

Dusan_HD ::

Kupiti ugodno prenosnik ? Poglej na/v:

BIRG - www.birg.at
BROSER - http://www.broser-graz.co.at/broser-gra...
GOESTA - http://www.goesta.at
PELUGA - http://www.peluga.at

Potem pa še pogledaš v:
MEDIAMARKT - Shopping center Seiersberg
BOF - Shopping Center West ali kaj je že
SATURN - v Cityparku

Jaz osebno še nisem bil v BROSERju!
raY_

alesr ::

Dne 2.7.2005 sva šla s kolegom v Graz, v www.Peluga.at in sva kupla vsak po eno grafo. Gigabyte 6800GT s 256MB na AGP-ju pa nama dela čist full preveč hitr!Vse dala super! Garancijo mava eno leto! Vsak pa je dal za grafo 260€, kar je cca. 62.000 sit.Beat that Mlacom in ostali DjDino-ti!

Deflector ::

Vsi ki ste hodili v Graz, kako se razumete s tramvaji, prednosti in podobne zadeve da katerega ne povozim če bi pelugo iskal 8-O

marsovcek ::

Pred kakim letom je bilo možno zastonj parkirati v ulicah blizu sejmišča. Od tam je do Peluge 10 min. prijetnega sprehoda, pa še tramvaje lahko pozabiš.

Dusan_HD ::

>:D
tramvaji. >:D pač imajo prednost in se jim izogibam.

Je pa bila fora enkrat, da sem bil v pogovoru in v t križišču šel levo in sem falil cesto ter zapeljal na progo od tramvaja, ki je na tistem mestu ločena z robnikom (se mi zdi). Meni nič tebi nič - pogled nazaj, naprej - malo vožnje po progi, čez robnik in na cesto. :\ pa zvižgal sem si zraven (malo preznojen).
raY_

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Matek ()

Deflector ::

@marsovcek: Kje pa je to sejmišče?

@ray: Si imel pa res srečo, to bi vsakega pogrelo.

-ziga- ::

Eno vprašanje glede peluge in ostalih podobnih avstrijskih online trgovin. A je treba izdelke prej naročati in izbrati "prevzem v trgovini" ali greš lahko kar tja in upaš, da imajo stvari na zalogi?

Pyr0Beast ::

Prej naročiti, plačati, nato te stvari počakajo tam.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

sinko999 ::

V Grazu še imaš tudi www.exacomp.at
www.lammer-shop.at

Nekateri imajo zalogo tisti ki to imajo imajo že to na spletnih straneh, drugače pa se registriraš naročiš ( aka rezervacija ) greš gor in prevzameš in to je to.
Primer exacomp ima na sami lokaciji skladišče in ma na svoji strani tudi stanje artiklov, medtem ko lammer pa ima samo malo trgovinico pa zato en kup artiklov nima skoraj nič v njej tako da si moraš vse naročiti on-line, pa drugače ti po teh trgovinah tudi piše da priznavajo samo naročevanje preko e-trgovin.
Ni? ni ve?no !

-ziga- ::

Ok. Hvala obema za odgovore.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avstrija, Graz ali okolice

Oddelek: Kaj kupiti
153918 (3077) VASkO
»

Trgovina / Avstrija

Oddelek: Kaj kupiti
63376 (3176) Dami
»

Računalniške trgovine

Oddelek: Kaj kupiti
153398 (2701) alesr
»

Kje se da kupit pocen v Grazu?

Oddelek: Kaj kupiti
122088 (1658) urosh
»

A bi šel kdo v pelugo (avs) po nakupih zraven

Oddelek: Kaj kupiti
221703 (1086) Trdi

Več podobnih tem