» »

Prisluhe so Hrvaški priskrbele ZDA, da bi disciplinirale Slovenijo

Prisluhe so Hrvaški priskrbele ZDA, da bi disciplinirale Slovenijo

«
1
2

Zagor_tenay ::

http://www.rtvslo.si/slovenija/ustavni-...

Prisluhe pogovorov slovenskega člana arbitražnega sodišča in agentke Simone Drenik so hrvaški priskrbele ZDA, je zatrdil ustavni sodnik Mitja Deisinger, ki navaja hrvaškega ustavnega sodnika. Deisinger je v pogovoru za tednik Demokracija dejal, da mu je informacijo predal hrvaški ustavni sodnik Mato Arlović na protokolarni večerji na Bledu ob 25-obletnici slovenskega ustavnega sodišča.

Evo, to so naši NATO "zavezniki" Američani. Dokaz, da Američani nimajo zaveznikov, ampak samo poslušne hlapce.

fikus_ ::

To sem jaz trdil hitro po tistem razkritju! Tako ZDA disciplinirajo neposlušne. Skrajni primer je "arabska pomlad".
Rezultat podobnega discipliniranja je afera "diselgate". Za nepravilnosti se je vedelo že prej. Pa ZDA stiskajo za vrat Deutsche Bank, zato so Nemci tako krotki.

#000000 ::

Ma tud če so jih, nima to veze, meni zgleda kot načrtno spuščanje puhlic, da bi slovenceljni naredili (oz nekako morajo odreagirat) in naredli napako ter se zamerili kao ZDA, to bi znalo biti zelo res, ker HRVATI ne morejo prit k sebi da je bodoči šef države ki jih ima na povodcu poročen z Slovenko :) to jih tolk napenja, da dolgo časa ne bodo prišli k sebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

pegasus ::

In to so dali v javnost zdaj, ko se pahor začenja slinit okrog trumpa in melanije? Ja, popolnoma naključno ;)

Mr.B ::

KAj vam gre tako slabo v državi, da rabite arbitražo spet vpeljevati... Kaj a ni konec le te...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Scaramouche ::

Mi bi resno rabili osnovne tečaje kako varno pretakati pomembne informacije.

Imam občutek da naši politiki mislijo da če šepetajo po telefonu, pošljejo prek gmaila v zip ali pa se sestanejo v sobi brez predhodne čistke, vse varno...

Smrekar1 ::

Zagor_tenay je izjavil:

http://www.rtvslo.si/slovenija/ustavni-...

Prisluhe pogovorov slovenskega člana arbitražnega sodišča in agentke Simone Drenik so hrvaški priskrbele ZDA, je zatrdil ustavni sodnik Mitja Deisinger, ki navaja hrvaškega ustavnega sodnika. Deisinger je v pogovoru za tednik Demokracija dejal, da mu je informacijo predal hrvaški ustavni sodnik Mato Arlović na protokolarni večerji na Bledu ob 25-obletnici slovenskega ustavnega sodišča.

Evo, to so naši NATO "zavezniki" Američani. Dokaz, da Američani nimajo zaveznikov, ampak samo poslušne hlapce.


Ker je tednik Demokracija znan po objektivnosti in totalno ne bi naredil nič, da bi sabotiral trenutno vlado.

Pac-Man ::

Dvomim.

1) Ustavna sodnika sosednjih držav na večerji kramljata o državnih skrivnostih, nato pa en kot branjevka teče špecat Demokraciji. Butasto in kaznivo, sploh na hrvaškem koncu.

2) Ne vidim razloga. Vsaj uradno ni bilo iz SLO nobenega posebnega nasprotovanja sankcijam, prav tako ni bilo nobenih (neuradnih) opazovalcev na volitvah/referendumih na Krimu in v Donbasu. Smo zgledna, neproblematična EU država. S tega vidika so na seznamu za "kaznovanje" mnogo višje Madžarska, Slovaška, Češka ter še precej drugih.

3) Predvidevam, da je šlo za prisluh GSM pogovoru, kar tehnično sploh ni posebej težavno, znajo tudi naši možje v modrem.

Mnogo bolj verjetno je, da je Hrvaška Deisingerja in Demokracijo uporabila za obveščevalno operacijo. Cela melanijina linija jih, IMHO neutemeljeno, precej muči.

Pac-Man ::

fikus_ je izjavil:

To sem jaz trdil hitro po tistem razkritju! Tako ZDA disciplinirajo neposlušne. Skrajni primer je "arabska pomlad".


Wikileaks in Chelsea Manning sta ameriški operaciji?

United States diplomatic cables leak @ Wikipedia

The cable leaks have been pointed to as a catalyst for the 2010–2011 Tunisian revolution and government overthrow. Foreign Policy magazine said, "We might also count Tunisia as the first time that WikiLeaks pushed people over the brink."[112] Additionally, The New York Times said, "The protesters...found grist for the complaints in leaked cables from the United States Embassy in Tunisia, released by WikiLeaks, that detailed the self-dealing and excess of the president's family."[113][114][115]

It is widely believed that the Tunisian revolution then spread to other parts of the Middle East, turning into the Arab Spring.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pac-Man ()

SeMiNeSanja ::

Pac-Man je izjavil:


Mnogo bolj verjetno je, da je Hrvaška Deisingerja in Demokracijo uporabila za obveščevalno operacijo. Cela melanijina linija jih, IMHO neutemeljeno, precej muči.

Tudi slučajno ne pričakujem, da bomo karkoli imeli od 'Melanijine linije', mi je pa v neskončno veselje, če se našim ljubim sosedom zaradi tega tresejo hlače.

Kaj so mislili doseči s tem, da so 'izblebetali' od kje jim prisluhi, mi ni čisto jasno - zamero bi lahko zbudili kvečjemu do Obamine administracije, katera je pa takointako v odhodu.

Ampak dokler se sosedje bolj sekirajo, kot mi, je za mene vse kot mora biti.

Pac-Man ::

Druga možnost je, da sta Demokracija & Deisinger grdo namočila Arlovića. Hrvaški odziv bo zanimiv.

Pac-Man ::

Šel malo gledat in se o tem še nič ne piše

http://www.forum.hr/showthread.php?t=68...

našel pa:

julij 2016

http://www.seebiz.eu/sad-pritisce-hrvat...

SAD pritišće Hrvatsku oko arbitražnog spora sa Slovenijom

Ako je suditi prema pisanju relevantnih svjetskih medija, Hrvatska će morati zauzeti drugačiji stav o arbitražnom sporu koji je povela s Slovenijom pred Stalnim arbitražnom sudom u Haagu o razgraničenju u Piranskom zaljevu.


november 2016

http://www.tportal.hr/vijesti/komentari...

Prošli se tjedan Hrvatskom proširila zlokobna šala da ćemo izgubiti Piranski zaljev jer je Prva Dama Amerike sada Slovenka. Istovremeno je Delo objavilo panični članak da je Hidrografski ured Ujedinjenog Kraljevstva objavio kartu Tršćanskog zaljeva s granicama kakve zagovara Hrvatska.

Saul Goodman ::

Scaramouche je izjavil:

Mi bi resno rabili osnovne tečaje kako varno pretakati pomembne informacije.

Imam občutek da naši politiki mislijo da če šepetajo po telefonu, pošljejo prek gmaila v zip ali pa se sestanejo v sobi brez predhodne čistke, vse varno...


v praksi so tisti pri vrhu kar ok obveščeni o potencialnih nevarnostih in naučeni kako uporabljat "varne načine komunikacije". Sicer so Sovine aplikacije zanič, ampak itak tud povejo, da se je na androidu brezveze slepit o kakšni popolni varnosti komunikacij. kar je res. :-P

potem pa pridejo na vrsto ožji sodelavci raznih pomembnežev. če se že šef drži osnovnih zakonitosti, pa sodelavci ponavad nimajo pojma, komunicirajo in posredujejo služben material po privat mailih, otresajo po telefonih, ni da ni. in potem nastane jeba.

.. pa čeprav gre večina čez šnelkurz izobraževanja o ravnanju s tajnimi podatki in na splošno obnašanju v okolju, v katerega prihajajo. jebiga, nije žvaka za seljaka.

Isotropic ::

kakšne aplikacije pa ma sova

Mr.B ::

Smrekar1 je izjavil:

Zagor_tenay je izjavil:

http://www.rtvslo.si/slovenija/ustavni-...

Prisluhe pogovorov slovenskega člana arbitražnega sodišča in agentke Simone Drenik so hrvaški priskrbele ZDA, je zatrdil ustavni sodnik Mitja Deisinger, ki navaja hrvaškega ustavnega sodnika. Deisinger je v pogovoru za tednik Demokracija dejal, da mu je informacijo predal hrvaški ustavni sodnik Mato Arlović na protokolarni večerji na Bledu ob 25-obletnici slovenskega ustavnega sodišča.

Evo, to so naši NATO "zavezniki" Američani. Dokaz, da Američani nimajo zaveznikov, ampak samo poslušne hlapce.


Ker je tednik Demokracija znan po objektivnosti in totalno ne bi naredil nič, da bi sabotiral trenutno vlado.

Pozabil si jj-ja in nova tv...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

poweroff ::

Kot je takrat, ko je bila ta tema aktualna rekel že matijaadmin, je ključno članstvo Hrvaške v 3rd Party Partnership. Namreč, kako deluje sodoben obveščevalni sistem.

NSA ima povsod po svetu "senzorje", s akterimi zajema promet. Potem ga samodejno klasificira in shrani. Člani potem lahko dostopajo do tega prometa.. Odvisno pa, do katerega nivoja.

Hrvaška ima boljše sporazume z NSA kot Slovenija in ima več dostopa. Pač, Hrvatje so se lepo vsedli in v bazi poiskali zanimive materiale. Med tem so naši iz SOVE klicarili na Požar Report in se šli notranje igrice - tak službe seveda ne rabimo.

Kolikor jaz vem, je sicer šlo za prisluh na VoIP-u. Ki je pa tehnično res zelo enostaven.

Ima pa SOVA razvite neke lastne šifrirne algoritme in lastne šifrirne naprave, kar je po mojem mnenju fail. Namreč, eno izmed prvih načel kriptografije je, da mora biti sistem čim bolj pregledan (peer-reviewan) in čim bolj transparenten. Kot je rekel Schneier - vsakdo lahko razvije tak šifrirni algoritem, da ga on sam ne more zlomiti. Ampak to je nekaj, česar našim ni mogoče dopovedati. Security-through-obscurity je tipično razmišljanje, ki je posledica udbovske mentalitete.
sudo poweroff

Ribič ::

poweroff je izjavil:

Kolikor jaz vem, je sicer šlo za prisluh na VoIP-u. Ki je pa tehnično res zelo enostaven.
Samo ena kratica: ZRTP

poweroff ::

Ja, saj to vemo.

Ampak sploh ni problem v tem. Problem, ki so ga naredili na slovenski strani je v tem, da uradniki pri nas nimajo možganov.
sudo poweroff

Nissan_GTR ::

Če bi imeli naši politiki kaj jajc, bi Slovenija izstopila iz NATO pakta. Slovenci nočemo biti v zvezi z Ameriko, ki nam namerno škoduje.

ZaphodBB ::

Nissan_GTR je izjavil:

Če bi imeli naši politiki kaj jajc, bi Slovenija izstopila iz NATO pakta. Slovenci nočemo biti v zvezi z Ameriko, ki nam namerno škoduje.

Riiiight. To je točno najbolj neumna poteza, ki jo lahko storimo.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Smurf ::

Nissan_GTR je izjavil:

Če bi imeli naši politiki kaj jajc, bi Slovenija izstopila iz NATO pakta. Slovenci nočemo biti v zvezi z Ameriko, ki nam namerno škoduje.

Oh nas je kar nekaj, ki hocemo biti. Tako, da ni treba govoriti za vse Slovence.

fikus_ ::

Saj bo NATO sam vrgel SLO ven, ker ne dosegamo njihovih standardov (opremljenost vojske, proračun, . . . ).

Saul Goodman ::

eh, Trump ma soft spot za Slovenijo. ne bom nam hudga. raje dobro izkoristimo njegov mandat. :-P

Heavy ::

fikus_ je izjavil:

Saj bo NATO sam vrgel SLO ven, ker ne dosegamo njihovih standardov (opremljenost vojske, proračun, . . . ).



Pri temu se vidi naklonjenost ZDA Hrvaški. Donirali so jim helikopterje, oklepnike. Nam zgolj 6 Humveejev v osnovni verziji.

Mi bi potrebovali par škatel streliva, pa kakšen čevelj po vrhu!
#TeamFelix

Invictus ::

Saul Goodman je izjavil:

eh, Trump ma soft spot za Slovenijo. ne bom nam hudga. raje dobro izkoristimo njegov mandat. :-P

Za Slovenke, oz vzhodnjakinje, ne za Slovenijo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Saul Goodman ::

Invictus je izjavil:

Saul Goodman je izjavil:

eh, Trump ma soft spot za Slovenijo. ne bom nam hudga. raje dobro izkoristimo njegov mandat. :-P

Za Slovenke, oz vzhodnjakinje, ne za Slovenijo.


Bomo pač Melaniji pojokal kaj njej mož počne, pa bo ona doma pol zrihtala zadeve.

Invictus ::

Saul Goodman je izjavil:

Invictus je izjavil:

Saul Goodman je izjavil:

eh, Trump ma soft spot za Slovenijo. ne bom nam hudga. raje dobro izkoristimo njegov mandat. :-P

Za Slovenke, oz vzhodnjakinje, ne za Slovenijo.


Bomo pač Melaniji pojokal kaj njej mož počne, pa bo ona doma pol zrihtala zadeve.

Fučka se njej za Slovenijo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mtosev ::

zanimivo, ampak nima veze. sodišče bo že dokončno odločilo in to bo zavezajoče za obe strani
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Nissan_GTR ::

fikus_ je izjavil:

Saj bo NATO sam vrgel SLO ven, ker ne dosegamo njihovih standardov (opremljenost vojske, proračun, . . . ).


To se ne bo nikoli zgodilo, da bi nas ven vrgli. Kvečjemu bi se zgodilo, da bi Američani zrušili vlado, ki bi nas hotela odrešiti ameriških NATO okovov.

mtosev ::

zanimivo je, da hrvati ne morejo v ZDA brez vizuma, slovenci pa ga ne rabijo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Ribič ::

Nissan_GTR je izjavil:

Če bi imeli naši politiki kaj jajc, bi Slovenija izstopila iz NATO pakta. Slovenci nočemo biti v zvezi z Ameriko, ki nam namerno škoduje.

Najprej bi EU morala imeti svojo vojsko kot skupno in ne kot posamezne države članice v NATO. Ko se oblikuje skupna vojska, pa se kot celota ućlani v NATO, če nam bo še sploh dišalo do tega.

Trenutno pa je vse tako razdeljeno in razcveteno, da se kar kadi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ribič ()

Mr.B ::

Narodu je enostavneje prodajati buce grdi americani. Pac zgodovinko treniranje. Verjetno je vsaj nekaterim lazje to sprejeti, kot pa nesposobnost.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Smrekar1 ::

Pac-Man je izjavil:


Wikileaks in Chelsea Manning sta ameriški operaciji?

United States diplomatic cables leak @ Wikipedia


Ne, ZDA so vedele, da bodo njihova poročila prišla v javnost, zato so plasirali nekaj lažnih poročil, ki so potem začele revolucijo v njihovem zavezniku (Tuniziji). Vedeli so, da se bo plamen revolucije potem razširil tudi na ostali arabski svet in da bodo najbolj skupile njim sovražne države.

BlaY0 ::

poweroff je izjavil:

Problem, ki so ga naredili na slovenski strani je v tem, da uradniki pri nas nimajo možganov.

Zakaj si mnenja, da so naši uradniki "slabši" od kakih drugih? S koliko uradniki iz koliko drugih držav imaš izkušnje, da lahko tako pišeš? Meni se zdi da po "velikosti možganov" ne odstopajo bistveno od svojih kolegov kjer koli po svetu.

Drugače pa vse kar bi moral Sekolec takrat narediti je to, da bi zanikal vse skupaj in rekel da to ni bil on.

poweroff ::

Ja, seveda. Potem bi hrvaški "mediji" naredili analizo glasu...

Določene države pa imajo bistveno viško varnostno kulturo.
sudo poweroff

BlaY0 ::

Ja in če bi jo? Kaj bi se potem zgodilo? Mi hočeš reči da se dandanes ne da umetno zgenerirati nekega pogovora, če imaš glasovni template od nekoga? Skratka, če bi hoteli dejansko dokazati da je bil to on, bi morali razkriti, kako so prišli do posnetkov, oziroma kako so ti posnetki nastali, tega pa jasno ne bi naredili.

#000000 ::

Vsi klobasači ki govorijo da naj bi morali izstopit iz zveze NATO, naj se prvo zavedajo da če se to zgodi, bomo plačevali VEČ kot JUGOSLAVIJI imeli pa bi znatno SLABŠO (po moči) zaščito kot jo imamo sedaj ko praktično ne plačujemo ama nič, tako da degen ki je da se gre ven, naj se OBVEŽE da bo na svoje stroške in lajf varoval suverenost naše države.

BlaY0 ::

Jaz mislim da bi nas Avstrijci zastonj branili, ker če nas slučajno ne bi, bi bilo to za njih slabše, saj bi vsi Slovenci pobegnili v Avstrijo :P

Invictus ::

BlaY0 je izjavil:

poweroff je izjavil:

Problem, ki so ga naredili na slovenski strani je v tem, da uradniki pri nas nimajo možganov.

Zakaj si mnenja, da so naši uradniki "slabši" od kakih drugih? S koliko uradniki iz koliko drugih držav imaš izkušnje, da lahko tako pišeš? Meni se zdi da po "velikosti možganov" ne odstopajo bistveno od svojih kolegov kjer koli po svetu.

Drugače pa vse kar bi moral Sekolec takrat narediti je to, da bi zanikal vse skupaj in rekel da to ni bil on.

Dejstvo je, da smo Slovenci na področju diplomacije popolni šalabajzerji in pogrnemo na celi črti.

Preveč naivni in kmečko pošteni za ta posel, ker praktično nimamo več poklicnih diplomatov, ampak so mesta na predstavništvih rezervirana za zaslužne v strankah...

Kar se kaže predvsem v totalni nesposobnosti diplomatov (ker ne naredijo nič) in celemu kupu škandalov.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Telbanc ::

Smo govorili pred referendumom o arbitraži, da to ni v redu.

So bili vsi pametni. Bi blo treba še malo stisnit, pa bi meli mir pred hrvati in urejeno mejo.

Zdej mamo sranje, ki ga noben ne rabi, razen politikov, ne vseh seveda ki to izkoriščajo za dnevne intrige.

Hrvati majo krepko čez 200.000 brezposlenih, prava žalost, in za pričakovat je pogrevanje te problematke, ob primernih trenutkih, da raja pozabi na nesposobne hrvaške politike, ki na gospodarskem področju nimajo kaj dost za pokazat.

Krivi smo v bistvu sami, ker sno potrdili reševanje na tak način, (kam je šla takrat gonja medijev ni treba spominjat) , tisti, ki so zagovarjali arbitražo, bi bilo lepo in prav, da prevzamejo odgovornost.

Da ne spomnim, kaj so počeli eni moderatorji na tem forumu.....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Zagor_tenay ::

bomo plačevali VEČ kot JUGOSLAVIJI imeli pa bi znatno SLABŠO (po moči) zaščito kot jo imamo sedaj ko praktično ne plačujemo ama nič,


Pred kom pa nas ščiti NATO? A mogoče verjameš pravljice, da bo Rusija napadla Slovenijo, Amerika nas pa ščiti pred Rusijo? Edina sosednja država, ki je sovražna do Slovenije je pa Hrvaška in v primeru konflikta s Hrvaško bi se naši NATO "zavezniki" Američani sigurno postavili na stran Hrvaške.

Realno pa je tudi konflikt s Hrvaško malo verjeten. Našo nacionalno varnost pa lahko realno še najbolj ogrozi naslednja velika beguska kriza in tukaj nam noben NATO ne bo pomagal. Američani so pa glavni krivci, da begunska kriza sploh obstaja.

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

HR sovražna država? s tem se ne bi strinjal. odnosi niso glih super samo, da je HR sovražna do SLO pa ne drži
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

BlaY0 ::

Invictus je izjavil:


Dejstvo je, da smo Slovenci na področju diplomacije popolni šalabajzerji in pogrnemo na celi črti.

Preveč naivni in kmečko pošteni za ta posel, ker praktično nimamo več poklicnih diplomatov, ampak so mesta na predstavništvih rezervirana za zaslužne v strankah...

Kar se kaže predvsem v totalni nesposobnosti diplomatov (ker ne naredijo nič) in celemu kupu škandalov.

Se strinjam, ampak to nima veze z velikostjo možganov naših ali katerih koli drugih uradnikov. Naša diplomacija in obveščevalne službe bi morali takrat oba zaščititi oziroma braniti tako kot to počno druge države pri katerem koli projektu, ki je strateškega nacionalnega pomena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Mr.B ::

V bistvu so jih dobili z gatami okoli gleznev. Ker ni bilo epiloga, verjetno ji bilo v interesu....Ali je stanje osvescenosti kaj drugace ? Verjetno tisti, ki ste bolj notraj lahko verjetno ovrzete da je pac osvescenost v vlogi Slovenske politike misljeno bolj kot psovka...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Smrekar1 ::

Zagor_tenay je izjavil:

Edina sosednja država, ki je sovražna do Slovenije je pa Hrvaška in v primeru konflikta s Hrvaško bi se naši NATO "zavezniki" Američani sigurno postavili na stran Hrvaške.


Če bi paktirali z Rusi in bi bili odkrito sovražni do NATO morda res. Upravičeno, bi rekel.

Realno pa je tudi konflikt s Hrvaško malo verjeten. Našo nacionalno varnost pa lahko realno še najbolj ogrozi naslednja velika beguska kriza in tukaj nam noben NATO ne bo pomagal. Američani so pa glavni krivci, da begunska kriza sploh obstaja.


V bistvu nimaš pojma o situaciji.

BlaY0 ::

Mr.B je izjavil:

V bistvu so jih dobili z gatami okoli gleznev...

Itak. Ampak če si faca, lahko skoraj vsako takšno situacijo v svoj prid obrneš. Naši so pa odreagirali tako, da sploh ni bilo več dvoma da so posnetki pravi...

Mr.B ::

BlaY0 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

V bistvu so jih dobili z gatami okoli gleznev...

Itak. Ampak če si faca, lahko skoraj vsako takšno situacijo v svoj prid obrneš. Naši so pa odreagirali tako, da sploh ni bilo več dvoma da so posnetki pravi...

Pa mislis da te predstave zajavnost da uprizoriti v mednarodni politiki... pa mislis da bos tam spilal en zvok trije mnenja kdo to prica. Rezultat je bil jasen, pac tja je prilezla verjetno z razserjenimi nogami...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Cervantes ::

Mr.B je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

V bistvu so jih dobili z gatami okoli gleznev...

Itak. Ampak če si faca, lahko skoraj vsako takšno situacijo v svoj prid obrneš. Naši so pa odreagirali tako, da sploh ni bilo več dvoma da so posnetki pravi...

Pa mislis da te predstave zajavnost da uprizoriti v mednarodni politiki... pa mislis da bos tam spilal en zvok trije mnenja kdo to prica. Rezultat je bil jasen, pac tja je prilezla verjetno z razserjenimi nogami...

Kdo natančno s temi nogami?

Mr.B ::

Verjotno usposobljena baba, razen ce je sinonim za noge narazen, khm metrosesualec:D
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

poweroff ::

BlaY0 je izjavil:

Naša diplomacija in obveščevalne službe bi morali takrat

Ne, ne. Diplomacija kupuje macole, obveščevalna služba pa klicari Požar Report...:))
sudo poweroff
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Integriteta Ustavnega sodišča

Oddelek: Problemi človeštva
274065 (2783) imagodei
»

Hrvaška obveščevalna služba SOA naj bi prisluškovala Slovencem v arbitraži

Oddelek: Problemi človeštva
384414 (3500) Smrekar1
»

Hrvaška kot Izrael (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
13623799 (20253) oxyuranus
»

Amazon odpovedal gostoljubje WikiLeaksu

Oddelek: Novice / NWO
4212436 (9872) amigo_no1

Več podobnih tem