» »

Digitalni termometer

Digitalni termometer

tikitoki ::

https://www.vsezazdravje.si/medisana-in...

Ima kdo izkusnej s tem termometrom? Trenutno ga sicer dobis v Lidlu za bistveno nizjo ceno. Meni nameri v usesu 38,2 stopinj. Pa precej odstopanja ima med mertivami, kar mi ni glhi vsec.

Ima kdo kaksne izkusnje?

Fedra ::

tikitoki če bi lahko videl tvoj IP bi se drugače pogovarjala saj si objavil naš link. Izdelka zagotovo nisi kupil pri nas kot si želel prikazat, najbrž si konkurenca. Če si kupil v Lidlu objavi njihov link in aparat vrni saj ti pripada vračilo denarja. In ne dajaj linkov drugih, ker bomo zahtevali ukrepanje.

marvin42 ::

PO mojih izkušnjah so vsi poceni digitalni termometri ZANIČ.
Mostly Harmless

Spajky ::

Jest imam UEFA Multiscan do 100°C ... točen na desetinko; rabim za vse drugo kot temperaturo v ušesu ;) ... dobil za šenk od frenda ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

marvin42 ::

Spajky: kako veš da je točen na desetinko?
Mostly Harmless

Fedra ::

Ajd da vidimo, naj ugibam zdaj pa se bo prikazal link konkurence enega od naslednjih objav ;).

Scorpia ::

Ce meris sebe oz. kožo, prihaja do odstopanj. Ker ni vsak del kože iste temperature odvisno od izpostavljenosti.
Npr. ce meris celno je glih ta najbolj izpostavljen, sploh ko imas vrocino 40 stopinj in prides na urgenco ti izmerijo s tako napravo 35 stopinj. Pol se spomnis da si imel ventilacijo v avtu in ti je lepo celo shladilo. Drugace pa s tem si temperaturo meris zadnji del vratu.
////

Fedra ::

No ja.....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fedra ()

tikitoki ::

Fedra je izjavil:

tikitoki če bi lahko videl tvoj IP bi se drugače pogovarjala saj si objavil naš link. Izdelka zagotovo nisi kupil pri nas kot si želel prikazat, najbrž si konkurenca. Če si kupil v Lidlu objavi njihov link in aparat vrni saj ti pripada vračilo denarja. In ne dajaj linkov drugih, ker bomo zahtevali ukrepanje.


S svojimi praznimi groznjami se lahko speljes. V sporocili so navedeni fakti, ce ti kaj s tem ni vsec me ne zanima. To, da lahko izdelek vrnem, vem in mogoce se bom posluzil te opcije.

Scorpia je izjavil:

Ce meris sebe oz. kožo, prihaja do odstopanj. Ker ni vsak del kože iste temperature odvisno od izpostavljenosti.
Npr. ce meris celno je glih ta najbolj izpostavljen, sploh ko imas vrocino 40 stopinj in prides na urgenco ti izmerijo s tako napravo 35 stopinj. Pol se spomnis da si imel ventilacijo v avtu in ti je lepo celo shladilo. Drugace pa s tem si temperaturo meris zadnji del vratu.


Naceloma najraje merim pod pazduho, kjer imam termometer nekaj minut, da se temepratura ustali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kilovati in Konjske moči (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7011736 (9640) konspirator
»

Čudno tankanje bencina na Petrolu - nateg ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5013502 (9500) r3dkv1c4
»

Telesna temperatura

Oddelek: Loža
229729 (8978) marsovcek
»

Osciloskop Tektronix 2215A

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
233076 (2206) VolkD
»

graficna

Oddelek: Strojna oprema
13794 (704) BaRtMaN

Več podobnih tem