» »

Grupiranje MMS sporočil - android, Nexus 5X

Grupiranje MMS sporočil - android, Nexus 5X

adhoc ::

Pozdravljeni,

imam težavo z Nexusom 5X, ki je nikakor ne uspem rešiti. Naložen je Android 7.0. Kadarkoli dobim MMS mi naredi nov "thread" (skupino sporočil), ki je označena kot "mass text", pa čeprav je poslano samo meni. Če odgovorim na to sporočilo pošljem sporočilo prvotnemu pošiljatelju IN sebi, kar ustvari še en thread. Tako imam milijon threadov, vsa sporočila pa so popolnoma nepregledna. Operater je Telekom. Drugi appi (ne original od googlea) delujejo, kot se pričakuje; smsi in mmsi so v enem threadu za vsako osebo posebej. Rad bi uporabljal default aplikacijo od Google-a.

Ima še kdo to težavo in rešitev na njo? Nečak ima isto situacijo na Nexus 6P pri simobilu.

Vsaka pomoč dobrodošla.
  • spremenilo: adhoc ()

mitkos ::

Jaz sem imel enako situacijo na mojemu Asus Zenphonu. Pojavila se mi je, ko sem posodobil android iz verzije 5 na 6. Zadevo je rešil servis, ker mi je šel zaslon in so menjali novega in sem telefon nazaj dobil z verzijo 5 androida. Sem prenesel vse posodobitve OTA, bilo jih je ene 3 ali 4, da sem spravil na isto verzijo kot pred servisom, samo da sedaj MMS prejemam normalno. Poskusi z hard resetom in počisti cache...

krucymucy ::

Imam isti problem, opazil danes, ker ne prejemam veliko MMS sporocil.

Sumim messenger app

adhoc ::

mitkos je izjavil:

Jaz sem imel enako situacijo na mojemu Asus Zenphonu. Pojavila se mi je, ko sem posodobil android iz verzije 5 na 6. Zadevo je rešil servis, ker mi je šel zaslon in so menjali novega in sem telefon nazaj dobil z verzijo 5 androida. Sem prenesel vse posodobitve OTA, bilo jih je ene 3 ali 4, da sem spravil na isto verzijo kot pred servisom, samo da sedaj MMS prejemam normalno. Poskusi z hard resetom in počisti cache...


Hvala za nasvet, sem to že sprobal in ni pomagalo (oboje).

krucymucy je izjavil:

Imam isti problem, opazil danes, ker ne prejemam veliko MMS sporocil.

Sumim messenger app


Jup. Sem sprobal z drugim appom in deluje kot se pričakuje.

mitkos ::

Ja to sem pozabil še napisat. Ko mi je to delalo, sem probal več različnih appov in v vseh probanih mi le v FB messengerju ni to delalo. Sedaj uporabljam od googla messenger.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitkos ()

adhoc ::

mitkos je izjavil:

Ja to sem pozabil še napisat. Ko mi je to delalo, sem probal več različnih appov in v vseh probanih mi le v FB messengerju ni to delalo. Sedaj uporabljam od googla messenger.


Na android slovenija sem dobil odgovor, da ne morem nič storiti - bojda je bug, ki čaka na popravek.

hojnikb ::

same here na 6.0 cyanogenmod
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nastavitve za prejemanje MMS-ov na androidu... (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6419765 (9141) Mavrik
»

Android Messages omogoča pošiljanje SMS-ov prek spleta

Oddelek: Novice / Android
4312332 (8790) BivšiUser2
»

MMS android

Oddelek: Mobilne tehnologije
162602 (1984) mitkos
»

Prekoračitev omejitve in samodejno vklapljanje prenosa podatkov (Simobil/Samsung Gala

Oddelek: Mobilne tehnologije
143503 (3168) TAA66

Več podobnih tem