» »

Hladilna oprema KJE???

Hladilna oprema KJE???

SoNgOkO ::

Pozdravljeni!

Zanima me kje bi lahko kupil hladilni potrosni material (kapilara, TXV, bakrene cevi, kondenzorji....)? Trgovina v kateri sem to do sedaj kupoval je nehala obratovati.

Lp!

SoNgOkO ::

Ello!

En tipo mn je reku, da naj bi ena stacuna bla v LJ na Vicu ime naj bi bil M-POR al neki podobnga. Sam prob je, da jst te stacune ne najdem ne na netu ne v Lj.

Lp!

Brane2 ::

Jaz sem najdu noro štacuno, ki ima vse to. Samo ne spomnim se imena v tem trenutku. Premečem vizitke in kontakte in postam info...

SoNgOkO ::

Zakon.

Ejga jst se ze 3 dni zajebavam, da bi dobu ksno stacuno pa brez uspeha do sedaj:D .

Brane2 ::

Frigo Systems
Jožeta Jame 12
tel: 519-26-03

So se nedavno preselili. Prej so bli na Obrijah pri Šentjakobu. V novih prostorih nisem bil. Kot sem uspel videt, so majhna štacunca a imajo zanimive stvari (izbira različnih freonov itd).

Samo vedi nekaj- tipi proizvajajo in prodajajo ZA INDUSTRIJO. Če boš prikorakal not in od tipa delal butlja ker ne ve kaj je to Athlon ali P4, te bo odpikal. Pač vljudno povprašaj kaj se dobi, mogoče še kake podatke o proizvajalcu da boš na Webu lažje našel kar te zanima in šele nato sprašuj naprej, zahtevaj cene itd.

Mislim, tip živi od prodaje in industrija ravno ne kupuje eno kapilaro pa dva deci freona (ajd u redu, niso pravi freoni, saj so ekološko sprejemljivejši, samo poznamo jih še vedno kot "freone")...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

SoNgOkO ::

Pozdravljen,

brez skrbi. Vem ko te ekonomske zadeve potekajo. Bom jst kr zej poklical in mal poprasal. Hvala za info.

SoNgOkO ::

Ok klicem pa se noben ne oglas. A pa prodajajo v tel stacun tud kej druzga poleg hladilnih tekocin??? Dele pa to????

Brane2 ::

Prodajajo kompresorje, uparjevalnike, senzorje take in drugačne, cevi, merilnike temperature in pritiska itd. Sem videl precej zelo zanimivih stvari ki bi Prometeio živo pojedle (kot recimo enotko s 400W električne moči >:D >:D >:D )...

Tip dela od 7:30 do 15:30v petek zapre pol ure prej) , tko da zdej verjetno ni prevelike šanse da ga boš dobil Pokliči po praznikih...

Janus ::

Kje bi pa imeli navorne vijake za pritrditev vodnega bloka na procesor? In kolk navora morajo imet?

Vesoljc ::

za navor ne vem, ampak amd priporoča 6-8kg pritiska na cpu
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Janus ::

Kolk pa uporabljajo Morphling1 in ostali?

SoNgOkO ::

Ejga čekiri morphlingov sig k ma eno povezavo do negove "strani", tm v eni mapci so navodila kolk blok pritrdit mal poglej.

EDITED: najdu sm naslov njegove "stranI"
LINK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SoNgOkO ()

bosstjann ::

Morphling1 priporoča da zategneš vzmet za 5mm vzmetni koificient je 10N/mm

tako da pride 4x 5mm * 10N/mm = 200N = 20Kg

pele-on ::

Kle je točno inštalacija
Morph priporoča od 6-7mm.Od kod se meri to.Od bloka do konca fedrov??
K pol ni logična tvoja formula ker če ti zategneš 9mm recimo pride več po tvoji formuli in ni logično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pele-on ()

bosstjann ::

6-7mm men se že pri 5 use smili vem da je zelo velika teža to lohka pa še kdo drug kej zračuna

QuickShot ::

Vidva mislita dve različni stvari:

@guzman: ti misliš koliko je dolga vzmet ko jo stisneš (7-6 mm)

@bostjan: ti pa govoriš za koliko je vzmet stisnjena (5 mm)

Torej če je vzmet dolga npr. 13 mm in jo stisneš za 5 mm bo potem dolga 8 mm.
Ampak za računanje uporabiš za koliko je stisnjena: 5 mm X 10 N/mm = 50 N

To pomeni da sta dolžina vzmeti in dolžina za koliko jo stisneš v obratnem sorazmerju (bolj ko jo stisneš, krajša bo).


Drugič pa natančneje preberite poste preden kaj napišete.

LP

pele-on ::

Jah jaz sem zajebu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

R407 direct die (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
32929857 (21490) AlesZ
»

sam bi naredil radiator ...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
142330 (1870) Karaya 52
»

REZERVOAR ZA VODO pri pretočni črpalki?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151841 (1671) SuperHik
»

Napajalnik - ventiltor?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261886 (1590) ||_^_||
»

Računalnik v kuhinskem hladilniku!

Oddelek: Strojna oprema
152029 (1663) morphling1

Več podobnih tem