» »

Lahek tanek poceni 15" fulhade prenosnik?

Lahek tanek poceni 15" fulhade prenosnik?

AnotherMe ::

Hitro vprašanje:

Je kdo v zadnjem času kje videl kako ugodno ponudbo (~600€) za prenosnik, ki bi bil tanek in lahek, 1080p zaslon? Drobovje ni tako zelo pomembno - ampak nekaj v rangu vsaj i3/i5 procesorja vsaj 3 generacije? Disk je lahko navaden (bom dal svoj stari ssd), grafika je lahko onboard...

Zadnje čase veliko dela (ki pa ni strojno zahtevno) opravim na terenu pri strankah, in čeprav je moj zenbook še vedno moj "ljubček", ima za udobno delo premajhen zaslon (staram se in slabše vidim :D)...

St235 ::

600€ pri napisanih specifikacijah in če upoštevamo še 15,6 zaslon je imo malo optimistično.

Jaz sem pred par meseci vzel tole in sem navdušen. Je pa okol 200€ nad tvojim budgetom:

https://www.amazon.com/LG-gram-15Z960-L...

AnotherMe ::

Sem se najprej malo zamislil nad sabo, da sem mogoče res prezahteven. Potem pa sem se zamislil nad svetom - kako je mogoče, da v letu 2016, ko je veliko telefon že opremljenih z 4k zasloni, večina 15" prenosnikov pa še vedno na 720p??
Še bolj sme se zamislil, ko sem se spomnil, da sem se enako spraševal že 5 let nazaj!

misek ::

In kje v EU se dobi ta LG Gram? Bi moral božičku pisat, da ga prinese.

hojnikb ::

AnotherMe je izjavil:

Sem se najprej malo zamislil nad sabo, da sem mogoče res prezahteven. Potem pa sem se zamislil nad svetom - kako je mogoče, da v letu 2016, ko je veliko telefon že opremljenih z 4k zasloni, večina 15" prenosnikov pa še vedno na 720p??
Še bolj sme se zamislil, ko sem se spomnil, da sem se enako spraševal že 5 let nazaj!

folk hoče hires telefone, ne laptope. Zato je pa ponudba temi primerna
#brezpodpisa

St235 ::

misek je izjavil:

In kje v EU se dobi ta LG Gram? Bi moral božičku pisat, da ga prinese.

V evropi ga še nisem videl.

jukoz ::

AnotherMe je izjavil:

Sem se najprej malo zamislil nad sabo, da sem mogoče res prezahteven. Potem pa sem se zamislil nad svetom - kako je mogoče, da v letu 2016, ko je veliko telefon že opremljenih z 4k zasloni, večina 15" prenosnikov pa še vedno na 720p??
Še bolj sme se zamislil, ko sem se spomnil, da sem se enako spraševal že 5 let nazaj!


Mimovrste to the rescue =)
HP prenosnik 250 G5 i3-5005U 4GB/128/FHD/DOS ———> 360EUR!! Znižan iz 400EUR

https://www.mimovrste.com/prenosniki/hp...

Takale bo moja naslednja kišta. Če mi pade po tleh in zbijem zaslon me ne bo infarkt - to je pa neprecenljivo.

Ja, ja i3 je bolj zanič, pa DDR3 ima, itd, ...

Za moje kucanje kode in poganjanje VMjev je povsem dovolj.

Mimogrede, glede na HP.com je tale SSD m2 in mu lahko vgradiš še en 2.5" disk. Kar je pa povsem OK. Sploh pa za tako ceno.

seminal ::

Ne morem verjet kaj se za 360€ že dobi :P noro FULL HD, SSD, pa soldien proc :) Dodaš še ram pa je super zadeva. Edino kaj je mogoče malo skrbi da je HP, in ne glih PRO, oziroma elitebook

AnotherMe ::

heh, sej ne morem verjet... Očitno še obstajajo uporabne in ugodne zadeve :)

koyotee ::

Pocakaj na hofer akcijo, 15 fullhd, i3, ssd 256 za 500€
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

YouTubov Content ID strelja kozle

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
427713 (4413) Gagatronix
»

Prenosnik do max. 350e

Oddelek: Kaj kupiti
242630 (2178) Dajarra
»

Slab dan za goljufivce

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
203761 (2786) mchaber
»

Prihodnost spletnih strani

Oddelek: Omrežja in internet
5968 (862) Phoebus
»

Uničevanje hardvera

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
142266 (2266) OrlyTM

Več podobnih tem