» »

Forms + podpis

Forms + podpis

free_k_shot ::

Pozdravljeni,

Ima kdo kksno idejo ali pozna program v katerem bi bilo moc naresti bazo podatkov in iz te baze potem narest kvati delovni nalog, katerega stranka podpise. Podpis je kljucnega pomena. Za to bi uporabljal note 3 ki ima pen.

Videl sem da ima DHL neko tako zadevo ko ti dostavijo paket, s tem da jaz nebi imel crtnih kod za skeniranje ampak bi sam izbral uporabnika.

Fulllll hvala za kakrsnokoli pomoc. Aja, pa MS Access sem neki probaval. Je ok za baze. Fajn bi blo ce bi bila zadeva na spletu (lahko tudi domac server) da je na voljo vedno in povsod.

Lp

L

...:TOMI:... ::

Stalna online zadeva ni ok, ker ce nimas signala, si v riti. Izpades bedak, ce se stranka ne more podpisat, ker je tebi net padel dol.

Bolje je, da se vse izvaja lokalno, potem se pa 1x na dan prenese. Saj najbrz ne rabis v isti sekundi imeti vse v bazi?
Tomi

free_k_shot ::

Seveda je lahko tudi lokalna zadeva pa se jo 1x na dan update-a. Sam še zmer, razn da sami sprogramiramo (kar ne znam) zadeve ne vidim rešitve. Oz ne poznam ponudnikov. Drgač se software lahko tudi kupi. Sam da ni predrago.

smacker ::

Od obstoječih rešitev za podpisovanje lahko preveriš to: http://www.epero.si/
Drugače pa Imis ponuja neke rešitve za elektronsko vodenje dokumentov: http://www.imis.si/
Ne poznam cen in storitev, tak da se pozanimaj. Mogoče majo kaj kar ti pride prav ;)

free_k_shot ::

Odlično, bom pogleda. :)take epero mi zgleda zanimiv :)


Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ustavno sodišče zadržalo izvrševanje zakonske podlage za IMSI lovilce (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
5416243 (14419) dronyx
»

storitev OCR

Oddelek: Programska oprema
5813 (675) mm&r
»

Telemach in porti za SIP ?

Oddelek: Omrežja in internet
456732 (5162) #000000
»

Iščem nov hosting - za veliko manjših spletnih strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
719752 (6279) neoserv
»

[Android] Podatkovna baza

Oddelek: Programiranje
131875 (1593) shadeX

Več podobnih tem