» »

preverjanje adsl

preverjanje adsl

eiht ::

a vam dela un obrazec za preverjanje moznosti adsl-ja na adsl.siol.net...meni namrec ne

whatson ::

dela

Hojne ::

Ja kreteni so teli Siolovci. Če nisi naročnik storitev, nimaš naročniške številke, ta glup obrazec jo pa na vsak načih zahteva, drgač te ne spusti naprej.

Siolovci so K R E T E N I !!!!!

eiht ::

jst sm narocnik siola in imam isdn pa mi zmeraj napise da obrazec ni popolno izpolnjen

BigFoot ::

a pa si vpisal naročniško številko?

IgiS ::

Ko vpisuješ podatke pritisni tipko backspace da prideš čisto na začetek in nato vpiši podatke. Je glupo, ampak pri meni je po več neuspešnih poizkusih delovalo. Seveda moraš imeti tudi Siol naročniško številko.
LP
IgiS :D

wind ::

jaz sem se prijaval b.p.
pa se ISDN-ja nimam :)

PaJo ::

Ja jaz sem se tudi prijavo, samo ne rabis narocniske stevilke, ostalo pa moras vse obvezno izpomnit, drugace te ne spusti naprej.:D

No v glavnem, na rezultate bomo zagotovo se lep cas cakali;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Dalmatinc ::

men zahteva uno k******** naročniško številko:D:D:D:D:D

asPeteR ::

Men je ''putegnil'' brez težav. Vse lepo izpolnil in ck,....

Sedaj sem kao na listi čakanja. Ha-ha-ha-ha,....:P|O
POPRAVEK:
A vam povem zakaj so to sploh dali on-line??

Zato, ker sem zvedel(iz kar zanesljivih virov), da sedaj zbirajo info. o potencialnih naročnikih.
Saj veste kolikor popraševanja toliko plesa,...

||_^_|| ::

a zdej bo poleg ISDNja pogoj še da si že naročen na SiOL (npr.3 leta?:)))) mislm kera beda ej, brez naročniške cifre ne potegne pa da se ubijež

Tr0n ::

Ne loleki. Podjetje moras vpisat (si nekaj zmislis), narocniske ne rabis.

BigFoot ::

um, ne. jest nism podjetja vpisal pa me je normalno spustilo naprej. v prvem poskusu.

pmadza ::

Kera je potem najhitrejša in najcenejša možnost pot do ADSL?
Nimam še ISDN-ja!!!
Kater paket ISDN moram vzet, da pridme najceneje čez?
POl v bistvu lahko vzamem ISDN paket brez ISDN modema, ne?
Tenx>:D

PaJo ::

Ja ce bos mel sanso potem takoj dobit ADSL se ti najbolj splac vzet ta najcenejsi ISDN paket samo z telefonom, ker ce bos mel ADSL itak nebos rabo ISDN modema, pac tolko samo vedi da starih telefonov nebos mogel vec uprabljat, torej ce rabis prenosnega bos moral novega vzet in najceneje te bo prisel ta, ki je polek enega izmet ISDN paketov:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Dami ::

Sam neki da si bom na jasnem. Telekom misli ponujat ADSL za 30k priključnine in 3k sit mesečno. Pol pa misli siol ponudit dostop za 8k na mesec in še zravn 30k za priključnino al je to tista priključnina od telekoma?

PaJo ::

Ja to se tudi jaz sprasujem, samo po izjavah dolocenih osbkov naj bi bilo samo enkrat 30 jurjev, tistih 3 jurje pa ze vsteto v siolovih 8 jurjev, ce ja tako je ADSL sper stvarca za mnogo surfarje:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Dalmatinc ::

Pajo we will see !!>:D

Avenger ::

Men je delal že v prvem poskusu, vendar sem kojci ugotovil, da bom po vsej verjetnosti celo večnost čakal na odgovor. Zato sem raje poklical via telefon. Odgovor je bil jasno NE, ni še mogoče. Niso mi znal niti približno pojasnit kdaj bi lahko ADSL dobil in da naj raje pokličem Telekom, logično. Kličem Telekom, od tam me pa pošljejo nazaj na SiOL. Kje je pa tuki logika? Kekci eni... Skratka, sem 12 km iz LJ tudi brez dodatnih informacij vem da bom moral še kšn let al pa dve počakat... tu mač.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

ABX ::

Skratka bo kadar bo, bo kjer bo in seveda bojo izpadi in nihanja hitrosti všteti v ceno.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Končno ADSL po "navadni liniji"!!!!!

Oddelek: Omrežja in internet
363625 (2264) Frizzy
»

ADSL za 9,78 SIT

Oddelek: Omrežja in internet
362250 (1257) Ch4N93
»

ADSL za 4 tolarje! Navali narode! :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
716698 (4254) clemmy
»

ADSL brez ISDN (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
567882 (7882) Blue22
»

Trenute lokacije kjer je mozen ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
181725 (1315) kleDo

Več podobnih tem