» »

Gmail geslo

Gmail geslo

boris22 ::

Pozdravljeni.
Zanima me, če je kakšna možnost dobiti geslo od gmaila oziroma kakšna je najlažja pot za ga pridobit. Stricu je nekdo pomagal narediti gmail račun in mu nastavil, da gre direktno z brskalnika v gmail brez upisat geslo. Trenutno normalno dostopa do maila, preblem pa bo, ko se bo odjavil, oziroma ko bo namestil nove windowse. Sem pogledal v gmailu, če ima kakšno sporočilo, kjer bi mu pisalo geslo vendar ga nisem našel. Hotel sem mu narediti nov račun vendar pravi, da mu tej mejli dosti pomenijo in bi rad obdžal obstoječi gmail račun.

bluefish ::

Greš v nastavitve brskalnika in pogledaš, če sta shranjena uporabniško ime in geslo. Druga opcija je, da je uporabljen kak password manager.

Sami ::

Ali pokličeš osebo, ki je skreirala račun.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sami ()

SeMiNeSanja ::

Ko bo v accountu naj preveri na kateri mail gre password recovery mail in si ga nastavi na enega, do katerega ima dostop. Potem pa naj gre skozi postopek 'pozabil sem geslo'.

knesz ::

Iz brskalnika se da dobiti vsa shranjena gesla. To sem delal pred časom, ko sem prestavljal vsa gesla v denarnico. Verjetno je pa različen postopek glede na brskalnik...

boris22 ::

Druga opcija odpade, verjetno mu je naredil račun in mu geslo povedal, stric pa si ga ni zapisal in je pozabil. Shraneno je v chromu. Spomnil sem se, da bi lahko preiskušal pasworde preko drugega računalnika ali brskalnika in upa, da se spomni pravo geslo, katerega je tisti dan povedal. Mogoče kdo ve, kako bi v chromu dobil to geslo oziroma kje se pogleda kje so shranjena gesla?

bluefish ::

Mare2 ::

boris22 je izjavil:

Mogoče kdo ve, kako bi v chromu dobil to geslo oziroma kje se pogleda kje so shranjena gesla?


chrome://settings/passwords
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

boris22 ::

Sem pogledal na moj računalnik in sem utipkal:
https://passwords.google.com
Pod apps or site verjetno morem gledat google.com, ker gmail.com žal nimam. In problem je da pri tem naslovu nimam tiste ikone, podobne očesu, na katero ko kliknem se vidi paswword. Vse druge strani pa imajo, to ikono. Upam da pri njemu se bo dalo videt.
Navodila pa sem dobil tukaj:
https://support.google.com/accounts/ans...

konspirator ::

boris22
Prestavi se na stričev comp, poženi chrome in vtipkaj v URL
chrome://settings/passwords

Zgodovina sprememb…

Han ::

Baja ::

ne bi kar gesla zamenjal, če si že prijavljen?

NooB ::

Najprej je potrebno vpisati staro geslo ;)
LP, JAZ

avtek ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Ko bo v accountu naj preveri na kateri mail gre password recovery mail in si ga nastavi na enega, do katerega ima dostop. Potem pa naj gre skozi postopek 'pozabil sem geslo'.


Tole naredi, kot ti je bilo že prej sporočeno :)

Baja ::

NooB je izjavil:

Najprej je potrebno vpisati staro geslo ;)


my bad, sorry


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

shranjevanje gesel v windows

Oddelek: Informacijska varnost
192817 (1936) Saul Goodman
»

Gmail računi, shranjevanje "prijave", zasebnost...

Oddelek: Omrežja in internet
91320 (1095) 486DX
»

Nearly 5 Million Gmail passwords have been leaked, here's how to check yours

Oddelek: Informacijska varnost
113084 (2338) s6c-gEL
»

Autofill Siol mail

Oddelek: Omrežja in internet
152450 (2158) bosmla
»

Gmail

Oddelek: Pomoč in nasveti
475973 (4184) tattoo

Več podobnih tem