» »

hekanje

hekanje

Ludex ::

Pozdravljeni. Mogoče kdo ve kako se udre v email? Namreč pozabil sem svoje geslo in zmeraj ko poskušam resetirati mi iz microsofta napišejo da sem dal premalo informacij. Mogoče kdo ve kako bi lahko hekal svoj račun? Na PC-ju mi je geslo shranlo in sem moral na novo windows naloziti in tako se je vse izbrisalo... Mogoče kdo ve kakšen način da si hekam email?
  • zaklenil: bluefish ()

krneki0001 ::

Zakaj ne daš več informacij na ms accountu in tam vse skupaj poštimaš?

Mare2 ::

Probaj 0987654321, asdfghj, 1234567890, ime vašega psa, mačke...
Tista dodatna vprašanja pa verjetno nisi vpisal...
Kaj pa, če rečeš hekerju Dejanu O...u?

http://nova24tv.si/slovenija/ljudje/hek...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

direstrait ::

Najlažje ti je, da greš direkt na microsoft in fizično udreš v strežnik, odklopiš disk, ga priklopiš na tvoj mini notebook in z notepadom spremeniš geslo v c:\passwords.txt in daš disk nazaj not.

shadeX ::

Ludex je izjavil:

Pozdravljeni. Mogoče kdo ve kako se udre v email? Namreč pozabil sem svoje geslo in zmeraj ko poskušam resetirati mi iz microsofta napišejo da sem dal premalo informacij. Mogoče kdo ve kako bi lahko hekal svoj račun? Na PC-ju mi je geslo shranlo in sem moral na novo windows naloziti in tako se je vse izbrisalo... Mogoče kdo ve kakšen način da si hekam email?


Zelo enostavno.

Če uporabljaš windows, greš pod "start". Napiši "cmd", klikneš enter. Nato tole prilepiš noter in pritisneš "enter". Nato se ti izpiše vrstica za vpis tvojega maila in napredek koliko ti še manjka da prideš do svojih mailov. Svetujem potrpežljivost.

Torej v CMD napišeš tole in pritisneš Enter.

format c:/

dripac ::

Ludex je izjavil:

Pozdravljeni. Mogoče kdo ve kako se udre v email? Namreč pozabil sem svoje geslo in zmeraj ko poskušam resetirati mi iz microsofta napišejo da sem dal premalo informacij. Mogoče kdo ve kako bi lahko hekal svoj račun? Na PC-ju mi je geslo shranlo in sem moral na novo windows naloziti in tako se je vse izbrisalo... Mogoče kdo ve kakšen način da si hekam email?


Viš, fulal si že v štartu. Najprej se nauči 1337 sp33ch. Potem pa naprej in boš h4x0r.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pomoc punca 21 let izrabljena na facebooku nadvet

Oddelek: Loža
489914 (6732) kuglvinkl

Steam-ukradli so mi račun

Oddelek: Igre
493945 (3070) ahac
»

Vdor v Gmail

Oddelek: Pomoč in nasveti
236630 (5284) Ericssony
»

Hekanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Informacijska varnost
10526287 (19710) OrkAA

KAKO VDRETI V RAČUNALNIK

Oddelek: Pomoč in nasveti
135342 (5117) kuglvinkl

Več podobnih tem