» »

sesuvanje!!!

sesuvanje!!!

EASYdoor ::

Rcunalnik se mi je zacel v zacetku tedna svinsko sesuvat. Nobenega blu screena, samo zamrzne. Najbolj mi je dojadilo, ko v RA2 postavim perfektno bazo in e. e. e. e. e. ee. e. e.e e. e. e. e. da ti raznese glavo :((

Vceraj sem formatira, gor dal vse najnovejse driverje in eno in isto. Ta topic pisem ze drugic, ker mi je prejsnjic crknil komp. :( Moja masina:
Cel. II 566@850, VT6X4, 128 RAM, 20 GB, SB Live, CD-RW.....

Najprej sem spustil komp. na 566 sem ga "odoverclockal" :) pa se vedno nica, potem sem spustil nastavitve v biosu na prevzeto. Nic!

Narocen imam abitov Slot ket III, da bom zvisal voltazo, ker gre samo do 1,7V. Ampak na 566 normalnem bi morala zadeva delovat!

Najbolj motece je ko peces CD! JAOOOO;(

Ce ima kdo kaksno idejo, naj prosim pomaga!

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

ChiefThunder ::

Pomoje je ram; stestiraj ga oz. si nekje sposodi drugega in poiskusi.

VASkO ::

ziher RAM, zadnje cajte je ful problem s temi RAMi. Jezes, jezes, kam pa bomo prisli s tako robo:\

kn3z007 ::

Kaksno graficno kartico imas? Imas ventilator na njej?
Meni je zmrzovalo, ker nisem imel vuntiljatorja gor.

mobisuxguru01 ::

Možno je pa še nekaj, namreč če ti na default frekvenci ne dela več je možno da si trajno poškodoval nek vitalni del tvojega sistema (recimo proc), ker če navijaš so enkrat preveč navite, žal:'(

EASYdoor ::

Ja glede rama. Kupil sem ga pri mlacomu pre 1 mesecem in je 128 PC133. Stestiral sem ga v norton utilities in je zmeril vredi, tako do to po moje ne bi smel biti problem. Drgac pa MAJKU MLAKOMU!!!!!!

Graficna je riva tnt 2 m64 in brez ventilatorja. Bom dal vent. gor in poizkusil ampak dvomim.

Any other ideas?

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

Boky ::

Pusti nortona. Stestiraj racunalnik z memtestom.
http://hcidesign.com/memtest/download.h...
Ce ti po par urah ne bo javil nobene napake pol je ram ok.
Zelo dober program za testirat ram je tudi Memtest86, ki ti naredi boot disketo, s katero zbootas racunalnik in se ti pol avtomaticno pozene testni program. Za hitro testiranje mislim da rabi kako dobra ura testiranja, drugace pa, ce vklopis najbol zahteven nacin testiranja, pa mislim da rabi kakih 12 ur. Najdes ga na http://reality.sgi.com/cbrady/memtest86
Ce ti ta 2 programa ne vrzeta ven nobene napake(po parhih urah testiranja seveda) je po moje ram vredu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čuden problem z OSom nasploh (težko definirat)

Oddelek: Operacijski sistemi
17916 (610) Meizu
»

Pokvarjeni RAM ali????

Oddelek: Strojna oprema
403236 (1948) Nesta
»

Problem pri fiziki

Oddelek: Šola
6898 (758) MaFijec

Test RAM-a?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71420 (1237) Hojne
»

Moja grafikulja ali monitor?

Oddelek: Pomoč in nasveti
8926 (812) cahahopie

Več podobnih tem