» »

HOPIN taksi?

HOPIN taksi?

«
1
2

Galaxy ::

Pozdravljeni!

Danes sem prejel SMS s promocijsko vsebino za HOPIN TAXI (in sem iz zanimanja seveda tudi namestil app). Aplikacija pravi, da o namestitvi lahko prijatelju podarim kodo za 10€ brezplačne vožnje. Ima morda kdo takšno promocijsko kodo, da mi jo podari? Ima kdo izkušnje z HOPIN v Ljubljani? Sicer sem bral o njih v Financah, baje da traja celo večnost preden taksi pride...

Amdforce ::

Zaenkrat se cisto premalo soferjev in posledicno se res caaakaaaaa. Pa vozni park tudi ni nevem kaj.....

Mare2 ::

Oni mi plačajo, če želijo, da se peljem z njihovim taxijem. Kasneje ziher not prinesejo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

OrkAA ::

A ta servis omogoca, da se vozis brez direktnega placila v taksiju (gotovina, kartica)? Torej, da notri zvezes paypal ali kaj podobnega.

Jakkob ::

Plačilo s kartico
Dodajte svojo kartico v račun HOPIN in plačajte vožnjo s taksijem z neposredno obremenitvijo.


https://hopintaxi.com/si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jakkob ()

OrkAA ::

Odlicno, bom sprobal.

Klemenn ::

@Galaxy : A si rešil svoj problem z promocijsko kodo, tudi mene zanima?

Heavy ::

Kakšni so pa zaslužki pri 'taksistih'?
#TeamFelix

Compufreek ::

Js sem testiral, aplikacija zgleda super, ob namestitvi si dobil 5 eur na račun, stisnil sem naroči taksi in čez minuto mi je našlo voznika ki je rabil 8 minut da je prišel do nas(celotno njegovo pot smo lahko direkt spremljali), pisalo je kateri avto ima in ime voznika, ko smo se vsedli v avto je voznik smo se že peljali ker je voznik vedel preko aplikacije kam želimo, je pa prišlo do problema, ker nisem med zadnjimi izsstopil, se je aplikacija sama zaključila ko je zaznala da se ne vozim več in nisem mogel koristiti tistih 5 eur ki pa so do zdaj že potekli in smo na koncu plačali polno ceno, ki je bila od tobačne pa do obvoznice pri celovški 5,6 eur

Osebno super izkušnja, tudi če ni šlo koristit tistih 5 eur.

NooB ::

Sem se peljal že parkrat. Taksisti morajo biti aktivni v aplikaciji 200 ur, dobijo pa zagotovljenih 2000EUR bruto ali več, če ustvarijo več prometa.

Aja. Pa v soboto ob 7:00 ni nikogar, ki bi bil aktiven ... ;)
LP, JAZ

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NooB ()

Mare2 ::

http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Galaxy ::

@Klemenn Ne, od nikogar se nisem dobil promo kode.

@Cimpufreek a bi objavil kaksno promo kodo?

Namrec nisem dobil ob namestitvi 5€ ali karkoli podobnega.

Mare2 ::

Za 5 EUR je bil rok, da naložiš aplikacijo prejšnji mesec enkrat. Ampak je veljala le 7 dni, tako da nisem uspel izkoristiti. Itak imam avto. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Gandalfar ::

10EUR promo koda za hop in taxi v Ljubljani: JURE6592

V zadnjem mesecu sem ga uporabljal približno 10-krat. Boljša izkušnja kot z navadnim Taxijem, ker vidiš kje je na poti do tebe. Prav tako so bistveno bolj prijazni. Osebno imam povezano kreditno kartico notri, kar mi dosti pomeni, ker se ne rabim več ukvarjat z debato o tem ali voznik ima drobiž ali nima. Posledično lahko tudi hitreje zapustim taxi.

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

Kako poteka plačevanje. Koraki...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Gandalfar ::

1. Ko naročiš vožnjo imaš možnost izbrat, da boš plačal z gotovino ali kartico. Če rečeš gotovina, plačaš normalno. Itak je taxi in taximeter, cene so takšne kot za druge taxi službe.

2. Če dodaš kartico notri, ti mislim, da dajo 1 eur v dobro imetje in preverijo, če ti kartica dela. Potem na koncu, rečeš zaključil sem z vožnjo, taxist pa svoj taxi meter pretipka v app. To je to, potem ti trgajo iz kartice. Na telefon dobiš push notification, koliko je bilo ter na email še kopijo računa.

Pred samo vožnjo ti tudi izračunajo okvirno ceno koliko te bo vožnja stala. Po trenutnih izkušnjah so na 0.50 EUR natanačni pri tem. Dejanski obračun pa je potem po taximetru.

Zgodovina sprememb…

Klemenn ::

Gandalfar: Če prav razumem, je to tvoja promo koda. Kje si jo dobil oz. kje dobim svojo?

#000000 ::

Čist btw. kdo dejansko stoji za firmo, ker ne najdem enega naslova oz kontakta nikjer, razen spletnega obrazca drugega ni.

Jakkob ::

#000000 ::

Aha Poljaki torej, nč bom počaku na Jankovičeve taksije.

Jakkob ::

#000000 je izjavil:

Aha Poljaki torej, nč bom počaku na Jankovičeve taksije.


Kje si dobil poljake??
Slovaki.

Galaxy ::

@Gandalfar Hvala za promo!

#000000 ::

Jakkob je izjavil:

#000000 je izjavil:

Aha Poljaki torej, nč bom počaku na Jankovičeve taksije.


Kje si dobil poljake??
Slovaki.


ok spregledu, ampak to dejstva zame ne spremeni

NooB ::

Evo še ena 10 EUR promo koda: UROS5826
LP, JAZ

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NooB ()

ShowDown ::

Zanimivo koliko podjetij posluje iz Slovaške. Gotovo je to zaradi "dobrega poslovnega okolja".

zee ::

Seveda. Stabilna vlada in stabilno poslovno okolje, modra davcna zakonodaja...
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Klemenn ::

Će koga zanima (naprimer avtorja teme) kje dobiš kodo :

Ko opraviš, prvo vožnjo se ti bo koda pokazala v mediju pod "Promocijske kode"

illion ::

se pravi evropska razlicica uber/lyft-a, vse je isto, samo drugo ime:)

ShowDown ::

zee je izjavil:

Seveda. Stabilna vlada in stabilno poslovno okolje, modra davcna zakonodaja...


In poslovanje z gotovino do 15kEUR, brez potrjevanja računov. V kombinaciji z mizernimi prispevki je to pravi raj za "podjetništvo".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ShowDown ()

EdCLove ::

koda: C2ED3844

Snemite program HOPIN TAXI na svoj telefon, vnesite kodo C2ED3844 (Meni -> Promocijske kode) in dobili boste 10EUR za vašo prvo vožnjo s HOPIN-om.

Danes sprobal za šalo :) :) :))))) vse preverjeno dela

...:TOMI:... ::

Koliko provizije poberejo za posrednistvo te aplikacijeza taxije?
Tomi

Klemenn ::

nova koda : KLEM2775 (10€ dobroimetja)

EdCLove ::

koda: C2ED8894

Snemite program HOPIN TAXI na svoj telefon, vnesite kodo C2ED8894 (Meni -> Promocijske kode) in dobili boste 10EUR za vašo prvo vožnjo s HOPIN-om.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: EdCLove ()

EdCLove ::

Koda: C2ED8656

Preverjeno, zadeva deluje brezhibno.

Snemite program HOPIN TAXI na svoj telefon, vnesite kodo C2ED8656 (Meni -> Promocijske kode) in dobili boste 10EUR za vašo prvo vožnjo s HOPIN-om.

Hvala HOPIN-u za prvih pol miliona EUR za promocijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: EdCLove ()

haris ::

Ziujo tukaj je promocijska koda :)
HARI8737

MadMen ::

Uporabniki Hopina, kako ste kaj zadovoljni z samo aplikacijo in storitvijo?

Apple ::

MadMen je izjavil:

Uporabniki Hopina, kako ste kaj zadovoljni z samo aplikacijo in storitvijo?


Me happy. Edin cene bi ble lahk mal nizje...
LP, Apple

matobeli ::

Kako pa je z veljavnostjo dobroimetja? Nisem iz LJ pa bi si tole vseeno naložil ker včasih bi mi res prišel prav taksi, sploh če dobi 10eur za ponucat :)

Mare2 ::

matobeli je izjavil:

Kako pa je z veljavnostjo dobroimetja? Nisem iz LJ pa bi si tole vseeno naložil ker včasih bi mi res prišel prav taksi, sploh če dobi 10eur za ponucat :)


Meni je v parih dneh poteklo. Itak se ne vozim s taxijem. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

EdCLove ::

matobeli je izjavil:

Kako pa je z veljavnostjo dobroimetja? Nisem iz LJ pa bi si tole vseeno naložil ker včasih bi mi res prišel prav taksi, sploh če dobi 10eur za ponucat :)


Mislim da je bilo 10 dni časa za porabiti doborimetje za prvo vožnjo.

Koda: C2ED8656

Snemite program HOPIN TAXI na svoj telefon, vnesite kodo C2ED8656 (Meni -> Promocijske kode) in dobili boste 10EUR za vašo prvo vožnjo s HOPIN-om.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: EdCLove ()

r00k ::

Pa teh 10€ je res samo za prvo voznjo? Js sm namrec utipkov kodo, dobu 10€, porabu 6€ za eno voznjo, zdej mi pa kot dobroimetje se zmer pise 4€.

haris ::

Men je super tale apikacija :) koda za dobroimetje je HARI8737

kodo HARI8626 za 10€

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: haris ()

Blum ::

Še moja promocijska koda, kdor rabi :) je aktivna. MATJ3596 (5€)

haris ::

nova koda :) kodo HARI4926 za 10€

Blum ::

Prejšnja "HARI8737" je bila vredna 5€.

EdCLove ::

Promo koda C2ED8656

Snemite program HOPIN TAXI na svoj telefon, vnesite kodo C2ED8656 (Meni -> Promocijske kode) in dobili boste 5EUR za vašo prvo vožnjo s HOPIN-om.
https://promo.hopintaxi.com/?code=336FV...

haris ::

Tukaj je koda za 10€ :)) PRAC9996

EdCLove ::

haris je izjavil:

Tukaj je koda za 10EUR :)) PRAC9996

Ni več za 10EUR dobropisa, samo še za 5EUR.
"Priporočite HOPIN vašim sorodnikom in prijateljem. Za dobrodošlico bodo dobili 5EUR brezplačnega dobropisa za HOPIN vožnje."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: EdCLove ()

haris ::

Nova koda :) HARI4926 ali PRAC9996

Andre ::

Se priporočam za novo kodo :) Hvala!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ehrana, znižane cene, fail (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
559400 (6413) Smurf
»

Taxi izkušnje

Oddelek: Na cesti
274059 (2483) MrStein
»

Kako Uber zbira in obdeluje osebne podatke za izmikanje organom pregona (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5425804 (22241) Unknown_001
»

Kateri mobilni paket za nekoga ki potrebuje internet 1gb in moznost klicev/smsjev.

Oddelek: Mobilne tehnologije
172531 (1799) stb

Več podobnih tem