» »

Destiny 2

Destiny 2

Tr0n ::

Pac, pogooglas. :) Najvec teh stvari je ponavadi na redditu in buildi se gradijo okoli dolocenega exotic armorja ali orozja.

krefi ::

sem iskal in nism nasel nic kaj oametnega
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

ahac ::

DESTINY 2: CURSE OF OSIRIS

Opencritic average:
53 / 100


Destiny 2: Curse of Osiris is in the bottom 9.1% of games scored on OpenCritic
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zmajc ::

Bungie apologizes for Destiny 2 content lockouts, fixing some this week
https://www.polygon.com/2017/12/11/1676...

So hoteli isto sranje kot so go naredili v enki še enkrat ponovit pa se jim ni izšlo. Z PC player basom ni zajebancije. 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

scipascapa ::

Tr0n ::



Expansion II jutri ob 20. uri!

:D

Tr0n ::

Kratek, a sladek story v novem expansionu.

Se spila kdo? :)

Trupl0 ::

Kolk pa je dolg?
Osirisa nisem mogel končat ker mi je postalo dolgčas na polovici
If you are going through Hell, keep going !

Tr0n ::

Kake tri urce.

Gregex ::

Iz bungie foruma.

A: I took a week off work to play latest dlc.
B: What are you gonna do the rest of 6 days and 22 hours?

scipascapa ::

dolenc ::

Sam to je demo verzija, na celi še delajo :P

scipascapa ::

ja samo en folk je kupoval po 50-60€ :P

Tr0n ::

Tr0n ::



McClane ::

Se pravi da je to kar je bil Taken King za enico?

+ želijo koliko? Še dodatnih 30-40$?

Počakam na komplet zadevo ko bo na razprodaji...
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Zmajc ::

McClane je izjavil:

Se pravi da je to kar je bil Taken King za enico?

+ želijo koliko? Še dodatnih 30-40$?

Počakam na komplet zadevo ko bo na razprodaji...


Ista zgodba kot 1. del, molzenje krav. Osebno se Destiny 2 ne dotaknem sploh dokler ne pride ven GOTY verzija z vsemi DLCji ....i have time.

Tr0n ::

40 EUR samo za Forsaken, ali 70 EUR za Annual Pass (Forsaken + 3 premium content releasi; zima 2018, pomlad 2019, poletje 2019).

Drago tole ja, pa ce bo kvaliteta teh dodatkov tako slaba, kot je bila za Year 1, bom kar preskocil. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Gregex ::

Enko sem igral vse ob izidu. Dvojko sem zaključil pri vanilla for good. Activision, jbg.

sivkrokar ::

Na Humble Bundle je Season pass en teden 20 eu (oziroma 18, če si član).

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Tisto je za year 1, ne za year 2. :)

simnov ::

Jaz tam na titan kar nekaj pobijam pa tiste velke hrošče pa sploh ne vem kaj treba , da gre zgodba naprej za znort :))

dottor ::

Eno vprašanje. Če v zgodbi umreš, moreš nardit nov lik da lahko dalje zgodbo furaš? Mene je vrglo v farmo in nevem kaj zaboga kliknit.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

McClane ::

?? Ne, ne narediš novega lika, nadaljuješ od checkpointa tako kot pri ostalih igrah.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

dottor ::

In kako prideš do tam ki mene vedno vrže v farmo
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

ahac ::

Kje pa si umrl?
V najslabšem primeru na mapi še 1x izbereš tisto misijo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

dottor ::

Bolj na začetku, ko slediš orlu mi ni primu double jump in mi ni uspelo pristat na skali...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

sivkrokar ::

Na koncu te misije se ti odklene farma, tako, da je vse ok. Na glavnem zemljevidu (drži TAB) potem izbereš naslednjo misijo.

simnov ::

Hočem igrat pa se pojavi update 35GB :)) , da ne omenjam kako počasi gre dol.

dottor ::

@sivkrokar: hvala, bom poskusu jutri, ker je server down.
@x800xt: 56GB je komplet igra velika (brez DLCjev) + še teh 35GB ki mi tudi meni pobira
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dottor ()

oo7 ::

Destiny 2 Forsaken Final Cinematic Trailer (Cayde-6)

krefi ::

kaksen je forsaken se splaca kupiti ter koliko vas igra?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Zmajc ::

Osebno sem začel z forsaken in se mi zdi fantastičen. Dosti več contenta kot prva dva DLCja. Gambit je tudi super.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

krefi ::

mislil sem kupiti samo me stane dlc 33 eur potem pa se seassom pass okoli 30 eur
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Zmajc ::

Season pass ti ta moment ne koristi kaj dosti.

Black Armory prvi DLC z season passa izide "komaj" decembra.

krefi ::

predrago kupil sem destinz 2 potem seasson pass sedaj hocejo da spetkupim dlc ter nato spet seasson pass..
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Zmajc ::

Hja ...to je to ko kupuješ takoj. Osebno sem za 45€ kupil Forsaken Legendary Edition ki vsebuje D2 + Osiris + Warmind + Forsaken. Tako mi decembra ni problem kupiti še season pass.

Trupl0 ::

igram na ps4, enko in sedaj dvojko...po novem imam nov gaming rig in me zanima, če je kdo igral na obeh sistemih.
Se splača investirat, čas in denar, v PC verzijo ( 60 fps in podobno )...igra kdo na PC? Je velika skupnost?
If you are going through Hell, keep going !

Zmajc ::

Osebno igram na PCju in se mi zdi skupnost dovolj velika. Ko najdeš soliden klan si na konju, če te zanima group play in raiding. Je pa EU skupnost nekoliko manjša proti Ameriški.

Če imaš soliden PC z SSDjem se loading timi in performans na PS4 sploh ne more primerjatis proti tem na PCju.

simnov ::

Mene so banali samo zato ker sem poskusil aimbot za zadnjega bigbossa kateri sploh ni deloval.

oo7 ::

Destiny 2 igra je zastonj za PC do 18 novembra na Battle.net - https://news.blizzard.com/en-gb/blizzar...

Bungie and Activision have announced that the full Destiny 2 base game for PC is now a free gift for all new players on Blizzard Battle.net. For the first two weeks of November, anyone who does not already own the PC game will have the opportunity to claim it as a gift through their Battle.net account.

https://news.blizzard.com/en-gb/blizzar...

Tr0n ::

Cool. 8-)

Izi ::

Zastonj dajo "full Destiny 2 base game". Kaj to pomeni?
"Full" (celotna) in "Base" (osnovna) se izključuje oni so pa kar oboje zbasali v en stavek. Ali so torej tri dosedanje razširitve (Curse of Osiris, Warmind in Forsaken) vključene ali ne?

Pa se tole sploh splača probat ali ne?
Online-only, multiplayer, streljačina, tri besede, ki nič kaj ne vlečejo k igranju.

kitl76 ::

Meni ne potegne.

connel ::

Mah osnovno standard edition dobiš, vse ostale dlc-je boš pač doplačal.

dolenc ::

Sej si imel tudi prej base game zastonj, samo ne full... neka omejitev je bila z lvl-om... Zato torej sedaj full base.

Zastonj 3a špil, ki je bil nedolgo nazaj 60eur, pa že jamrate :D.

Jst sem sprobol beto, pa mi je bila super. Pol sem preigral trial, pa nisem prišel do tistga level cap-a, ker je postalo dolgočasno.

V tretje gre rado pravjo :D

oo7 ::

Jaz sem se odločil, da bi sprobal pa mi tale Battle.net ni preveč jasen. Battle.net he treba na računalnik prenesti kot Steam ali se ga upravlja preko internetne njihove strani ?
Če preko internetne strani hočem inštalirati igro mi da manual downloud to najbrž ni prav ?

Zmajc ::

Izi je izjavil:

Zastonj dajo "full Destiny 2 base game". Kaj to pomeni?
"Full" (celotna) in "Base" (osnovna) se izključuje oni so pa kar oboje zbasali v en stavek. Ali so torej tri dosedanje razširitve (Curse of Osiris, Warmind in Forsaken) vključene ali ne?


A ti bi kr kompletno igro z vsemi DLCji imel zastonj? Celotno osnovno verzijo igre so dali zastonj, da ljudje lahko probajo. Ta vključuje lvl cap 30 in celotno osnovno kampanjo.

Vse story misije lahko delaš solo. Vmes imaš dele ko na planetih delaš public evente, ampak glede na to da bo dosti novih igralcev s tem nebi smelo biti težav.

Če ti je potem igra všeč lahko še vedno kupiš Forsaken ki po novem vsebuje vse DLCje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Zmajc ::

oo7 je izjavil:

Jaz sem se odločil, da bi sprobal pa mi tale Battle.net ni preveč jasen. Battle.net he treba na računalnik prenesti kot Steam ali se ga upravlja preko internetne njihove strani ?
Če preko internetne strani hočem inštalirati igro mi da manual downloud to najbrž ni prav ?


Battle.net je launcher kot vsi ostali. Na battle.net si ustvariš account, potegneš dol launcher in si ga namestiš ter prijaviš not z svojim accountom.

Tam nato namestiš želeno igro.

oo7 ::

Nisem imel Battle.net launcherja na računalniku. Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google's Stadia (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8414215 (3099) Ghost007
»

Anthem (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
21521379 (9086) dolenc
»

Shadow of War (Shadow of Mordor 2) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7610822 (3920) oo7
»

Po pol leta AMD-jevi procesorji še vedno s hroščem (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
5411131 (8263) MrStein
»

Destiny (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10619991 (11326) Zmajc

Več podobnih tem