» »

Študentski dom Maribor

Študentski dom Maribor

janezekk ::

Zdravo,
naslednji teden imam vselitev v študentski dom v MB. Baje te tam na "sestanku" preden dobiš ključ malo vpraša, kam maš željo it pa me zanima, kje je najbolje? Sodeč po slikah na njihovi strani je v Lentu še najlepše + Koroška in Ob bregu sta tudi najbliže FERI-ju, kamor bom hodil.

Če ma kdo izkušnje naj malo napiše.
  • spremenilo: janezekk ()

dellon ::

Včasih je blo tak da si za študentske na lentu čakal precej časa. Najprej si dobil v onih pri štuku.
So pa ti na lentu kar fensi (no vsaj cca 7 let nazaj so bli)
Tako da če imaš možnost (sicer to zelo težko verjamem da je res) izberi tistega, ki ti je bližje faksu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dellon ()

Pungiish ::

janezekk je izjavil:

Zdravo,
naslednji teden imam vselitev v študentski dom v MB. Baje te tam na "sestanku" preden dobiš ključ malo vpraša, kam maš željo it pa me zanima, kje je najbolje? Sodeč po slikah na njihovi strani je v Lentu še najlepše + Koroška in Ob bregu sta tudi najbliže FERI-ju, kamor bom hodil.

Če ma kdo izkušnje naj malo napiše.


Očitno bova sošolca?:) jaz sem danes dobil sobo na tyrševi in ti povem, da je soba tako stisnjena skupaj da ne vem kako boma s sostanovalcem prezivela.. Sej sploh druzbe ne mors prpelat;) -.'

galu ::

Lent, Quadro in Smetanova so OK, ostalo je žalost.
Tako to gre.

janezekk ::

Pungiish je izjavil:

janezekk je izjavil:

Zdravo,
naslednji teden imam vselitev v študentski dom v MB. Baje te tam na "sestanku" preden dobiš ključ malo vpraša, kam maš željo it pa me zanima, kje je najbolje? Sodeč po slikah na njihovi strani je v Lentu še najlepše + Koroška in Ob bregu sta tudi najbliže FERI-ju, kamor bom hodil.

Če ma kdo izkušnje naj malo napiše.


Očitno bova sošolca?:) jaz sem danes dobil sobo na tyrševi in ti povem, da je soba tako stisnjena skupaj da ne vem kako boma s sostanovalcem prezivela.. Sej sploh druzbe ne mors prpelat;) -.'


Če si smer R-IT, potem ja!:) Glih tega me je strah, ampak zdej sem že pripravljen na najhujše oz. sm skor ziher, da bo tut pr men isto..Se bo pač treba navadit oz. počakat, da se drugje kej sprazne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: janezekk ()

janezekk ::

galu je izjavil:

Lent, Quadro in Smetanova so OK, ostalo je žalost.


Pa ponavadi na začetku dobiš ostalo žalost in potem oddaš vlogo/prošnjo za premestitev in pač čakaš, dokler se nekje ne sprosti? Šanse, da v prvo dobiš v enem od treh naštetih, so verjetno zelo majhne?
Kakorkoli, nima veze. Poročam v torek, kje sem dobil in kako sem/nisem zadovoljen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: janezekk ()

Pungiish ::

janezekk je izjavil:

galu je izjavil:

Lent, Quadro in Smetanova so OK, ostalo je žalost.


Pa ponavadi na začetku dobiš ostalo žalost in potem oddaš vlogo/prošnjo za premestitev in pač čakaš, dokler se nekje ne sprosti? Šanse, da v prvo dobiš v enem od treh naštetih, so verjetno zelo majhne?
Kakorkoli, nima veze. Poročam v torek, kje sem dobil in kako sem/nisem zadovoljen.


Smetanova je zasedena, potem je pa se en zaseden, sam ne vem ali kvadro ali lent, meni se zdi da lent. drugi je pa se prostora bilo v petek.

janezekk ::

Evo dobil sem na Tyrševi v trojki. Dejansko kr lepo, je pa res, da je soba zlo majhna. Ampak glede na to, da mam blizu železniško in FERI, sploh ne bom deval prošnje za premestitev, mi je čist ok.
Sicer je pa tko, kot je rekel Pungiish - Lent in Smetanova sta polna, v Qvadru in ostalih dveh se pa še dobi.

otago ::

Iz firbca, kaj je definicija malo? Kaksna slika?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

janezekk ::

otago je izjavil:

Iz firbca, kaj je definicija malo? Kaksna slika?


Pač na obeh straneh najprej omara, postelja in se pisalna miza na koncu sobe pri oknu.

http://www.studentskidomovi.um.si/porta...

Evo tuki je slika ene strani sobe. Na sliki mogoče zgleda malo širša soba kot v živo, je pa pač stran, s katere je slikano simetrična tej na sliki.

amacar ::

Mah daj prošnjo za prestavit, js sem dobil na gosposvetski v začetku novembra komaj, sem dal takoj prošnjo za prestavit in sem se v 3 mesecih (januarja) selil na Smetanovo. Sobe večje, bolj moderne, je pa dražje.

janezekk ::

Oziroma ja, prošnjo bom dal v vsakem primeru, pol bom pa vidu..Tut mal od cimra odvisno. Če bo kul znam celo ostat, ker je lahko soba še tok zakon, pa lahko prideš na slabše zarad cimra. Itak so pa v Mb preselitve baje vsak mesec možne, tko da maš možnost za preselitev praktično kadarkoli.

ZiedRieke ::

Sedaj na začetku je mogoče težava z sobami, do novega leta jih pa že veliko predčasno zaključi študij in se odselijo domov, tako da se kapacitete sprostijo.

otago ::

Meni zgleda kot normalna velikost za studentsko nastanitev, pri SD LJ se pise pri ceniku kvadratura. Zaracunajo pa ocitno SD MB administrativne stroske ob preselitve in treba placat prenocevalce, kar se ni "prislo" v LJ.

janezekk ::

Sej to je normalna velikost za študentsko nastanitev ja, je pa dejstvo, da soba ni velika in da so tudi večje sobe. Kvadrature pa v MB res nisem nikjer zasledil, bi blo pa zanimivo vedet pa mal primerjat.

Bob Rock ::

Jao bruci razvajeni ... cisto normalne sobe so, lol
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

suhifallen ::

kok mate pa cene?

janezekk ::

Bob Rock je izjavil:

Jao bruci razvajeni ... cisto normalne sobe so, lol


lol? Dej preber še enkrat no. Napisal sem, da je to normalna velikost za študentsko sobo in da se tega zavedam. To, da je majhna, je pa pač dejstvo.

suhifallen je izjavil:

kok mate pa cene?


Tuki na Tyrševi mislim, da je okoli 75€/mesec. Smetanova, Lent in Qvadro pa so tam od 110€ naprej.

amacar ::

Smetanova je bila nazadnje cca 125€.

Pungiish ::

Mah, nismo razvajeni bruci. Zdej sem na gosposvetski, kjer je soba malo večja, dodatna omara, pa še vsak ima svoj hladilnik.

xgenx ::

A mogoce kdo ve a so homofobicni na geje/Transice v teh studentskih domovih?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbrž ne bom sprejet na FRI, druga opcija FERI ali VSŠ, par uprašanj za študente FER

Oddelek: Šola
132786 (1960) avtek
»

FERI - Kje parkirati?

Oddelek: Loža
306396 (3001) seba-beba
»

Študentski domovi Maribor

Oddelek: Šola
82514 (1700) amacar
»

Router v študentskem domu

Oddelek: Omrežja in internet
243869 (3281) moat
»

Še neki o študentskem domu v MB...

Oddelek: Šola
193720 (3077) gzibret

Več podobnih tem