» »

Igračarski portal hop.si [Gaming.si]

Igračarski portal hop.si [Gaming.si]

«
1
2 3

PugPlug ::

Živjo,

že dlje časa med nami deluje spletna stran namenjena ljubiteljem računalniških iger in računalništva na splošno. Delujemo prostovoljno, ob vsakodnevnih službenih zadolžitvah poizkušamo pripomoči k razvoju e-športa in združiti vse nadobudne in že prekaljene igralce računalniških iger. Zavedamo se, da so novice zaenkrat žal neredno, saj so slednje odvisne od obremenjenosti piscev. Imamo tudi lasten YouTube kanal z okoli 1700 naročnikov.
Naprošam vas, če so vzamete kratek čas in si stran ogledata, ter napišete pripombe, predloge glede izgleda, youtube posnetkov in novic/recenzij.


Naša stran: http://gaming.si/
YouTube kanal: https://www.youtube.com/user/eIGREsi
Forum: http://gaming.si/forum/index.php


Vsi, ki vas igračarska industrija zanima, ali pa želite kakorkoli pomagati: http://gaming.si/forum/index.php . Če se nam želite pridružiti več info najdete na: https://slo-tech.com/delo/1357 ali http://gaming.si/2016/04/04/pridruzi-se... .
  • spremenil: ahac ()

PugPlug ::

Vidim, da ni padlo kaj preveč komentarjev :).

Ravnokar izdajamo videoposnetke iz serije najboljših iger leta 2016.
Prosil bi, če si vzamete minuto in si jih pogledate ter napišete vtise in kaj bi spremenili.

Strateške igre:

Akcijske igre:

Igranje vlog: (sicer še nimamo javno objavljeno - dodan je unlisted posnetek)

Seljak ::

Nimaš kaj spreminjati. Če komu kaj ne paše pač ne gleda in gre naprej. Meni osebno so vaši opisi všeč,ker so slovenski!

Cveto ::

Meni je tudi všeč, saj je narejeno dovolj kvalitetno.

Seljak ::

Ljudje se sploh ne zavedajo kako težko je početi to in koliko mora biti vloženega truda in poguma,da se nekdo loti opisa in predstavitev iger. meni je všeč,da končno poslušam napovednike in opise iger v našem materinem jeziku!! Kar tako naprej GAMING.si ;)

[D]emon ::

Pohvalno, da se nekaj takega najde tudi v slovenscini! Le tako naprej!
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

RegulusDraco ::

samo vztrajaj. Sčasoma se bo razvedlo da obstajate in bodo ljudje začeli spremljati.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zaphod_B75 ::

Za začetek vse pohvale za vložen pogum, trud, čas in vse ostalo.

Sam sem si na vašem portalu prebral kar nekaj člankov, revjujev, predstavitev in video revjujev in me veseli da lahko spremljam te zadeve tui v materinem jeziku.

Samo za božjo voljo, a lahko prosim probate bit malo bolj zabavni, in originalni, pokažte mal stila, pa naredte vse skupaj mal bolj privlačno. Saj igre naj bi bile zabavne kajneda? Sam sem ćez glavo sit brezvezno duhomornih in neoriginalnih (video) opisov na yutubu ali kjerkoli drugje in jih izbegavam kolkor se le da. Ne res, ker za razliko od jokerja, je tole na momente tako SUHOPARNO in DUHOMORNO zrecitirano, da je kar me rahlo odbija.

Glejte, nočem bit zatežen. Itak je to samo moje skromno osebno mnenje. Vzemite to kot konstruktivno kritiko. Sicer pa še enkrat vse pohvale za ves trud in kar tako naprej.

LP

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

Jaz sploh nisem vedel za to stran Gaming.si

Zdaj jo gledam in je videti super ;)

XsenO ::

Hmm a ni igričarski? :Pđ
1 + 1 = 1

shadeX ::

En problem imate.

Seljak ::

Po mojem imaš ti problem

PugPlug ::

Se zahvaljujem vsem za odziv. Posnetki in prispevki na strani se bodo še naprej izboljševali. Ravno pripravljamo obširnejšo (upam, da bo tudi Tomson zadovoljen :) ) novico o TV-jih, v katero smo vložili veliko truda, pa tudi opis enega izmed nizko cenovnih TV-jev.

XsenO je izjavil:

Hmm a ni igričarski? :Pđ


Še sam ne vem kaj je bolj pravilno. Ne vem, mi igračar lepše zveni, čeprav gre za izdelovalca igrač.
Sicer je igričarski najbrž bolj logična izbira?
Igrača - igračarski
Igrica - igričarski

Zaphod_B75 je izjavil:

Za začetek vse pohvale za vložen pogum, trud, čas in vse ostalo.

Sam sem si na vašem portalu prebral kar nekaj člankov, revjujev, predstavitev in video revjujev in me veseli da lahko spremljam te zadeve tui v materinem jeziku.

Samo za božjo voljo, a lahko prosim probate bit malo bolj zabavni, in originalni, pokažte mal stila, pa naredte vse skupaj mal bolj privlačno. Saj igre naj bi bile zabavne kajneda? Sam sem ćez glavo sit brezvezno duhomornih in neoriginalnih (video) opisov na yutubu ali kjerkoli drugje in jih izbegavam kolkor se le da. Ne res, ker za razliko od jokerja, je tole na momente tako SUHOPARNO in DUHOMORNO zrecitirano, da je kar me rahlo odbija.

Glejte, nočem bit zatežen. Itak je to samo moje skromno osebno mnenje. Vzemite to kot konstruktivno kritiko. Sicer pa še enkrat vse pohvale za ves trud in kar tako naprej.

LP


Delamo tudi na tem. Vsekakor se pozna manjko izkušenj in kakovostne opreme. Trenutno na posnetkih za YouTube kanal delajo štiri (eden izmed članov objavlja bolj redno) osebe. Primer bo povedal več kot 1000 besed :).

Prvi video avtorja:


Eden izmed zadnjih (poleg zgoraj naštetih)


shadeX je izjavil:

En problem imate.



Huh, meni deluje brez težav. Bom preveril, če je napaka na naši strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PugPlug ()

Seljak ::

Mislim,da je pravilno Igričarski.

Problem je na tem linku: http://gaming.si/2016/04/04/pridruzi-se...
Če pa kliknem na vaš logo,da me vrže na prvo stran pa se naloži https povezava. Po mojem je shadeX kliknil na to povezavo,ki ni varna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

PugPlug ::

Čisto možno, bomo poskusili v najkrajšem času urediti, hvala. :)

Berserker ::

Mogoče sem navajen od tujih opisovalcev, ampak mi govor deluje malenkost zaspano in monotono, tukaj bi se lahko izboljšali.

Probajte se izognit poslovenjenim izrazom, ki so naravnost smešne popačenke, pa uporabite kar tuje, ki so vrjetno že vsem poznanim.

PugPlug ::

Berserker je izjavil:

Mogoče sem navajen od tujih opisovalcev, ampak mi govor deluje malenkost zaspano in monotono, tukaj bi se lahko izboljšali.

Probajte se izognit poslovenjenim izrazom, ki so naravnost smešne popačenke, pa uporabite kar tuje, ki so vrjetno že vsem poznanim.


Tu se še malo lovimo, je pa dosti bolje, kot na začetku. Se pa vidi, da opisovalcem manjka izkušenj (na splošno problem pri velikem številu slovenskih youtuberjev. Glede poslovenjenih izrazov pa je malo bolj zakomplicirano. Kakorkoli je narejeno, se vedno najde nekdo, ki bo imel kakšno pripombo (eni pravijo, da bi moralo vse biti izrečeno povsem slovensko in potem moraš med govorom pazit še na to, da vse sproti smiselno prevajaš), spet drugi bi radi točno to, kar ti predlagaš.

shadeX ::

Meni še vedno prikazuje "privacy error" ne glede na kateri link iz vaše strani kliknem. Dvomim da bi bila to napaka na moji strani, ker mi druge strani delajo brez problema. Uporabljam zadnjo različico Chroma.

P.S

Safari javlja isto napako



P.S2

Na Firefoxu deluje bp.


P.S3

Chrome in Safari na telefonu - ne deluje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Tilen ::

Kako pridem na glavno stran, če po pomoti kliknem na forum? :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Seljak ::

Meni na Chrome deluje normalno. Imam pa Win10 OS.

PugPlug ::

Tilen je izjavil:

Kako pridem na glavno stran, če po pomoti kliknem na forum? :)


Ni izhoda :). Bomo dodali povezavo čez logo in ločen gumb.
Hvala za opozorilo.

scipascapa ::

spletna stran vam laufa na wordpressu vidim....kako to, da vam poleg tega laufa še milion ostalih stvari?

wappalyzer.....

martincic7 ::

scipascapa je izjavil:

spletna stran vam laufa na wordpressu vidim....kako to, da vam poleg tega laufa še milion ostalih stvari?

wappalyzer.....


Da spletna stran delujen a wordpressu, kako to mišliš še milijon ostlaih stvari? ;) Shadex poskusi refreshat cookije smo naredili par popravkov
lp

scipascapa ::

z wappalyzerjem ti pove, kaj vse teče :)

Netrunner ::

Meni se ta stran vizualno niti malo ne dopade. Preveč je samo slik in nima nobenega dejanskega oblikovanja. Manjka ji duša... samo ena predloga z nametanimi elementi.

Pa dajte jo malo optimizirat. En kup inline stilov, 31 CSS datotek ??? 43 JS datotek.... skupno 160 requestov.

Seljak ::

Stran je čisto lepa na oko in uporabna glede na to čemu je namenjena. Samo poglej si Slo-tech kako je monotono narejen pa ima toliko obiskovalcev.

Netrunner ::

Seljak je izjavil:

Stran je čisto lepa na oko in uporabna glede na to čemu je namenjena. Samo poglej si Slo-tech kako je monotono narejen pa ima toliko obiskovalcev.


Stvar okusa posameznika. Meni ni všečna in me ne vleče na ponovni obisk. Slo tech si je naredil ime že leta nazaj zato izgled ni toliko pomemben. No saj nima veze. To je pač samo moje mnenje. Avtorjem želim srečno in da jim uspe.

Leprechaun ::

Netrunner je izjavil:

Seljak je izjavil:

Stran je čisto lepa na oko in uporabna glede na to čemu je namenjena. Samo poglej si Slo-tech kako je monotono narejen pa ima toliko obiskovalcev.


Stvar okusa posameznika. Meni ni všečna in me ne vleče na ponovni obisk. Slo tech si je naredil ime že leta nazaj zato izgled ni toliko pomemben. No saj nima veze. To je pač samo moje mnenje. Avtorjem želim srečno in da jim uspe.


Meni je ok oblikovana, res pa je, da ni noben presežek ;).
*************************************************************

Zgodovina sprememb…

Netrunner ::

Da podam še eno bolj konstruktivno kritiko.

Glava je ok in logotip se mi dopade razen tiste tipke "top" z ikono roke.. top kaj ? .. prvo sem mislil da te zapelje na vrh strani, vendar da glava ne potuje ko skrolaš ni bilo to to :)

1. Slider na vrhu strani ... lebdi kar v zraku in ni povezan z ničemer. Tisti del načeloma bi moral biti izpostavljen vendar je tam samo da je.

2. Takoj spodaj so novice katere imajo prevelike slike in dejansko poberejo fokus kateri bi moral biti na sliderju na vrhu.

2.1 Takoj pod sliderjem je ena vsebina z temnim ozadjem za katero spet neveš ali je to kakšen banner ali samo izpostavljena novica ali kaj ?

3. Desni stolpec je spet brez repa in glave. Tam je in se mi ne sanja čemu je namenjen. Ok videti je kot da vsebuje izpostavljene povezave, vendar ne vidim smisla da je napis na sliki + še tekst spodaj. Oblikovno je mimo. Zgornji del tisti like, postani del ekipe in top 10 bi lahko bil poravnan z sliderjem levo in tipke ki sledijo pa z novicami na levi. Tako kot je sedaj je kot da bi nekdo vrgel tja.

4. Potem ko skrolamo na konec onih tipk (desni stolpec) se pojavijo neke vsebine za katere se neve ali so kakšne novice ali arhiv kakšnih drugih vsebin ali kaj tretjega.

5. Ko pridemo dol do recenzij je spet vse skupaj tako prikazano da človek ne ve kaj želite izpostavit. Pa izgleda kot tudi kot vse ostalo.

6. Noga je slabo izkoriščena in ne nosi nobenih bistvenih informacij.

Na kratko povedano: vsebinsko stran ni slaba vendar oblikovno ji manjka pa še kar nekaj da bo prišla do nekega nivoja. Pa ne pravim da je trebacel dizajn spremenit, ampak samo to, da se malo bolj očitno loči sekcije in se zadeve prikaže kot neke grupirane celote. Zdaj izgleda kot da bi primil en kup elementov in jih vrgel na stran.

Se ukvarjam z webom že cca 15 let in ta stran je za moj standard osnutek in ne končni izdelek.

Zgodovina sprememb…

Seljak ::

Pokaži eno tvojo stran. Mogoče se kaj zmeniva ;)

Netrunner ::

Seljak je izjavil:

Pokaži eno tvojo stran. Mogoče se kaj zmeniva ;)


Se nimamo kaj menit, saj ne ponujam svojih storitev :) sem samo podal moje mnenje. Pa "moje" strani so strani v sklopu podjetja kjer sem zaposlen in ne mislim le tega reklamirat tukaj :)

Če se bo kaj upoštevalo od tega kar sem napisal je kul ... če ne pa tudi ne bom užaljen :D

Zgodovina sprememb…

martincic7 ::

Netrunner je izjavil:

Seljak je izjavil:

Pokaži eno tvojo stran. Mogoče se kaj zmeniva ;)


Se nimamo kaj menit, saj ne ponujam svojih storitev :) sem samo podal moje mnenje. Pa "moje" strani so strani v sklopu podjetja kjer sem zaposlen in ne mislim le tega reklamirat tukaj :)

Če se bo kaj upoštevalo od tega kar sem napisal je kul ... če ne pa tudi ne bom užaljen :D


Živjo, hvala za kritike, glavni cilj strani GAMINGsi je minimalizem, hitro delovanje strani in minimalna poraba strežniške moči kajti ob navalu večjega števila obiskovalcev bi se stran v primeru modernega dizajna (premikanje ob prihodu na strani, žmrkanje / blinkanje ob scrolu in heavy load sliderji) enostavno sesula ali delovala ekstremno počasi, včasih se nam je to dogajalo in ravno zaradi tega smo spremenili dizajn na minimalizem. Tvoji predlogi so super in točno vem na kaj ciljaš ampak mogoče pozabljaš da je to stran z novicami in ne predstavitvena stran za podjetje kjer se hoče podjetje pokazati v najboljši luči na sedaj zelo popularnimi "landingpagi" pri katerem včasih rabim 3 minute počakati (doma imam zelo slab internet), da se mi vsi sliderji in "blišč" naloži, da potem pridem do kontaktnega obrazca, če prej enostavno ne zaprem strani in iščem dalje...

Žal v sloveniji še nimamo vsi optike in do takrat bomo ostali na minimalizmu, seveda bomo predloge z ekipo predebatirali in jih poskusili implementirati.

Hvala lp

Seljak ::

Super je,kar naj tako ostane ;)

Netrunner ::

Podpiram minimalizem in vsekakor ne kiča. Ni potrebno da je vaša stran interaktivna in migajoča, ampak samo boljše organizirana. Vizualno ne potrebujete drastično spreminjat ampak samo malo optimizirat, saj slike so trenutno preveč dominantne. In če boste imeli kdaj večje število obiskovalcev boste morali poskrbeti za optimizacijo saj stran najbolj zavira preveliko število requestov katerih imate absolutno preveč.

Manjka vam tisti končni "polish", saj kot sem povedal to kar je sedaj je dober osnutek.

podstrani nisem preverjal...

Zgodovina sprememb…

martincic7 ::

Pozdravljeni,
Napak z nedelovanjem na IOS 10.2 je odpravljena ;)

Hvala lp

shadeX ::

Jp. Sedaj deluje tudi na zadnjem OSX.

Leprechaun ::

Imam pa eno pripombo. Malo predolge uvodnike sem opazil pri zadnjih posnetkih. Zlasti zadnji.



Drugače pa sem res vesel, da je nivo za slovenske razmere visok.
A vidim prav, da stran obstaja že 5 let?
*************************************************************

111111111111 ::

Drugače mi je pa super v uvodnikih pogledat, ker so slovenski podnapisi in fore. :)

Me pa motijo kletvice v uvodnikih, so po mojem mnenju čisto brez potrebe.

Igračkarsko sceno sicer ne spremljam več redno, ampak stran izgleda solidno in res ste se potrudili le naprej fantje.

martincic7 ::

Leprechaun je izjavil:

Imam pa eno pripombo. Malo predolge uvodnike sem opazil pri zadnjih posnetkih. Zlasti zadnji.



Drugače pa sem res vesel, da je nivo za slovenske razmere visok.
A vidim prav, da stran obstaja že 5 let?

Živjo
Ja na sceni smo že kar nekaj let in smo se skozi leta naučili par stvari ;) Predvsem pa beležimo veliko rast v zadnjem letu.

Hvala za kritiko posredovano našim fantom :)
lp

PugPlug ::



Za vse mazohiste ;).

oo7 ::

Katera igra pa je v videu od 1:04-2:00 ?

PugPlug ::

You Are Empty @ Wikipedia

Ne priporočam :D.

dronyx ::

PugPlug je izjavil:

Za vse mazohiste ;).

Tu gre verjetno bolj za "največja razočaranja", kot pa najslabše igre leta? Mafia 3 je lahko razočaranje, po moje pa daleč od tega da bi se lahko uvrstila na seznam najslabših.

Cveto ::

S tem seznamon "najslabših" je vedno tako, da ne gre za res najslabše igre, saj je verjetno na tisoče takih, ki jih niti ne poznamo in so pofl, pač pa za najslabše med temi kao "top" igrami oziroma najbolj pričakovanimi igrami.

Netrunner ::

Za moje pojme tisti vaši uvodi zbijejo vso profesionalnost.

PugPlug ::

Netrunner je izjavil:

Za moje pojme tisti vaši uvodi zbijejo vso profesionalnost.


Je namenoma tako, ker želimo gledalcem sporočiti, da ti seznami niso nekaj resnega, ker ima vsak svoje subjektivno mnenje. Opažam, da jih veliko ljudi jemlje preresno. Če slučajno kdo gleda po različnih YouTube kanalih je opazno, da jih velika večina samo ponavlja ene in iste igre ;). Pri resnih pregledih teh posnetkov seveda ne bo.

PugPlug ::

Za vse ljubitelje srhljivk smo pripravili opis igre Resident Evil 7.

Pisni opis: https://gaming.si/2017/01/27/opis-resid...
Video opis:

Serija se je vrnila k svojim koreninam, čeprav smo tokrat svet doživljali skozi prvoosebni pogled. Slednje bo pognalo adrenalin v vašo kri, saj doživljaj postavi na bolj osebni nivo. Zgodba je zanimiva, edino zadnja tretjina mi ni bila tako všeč. Tako, ugasnite luči, slušalke na glavo, za vsak primer pa v rezervi pridržite še kako plenico saj se je Resident Evil končno spet vrnil v taki obliki, ki si jo zasluži!
Priporočamo.

[D]emon ::

Odlicno, spil, ki ga bo povprecen speedrunner koncal v dveh urah. Skoda denarja, skoda casa. Pfej, jebemti.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

ahac ::

povprecen speedrunner

LOL speedrunner
To je tko kot, če se po avtocesti pelješ čez Slovenijo in misliš, da si vse videl pa rečeš "Pfej, jebemti". :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

[D]emon ::

Sej vidis vse. Kmetavze, idiote, in wannabe-rally-driverje.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pisanje recenzij za video igre - Pomoč/ Nasveti

Oddelek: Pomoč in nasveti
5837 (384) bambam20

Revija Joker ne bo izsla avgusta (strani: 1 2 3 421 22 23 24 )

Oddelek: Igre
1153197834 (108940) opeter
»

Gamingsi dogodek Gaming brez izgovorov

Oddelek: Novice / Ostalo
267857 (5562) Jerry000
»

NEST.2016

Oddelek: Slo-Tech
323643 (1520) ahac
»

Ultimativne sestave računalnikov (december 2017)

Oddelek: Strojna oprema
101356 (1109) Leprechaun

Več podobnih tem