» »

Reklame vsepovsod

Reklame vsepovsod

miko22 ::

Danes kupujem gume. Čez pol ure mi punca pravi, da ima že reklame od teh gume(mimovrste) gor, ker sem jaz prej brskal. Uporabljava isti računalnik, ona ima svoj user v chromu, kot jaz svoj.
To ni prvič, da dobimo ravno tiste reklame na pladnju, kaj iščeš nekaj časa nazaj.

Kaj uporabljate za blokacijo tega? ad block imam, toda nekako bi moral blokirati sledenje. Proxy? Kateri?
Kako nevidno brskat, da se izognemo temu?

konspirator ::

Odjavi se iz google računa ko uporabljaš google iskalnik, pobriši cookije ob izhodu surfanja (web browser).

Han ::

Ctrl+Shift+Del ko končaš z brskanjem določenega sklopa. Ali pa uporabljaj npr. Firefox, če ima punca rajši Chrome, oziroma obratno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

miko22 ::

Rad bi nekako fiksiral zadevo na računalniku, ne da moram pazit na brisanje,odjave in podobno.
Pač, da se ne sledi in konec.
Ali je to tako nemogoče?

bluefish ::

AdBlock ali pa v nastavitvah Google računa izklopi beleženje zgodovine brskanja.

suhifallen ::

vse kar piše da je zastonj , vbistvu ni, ker itak potem dalje prodajajo tvoje podatke , zgodovino, in potem tako dobiš oglase, ni google več produkt ampak smo mi uporabniki produkt

BorutK-73 ::

Ublock Origin, veliko boljši kot Adblock.

smacker ::

Maš private mode v brskalnikih (Chrome, Firefox), dostopaš z ctrl+shift+P ali iz menija, datoteka -> odpri novo zasebno okno. Tam ne hrani zgodovine in pol ne kaže oglasov ;) Sledijo pa ti še vedno povsod, tak da ne sanjat o ultimate zasebnosti. To samo prepreči shranjevanje na tvojem PCju.

Lonsarg ::

Res je z zasebnim brskanjem preprečiš da TI dodatno pošiljaš, zadeve preko katerih ti slediji.

To, da vidijo tvoj IP brskalnika in kater browser imaš pa ne moreš preprečiti drugače kot z recimo uporabo TORa.

miko22 ::

Tor browser verjetno kaj pripomore, ha?

...:TOMI:... ::

Uporabi private oz. icognito ali kako drugace poimenovano funcijo brskalnika.

Pa ne uporabljaj vec kroma, saj to je vrhunski spyware.
Tomi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaščita pred sesuvanjem vtičnikov tudi v Firefoxu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5619536 (16550) kmetek
»

Chrome 6 je tu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
17442681 (37000) PrimozR
»

Opera najhitrejša (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
10420968 (17870) Dragi
»

Opera 10.5 pre-alpha (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
768275 (6342) HairyFotr
»

TorFox

Oddelek: Novice / Zasebnost
335238 (3082) poweroff

Več podobnih tem