» »

Go Pro

Go Pro

Taura ::

Zdravo
razmišljam o nakupu Go Proja iz druge roke, budget se giblje okoli 200-250eu, tko da predvidevam da za to ceno lahko dobim 3ko :) pa me zanima kako je z nakupom iz druge roke? so kaki triki itd ali je načeloma ok? seveda se je za prepričat da niso zdrsana in uničena ohišja itd. ampak je kdo že kupoval rabljene go proje? ali je bolše kupit kako kitajsko kopijo go proja (sjcami al kaj so že? :) )

lp
taura

kosta ::

Aprila letos sem se odločal med rabljeno GoPro ali novim kitajcem. Na koncu sem (bolj zaradi prepričevanja očeta da se rabljenih stvari je kupuje) kupil novo Evolveo W8, ki je solidna. Ima 1080p60 snemanje, lepe slikce če si želiš res veliko zajet na sliko... moti me, ker ima dejansko preveč FPS in je posnetek prehiter.:| Poleg tega so nastavki bedni, nič veliko uporabnega. Mesec dni kasneje je kolega kupil rabljeno GoPro 1, dela mu BP kljub temu, da se je precej uporabljala.:) Če bi izbiral še enkrat, bi se odločil za rabljeno je pa res, da imaš lahko tudi smolo in dobiš polomljeno ohišje, slabo baterijo...

Taura ::

Baterija me niti ne skrbi toliko ker maš na ebayu ogromno kitajskih fejk baterij po 10€ tko da mi ni problem naročit novo baterijo usake pou leta, dokler mi zdrži ~1h snemanja je ok :) bolj me skrbijo polomljena ohišja, zdrsani zasloni itd, sploh ker jo bom kdaj pa kdaj uporabljal tudi pod vodo. Glede kitajskih kopij Go Proja sem slišal kar neki negaitvnih pripomb in nevem se tud js raje odločim za en rabljen Go Pro samo bi rad slišal še kako mnenje kako je s tem :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero akcijsko kamero kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23956698 (5153) Jebac18
»

GoPro "alternativa"? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12937208 (12219) BivšiUser2
»

GoPro

Oddelek: Kaj kupiti
339506 (6008) gasperxp1
»

GoPro

Oddelek: Kaj kupiti
51756 (1610) ;-)
»

Garmin se postavlja po robu GoProju

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
4014782 (10394) ProGo

Več podobnih tem