» »

Kontakt FDV-jevca/ke

Kontakt FDV-jevca/ke

«
1
2 3

RatedR ::

Pozdrav, če pozna kdo FDVjevca/FDVjevko, ki bi bil pripravljen podat par informacij glede samega študija ter faksa bi prosil če mi da kontakt...o tem jih prej obvestite seveda.

Lep dan

mlamat ::

Če je možno, se le izogni tega faksa. Delodajalci bodo tvoj študij na njem ocenili kot negativno referenco.

jype ::

Pa pazi, da ne boš upošteval idiotskih nasvetov tistih, ki te svarijo pred FDV. Nekateri programi na FDV so po svoji naravi namenjeni državnim službam, večina smeri pa vsekakor ponuja ogromno možnosti za zaposlitev, če tvoje metode iskanja dela niso ostale v sedemdesetih letih prejšnjega stoletja.

Epialt ::

Poznam precej ljudi, ki so obiskovali ta faks.
Skoraj vsi so okoli 5let hodili na razgovore za primerno delovno mesto preden so ga dobili. Konkurenca je za delovna mesta primerna glede na izobrazbo izredno izredno močna.
Na vse razgovore so se morali pripravljati tako, da so naštudirali prebližno 100 strani zakonov. To je bil prvi del, katerega se je udeležilo prebližno 200 ljudi.
Top 10 jih pride potem na osebni razgovor.
Najbolj smrdi pa ravno to, ker so delavna mesta v večini primerov že v naprej oddana in je zaradi tega trud včasih zamanj. Nekateri so bili že precej obupani preden so prišli na vrsto.
Samo še to za na konec...
Vsi FDVjevci (ki jih poznam), ki so fax zaključili so postali zelo razgledani, odlični pisci in retoriki.
Če govoriva o obramboslovju, so tisti ki so izbrali vojaški modul postali zelo uspešni in služijo po celem svetu kot častniki +.
Če te še karkoli zanima pa me kontaktiraj preko ZS, kontaktov ti žal ne bom zagotovil, lahko pa vse kar te zanima naprej.

mlamat ::

jype je izjavil:

Pa pazi, da ne boš upošteval idiotskih nasvetov tistih, ki te svarijo pred FDV. Nekateri programi na FDV so po svoji naravi namenjeni državnim službam, večina smeri pa vsekakor ponuja ogromno možnosti za zaposlitev, če tvoje metode iskanja dela niso ostale v sedemdesetih letih prejšnjega stoletja.


Katera smer ponuja ogromno možnosti za zaposlitev?

Analitska sociologija
Družboslovna informatika UN
Družboslovna informatika VS
Evropske študije - družboslovni vidiki
Komunikologija - medijske in komunikacijske študije
Komunikologija - tržno komuniciranje in odnosi z javnostmi
Kulturologija
Mednarodni odnosi
Novinarstvo
Politologija - obramboslovje
Politologija - študije demokracije in upravljanja
Politologija - študije politike in države
Sociologija - upravljanje organizacij, človeških virov in znanja

jype ::

mlamat> Katera smer ponuja ogromno možnosti za zaposlitev?


Tale (kadre s temi znanji iščejo po vsej EU, predvsem v makertingu in analitiki):
mlamat> Analitska sociologija
Tale (iskani po vsej EU):
mlamat> Družboslovna informatika UN
Tale (iskani po vsej EU):
mlamat> Družboslovna informatika VS
Tale (EU še vedno zaposluje):
mlamat> Evropske študije - družboslovni vidiki
Tale (marketing):
mlamat> Komunikologija - medijske in komunikacijske študije
Tale (marketing):
mlamat> Komunikologija - tržno komuniciranje in odnosi z javnostmi
Tale bolj šibko, čakaš na službo v državnih inštitucijah:
mlamat> Kulturologija
Tale (EU inštitucije, mednarodne korporacije):
mlamat> Mednarodni odnosi
Tale (povsod, kjer potrebujejo pismene ljudi za copy writing):
mlamat> Novinarstvo
Tale je bolj šibka (državne službe, EU):
mlamat> Politologija - obramboslovje
Tale je bolj šibka (državne službe, EU):
mlamat> Politologija - študije demokracije in upravljanja
Tale je bolj šibka (državne službe, EU):
mlamat> Politologija - študije politike in države
Tale (oddelki za analitiko v večjih korporacijah):
mlamat> Sociologija - upravljanje organizacij, človeških virov in znanja

Drži pa, da FDV teh ljudi ne nauči, kako tržiti znanja in kje iskati službe.

poweroff ::

Evo, jaz sem končal FDV in potem 10 let tudi predaval na FDV.

Torej, zelo je odvisno katera smer te zanima. Različne smeri so si namreč blazno različne. Enako velja za oddelke po fakulteti. FDV je v tem smislu bolj množica kateder, kot enoten faks...

Načeloma je včasih veljalo, da so praktično vsi, ki so končali družboslovno informatiko dobili kar dobro zaposlitev, ampak pred par leti se je začela kriza tudi na tem področju.

Glavni problem po mojem mnenju je, da so nekateri programi FDVja zastareli in prelahki - posledično študentje dobijo premalo znanja. Kar pa je pogosto tudi posledica tega, da se na FDV vpisujejo slabši dijaki, ki se nekaterih stvari niso sposobni bolj poglobljeno naučiti oz. jih razumeti.

V glavnem, faks je odlična priložnost, da sam veliko delaš in se poleg obveznih stvari še sam česa naučiš. Profesorji in asistenti ti bodo pri tem z veseljem pomagali. Če boš pa želel tisti osnovni minimum, ga boš pa žal tudi dobil - noben te ne bo porival in vlekel za roko, da se uči.

V glavnem, povej katera smer te zanima, pa ti lahko več pomagamo.

In ja, jaz nisem imel težav z zaposlitvijo. Res je pa, da sem poleg osnovnih stvari, ki smo se jih učili na faksu, tudi sam ogromno delal in se učil. Danes delam na področju, s katerim smo se na faksu samo bežno ukvarjali.
sudo poweroff

KraitPay ::

Saj fax. ti ne da boljše vsopnice v svet brezposelnosti. lažje je enemu s sredno šolo in se prekvalificira v kaj strojnega/elektro/računalniškega in dobi službo, kot pa neki mag. ekonomoje in kognetivne znanosti, ki lahko uči samo na šoli, pa še to verjetno samo v tujini.
Takšen je pač moj pogled. Tisti ki želi delati, bo že našel delo.
Fax. ti da samo potrdilo, da si se sposoben učiti in določeno osnovo za delo.

Če bi bil sam delodajalec, mi integral znanja nebi bil tako pomemben, kot njegov odvod v določeni točki. Pomembneje bi mi bilo, kako hitro se zaposleni lahko "Priuči" določene kognetivne znanosti in kako hitro jo lahko uporabi v praksi. Slednje velja seveda za razvojno delo.

Če delaš za tekočim trakom so tam specifikacije dela seveda drugačne.

RatedR ::

Zgleda da je beseda FDV za nekatere sprožilna, pozabil sem napisat da sem že vpisan in da mi z slabšalnimi komentarji zbijate voljo do študiranja...sam bog ve kakšno bo stanje na delovnem trgu ko jaz končam faks in/ali če se bom drugače usmeril/prepisal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RatedR ()

PromeuZ ::

Epialt je izjavil:

Poznam precej ljudi, ki so obiskovali ta faks.
Skoraj vsi so okoli 5let hodili na razgovore za primerno delovno mesto preden so ga dobili.


Link do podatkov prosim.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

Martin Krpan ::

Ni problema , najprej naredi FDV , potem pa se še nauči polagati ploščice pa bo lova do krova.

Matija82 ::

mlamat je izjavil:

jype je izjavil:

Pa pazi, da ne boš upošteval idiotskih nasvetov tistih, ki te svarijo pred FDV. Nekateri programi na FDV so po svoji naravi namenjeni državnim službam, večina smeri pa vsekakor ponuja ogromno možnosti za zaposlitev, če tvoje metode iskanja dela niso ostale v sedemdesetih letih prejšnjega stoletja.


Katera smer ponuja ogromno možnosti za zaposlitev?

Družboslovna informatika UN


Anžagirani diplomanti tega programa so si ustvarili kar hude položaje po raznih zasebnih podjetjih (vem za vsaj tri). Je pa res, da niso samo študiral, ampak tudi delali na raznih projektih in pripravništvih ter nadgrajevali diplomo v tujini.

Epialt ::

PromeuZ je izjavil:

Epialt je izjavil:

Poznam precej ljudi, ki so obiskovali ta faks.
Skoraj vsi so okoli 5let hodili na razgovore za primerno delovno mesto preden so ga dobili.


Link do podatkov prosim.

What? Kaj bi ti rad od mene? Kakšne podatke?
Aja... dojel...
http://www.ess.gov.si/iskalci_zaposlitv...

Smartass...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Epialt ()

Cveto ::

A so poklici, ki jih dobiš na fdv-ju, koristni? So! A se rabo toliko ljudi tega profila kot jih konča tak faks? Ne!

Posledično največ fdv-jevcev srečaš v kakšnem mcdonaldsu (na drugi strani blagajne) ali če pokličeš selitveni servis.

Seveda pa je veliko odvisno tudi od tega kako se znajdeš in kaj znaš.

poweroff ::

Cveto je izjavil:

Posledično največ fdv-jevcev srečaš v kakšnem mcdonaldsu (na drugi strani blagajne) ali če pokličeš selitveni servis.

Tole je precej na pamet. Tam srečaš zlasti falirane študente.
sudo poweroff

Phantomeye ::

Cveto je izjavil:

A so poklici, ki jih dobiš na fdv-ju, koristni? So! A se rabo toliko ljudi tega profila kot jih konča tak faks? Ne!

Posledično največ fdv-jevcev srečaš v kakšnem mcdonaldsu (na drugi strani blagajne) ali če pokličeš selitveni servis.

Seveda pa je veliko odvisno tudi od tega kako se znajdeš in kaj znaš.


Jah, mcdonalds v 90 % zaposluje študente, in daleč od tega, da bi bila večina študentov tam FDV-jevcev.

Cveto je izjavil:

A so poklici, ki jih dobiš na fdv-ju, koristni? So! A se rabo toliko ljudi tega profila kot jih konča tak faks? Ne!

Posledično največ fdv-jevcev srečaš v kakšnem mcdonaldsu (na drugi strani blagajne) ali če pokličeš selitveni servis.

Seveda pa je veliko odvisno tudi od tega kako se znajdeš in kaj znaš.


Zakaj vsi, ki govorite o fdvju govorite kot da gre za eno študijsko smer? Na fdv-ju so različne smere in posledično različne potrebe.

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

RatedR - katera smer si?
sudo poweroff

mlamat ::

RatedR je izjavil:

Zgleda da je beseda FDV za nekatere sprožilna, pozabil sem napisat da sem že vpisan in da mi z slabšalnimi komentarji zbijate voljo do študiranja...sam bog ve kakšno bo stanje na delovnem trgu ko jaz končam faks in/ali če se bom drugače usmeril/prepisal.


Resnici je potrebno pogledati v oči. Če nimaš vez za zaposlitev, se raje loti nečesa, kar vsebuje vsaj Matematiko I.

Ekonomske krize in visoke brezposelnosti pa še dolgo ne bo konec, vsaj dokler Italija ali pa Francija ne izstopita iz €. Pa še tisto bo ogromen šok za gospodarstvo.

BlaY0 ::

Jaz pa poznam par punc, ki so končale FDV in vse skoraj takoj dobile zaposlitev (brez vez). Nekatere od njih so s časom zamenjale _smer_ ampak so jim znanja s tega faksa samo koristila. Vse so profesionalno in osebno uspešne. Smeri pa mednarodni odnosi (mislim da je bilo to takrat še pod politologijo, nisem zihr), komunikologija, evropske študije ter celo obramboslovje. V bistvu sam ne poznam nikogar, ki bi končal ta faks in se potem še nadaljnjih par let svaljkal po zavodu.

EDIT: Ahh, v bistvu poznam še enga tipa ki je naredil informatiko in mu tudi ne gre slabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

mlamat ::

A je takrat še Tito živu?

BlaY0 ::

Nope. Po letu 2000 ga ni blo več se mi zdi...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

poweroff ::

mlamat je izjavil:

Resnici je potrebno pogledati v oči. Če nimaš vez za zaposlitev, se raje loti nečesa, kar vsebuje vsaj Matematiko I.

FDV, smer družboslovna informatika.
sudo poweroff

buttplugs ::

RatedR je izjavil:

Zgleda da je beseda FDV za nekatere sprožilna, pozabil sem napisat da sem že vpisan in da mi z slabšalnimi komentarji zbijate voljo do študiranja...sam bog ve kakšno bo stanje na delovnem trgu ko jaz končam faks in/ali če se bom drugače usmeril/prepisal.

Če si se vpisal na faks zavoljo tega, da boš po njem dobil insta-job, si zajebal. To velja za vsaki faks.

PromeuZ ::

Epialt je izjavil:


What? Kaj bi ti rad od mene? Kakšne podatke?
Aja... dojel...
http://www.ess.gov.si/iskalci_zaposlitv...

Smartass...


Podatke, ki potrjujejo tvojo tezo o "nezaposljivosti" in dolžini iskanja prve redne zaposlitve po diplomi.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

KraitPay ::

buttplugs je izjavil:

RatedR je izjavil:

Zgleda da je beseda FDV za nekatere sprožilna, pozabil sem napisat da sem že vpisan in da mi z slabšalnimi komentarji zbijate voljo do študiranja...sam bog ve kakšno bo stanje na delovnem trgu ko jaz končam faks in/ali če se bom drugače usmeril/prepisal.


FDVja pač naravoslovci ne maramo, ker so kafetkali, ko smo mi garali v učilnici. Če sem čisto iskren :)
No sedaj ko grem na obisk, kafetkam jaz, kolega iz FDVja pa me posreže. Vedno pravi kako nam je fauš in kako je država zjebana da ni podjetij, kjer bi lahko delal v svojem poklicu. Smo mu mi krivi če je kafetkal, ker je imel preveč časa, ker se mu je študij začel ob 10h in je trajal glih do 1h? Mi pa v prvem letniku od 7h-19h z 30min pavzami vmes in 3h vajami/predavanji.
In potem prideš v študenta in on čist vesel, da gremo ven, mene pa glava boli od vsega in se želim samo najesti in naspati.

Ne vem zakaj si se odločil za FDV, ampak predlagam, da razmisliš kaj bi rad v življenju počel in bil za to tudi solidno plačan?

mlamat ::

Word.

Večkrat sem poslušal na vlaku FDV-jevce, kako so se hvalili, da z lahkoto plonkajo na A/B/C/D testih, jaz pa na faksu gural matematiko in fiziko od jutra do večera.

          ::

mlamat je izjavil:

Katera smer ponuja ogromno možnosti za zaposlitev?

Analitska sociologija
Družboslovna informatika UN
Družboslovna informatika VS
Evropske študije - družboslovni vidiki
Komunikologija - medijske in komunikacijske študije
Komunikologija - tržno komuniciranje in odnosi z javnostmi
Kulturologija
Mednarodni odnosi
Novinarstvo
Politologija - obramboslovje
Politologija - študije demokracije in upravljanja
Politologija - študije politike in države
Sociologija - upravljanje organizacij, človeških virov in znanja


S tem si lahko predsednik vlade, na primer.

mlamat ::

Lahko, samo te mora prej jugoarmija v zapor spravit. :))

poweroff ::

KraitPay je izjavil:

FDVja pač naravoslovci ne maramo, ker so kafetkali, ko smo mi garali v učilnici. Če sem čisto iskren :)

Spet posploševanje. Jaz sem na FDV cele dneve gulil statistiko, razne informatične predmete in matematiko. Pa tudi antropologijo in ostale družboslovne predmete.

Je pa res, da je večina dobre ocene dobila z bistveno manj truda. Ampak po koncu študija sem jaz nekaj znal, ostali pa...
sudo poweroff

Invictus ::

poweroff je izjavil:


Spet posploševanje. Jaz sem na FDV cele dneve gulil statistiko, razne informatične predmete in matematiko.

Že nisi prav dober v matematiki... ;) Pa si rabil mal več...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Epialt ::

PromeuZ je izjavil:


Podatke, ki potrjujejo tvojo tezo o "nezaposljivosti" in dolžini iskanja prve redne zaposlitve po diplomi.

Zaposlitve na primernem delovnem mestu.
Delovno mesto, kjer bi lahko izkoristi študijsko znanje, ki so ga pridobili na FDVju.
Kuhar, ki dela kot mesar ne izkoristi svojega potenciala.
Zdaj pa ti men razloži kaj pričakuješ od mene...
Imena, priimke, da ti povem na katerem delovnem mestu so sedaj, kam so hodili na razgovore ali kar naslove vseh naslovnikov, ki so prejemali njihove prošnje (priložim tudi te?) 5let preden so ti dobili priložnost, da se dokažejo na delovnem mestu, kjer bi izkoristili njihovo znanje?

poweroff ::

Invictus je izjavil:

Že nisi prav dober v matematiki... ;) Pa si rabil mal več...

Ja, saj. Kolk glupi so šele študentje matematike. Cele štiri leta se jo učijo.

Ane? :))
sudo poweroff

Smurf ::

KraitPay je izjavil:


FDVja pač naravoslovci ne maramo, ker so kafetkali, ko smo mi garali v učilnici. Če sem čisto iskren :)
No sedaj ko grem na obisk, kafetkam jaz, kolega iz FDVja pa me posreže. Vedno pravi kako nam je fauš in kako je država zjebana da ni podjetij, kjer bi lahko delal v svojem poklicu. Smo mu mi krivi če je kafetkal, ker je imel preveč časa, ker se mu je študij začel ob 10h in je trajal glih do 1h? Mi pa v prvem letniku od 7h-19h z 30min pavzami vmes in 3h vajami/predavanji.
In potem prideš v študenta in on čist vesel, da gremo ven, mene pa glava boli od vsega in se želim samo najesti in naspati.

Ne vem zakaj si se odločil za FDV, ampak predlagam, da razmisliš kaj bi rad v življenju počel in bil za to tudi solidno plačan?

Jaz sem kafetkal prej in sedaj, mogoce zato nimam frustracije s FDVjevci. Tako kot povsod drugje imas tudi tukaj dobre in slabe studente. Od mojih sosolcev iz gimnazije, ki so sli na FDV imajo mislim, da prav vsi sedaj precej lepe sluzbe. Pa so diplomirali v casu najvecje krize.

PromeuZ ::

Epialt je izjavil:


Zaposlitve na primernem delovnem mestu.
Delovno mesto, kjer bi lahko izkoristi študijsko znanje, ki so ga pridobili na FDVju.
Kuhar, ki dela kot mesar ne izkoristi svojega potenciala.
Zdaj pa ti men razloži kaj pričakuješ od mene...
Imena, priimke, da ti povem na katerem delovnem mestu so sedaj, kam so hodili na razgovore ali kar naslove vseh naslovnikov, ki so prejemali njihove prošnje (priložim tudi te?) 5let preden so ti dobili priložnost, da se dokažejo na delovnem mestu, kjer bi izkoristili njihovo znanje?


Recimo en primer iz leta 2011

V evidenci ZZRS imajo zato največ ekonomistov, vzgojiteljev, učiteljev, pravnikov in organizatorjev


Pa še en lep graf o povprečnem času do prve zaposlitve po diplomi glede na dokončano izobrazbo imajo na tem linku.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

poweroff ::

PromeuZ je izjavil:

V evidenci ZZRS imajo zato največ ekonomistov, vzgojiteljev, učiteljev, pravnikov in organizatorjev


Pa še en lep graf o povprečnem času do prve zaposlitve po diplomi glede na dokončano izobrazbo imajo na tem linku.

Ekonomisti - ekonomska fakulteta.
Vzgojitelji, učitelji - pedagoška fakulteta.
Pravniki - Pravna fakulteta.
Organizatorji - FOV.

FDVja nekako ne vidim na zgornjem seznamu...
sudo poweroff

Epialt ::

PromeuZ je izjavil:


Recimo en primer iz leta 2011

V evidenci ZZRS imajo zato največ ekonomistov, vzgojiteljev, učiteljev, pravnikov in organizatorjev


Pa še en lep graf o povprečnem času do prve zaposlitve po diplomi glede na dokončano izobrazbo imajo na tem linku.

Še vedno ne vem kaj bi rad?
Jaz ti pravim kakšne težave so imeli kolegi in znanci, ti mi pa s statistiko strašiš, ki nima nobenega smisla glede na moj claim. Ne govoriva o 1000 ljudeh, ampak o 10ih.

Invictus ::

poweroff je izjavil:

Invictus je izjavil:

Že nisi prav dober v matematiki... ;) Pa si rabil mal več...

Ja, saj. Kolk glupi so šele študentje matematike. Cele štiri leta se jo učijo.

Ane? :))

Sam ne FDV matematike. To bi naredili v enem izpitnem roku za vsa 4 leta.

Pa ja ne boš primerjal FDV statistike s procentnim račun proti vsaj ostali? Si sploh videl kaj se uči kot statistiko na FRI?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

buttplugs ::

Pa saj ni tako težko. Primerjaš učni načrt iz FDVja in učni načr iz F(E)RIja pa bo.

Tear_DR0P ::

Invictus je izjavil:

Pa ja ne boš primerjal FDV statistike s procentnim račun proti vsaj ostali? Si sploh videl kaj se uči kot statistiko na FRI?

Zares je tudi jaz ne bi. Ker statistika na FDV je zelo odvisna od smeri ki jo študiraš in sploh ne vem kaj hočeš primerjat.

RatedR - FDV je dober faks, ampak se moraš ti učit, ti moraš delat stvari in ti moraš s predavatelji govorit o svojih interesih. Tako boš s faksa potegnil največ in v višjih letnikih ti bodo tudi kaj spregledali, ko zaradi službe ne boš mogel na predavanja.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

poweroff ::

Invictus je izjavil:

Pa ja ne boš primerjal FDV statistike s procentnim račun proti vsaj ostali? Si sploh videl kaj se uči kot statistiko na FRI?

Pa ti, si videl, ka se predava na FDV - DI?

Poleg osnovne še multivariatna analiza, vzorčenje in potem dalje.

Ampak ti si verjetno nekje prebral, da je FDV trapast faks in kaj bi potem gledal učne načrte. Saj so na internetih tako rekli!
sudo poweroff

PromeuZ ::

Epialt je izjavil:


Še vedno ne vem kaj bi rad?
Jaz ti pravim kakšne težave so imeli kolegi in znanci, ti mi pa s statistiko strašiš, ki nima nobenega smisla glede na moj claim. Ne govoriva o 1000 ljudeh, ampak o 10ih.


Ker moje izkušnje govorijo ravno obratno. Od vseh sotrpinov, kolegov in kolegic, ki so diplomirali na FDV-ju, so v 95% (n~25) dobili takoj po diplomi službo primerno izobrazbi.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

mlamat ::

A zato si šel ti še potem en faks delat?

Phantomeye ::

mlamat je izjavil:

A zato si šel ti še potem en faks delat?


ja, boh ne daj, da bi človek hotel izpopolnjevati svoja znanja še kje drugje.

Martin Krpan ::

poweroff je izjavil:

Cveto je izjavil:

Posledično največ fdv-jevcev srečaš v kakšnem mcdonaldsu (na drugi strani blagajne) ali če pokličeš selitveni servis.

Tole je precej na pamet. Tam srečaš zlasti falirane študente.


Kakšne falirane študente neki !
Na FDV je najtežji predmet omara , padeš pa lahko le po stopnicah !:))
Tako vsaj pravijo.:P

Epialt ::

PromeuZ je izjavil:

Epialt je izjavil:


Še vedno ne vem kaj bi rad?
Jaz ti pravim kakšne težave so imeli kolegi in znanci, ti mi pa s statistiko strašiš, ki nima nobenega smisla glede na moj claim. Ne govoriva o 1000 ljudeh, ampak o 10ih.


Ker moje izkušnje govorijo ravno obratno. Od vseh sotrpinov, kolegov in kolegic, ki so diplomirali na FDV-ju, so v 95% (n~25) dobili takoj po diplomi službo primerno izobrazbi.

I guess your friends > my friends ^^ haha.

Gregor P ::

LOL ta debata me spominja na

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

bbbbbb2015 ::

mlamat je izjavil:

Word.

Večkrat sem poslušal na vlaku FDV-jevce, kako so se hvalili, da z lahkoto plonkajo na A/B/C/D testih, jaz pa na faksu gural matematiko in fiziko od jutra do večera.


Tako nekako. Plus so drugi hodili delat izpite za nekoga tretjega.

Plus so imeli dostikrat pisni izpit, zdaj če so imeli ustnega ne vem.

Jza pa sem imel na FERI v Mariboru seminarsko (programiranje), kolokvija dva, pisno in ustno. V realnosti je potem služba odvisna od vloženega dela. Ki ga je bilo tam bolj malo.

Phantomeye ::

bbbbbb2015 je izjavil:

mlamat je izjavil:

Word.

Večkrat sem poslušal na vlaku FDV-jevce, kako so se hvalili, da z lahkoto plonkajo na A/B/C/D testih, jaz pa na faksu gural matematiko in fiziko od jutra do večera.


Tako nekako. Plus so drugi hodili delat izpite za nekoga tretjega.

Plus so imeli dostikrat pisni izpit, zdaj če so imeli ustnega ne vem.

Jza pa sem imel na FERI v Mariboru seminarsko (programiranje), kolokvija dva, pisno in ustno. V realnosti je potem služba odvisna od vloženega dela. Ki ga je bilo tam bolj malo.


A ni na FRI pred leti ena študentka preko sistema za oddajo nalog poskušala goljufat na izpitu? Na vseh faksih so ljudje, ki plonkajo, ki delajo drugim naloge za keš itd.

MasterTade ::

Čisto ste zašli, naj študira kar si želi, trdo delat bo moral v vsakem primeru
Mors omnia aequat

xmetallic ::

Pravite kako vsi poznate FDVjevce ki so takoj dobili službe. Dejte to postavit še v časovni okvir. Ni isto 10 let nazaj in danes, ker se danes družboslovce bistveno manj išče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Družboslovna informatika je nezaposljiva smer! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10123049 (16246) jernejl
»

Vpis na FDV - izobrazba (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6315758 (14077) Meizu
»

FDV? EF? Pravo? Na katero fakulteto se vpisati?

Oddelek: Šola
185124 (4696) Invictus
»

Diplomska na FDV... (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22580680 (73351) Matako

Več podobnih tem