» »

Ford servis (dolenjska)?

Ford servis (dolenjska)?

retrz ::

Živjo, zanima me kje servisirate vaše Forde, če ste iz dolenjske? O uradnem servisu nekako ne razmišljam, ker je najbrž dražji od "privat" mehanikov, ali se motim?

brizgo ::

To bi tudi mene zanimalo. Do sedaj sem ga pri uradnih, vendar mi niso preveč všeč.

retrz ::

kje si ga pa, a na AC Vovk?

SaXsIm ::

Dolenjska je precej velika, predlagam da malce bolj točno poveš, kje bi rad servisiral.
SaXsIm

retrz ::

Novo mesto z okolico, ni problema do trebnjega.

romex ::

V Trebnjem imaš Fordov servis Groznik (nad domom za ostarele). Če imaš svoj avto rad ti priporočam, da se jih ogneš v širooookem loku. Zaračunavajo delo katerega sploh ne opravijo, vgrajujejo rabljene dele pod pretvezo da so novi, da o odnosu do strank sploh ne govorim. Ko jih postaviš pred realna tla in jim zagroziš z tožbo pa pošljejo še kakšen račun za storitve v katerem navedejo, da v primeru neplačila grozijo z tožbo. Jaz svojega amerikanca vozim k Damjanu poznajo ga menda vsi, ker zrihta vse - lahko ti dam kontakt na ZS pa ga pokliči in se bosta dogovorila (doma je v okolici NM).

LP, Rx

Oki15 ::

Imam eno težavo z fordom focus 2011 1.6tdci hladen motor se zaganja cuka na servisu so mi rekli da bo treba dize pogledat ali vbrizgalne šobe

Isotropic ::

pel še h kakšnemu mehaniku za drugo mnenje. če so res injektorji, se hitro vidi na testerju.
koliko km maš, btw?

Zgodovina sprememb…

Oki15 ::

109000 km ma grem naslednji teden še na drug servis za mnenje pa bom videl....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Škoda Octavia Combi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
20359043 (31608) urkoman
»

Mali servis - cena? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6324086 (21721) Tilen
»

Drag servis? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
27668432 (42376) D3m
»

Pooblasceni Ford servis

Oddelek: Na cesti
178786 (7537) skyline
»

servisi za Audi ? (Ljubljana)

Oddelek: Loža
74723 (4636) boyan64

Več podobnih tem