» »

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija]

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija]

««
18 / 25
»»

Phantomeye ::

kiFni je izjavil:

Ko sem vidu green light saber, sem prec vedu kdo je pršu.
Samo nevem zakaj so monitorji v komandnem mostu črno/beli...


I mean ... za varnostne kamere barva ni glih prioriteta.

drvo ::

oo7 je izjavil:

sheeshkar je izjavil:

oo7 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Dejansko so uspeli narediti odličen konec; takšen, da četudi bi to bila zadnja sezona Mandaloriana, si povsem pomirjen :)


Možno, da je bil tole tudi konec Mandota kot ga poznamo. Možno, da Boba Fett ne bo dobil svoje TV serije in bo tretja sezona Book of Boba Fett.

Taka so ugibanja ni pa nič potrjenega.



Aja pa še to je malo sumljivo.

Mandolorian sezona 3 25 december 2021
Book of Boba Fett december 2021

Book of Boba Fett bo svoja serija, sicer je sploh ne bi najavili, ker bi se itak še naprej imenovala The Mandalorian.

Sploh pa je, kljub (verjetno začasnemu) odhodu Groguja, še vedno veliko materiala za nadaljevanje The Mandaloriana v tej zasedbi. Verjetno se bo sedaj zgodba vrtela okoli Dark Saberja in Mandalorijecev.

Je pa zagotovo v načrtih, da se bo vsaj del teh serij prekrival z občasnimi cameo nastopi glavnih akterjev v drugih serijah. Sem skoraj siguren, da bomo Mandota vsaj kot cameo videli v kakšni izmed drugih serij. Možno, da bodo imeli tudi kakšen bolj konkreten crossover v stilu Arrowverse, kjer se bodo glavni junaki združili proti večjemu skupnemu sovražniku ali kaj podobnega. V kolikor bo to narejeno bolj kvalitetno kot v Arrowverse (pa tudi tam jim je kdaj to kar dobro uspelo), zna to biti zelo zanimivo.



Ja verjetno se bodo sedaj osredotočili na Mandolor in Dark saber. Zdaj glede Groguja pa vprašanje, ker on je ogromno pripomogel k uspehu te TV serije.

Bodo crossoverji ampak ne verjamem, da bo tako povezano kot v Arrowverse. Zadnjič sem nekje bral pa sedaj ne najdem, da naj bi se nove najavljene TV serije in filmi dogajali v 4 različnih dobah.


Sem zdaj poslušal Angry Joe-a in so se pogovarjali, da bi zaključek, ko napovejo "knjigo" Bobba Fetta decembra in napoved tretje sezone, ki je tudi napovedana za december lahko pomenilo, da bo tretja sezona zgodba Bobbe Fetta in ne nujno Mandota. Glede na to, da med napovedmi ni bilo njegove serije, bi mogoče to lahko pomenilo to ali pa ni nič na tem in so namenoma zadevo napovedali tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

Phantomeye ::

oo7 je izjavil:

sheeshkar je izjavil:

oo7 je izjavil:

Bodo crossoverji ampak ne verjamem, da bo tako povezano kot v Arrowverse. Zadnjič sem nekje bral pa sedaj ne najdem, da naj bi se nove najavljene TV serije in filmi dogajali v 4 različnih dobah.

Vse gotovo ne. Kakšne pa skoraj sigurno. Boba Fett se bo gotovo kdaj križal, Ashoka Tano tudi.

Meni osebno se te zadeve zdijo super, dokler so dobro narejene in niso "posiljene". Na primer, Marvelu so te zadeve precej dobro uspevale (ne vedno, ampak večinoma ja), po drugi strani pa je DC s svojim hitenjem ter očitno brez načrtov s svojimi filmi naredil en velik kup dreka, kot npr. Batman v Superman ali Justice League, kjer smo iz "nič" dobili glavne junake, ki so bili povsem nerazviti.

Zaenkrat se mi zdi, da jim glede raznih "fan service" zadev gre pri Mandalorianu zelo dobro.



Ja kar se tiče crosoverjev je to MCU uspelo DC pa ne. To bodo zdaj probali popraviti z Snyderjevim cutom.

Ja Mandolorian je zaradi uspeha razlog, da bodo naredili toliko novih TV serij samo paziti morajo, da se ne bodo v to preveč vmešavali ljudje z najnovejše triologije kateri so skoraj čisto uničili Star wars.


DC fura filme že dolgo dolgo časa. Ampak vse, kar so v resnici počeli je bil reboot na reboot. In vsaka franšiza DC-ja je bila neka svoja reč. Imaš milijon različnih supermanov in batmanov, vsak je samostojen in vsak ima nek svoj ton.

Nolanov Batman je čisto drug batman kot od Burtonov.

Marvel pa z izjemo X-manov (ki niti od marvela ni ... ker so prodali), ki so prišli itak šele leta 2000, ni imel nič s tako dolgo tradicijo. In potem kar naenkrat uletijo z MCU mega-zgodbo, ki je bila instantno uspešna. Mislim, uspeli so z iron-manom, ki ni glih poster-boy Marvela. Itak so bli pri DC-ju "mi to tud hočmo in takoj". In potem vse skupaj izpade prisiljeno.


Gre pa pomoje serijam crossover veliko boljše, sam fak - Flash, Arrow, etc so tok cheesy, da glava boli.

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

drvo je izjavil:

oo7 je izjavil:

sheeshkar je izjavil:

oo7 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Dejansko so uspeli narediti odličen konec; takšen, da četudi bi to bila zadnja sezona Mandaloriana, si povsem pomirjen :)


Možno, da je bil tole tudi konec Mandota kot ga poznamo. Možno, da Boba Fett ne bo dobil svoje TV serije in bo tretja sezona Book of Boba Fett.

Taka so ugibanja ni pa nič potrjenega.



Aja pa še to je malo sumljivo.

Mandolorian sezona 3 25 december 2021
Book of Boba Fett december 2021

Book of Boba Fett bo svoja serija, sicer je sploh ne bi najavili, ker bi se itak še naprej imenovala The Mandalorian.

Sploh pa je, kljub (verjetno začasnemu) odhodu Groguja, še vedno veliko materiala za nadaljevanje The Mandaloriana v tej zasedbi. Verjetno se bo sedaj zgodba vrtela okoli Dark Saberja in Mandalorijecev.

Je pa zagotovo v načrtih, da se bo vsaj del teh serij prekrival z občasnimi cameo nastopi glavnih akterjev v drugih serijah. Sem skoraj siguren, da bomo Mandota vsaj kot cameo videli v kakšni izmed drugih serij. Možno, da bodo imeli tudi kakšen bolj konkreten crossover v stilu Arrowverse, kjer se bodo glavni junaki združili proti večjemu skupnemu sovražniku ali kaj podobnega. V kolikor bo to narejeno bolj kvalitetno kot v Arrowverse (pa tudi tam jim je kdaj to kar dobro uspelo), zna to biti zelo zanimivo.



Ja verjetno se bodo sedaj osredotočili na Mandolor in Dark saber. Zdaj glede Groguja pa vprašanje, ker on je ogromno pripomogel k uspehu te TV serije.

Bodo crossoverji ampak ne verjamem, da bo tako povezano kot v Arrowverse. Zadnjič sem nekje bral pa sedaj ne najdem, da naj bi se nove najavljene TV serije in filmi dogajali v 4 različnih dobah.


Sem zdaj poslušal Angry Joe-a in so se pogovarjali, da bi zaključek, ko napovejo "knjigo" Bobba Fetta decembra in napoved tretje sezone, ki je tudi napovedana za december lahko pomenilo, da bo tretja sezona zgodba Bobbe Fetta in ne nujno Mandota. Glede na to, da med napovedmi ni bilo njegove serije, bi mogoče to lahko pomenilo to ali pa ni nič na tem in so namenoma zadevo napovedali tukaj.



Mogoče so tukaj napovedali zaradi presenečenja čeprav se je že mesec nazaj govorilo, da bo Fett dobil svojo TV serijo.

Ampak tale finale druge sezone je deloval kot dober zaključek Mandota in Froguja čeprav se je ustvaril nov konflikt z Dark saberjem.

Ne vem kako bodo nadaljevali upam, da tretja sezona z Mandotom in Fett posebej.

oo7 ::

Phantomeye je izjavil:

oo7 je izjavil:

sheeshkar je izjavil:

oo7 je izjavil:

Bodo crossoverji ampak ne verjamem, da bo tako povezano kot v Arrowverse. Zadnjič sem nekje bral pa sedaj ne najdem, da naj bi se nove najavljene TV serije in filmi dogajali v 4 različnih dobah.

Vse gotovo ne. Kakšne pa skoraj sigurno. Boba Fett se bo gotovo kdaj križal, Ashoka Tano tudi.

Meni osebno se te zadeve zdijo super, dokler so dobro narejene in niso "posiljene". Na primer, Marvelu so te zadeve precej dobro uspevale (ne vedno, ampak večinoma ja), po drugi strani pa je DC s svojim hitenjem ter očitno brez načrtov s svojimi filmi naredil en velik kup dreka, kot npr. Batman v Superman ali Justice League, kjer smo iz "nič" dobili glavne junake, ki so bili povsem nerazviti.

Zaenkrat se mi zdi, da jim glede raznih "fan service" zadev gre pri Mandalorianu zelo dobro.



Ja kar se tiče crosoverjev je to MCU uspelo DC pa ne. To bodo zdaj probali popraviti z Snyderjevim cutom.

Ja Mandolorian je zaradi uspeha razlog, da bodo naredili toliko novih TV serij samo paziti morajo, da se ne bodo v to preveč vmešavali ljudje z najnovejše triologije kateri so skoraj čisto uničili Star wars.


DC fura filme že dolgo dolgo časa. Ampak vse, kar so v resnici počeli je bil reboot na reboot. In vsaka franšiza DC-ja je bila neka svoja reč. Imaš milijon različnih supermanov in batmanov, vsak je samostojen in vsak ima nek svoj ton.

Nolanov Batman je čisto drug batman kot od Burtonov.

Marvel pa z izjemo X-manov (ki niti od marvela ni ... ker so prodali), ki so prišli itak šele leta 2000, ni imel nič s tako dolgo tradicijo. In potem kar naenkrat uletijo z MCU mega-zgodbo, ki je bila instantno uspešna. Mislim, uspeli so z iron-manom, ki ni glih poster-boy Marvela. Itak so bli pri DC-ju "mi to tud hočmo in takoj". In potem vse skupaj izpade prisiljeno.


Gre pa pomoje serijam crossover veliko boljše, sam fak - Flash, Arrow, etc so tok cheesy, da glava boli.



Man od Steel je začel DCEU na način kot je MCU pred tem je bilo pa vse zase.

Flash, Arrow... sem vse nehal gledati res je preveč cheesy pa samo nekaj jokajo... brez veze.

Madolorian je pa zdaj v finalu druge sezone vrgel atomsko bombo :)) MCU je že dosegel vrhunec z Infinity war in Endgame sedaj je na vrsti Star wars vsaj jaz tako mislim če bodo nadaljevali v tem slogu ne pa v slogu zadnje triologije :)

oo7 ::

Bi bilo pa zanimivo če bi Boba Fett šel z ostalimi na ladjo in bi se potem srečal z Skywalkerjem :)

oo7 ::

Dark troper ni mogel razbiti Mandove čelade. Luke je stisnil dark troperja kot pločevinko. Me zanima če bi to Luke lahko naredil tudi z Mandotom ali je beskar kovina premočna tudi za force choke ? :P

oo7 ::

The Mandalorian Season 2 Episode 8 Breakdown THANK YOU LUCASFILM

oo7 ::

Reactors Reaction To Seeing Luke Skywalker On The Mandalorian Season 2 Episode 8 | Mixed Reactions

Phantomeye ::

oo7 je izjavil:

Dark troper ni mogel razbiti Mandove čelade. Luke je stisnil dark troperja kot pločevinko. Me zanima če bi to Luke lahko naredil tudi z Mandotom ali je beskar kovina premočna tudi za force choke ? :P


Po moje je bolj vprašanje ali lahko Jedi zmečka nekoga znotraj oklepa, s tem da oklep pusti nedotaknjen.

oo7 ::

Phantomeye je izjavil:

oo7 je izjavil:

Dark troper ni mogel razbiti Mandove čelade. Luke je stisnil dark troperja kot pločevinko. Me zanima če bi to Luke lahko naredil tudi z Mandotom ali je beskar kovina premočna tudi za force choke ? :P


Po moje je bolj vprašanje ali lahko Jedi zmečka nekoga znotraj oklepa, s tem da oklep pusti nedotaknjen.



Ja Mando nima cele obleke iz oklepa ampak posamezne dele tako, da vprašanje ali lahko po moje lahko.
Zdaj vprašanje ali bi lahko z silo zmečkal njegovo čelado, ker dark tropperji so razsuli vrata njegova čelada pa je bila skoraj brez poškodbe :)

B34ST ::

Nikec3 je izjavil:

Btw, Ming Na je stara 57 let... kaka raketa.

Zanimivo, jaz sem mislil da je nekje 42-48 oz. med gledanjem serije sploh nisem pomislil da je stara oz. se spraševal glede starosti.
i5-10600K | NH-D14 | MSI MAG Z490 TOMAHAWK | F4-3200C14D-16GVR @4000C14
ASUS DUAL RTX 3070 | ADATA XPG SX8200 Pro 2TB | 870 QVO 8TB | 2x WD Blue 4TB
Corsair 600T | Corsair AX760 | G413 | G403 | HP Pavilion Gaming 32

oo7 ::

Tudi jaz nisem razmišljal o njeni starosti pač se mi je zdela mlada :)

Gregor P ::

oo7 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

oo7 je izjavil:

Dark troper ni mogel razbiti Mandove čelade. Luke je stisnil dark troperja kot pločevinko. Me zanima če bi to Luke lahko naredil tudi z Mandotom ali je beskar kovina premočna tudi za force choke ? :P


Po moje je bolj vprašanje ali lahko Jedi zmečka nekoga znotraj oklepa, s tem da oklep pusti nedotaknjen.



Ja Mando nima cele obleke iz oklepa ampak posamezne dele tako, da vprašanje ali lahko po moje lahko.
Zdaj vprašanje ali bi lahko z silo zmečkal njegovo čelado, ker dark tropperji so razsuli vrata njegova čelada pa je bila skoraj brez poškodbe :)

... vprašanje, če ni bolj enostavno le vplivati na njegovo voljo, konec koncev je le Jedi8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Gregor P ::

Pa tudi tole s to temno sabljo; najprej se vsi smejijo Mandoju, ker iz nekih sektaških razlogov njegovega klana ne želi sneti čelade, potem je pa Bo-Katan čisto zategnjena zaradi tega mita, da si more sabljo priboriti.:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

SmeskoSnezak ::

Gregor P je izjavil:

Pa tudi tole s to temno sabljo; najprej se vsi smejijo Mandoju, ker iz nekih sektaških razlogov njegovega klana ne želi sneti čelade, potem je pa Bo-Katan čisto zategnjena zaradi tega mita, da si more sabljo priboriti.:D

Se posebej, ce gledas, da je Sabine Wren tudi iskala prestolonaslednika in zelela dati mec stran.
@ Pusti soncu v srce... @

svecka ::

oo7 je izjavil:

Dark troper ni mogel razbiti Mandove čelade. Luke je stisnil dark troperja kot pločevinko. Me zanima če bi to Luke lahko naredil tudi z Mandotom ali je beskar kovina premočna tudi za force choke ? :P


Sry, sam jedi načeloma ne sme uporabljati "crush" sile na ljudeh, na robotih pa lahko, pa še to, da je popolnoma robot (so izjeme, npr Grievous). "Crush" sila je dark side sila.

sheeshkar ::

Gregor P ::

svecka je izjavil:

oo7 je izjavil:

Dark troper ni mogel razbiti Mandove čelade. Luke je stisnil dark troperja kot pločevinko. Me zanima če bi to Luke lahko naredil tudi z Mandotom ali je beskar kovina premočna tudi za force choke ? :P


Sry, sam jedi načeloma ne sme uporabljati "crush" sile na ljudeh, na robotih pa lahko, pa še to, da je popolnoma robot (so izjeme, npr Grievous). "Crush" sila je dark side sila.

A če bi R2-D2 zmečkal bi bilo tudi ok, saj je sam robot >:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

svecka ::

Gregor P je izjavil:

svecka je izjavil:

oo7 je izjavil:

Dark troper ni mogel razbiti Mandove čelade. Luke je stisnil dark troperja kot pločevinko. Me zanima če bi to Luke lahko naredil tudi z Mandotom ali je beskar kovina premočna tudi za force choke ? :P


Sry, sam jedi načeloma ne sme uporabljati "crush" sile na ljudeh, na robotih pa lahko, pa še to, da je popolnoma robot (so izjeme, npr Grievous). "Crush" sila je dark side sila.

A če bi R2-D2 zmečkal bi bilo tudi ok, saj je sam robot >:D


Samo true fani vedo o čem govorim. In Mace Windu.

oo7 ::

Gregor P je izjavil:

Pa tudi tole s to temno sabljo; najprej se vsi smejijo Mandoju, ker iz nekih sektaških razlogov njegovega klana ne želi sneti čelade, potem je pa Bo-Katan čisto zategnjena zaradi tega mita, da si more sabljo priboriti.:D


Vsak klan ima svoje ?

oo7 ::

svecka je izjavil:

oo7 je izjavil:

Dark troper ni mogel razbiti Mandove čelade. Luke je stisnil dark troperja kot pločevinko. Me zanima če bi to Luke lahko naredil tudi z Mandotom ali je beskar kovina premočna tudi za force choke ? :P


Sry, sam jedi načeloma ne sme uporabljati "crush" sile na ljudeh, na robotih pa lahko, pa še to, da je popolnoma robot (so izjeme, npr Grievous). "Crush" sila je dark side sila.



Vem ampak no bom vprašal drugače >:D bi lahko Luke zmečkal dark troperja kateri bi bil sestavljen iz Beskarja ?

oo7 ::

sheeshkar je izjavil:

Boba Fett Series Confirmed as a Mandalorian Spinoff; Pedro Pascal Will Be Back as Mando for Season 3


Dobro :)
Potem Mando dobi tretjo sezono in boba svojo mini serijo.

kiFni ::

Luke is so strong with force da bi lahko zmeškal cel vod dark trooperjev naekrat, samo bi blo brezveze.
To je med najbolj spektakularnimi prihodi, tako kot je spektakularem prihod Thora v Wakando, al pa Steve Rogres lifting mjölnir...

oo7 ::

kiFni je izjavil:

Luke is so strong with force da bi lahko zmeškal cel vod dark trooperjev naekrat, samo bi blo brezveze.
To je med najbolj spektakularnimi prihodi, tako kot je spektakularem prihod Thora v Wakando, al pa Steve Rogres lifting mjölnir...


Ali pa prihod njegovega očeta v Rogue one :)

oo7 ::

Why Moff Gideon Was Afraid of Luke Skywalker in The Mandalorian Season 2

kiFni ::

oo7 je izjavil:

Why Moff Gideon Was Afraid of Luke Skywalker in The Mandalorian Season 2


Mi ki smo original trilogijo videli v 80ih smo vedeli zakaj

oo7 ::

Še ena TV serija v Star wars univerzi v zgodnji izdelavi to je Lando Calrissian

Mato989 ::

Že pretiravajo s serijami, kot pričakovano! Namesto da bi eno delali res kvalitetno bodo 4 na pol!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

V eni izmed TV serij bomo videli tudi stari obraz Darth Maul




Kot kaže bodo res pripeljali skoraj vse nazaj :)

Tudi Qi'ra naj bi se vrnila iz filma Solo

kiFni ::

Mato989 je izjavil:

Že pretiravajo s serijami, kot pričakovano! Namesto da bi eno delali res kvalitetno bodo 4 na pol!

zgleda da bo vsake po sezono ali dve namesto ene 10 sezon. bodo pa zelo povezane med sabo. pomoje da bo kul

Badwolff ::

Men grejo pa kr na živce overpowered junaki. Že Mando je v bistvu nepremagljiv, razen če si scenarist zamisli, da ni. Recimo proti unim stormtrooperjem na svetišču se je obnašal kot en pussy od začetka. Luke pa... Oz jediji nasploh, kadar se jim da...

oo7 ::

Mato989 je izjavil:

Že pretiravajo s serijami, kot pričakovano! Namesto da bi eno delali res kvalitetno bodo 4 na pol!


Jih bo krepko več kot 4.

Mandolorian 3 sezona
Boba Fett
Obi-Wan Kenobi
Ahsoka
Rangers Of The New Republic
Andor
The Acolyte
The Bad Batch (animirana)
Lando
Star Wars: Visions (animirana)

A Droid Story - zgodba o R2-D2 and C-3PO (ne vem ali bo live ali animirana)


Disney+ ima svojo televizijo in potrebuje tudi veliko lastnih TV serij in Star wars je ena najbolj priljubljenih franšiz.

Disney+ televizija je začela obratovati 12 novembra 2019 in decembra 2020 imajo že 86,8 miljona naročnikov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

svecka ::

oo7 je izjavil:

svecka je izjavil:

oo7 je izjavil:

Dark troper ni mogel razbiti Mandove čelade. Luke je stisnil dark troperja kot pločevinko. Me zanima če bi to Luke lahko naredil tudi z Mandotom ali je beskar kovina premočna tudi za force choke ? :P


Sry, sam jedi načeloma ne sme uporabljati "crush" sile na ljudeh, na robotih pa lahko, pa še to, da je popolnoma robot (so izjeme, npr Grievous). "Crush" sila je dark side sila.



Vem ampak no bom vprašal drugače >:D bi lahko Luke zmečkal dark troperja kateri bi bil sestavljen iz Beskarja ?


Če disney ne bo pravil drugače, lahko Beskar armor zdrobi samo jedi/sith master, ki je dovolj napreden in vešč temne sile, da lahko uporablja "crush force". Crush force je napredna tehnika masterjev.

Mato989 ::

kiFni je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Že pretiravajo s serijami, kot pričakovano! Namesto da bi eno delali res kvalitetno bodo 4 na pol!

zgleda da bo vsake po sezono ali dve namesto ene 10 sezon. bodo pa zelo povezane med sabo. pomoje da bo kul


Te serije bi delovale samo če bi bile narete v stilu HBOjovega Černobila... ali pa ajde max 2 sezoni po 8 delov ki vsak traja vsaj 50min...

Mandalorian je res solidno dober, kakšna neumnost tu pa tam, pa meni osebno deluje Mandalorian čisto preveč overpowered ampak ja...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

sheeshkar ::

Badwolff je izjavil:

Men grejo pa kr na živce overpowered junaki. Že Mando je v bistvu nepremagljiv, razen če si scenarist zamisli, da ni.

Če kdo NI nepremagljiv, je to ravno Mando. Prej obratno, en nitpick te serije je lahko kvečjemu to, da je Mando bil že večkrat povsem premagan in tik pred smrtjo, pa ga je iznenada nekdo v zadnjem trenutku rešil. Tako iz glave se spomnim Baby Yoda že v drugem(?) delu, ko ga z "the Force" reši pred tistim "nosorogom", Mandalorijci ga rešijo v prvi sezoni, ko ukrade Baby Yodo in se streljajo v tistem mestu, tista dva pilota ga rešita pred pajki, Bo Katan ga reši iz vode, ko mu skušajo ukrasti Baby Yodo itd.

BT52 ::

Ja Jin je res anti junak. Ni ravno brithen. Je imel par takih facepalm failov in je imel samo srečo, da ga je instikt rešil. Je lahkoveren pripadnik sekte. Pa tudi lahkomiseln, ker ga lahko vsak za 5 min pelje žejnega čez vodo. Obračanje hrbta, odlaganje jet packa, pogajanje z imperijom LMAO itd.

Njegov karakterni profil se lepo riše in zrcali v nekega drugega Mandoja.
- išče mesto v galaksiji -> sekte več ni (domnevno), lahko pa bo srečal svečenico in se bo pokazalo kaj si misli po par letih
- odpira se čustvom -> precej očitno mu je Grogu dal neko novi dimezijo. Vidi sebe, ko je ostal sam in bil brez staršev.
- spoznava, da lahko pomaga drugim. Ni samo rutina lovca na glave in "YES man"
- išče notranji mir v kaj sploh verjame.

Sploh pa bi v tej zadnji seriji vsi spušili kurac in umrli, če nebi prišel Luke ali Ashoka.

sheeshkar je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Men grejo pa kr na živce overpowered junaki. Že Mando je v bistvu nepremagljiv, razen če si scenarist zamisli, da ni.

Če kdo NI nepremagljiv, je to ravno Mando. Prej obratno, en nitpick te serije je lahko kvečjemu to, da je Mando bil že večkrat povsem premagan in tik pred smrtjo, pa ga je iznenada nekdo v zadnjem trenutku rešil. Tako iz glave se spomnim Baby Yoda že v drugem(?) delu, ko ga z "the Force" reši pred tistim "nosorogom", Mandalorijci ga rešijo v prvi sezoni, ko ukrade Baby Yodo in se streljajo v tistem mestu, tista dva pilota ga rešita pred pajki, Bo Katan ga reši iz vode, ko mu skušajo ukrasti Baby Yodo itd.


Plus v tem aspektu je še najbolj podoben Batmanu. Ta tudi ni samoodvisen in je vsaj po mojem mnenju najbolj realen junak.

So pa v vidika napredka šova mogli izločit Groguja iz igre, ker do zdaj misijski del nebi več potegnil. In bi samo zaviral razvoj akcije Mandoja. Zdaj bo velika bitka za Mandalore. To bo kul v ključnih elementih pričakujem tudi Ashoko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

MrStein ::

Kayzon je izjavil:

Kako se vam zdi posneta akacija v seriji? Meni vecinoma izpade dokaj debilno vse skupaj,s takimi osnovnosolskimi napakami.

Ja, res rabi suspension of disbelief.

Katerikoli prizor Jackie Chan ga osramoti.

Lahko kdo reče, da boji so "filler", ampak vseeno gre za bojevnika. Glede na proračun bi lahko enega koreografa zaposlili.

Master_Yoda je izjavil:

Meni je bilo sumljivo edino to da je Mando vedel da lahko darksaber reze skoz vse razen baskar, ampak na koncu se vedno tisti blastercek drzal ismerjem proti vratom, namesto da bi darksaber uporabil.

Nekaj treninga kot Mandalorian z meci verjetno ima ...

Točno tak. Bi jih lahko prerezal kot puter. :)


oo7 je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Meni je bilo sumljivo edino to da je Mando vedel da lahko darksaber reze skoz vse razen baskar, ampak na koncu se vedno tisti blastercek drzal ismerjem proti vratom, namesto da bi darksaber uporabil.

Nekaj treninga kot Mandalorian z meci verjetno ima ...



Mogoče ni hotel še dodatno jeziti Bo-katan :P

Sedaj ima Mando pravico, do meča čeprav ona pravi, da pripada njej in meč lahko pridobi samo preko dvoboja ?

Hmm:

After rescuing her father from Imperial custody and destroying the superweapon she had built while an Imperial cadet, Sabine offered the Darksaber over to Lady Bo-Katan Kryze, the sister of the former Duchess, whom she deemed to be the rightful person to lead the Mandalorians against the Empire. Bo-Katan was reluctant to accept the mantle of leader, but with the support of the other clans, agreed and accepted the Darksaber.

After the Great Purge, the Empire desecrated Mandalore and Bo-Katan lost possession of the Darksaber

- enkrat so ji ga že dali brez boja
- lahko ga izgubiš, brez da bi umrl

Vir: https://starwars.fandom.com/wiki/Darksa...

Pa še to: oni dark trooper je kar obdelal Mandota, kup njih v boju z Luke-tom pa kot neki štori.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

BT52 ::

oo7 je izjavil:

V eni izmed TV serij bomo videli tudi stari obraz Darth Maul




Kot kaže bodo res pripeljali skoraj vse nazaj :)



Kaj si že pogledal Clone Wars' :D Jaz sem pogledal zadnjo sezono. OMG kak dobro je izpeljan Darth Maul.
Samo kocine mi gredo pokonci.

BT52 ::

MrStein je izjavil:

Pa še to: oni dark trooper je kar obdelal Mandota, kup njih v boju z Luke-tom pa kot neki štori.


No če smo pošteni je bil štorast že pri Mandoju. Samo on ni "the Jedaii" na vrhuncu svoje moči. Plus ta lahko z lahkoto vpliva na par mikrokontrolerjev z svojo voljo. HEH

SmeskoSnezak ::

MrStein je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Kako se vam zdi posneta akacija v seriji? Meni vecinoma izpade dokaj debilno vse skupaj,s takimi osnovnosolskimi napakami.

Ja, res rabi suspension of disbelief.

Katerikoli prizor Jackie Chan ga osramoti.

Lahko kdo reče, da boji so "filler", ampak vseeno gre za bojevnika. Glede na proračun bi lahko enega koreografa zaposlili.

Master_Yoda je izjavil:

Meni je bilo sumljivo edino to da je Mando vedel da lahko darksaber reze skoz vse razen baskar, ampak na koncu se vedno tisti blastercek drzal ismerjem proti vratom, namesto da bi darksaber uporabil.

Nekaj treninga kot Mandalorian z meci verjetno ima ...

Točno tak. Bi jih lahko prerezal kot puter. :)


oo7 je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Meni je bilo sumljivo edino to da je Mando vedel da lahko darksaber reze skoz vse razen baskar, ampak na koncu se vedno tisti blastercek drzal ismerjem proti vratom, namesto da bi darksaber uporabil.

Nekaj treninga kot Mandalorian z meci verjetno ima ...



Mogoče ni hotel še dodatno jeziti Bo-katan :P

Sedaj ima Mando pravico, do meča čeprav ona pravi, da pripada njej in meč lahko pridobi samo preko dvoboja ?

Hmm:

After rescuing her father from Imperial custody and destroying the superweapon she had built while an Imperial cadet, Sabine offered the Darksaber over to Lady Bo-Katan Kryze, the sister of the former Duchess, whom she deemed to be the rightful person to lead the Mandalorians against the Empire. Bo-Katan was reluctant to accept the mantle of leader, but with the support of the other clans, agreed and accepted the Darksaber.

After the Great Purge, the Empire desecrated Mandalore and Bo-Katan lost possession of the Darksaber

- enkrat so ji ga že dali brez boja
- lahko ga izgubiš, brez da bi umrl

Vir: https://starwars.fandom.com/wiki/Darksa...

Pa še to: oni dark trooper je kar obdelal Mandota, kup njih v boju z Luke-tom pa kot neki štori.

Nekdo je mal vec na temo dark saberja, Bo-Katan in Mandota napisal. Do dolocene mere se strinjam z napisanim. Mogoce pa sedaj res bolj poudarek na Mandalorijski vojni in tem uporom, itd. Kar bi blo res lepa zanimivost in drugacnost.

https://www.cinemablend.com/television/...
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

BT52 ::

MrStein je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Kako se vam zdi posneta akacija v seriji? Meni vecinoma izpade dokaj debilno vse skupaj,s takimi osnovnosolskimi napakami.

Ja, res rabi suspension of disbelief.

Katerikoli prizor Jackie Chan ga osramoti.


Itak moderni Holywood. Je pa sploh potrebno? Zaenkrat še lahko zamižim na eno oko, ker itak tega nebodo izboljšali. :D Utvar pa si ne bomo delali.

Gregor P ::

MrStein je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Kako se vam zdi posneta akacija v seriji? Meni vecinoma izpade dokaj debilno vse skupaj,s takimi osnovnosolskimi napakami.

Ja, res rabi suspension of disbelief.

Katerikoli prizor Jackie Chan ga osramoti.

Lahko kdo reče, da boji so "filler", ampak vseeno gre za bojevnika. Glede na proračun bi lahko enega koreografa zaposlili.
... zdaj to malo ugibam, ampak najbrž morajo tudi malo paziti, da je koreografija vsaj malo podobna ostalim v različnih SW kreacijah; torej da ne pretiravajo sedaj v nekim časovnem obdobju vmes s “kung-fujem”, ki ga potem kasneje v času ni.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

BT52 ::

Gregor P je izjavil:

MrStein je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Kako se vam zdi posneta akacija v seriji? Meni vecinoma izpade dokaj debilno vse skupaj,s takimi osnovnosolskimi napakami.

Ja, res rabi suspension of disbelief.

Katerikoli prizor Jackie Chan ga osramoti.

Lahko kdo reče, da boji so "filler", ampak vseeno gre za bojevnika. Glede na proračun bi lahko enega koreografa zaposlili.
... zdaj to malo ugibam, ampak najbrž morajo tudi malo paziti, da je koreografija vsaj malo podobna ostalim v različnih SW kreacijah; torej da ne pretiravajo sedaj v nekim časovnem obdobju vmes s “kung-fujem”, ki ga potem kasneje v času ni.


Enako velja za obseg in velikostni razred moči, ki je bil ZELO velik problem v VII, VIII in IX. Trenutno se Favro dejansko posmehuje JJ pajacoma, ter celo popravlja njuno kuhinjo nekonsistentnosti. Nerodni in nekoristni stormtroperji postajajo running gag, Jeti moči so redke, ter prislužene in ne dane iz neba. Madalorijci še zdaleč niso overpowered in enotni, kot recimo iz Rebelsov.

oo7 ::

MrStein je izjavil:



Pa še to: oni dark trooper je kar obdelal Mandota, kup njih v boju z Luke-tom pa kot neki štori.


Niso bili štori ampak naleteli so na Luke Skywalkerja in bili popolnoma nemočni tako kot bi bili verjetno vsi tisti v sobi če bi notri prišli Dark troperji 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

BT52 je izjavil:



Kaj si že pogledal Clone Wars' :D Jaz sem pogledal zadnjo sezono. OMG kak dobro je izpeljan Darth Maul.
Samo kocine mi gredo pokonci.



Nisem še. Sem pa pogledal v kateri epizodi je Darth Maul in sem že zelo blizu :)

oo7 ::

SmeskoSnezak je izjavil:


Nekdo je mal vec na temo dark saberja, Bo-Katan in Mandota napisal. Do dolocene mere se strinjam z napisanim. Mogoce pa sedaj res bolj poudarek na Mandalorijski vojni in tem uporom, itd. Kar bi blo res lepa zanimivost in drugacnost.



Grogu je najbrž največ pripomogel k popularnosti TV serije Mandalorian. Ampak verjetno se bodo zdaj res osredotočili na Mandota , Dark saber in Madolorijanski vojni.

Grogu in Luke pa bosta verjetno nadaljevala svojo zgodbo v Luke TV seriji.

Če se bo pa Grogu vrnil v Mandolorian 3 sezoni potem pa je verjetno Luke nekje zamočil ? :|


Se pa že ugiba ali je bil Grogu v Lukovi akademiji katero je požgal in uničil Ben Solo/Kylo Ren ?


oo7 ::

BT52 je izjavil:


Enako velja za obseg in velikostni razred moči, ki je bil ZELO velik problem v VII, VIII in IX. Trenutno se Favro dejansko posmehuje JJ pajacoma, ter celo popravlja njuno kuhinjo nekonsistentnosti. Nerodni in nekoristni stormtroperji postajajo running gag, Jeti moči so redke, ter prislužene in ne dane iz neba. Madalorijci še zdaleč niso overpowered in enotni, kot recimo iz Rebelsov.


Največja bedarija v novi triologiji, da se je Rey brez vsakega treninga naučila vse v 5 minutah kar sama od sebe.

Luke je lepo rekel Grogu je močan v sili ampak brez treninga ni nič.

FTad ::

oo7 je izjavil:

SmeskoSnezak je izjavil:


Nekdo je mal vec na temo dark saberja, Bo-Katan in Mandota napisal. Do dolocene mere se strinjam z napisanim. Mogoce pa sedaj res bolj poudarek na Mandalorijski vojni in tem uporom, itd. Kar bi blo res lepa zanimivost in drugacnost.



Grogu je najbrž največ pripomogel k popularnosti TV serije Mandalorian. Ampak verjetno se bodo zdaj res osredotočili na Mandota , Dark saber in Madolorijanski vojni.

Grogu in Luke pa bosta verjetno nadaljevala svojo zgodbo v Luke TV seriji.

Če se bo pa Grogu vrnil v Mandolorian 3 sezoni potem pa je verjetno Luke nekje zamočil ? :|


Se pa že ugiba ali je bil Grogu v Lukovi akademiji katero je požgal in uničil Ben Solo/Kylo Ren ?




Jaz upam, da bodo ignorirali sequel triology in dali ultimate fuck you Jar Jar Abramsu in Ruin Johnsonu. Ce pa temu ne bo tako, potem bodo pa pokazali, da je Grogu uspel pobegniti, saj bi lahko na njem gradili vse zgodbe se dalje, saj ta vrsta zivi do 900 let.

SmeskoSnezak ::

https://movieweb.com/the-mandalorian-fi...

Jaz upam, da bodo ignorirali sequel triology in dali ultimate fuck you Jar Jar Abramsu in Ruin Johnsonu. Ce pa temu ne bo tako, potem bodo pa pokazali, da je Grogu uspel pobegniti, saj bi lahko na njem gradili vse zgodbe se dalje, saj ta vrsta zivi do 900 let.

Glede na vse do sedaj, se trudijo ravno to... ignorirati sequel. V sklopu vsega , kar zelijo producirati, bi rekel, da se obeta na novo ustvarjena "popravljena" trilogija. Bi pa z veseljem videl kaksne majhne delcke iz te sequel trilogije priti v to na novo ustvarjeno. (I like Rey, Finn and few others)

Po zgornjem linku obstajajo moznosti, da Grogu odide pred "fiaskom" in unicenjem te Lukove akademije.
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

««
18 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star wars - Obi-Wan Kenobi - Serija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19440521 (1142) oo7
»

Star Wars : Boba Fett (2020) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7412170 (4573) oo7
»

Star wars (Knights Of The Old Republic) film

Oddelek: Sedem umetnosti
253563 (1712) oo7

Več podobnih tem