» »

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija]

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija]

««
10 / 25
»»

LeQuack ::

oo7 je izjavil:

Michael Beihn se bo pridružil drugi sezoni kot lovec na glave.

Michael Beihn v Aliens


Po moje je bolj znan kot Kyle Reese iz prvega Terminatorja.
Quack !

2dark ::

Naj dajo tem zelenem bitju ime in katere rase je.

Bo začel kaj govorit?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

LeQuack ::

2dark je izjavil:

Naj dajo tem zelenem bitju ime in katere rase je.

Bo začel kaj govorit?


Najbrž reinkarnacija Yode.
Quack !

oo7 ::

2dark je izjavil:

Naj dajo tem zelenem bitju ime in katere rase je.

Bo začel kaj govorit?


Ime mu bodo lahko dali katere rase je najbrž ne bodo nikoli povedali. Govoril pa najbrž tudi še ne bo, ker je še premajhen.

FTad ::

oo7 je izjavil:

2dark je izjavil:

Naj dajo tem zelenem bitju ime in katere rase je.

Bo začel kaj govorit?


Ime mu bodo lahko dali katere rase je najbrž ne bodo nikoli povedali. Govoril pa najbrž tudi še ne bo, ker je še premajhen.


Pa saj, če nikoli ne povejo, katere rase je, ali pa imena, je tudi ok. Ostane kak misterij in je tako ok. Ne rabimo spet nekega origin storyja ala SW Solo, sploh če bi posneli kak zmazek.

2dark ::

FTad je izjavil:



Pa saj, če nikoli ne povejo, katere rase je, ali pa imena, je tudi ok. Ostane kak misterij in je tako ok. Ne rabimo spet nekega origin storyja ala SW Solo, sploh če bi posneli kak zmazek.


A ni neumno, da se verjetno za vsak pomembnejši lik v star wars univerzumu ve, katerega porekla je, kako mu je ime, od kod prihaja.. Za yodo pa ne vemo, od kje pirhaja, katere vrste je?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

FTad ::

Ne gledam na to dejstvo na ta nacin.

nurse013 ::

Po mojem je tolko mlad da se nobeden ne ve od kod je
:)
you gotta be kidding me...

Okapi ::

Meni se čisto v redu zdi, da je nekaj skrivnosti. So pač taka rasa, da veliko dajo na svojo (kolektivno) zasebnost.;)

2dark ::

Okapi je izjavil:

Meni se čisto v redu zdi, da je nekaj skrivnosti. So pač taka rasa, da veliko dajo na svojo (kolektivno) zasebnost.;)


Ma dej. za vsak drek v star warsu se ve, od kje, sam za yodo si niso spomnili od kod prihaja. Še tisti glupi ewoksi so imeli vse obrazloženo.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Behind-the-scenes documentary on The Mandalorian comes to Disney Plus on May 4

https://www.cnet.com/news/behind-the-sc...


Da bo lažje počakati na drugo sezono :)

oo7 ::

Malo za šalo :))

The Mandalorian Season 2 Trailer | Disney+

oo7 ::

Do začetka druge sezone tv serije Mandolorian je še nekaj mesecev sedaj pa so začeli že z pripravami na tretjo sezono.
Tako, da tretja sezona je potrjena.

oo7 ::

Disney Gallery: The Mandalorian | Official Trailer | Disney+

FTad ::

Uspeh je viden v seriji, saj stojijo za njo ljudje, ki imajo res radi SW kot sta Filoni in Favreau

2dark ::

FTad je izjavil:

Uspeh je viden v seriji, saj stojijo za njo ljudje, ki imajo res radi SW kot sta Filoni in Favreau


Favreau ni zraven spustil tiste glavne sjwjevke pri disneyu. Zato je glavn lik mocen moski. Drugace bi bil zenska ali gay .
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

oo7 ::

Drugi sezoni se bo priključil tudi igralec Sam Witwer, ki je posodil glas Darth Maulu v filmu Solo. V kateri vlogi pa bo nastopal se pa še ne ve mogoče celo kot Maul ?

oo7 ::

'The Mandalorian' Season 2: 'Ant-Man' Director Peyton Reed Heads to a Galaxy Far, Far Away

https://www.slashfilm.com/peyton-reed-m...

Prvi Ant-man film je bi dober.

oo7 ::

V drugi sezoni se bo pojavil tudi Bobba Fett igral ga bo Temuera Morrison

oo7 ::

Timothy Olyphant Will Wear Boba Fett's Iconic Armor in 'The Mandalorian' Season 2

https://www.slashfilm.com/timothy-olyph...


Kar veliko znanih imen bo v sezoni 2 :)

FTad ::

Upam, da ne bodo v 2. sezoni nametali prevec novih (in znanih) likov, in ne bo mogel potem vsak dobiti dovolj screen time-a.

BT52 ::

In kaj potem? Ce bo zgodba dobra me malo briga za screen time. Dokler se ne zrtvuje kvaliteta. Kot pri GoT zadnjih seoznah, ter ta novi katastrofalnih Disney SW trilogiji. Dandanes je fanservice, res odurno posega v samo osnovno zgodba. Do te mere, da se tu res zdi, da woke sistem res bolj pomeben od jedra fenov, ki imajo radi dobro zgodbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

oo7 ::

BT52 je izjavil:

In kaj potem? Ce bo zgodba dobra me malo briga za screen time. Dokler se ne zrtvuje kvaliteta. Kot pri GoT zadnjih seoznah, ter ta novi katastrofalnih Disney SW trilogiji. Dandanes je fanservice, res odurno posega v samo osnovno zgodba. Do te mere, da se tu res zdi, da woke sistem res bolj pomeben od jedra fenov, ki imajo radi dobro zgodbo.


Woke sistem je uničil novo triologijo SW filmov.
Mandalorian prva sezona na srečo tega ni imela.

oo7 ::

The Mandalorian director Sam Hargrave reveals he knows Baby Yoda's real name.

Mogoče izvemo njegovo ime v drugi sezoni.

Ales ::

Uau, režiser ve kaj režira! :))

Ampak dobro jim gre pri tem ustvarjanju hypa. Sam ne se pustit preveč...

oo7 ::

Ales je izjavil:

Uau, režiser ve kaj režira! :))

Ampak dobro jim gre pri tem ustvarjanju hypa. Sam ne se pustit preveč...


Ne ne on ni režiseral nobenega dela v prvi sezoni. Bo pa sedaj v drugi.

oo7 ::

Jon Favreau Says You Have To Listen To The Fans When It Comes To Star Wars

Prav ima :)
Čim prej naj se znebijo Kathleen Kenedy in na njeno mesto postavijo ravno Jon Favreaua. Ravno on je zaslužen za uspeh MCU saj je posnel prvi Iron man film in sedaj še Mandalorian v Star wars.

FTad ::

Amen!

oo7 ::

'The Mandalorian': 'Star Wars' Series Breaks Disney+ Into Emmys With 15 Noms Including Surprise Best Drama Nod

https://deadline.com/2020/07/the-mandal...

oo7 ::

Mandalorian trailer za drugo sezono enkrat ta mesec :)

The Mandalorian Season 2 Trailer Reportedly Coming This Month

oo7 ::

Disney CEO Confirms The Mandalorian Season 2 For October Release

Še 2 meseca :)

yayo ::

ravno včeraj sem nekaj debatiral s kolegom o serijah, ki sva jih gledala na Berlusconijevih kanalih kot mulca, pa sem dobil fleš, da je Mandalorian "heavily inspired" s starimi japonskimi filmi/tv serijo Lone Wolf And Cub (Kozure Okami).

oo7 ::

21 ali 22 avgusta 2020 trailer za drugo sezono :)

oo7 ::

Ker je Mandalorian velik uspeh za Disney+ trenutno delajo kar na treh novih spin-off Mandalorian TV serijah.

2dark ::

oo7 je izjavil:

Ker je Mandalorian velik uspeh za Disney+ trenutno delajo kar na treh novih spin-off Mandalorian TV serijah.



Če mislijo vlačit ženske v glavne vloge in SJW-jevsko politiko bo ostalo flopnilo. Močni moški kujejo dobiček.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

BT52 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ker je Mandalorian velik uspeh za Disney+ trenutno delajo kar na treh novih spin-off Mandalorian TV serijah.



Če mislijo vlačit ženske v glavne vloge in SJW-jevsko politiko bo ostalo flopnilo. Močni moški kujejo dobiček.


Odvisno kako je zanimiv karakter. :) Ne vem kaj si ti misliš, da mora biti moški. Čeprav so vsi moji najljubši karakterji Yogurt, Lord Helmet in Lone Star pravtako moški. Če je dobro izvedeno so ženski karakterji lahko zanimivi. Poglejmo samo Clone Wars. Veliko ženskih karakterjev pa gredo skozi. Delajo napake in imajo dvome v sebe. So dobre v nekih področjih, slabše na drugih. Dejansko kul, kot nek razvoj karakterja. Kdo bi si misli, če se malo pisec potrudi lahko naredi tudi zanimiv ženski cast. Ne pa tole greznico od teh disnyevih novih filmov, ki mi gredo na kozlanje. Rey, Ren WHO? Še Boyega je potrolal celotno vodstvo Lucas Fima. Priceless. Malce škoda, da niso skeslali Katarinco z vodstva. Se vidi, da njen mož neka copata.

Gregor P ::

... ženski karakterji v SW so čisto ok (oz. je res čisto vseeno katerega spola, vesoljske rase itd. so); kjer so povsem nesmiselni, so npr. kot robotski v Transformerjih.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

30 oktober 2020 druga sezona Mandalorian

SmeskoSnezak ::

Najraje bi videl Ashoko v kakrsni novi inkarnaciji :) Naj zacnejo novo serijo, ko odide v vesolje za Sabine Wren in Ezro Bridgerjem. :)
@ Pusti soncu v srce... @

oo7 ::

Trailer delayed for reshoots & to be re-edited

oo7 ::

The Mandalorian exclusive: First look inside season 2



https://ew.com/tv/mandalorian-season-2-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

The Mandalorian | Season 2 Official Trailer | Disney+

Bezukhoff ::

Got me hyped. 8-)

Gregor P ::

Bo za pogledat :)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Komaj čakam. Še 1 mesec in pol :)

Lojzze ::

This is the way!

oo7 ::

Druga sezona bo imela tudi samo 8 epizod. No ja mogoče pa bodo za nekaj minut daljše :)

Je pa napovedana tudi že tretja sezona.

bambam20 ::

This is the way.

oo7 ::

Favreau confirmed with EW that Season Two would consist of eight episodes, though he noted, "There's probably even variation [in episode lengths] this year." The shortest episode of Season One lasted 31 minutes while the season finale was its longest at 48 minutes. Given the almost 20-minute variance in the episode lengths and that it would seem unlikely that episodes could be shorter than 30 minutes, Favreau is likely teasing that some installments could last closer to an hour in length.

https://comicbook.com/tv-shows/news/sta...


Upam,d a bodo res daljše epizode :) ker This is the way :D

BT52 ::

Škoda jaz bi rad Kathy nazaj to je zapostavljanje spolne politike. Kako je lahko baby Yoda cute... :D Got me pumped.
««
10 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star wars - Obi-Wan Kenobi - Serija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19440527 (1148) oo7
»

Star Wars : Boba Fett (2020) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7412171 (4574) oo7
»

Star wars (Knights Of The Old Republic) film

Oddelek: Sedem umetnosti
253563 (1712) oo7

Več podobnih tem