» »

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija]

The Mandalorian [Star Wars - Tv serija]

««
10 / 10
»
»»

LeQuack ::

M-Power je izjavil:

Michael Beihn se bo pridružil drugi sezoni kot lovec na glave.

Michael Beihn v Aliens

Po moje je bolj znan kot Kyle Reese iz prvega Terminatorja.
Quack !

belidihur ::

Naj dajo tem zelenem bitju ime in katere rase je.

Bo začel kaj govorit?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

LeQuack ::

belidihur je izjavil:

Bo začel kaj govorit?

Najbrž reinkarnacija Yode.
Quack !

M-Power ::

belidihur je izjavil:

Bo začel kaj govorit?

Ime mu bodo lahko dali katere rase je najbrž ne bodo nikoli povedali. Govoril pa najbrž tudi še ne bo, ker je še premajhen.

FTad ::

M-Power je izjavil:

belidihur je izjavil:

Bo začel kaj govorit?

Ime mu bodo lahko dali katere rase je najbrž ne bodo nikoli povedali. Govoril pa najbrž tudi še ne bo, ker je še premajhen.

Pa saj, če nikoli ne povejo, katere rase je, ali pa imena, je tudi ok. Ostane kak misterij in je tako ok. Ne rabimo spet nekega origin storyja ala SW Solo, sploh če bi posneli kak zmazek.

FTad je izjavil:

Pa saj, če nikoli ne povejo, katere rase je, ali pa imena, je tudi ok. Ostane kak misterij in je tako ok. Ne rabimo spet nekega origin storyja ala SW Solo, sploh če bi posneli kak zmazek.

A ni neumno, da se verjetno za vsak pomembnejši lik v star wars univerzumu ve, katerega porekla je, kako mu je ime, od kod prihaja.. Za yodo pa ne vemo, od kje pirhaja, katere vrste je?
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Ne gledam na to dejstvo na ta nacin.

nurse013 ::

Po mojem je tolko mlad da se nobeden ne ve od kod je
:)
you gotta be kidding me...

Okapi ::

Meni se čisto v redu zdi, da je nekaj skrivnosti. So pač taka rasa, da veliko dajo na svojo (kolektivno) zasebnost.;)

Okapi je izjavil:

Meni se čisto v redu zdi, da je nekaj skrivnosti. So pač taka rasa, da veliko dajo na svojo (kolektivno) zasebnost.;)

Ma dej. za vsak drek v star warsu se ve, od kje, sam za yodo si niso spomnili od kod prihaja. Še tisti glupi ewoksi so imeli vse obrazloženo.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Behind-the-scenes documentary on The Mandalorian comes to Disney Plus on May 4

https://www.cnet.com/news/behind-the-sc...

Da bo lažje počakati na drugo sezono :)

Malo za šalo :))

The Mandalorian Season 2 Trailer | Disney+

Do začetka druge sezone tv serije Mandolorian je še nekaj mesecev sedaj pa so začeli že z pripravami na tretjo sezono.
Tako, da tretja sezona je potrjena.

Disney Gallery: The Mandalorian | Official Trailer | Disney+

Uspeh je viden v seriji, saj stojijo za njo ljudje, ki imajo res radi SW kot sta Filoni in Favreau

FTad je izjavil:

Uspeh je viden v seriji, saj stojijo za njo ljudje, ki imajo res radi SW kot sta Filoni in Favreau

Favreau ni zraven spustil tiste glavne sjwjevke pri disneyu. Zato je glavn lik mocen moski. Drugace bi bil zenska ali gay .
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Drugi sezoni se bo priključil tudi igralec Sam Witwer, ki je posodil glas Darth Maulu v filmu Solo. V kateri vlogi pa bo nastopal se pa še ne ve mogoče celo kot Maul ?

'The Mandalorian' Season 2: 'Ant-Man' Director Peyton Reed Heads to a Galaxy Far, Far Away

https://www.slashfilm.com/peyton-reed-m...

Prvi Ant-man film je bi dober.

V drugi sezoni se bo pojavil tudi Bobba Fett igral ga bo Temuera Morrison

Timothy Olyphant Will Wear Boba Fett's Iconic Armor in 'The Mandalorian' Season 2

https://www.slashfilm.com/timothy-olyph...

Kar veliko znanih imen bo v sezoni 2 :)

Upam, da ne bodo v 2. sezoni nametali prevec novih (in znanih) likov, in ne bo mogel potem vsak dobiti dovolj screen time-a.

BT52 ::

In kaj potem? Ce bo zgodba dobra me malo briga za screen time. Dokler se ne zrtvuje kvaliteta. Kot pri GoT zadnjih seoznah, ter ta novi katastrofalnih Disney SW trilogiji. Dandanes je fanservice, res odurno posega v samo osnovno zgodba. Do te mere, da se tu res zdi, da woke sistem res bolj pomeben od jedra fenov, ki imajo radi dobro zgodbo.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: BT52 ()

BT52 je izjavil:

In kaj potem? Ce bo zgodba dobra me malo briga za screen time. Dokler se ne zrtvuje kvaliteta. Kot pri GoT zadnjih seoznah, ter ta novi katastrofalnih Disney SW trilogiji. Dandanes je fanservice, res odurno posega v samo osnovno zgodba. Do te mere, da se tu res zdi, da woke sistem res bolj pomeben od jedra fenov, ki imajo radi dobro zgodbo.

Woke sistem je uničil novo triologijo SW filmov.
Mandalorian prva sezona na srečo tega ni imela.
««
10 / 10
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars: Cassian Andor (2021) - TV serija

Oddelek: Sedem umetnosti
15924 (132) M-Power
»

Star wars - Obi-Wan Kenobi - Serija (strani: 1 2 )

607366 (935) Vazelin
»

Star wars (Knights Of The Old Republic) film

211369 (307) M-Power
»

Star Wars : Boba Fett (2020)

372195 (1061) FTad

Več podobnih tem