» »

Drugi študijski program

Drugi študijski program

Quantum ::

Pozdravljeni,

sem 25. letni študent izrednega študija. Po enem letu sem ugotovil, da ta študij ni zame. Naredil sem 7 izpitov. Zdaj pa me zanima, ali je možen prepis na drugo fakulteto izrednega študija? Vpisal bi se v prvi letnik. Ali mi lahko priznajo izpite, ki sem jih opravil na trenutni fakulteti? Matematika itd...Po predmetih sta študija skoraj ekvivalentna. Zanime me tudi, kako je s študijem po 26. letu? Ali lahko zaprosim za socialno pomoč, če prijavim svoje gospodinjstvo?



Za odgovore se vam lepo zahvaljujem!

Vaš Q!
  • spremenil: Quantum ()

MadMen ::

Pozdravljen,
točne informacije o priznavanju izpitov boš dobil v referatu fakultete katere se boš vpisoval, nekatere fakultete imajo tudi čudne pogoje( zdravstvena fakulteta ti prizna predmet iz druge fakultete samo če si tam dokončal 2. letnik programa tam..) skratka pokliči. Izredno se lahko po mili volji vpisuješ, ker pač ga sam plačuješ, za vpis pa poglej na strani inštitucije kamor bi se vpisal. Če boš se na študij vpisal pred 26. letom, mislim da ti bonitete ostanejo, samo po 26. letu si boš moral plačevati dodatno zavarovanje. Če se ne motim, socialno lahko dobiš, seveda če zadostuješ kriterijem, ne boš pa potem imel ugodnosti iz študentskega statusa( boni, študentsko delo), boš pa mogel za več info pogooglat po kakšni študentski svetovalnici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MadMen ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izredni študij na fakulteti za računalništvo in informatiko

Oddelek: Šola
2712488 (2851) falconnn
»

status študenta

Oddelek: Šola
336070 (3515) MadMen
»

Kako do statusa študenta ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13838013 (21618) BCSman
»

Izobraževanje naprej

Oddelek: Loža
112831 (2369) xmetallic
»

Vpis na fakulteto

Oddelek: Šola
103665 (2908) alexa-lol

Več podobnih tem