» »

Vpis na fakulteto

Vpis na fakulteto

Keyser Soze ::

Situacija je na prvi pogled preprost in sledeča.

Zaključimo šolanje na 7. stopnji(fakulteti), diplomiramo in ugotovimo, da bi morda naredili še en faks, ki bi morebiti prišel prav. Kako je z vpisom v takšnem primeru.

Konkretneje me zanima za arhitekturo.

P.S.: Kako bi dodatno zakompliciral situacijo mi trenutno ne pride na pamet.:)

poweroff ::

Pokliči na arhitekturo. Tam bodo najbolje vedeli.

Drugače pa se lepo prijaviš, maturo moraš imeti (oz. če si starejši tiste zaključne izpite) in to je to. Kot vsi ostali.

Ali pa greš izredno.

Kakšen predmet bi ti morda tudi priznali.
sudo poweroff

Keyser Soze ::

Ma, ja. Sem rekel bom prvo probal tu na forumu, če že imajo del namenjen šoli in vprašanjem povezanim s tem.

Ker klicat tele referat ipd. je zadnja. Noben nima pojma ali ti pa povedo nekaj čisto tretjega in ti ne preostane nič drugega kot da samo pokimaš in rečeš hvala lepa.|O

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Če nisi nikdar ponavljal, ne bi smelo bit problema, če si ti pa samo izredno ostane.

Keyser Soze ::

Aha. Kao imaš dve možnosti za "vpis". Prvo izkoristiš ob vpisu, drugo pa ob drugem vpisu ali pa ponavljanju(ko se v bistvu zopet "vpišeš").

Sej bolj kot razmišljam, bolj se mi dozdeva, da ne pride v poštev nič drugega kot izredni študij oz. študij ob delu. Če hočeš eno samostojnost je to edini način.

Kaj pa če bi rad naredil 3 fakultete? Tako hipotetično.:\ Dve redno in eno izredno?

Ag.Smith ::

Tudi ce si izkoristil moznost drugega vpisa se IMHO lahko redno vpises ce si faks koncal.

STASI ::

Keyser: Če hočeš študirati po končanem študiju ali vzporedno se moraš vpisati z drugo prijavo(mislim da je posebna prijavnica). Načeloma faksi razpišejo nekaj mest za vzporedni študij oziroma študij po končani diplomi.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Bob Rock ::

Kolker js vem, se lahka na drugo fakulteto vpises, ce se izpises iz prejsnje. Ne glede na to, ce si kdaj ponavljal, za redni vpis moras biti mlajsi kot 27 let. Ce si eno fakulteto ze zakljucil, pomoje ne bo problema, ce pa se nisi, se pa ne izpisuj iz prejsnje, ker tam ne mores vec koncati faksa. Ti gre u bistvu vse u racku.
Ce si ze zaklucil, to ni vzporedni studij. Za vzporedni studij moras dati posebno prosnjo. Ce si ze absolvent, ti vzporednega studija ne odobrijo.

Upam, da sem si prav zapolnil. To sem klicaril okoli septembra, ko so najprej rekli, da mi ne bojo podaljsali absolventa. (po pritozbi so podaljsali)

pa se malo offTopic: vzporedno se lahko vpises na visjo solo brez bilokakih prosenj (6.stopnja)
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

NENKO ::

kdaj so pa vpisi na fakulteto...mislim jst sem že oddal prijavo moram samo še maturo narediti... potem pa se še vpisat na faks...kdaj se vpišem? ali me oni po maturi samo vpišejo notr al kako?

darkolord ::

Odvisno od posameznega faksa, boš dobil obvestilo o tem.

alexa-lol ::

pomoje je tko da ce si naredu maturo po letu 95 se lahko vpises..razen ce majo sprejemce..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se lahko vpišem?

Oddelek: Šola
136702 (6357) deadzone
»

Študij po 26 letu

Oddelek: Šola
214560 (3808) ramiz?!
»

srednja in visoka šola?!

Oddelek: Šola
464572 (3787) jizzer
»

vpis na dve fakulteti

Oddelek: Šola
52439 (2104) BluPhenix
»

Vpis kar nekam zaradi statusa

Oddelek: Loža
249685 (8207) jeti51

Več podobnih tem