» »

Jurassic World 2 (2018)

Jurassic World 2 (2018)

«
1
2 3 4

oo7 ::




IMDB: http://www.imdb.com/title/tt4881806/


Everything you need to know about Jurassic World 2: The cast, plot and latest spoilers
http://www.digitalspy.com/movies/jurass...

oo7 ::

Original =) Samo še obleka dinozavra mu manjka


T Rex And VELOCIRAPTOR impression [FULL VIDEO]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

[D]emon ::

*yawn* A ne bojo ze nehal natepavat tega crknjenga ko...emm...dinozavra ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Nesta ::

Eden najslabsih remakov. Tole je res samo money maker nic drugega.

St235 ::

Velika večina se s tabo ne strinja http://www.imdb.com/title/tt0369610/

scipascapa ::

če je glasoval folk iz zda, nima velike teže...tam je iq nižji.

Smurf ::

scipascapa je izjavil:

če je glasoval folk iz zda, nima velike teže...tam je iq nižji.

Visji kot v Sloveniji.

flyby ::

Kino, dinozavri in iq nimajo ravno veliko skupnega. Američani hodijo v kino za zabavo, zato znajo v takšnih filmih bolj uživati kot mi.
Evropejci povsod iščemo nek globlji smisel, zato takšni filmi niso za vsakega od nas.

Starodavni ::

Jurski svet je kar solidno nadaljevanje, pač zabava za ogled in pozabitev. Itak pa je jasno, da od drugega dela Jurski park ni več to kar je, ker ne temelji po knjigah.

scipascapa ::

flyby: kakor za koga. ;)

Zgodovina sprememb…

Izi ::

scipascapa je izjavil:

če je glasoval folk iz zda, nima velike teže...tam je iq nižji.
V enem stavku si dvakrat brcnil v temo :P

Obstajajo natančni svetovni podatki za IQ in v ZDA je popolnoma enak kot pri nas. Okoli 95.
Daleč najnižji IQ je v Afriki okoli 65, nato sledijo muslimanske dežele in južna Amerika z okoli 85, potem je severna Amerika, Evropa in Rusija z okoli 95, najvišji IQ pa imajo Kitajci in Japonci z okoli 105.

Kar se tiče pa ocen na IMDb pa lahko klikneš na glasove in je točno specificirano po lokaciji, letih in spolu.
Za Jurassic World je večina glasov prišla izven ZDA. 4-krat več glasov je bilo izven ZDA.
Po spolu in po letih so ocene dokaj konstantne edino mlade ženske do 30 let so filmu dodelile malenkost višjo oceno od ostalih, ampak ker je glasovalo 5-krat več moških kot žensk to nima vpliva.

Povprečna ocena vseh kdajkoli posnetih filmov iz celega sveta na IMDb je 6,39
Z oceno 7,0 je torej Jurassic World (2015) nadpovprečen. Glasovalo pa je skoraj pol milijona gledalcev tako da ta ocena drži kot pribito.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Nesta ::

St235 je izjavil:

Velika večina se s tabo ne strinja http://www.imdb.com/title/tt0369610/


Ocena 7 za kao "megahit" je poraz. Glasovalo je polno fanboyev preden si je film ogleda. Realno je film vredn ocene 5 od 10. Tko kt so vecina napisal.. za pogledat in za pozabit. Film z low IQ ti je lahko celo vsec, nasploh pa nobena huda zgodba ali kaj podobnega.

Ce pogledas zadnji star wars ima 8.2 ocena... realno??
http://www.imdb.com/title/tt2488496/?re...

Tud jest sm dal 10 na zacetku ker mi je fransiza star wars vsec. Ampak kasneje sem popravil na 7... verjamem pa da je ogromno folka ki glasuje "politicno " oziroma glede na predhodnika... Tko da nobeno nadaljevanje nima realne ocene ker je vezan na originalni film. Kareri so pa v vecini dobri...

oo7 ::

Jurassic World 2 Will be "More Suspenseful and Scary," Producer Says

http://www.gamespot.com/articles/jurass...

St235 ::

Nesta je izjavil:

St235 je izjavil:

Velika večina se s tabo ne strinja http://www.imdb.com/title/tt0369610/


Ocena 7 za kao "megahit" je poraz. Glasovalo je polno fanboyev preden si je film ogleda. Realno je film vredn ocene 5 od 10. Tko kt so vecina napisal.. za pogledat in za pozabit. Film z low IQ ti je lahko celo vsec, nasploh pa nobena huda zgodba ali kaj podobnega.

Ce pogledas zadnji star wars ima 8.2 ocena... realno??
http://www.imdb.com/title/tt2488496/?re...

Tud jest sm dal 10 na zacetku ker mi je fransiza star wars vsec. Ampak kasneje sem popravil na 7... verjamem pa da je ogromno folka ki glasuje "politicno " oziroma glede na predhodnika... Tko da nobeno nadaljevanje nima realne ocene ker je vezan na originalni film. Kareri so pa v vecini dobri...


kaj ko bi prebral post pred svojim, ko si je nekdo dejansko vzel čas in pogledal kaj pomeni ocena, namesto brezveznega posploševanja, ki si si ga privoščil? Ker dodana vresnot je enaka 0. In ja 7 za tak film je povesem spodobna ocena. Nihče o filmu ne govori kot o scenarističnem ali kakšnem drugačnem presežku. Označit zadevo kot enega najslabši remakov je pa naravnost smešno.

Ocena star wars? ja, povsem realno mnenje par stotisoč ljudi. Osebno bi mu dal nižjo oceno, ampak zagotovo se pa ne bi blamiral in ga označil za enega najslabših remakov (ki prav tako kot Jurassic world to sploh ni).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

[D]emon ::

Ocene na IMDb so same po sebi blamaza, ker je zacetna ocena vsake zadeve 5/10. Za ocene filmov se gleda Metacritic in Rotten Tomatoes.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

LovelyTruth ::

To kar je Spielberg naredil je mojstrovina, ta zadnji del je pa popcorn za 8let minus...

Absultno premalo dinozavrov, preveč otrok in slaba zgodba, nič te ne dvigne....no more awe...

Nikec3 ::

Film za zabavo je Mad Max. Jurassic World pa je enostavno slab.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

[D]emon ::

Jurassic World ni nic drugega kot dolga reklama za vse mogoce ameriske firme. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Izi ::

[D]emon je izjavil:

Za ocene filmov se gleda Metacritic in Rotten Tomatoes.
Rotten Tomatos ima oceno 78%, kar je še precej boljša ocena kot na IMDb. Kaj si torej hotel povedati? ;)
Metacritic pa 6,8 ampak to je neuporabno, ker je glasovalo samo 1700 ljudi.

Najbolj realna ocena je tista, kjer je glasovalo največ ljudi.
IMDB ima vedno še enkrat več glasov kot Rotten Tomatos in je torej še enkrat bolj zanesljiv, Metacritic je pa sploh neka mala vaška glasovalnica z nekaj 100 glasovi.

[D]emon ::

Izi> Kaj si torej hotel povedati? ;)

Da je IMDb skret. Ce si to nesposoben razbrat, je pa tvoj problem. Film je gledljiv oz. za enkrat pogledat, ni pa dober, to je moje mnenje.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Izi ::

[D]emon je izjavil:

Da je IMDb skret. Ce si to nesposoben razbrat, je pa tvoj problem. Film je gledljiv oz. za enkrat pogledat, ni pa dober, to je moje mnenje.

Nikjer nisem omenil moje ocene glede filma. Meni ni bil preveč všeč, ampak oceno 7/10 si vseeno zasluži.
Sprašujem glede tvojega nerazumljivega mnenje o IMDb. Torej IMDb je "skret", ker je dal Jurassic Worldu manjšo oceno kot Rotten Tomatoes, katerega si ti priporočil. Razjasni, ker nam ni nič jasno.

[D]emon ::

IMDb je skret, ker ima neumen kriterij za ocenjevanje. Ce te daje bralno razumevanje, ti bom se enkrat napisal: Vse, kar je objavljeno na IMDb zacne z oceno 5/10, ne 0/10. Zatorej je ocena nerealna.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Izi ::

[D]emon je izjavil:

Ce te daje bralno razumevanje, ti bom se enkrat napisal: Vse, kar je objavljeno na IMDb zacne z oceno 5/10, ne 0/10. Zatorej je ocena nerealna.
Če tebe ne bi dajalo razumevanje matematike bi vedel, da to nima popolnoma nobene veze že po treh glasovih.

BorutK-73 ::

[D]emon je izjavil:

IMDb je skret, ker ima neumen kriterij za ocenjevanje. Ce te daje bralno razumevanje, ti bom se enkrat napisal: Vse, kar je objavljeno na IMDb zacne z oceno 5/10, ne 0/10. Zatorej je ocena nerealna.

Zgleda nisi veliko na imdb, sem že videl filme z 1.9.

vostok_1 ::

Ta nov film je brezvezno govno.

Edini remake, ki mi pade direkt iz pameti in si zasluži slavo je Mad Max.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

[D]emon ::

BorutK-73 je izjavil:

sem že videl filme z 1.9.


Jaz tudi.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

oo7 ::

Director J.A. Bayona has tweeted the first official image from the Jurassic World sequel, which has recently started filming.



http://www.ign.com/articles/2017/03/08/...

vostok_1 ::

I predict dinosaurs with jetpacks and lasers.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

vostok_1 je izjavil:

I predict dinosaurs with jetpacks and lasers.


Te boš imel v filmu Iron Sky

BorutK-73 ::

vostok_1 je izjavil:

I predict dinosaurs with jetpacks and lasers.

To že imamo, reče se Star Trek online.:))

oo7 ::

Jeff Goldblum joining cast of Jurassic World sequel :)

He first starred in Jurassic Park in 1993, playing Dr Ian Malcolm, and took the role on again in its 1997 sequel, The Lost World: Jurassic Park.

http://www.bbc.co.uk/newsbeat/article/3...

D3m ::

Noice.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Nesta ::

Upam da nav se eno razocaranje kot predhodnjik

[D]emon ::

Seveda da bo. To ni niti vprasanje.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Nesta ::

Dejansko res niti en remake oziroma nadaljevanje enega znanega filma ni bilo drugo kot razočaranje...
Spet leto ko bo polno takih imen in vprašanje koliko od tega gledljivega. Že dejstvo da je recimo Švarci zavrnil vlogo v filmu Predator ker je samo prebral scenarij pove dosti...
Vsi filmi v slogu "Nekaj na N" je v štartu usmerjen samo na zaslužek in slabo zgodbo.

scipascapa ::

Nesta: dokler bodo + delali, bodo štancali. Njih briga vse ostalo, za njih je važen samo ČI ČING MONEY.

Jih ne podpreti z obiskom filma v kinu, lepo preko torrenta pa naj se *******.

Zgodovina sprememb…

ahac ::

Jih ne podpreti z obiskom filma v kinu, lepo preko torrenta pa naj se *******.

Al pa če sploh ne gledaš tega in greš v kino raje podpret kaj drugačnega... ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Nesta je izjavil:

Dejansko res niti en remake oziroma nadaljevanje enega znanega filma ni bilo drugo kot razočaranje...
Spet leto ko bo polno takih imen in vprašanje koliko od tega gledljivega. Že dejstvo da je recimo Švarci zavrnil vlogo v filmu Predator ker je samo prebral scenarij pove dosti...
Vsi filmi v slogu "Nekaj na N" je v štartu usmerjen samo na zaslužek in slabo zgodbo.



No ja obstajajo tdui remaki boljši kot je originalni film. Npr meni osebno zdaj z glave Dredd (2012) ali zame eden najboljših filmov The Thing (1982). Tudi film scarface(1983) je remake in boljši kot original. Kar se pa tiče nadlajevanj tudi tukaj se najdejo izjeme npr Captain America Winter solider, The Dark Knight, Evil dead II, Road Warrior, T2, Aliens...
Arnold je zavrnil vlogo v novem Predatorju zato, ker naj bi imel manjšo vlogo in bi se pojavil samo na koncu filma kolikor se jaz spomnim :)

[D]emon ::

scipascapa je izjavil:


Jih ne podpreti z obiskom filma v kinu, lepo preko torrenta pa naj se *******.


Ce hocem gledati sranje moram samo v WC skoljko pogledati po opravljanju velike potrebe. Mi ni treba trosit bandwidtha in prostora na disku. ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

oo7 ::

First Official Logo For 'Jurassic World 2'

abyssus ::

Aj ste zahtevni - meni osebno je bil film všeč. Nikakor ni kakršenkoli presežek, je pa bil absolutno zabaven in prikaz T-Rexa kot kralja je vsekakor bila scena iz otroštva. :)

oo7 ::

Here's Why 'Jurassic World 2' Will Be the Franchise's Scariest

http://bloody-disgusting.com/news/34405...

vostok_1 ::

Napovedujem kreativni polom.

Sploh nima veze kdo režisira dokler bodo tisti trije možje zadaj stali.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BorutK-73 ()

oo7 ::

Jurasic World 2 se imenuje Jurassic World: Fallen Kingdom

D3m ::

?

WTF.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Nikec3 ::

D3m je izjavil:

?

WTF.

Vesoljski dinozavri napadejo.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

D3m ::

Majkemi, da se celo tako sliši.
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

D3m je izjavil:

Majkemi, da se celo tako sliši.


Fallen Kingdom ?

abyssus ::

Fallen Kingdom se vam sliši vesoljsko? Dajte no. :)

D3m ::

Lahko bo pa tema za časa srednjega veka. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Jurassic Park 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9222537 (397) oo7
»

Jurassic World Evolution

Oddelek: Igre
71550 (552) oo7
»

Transcendence (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5621838 (10059) oo7
»

Terminator: Genesis (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14830480 (18109) vostok_1

Več podobnih tem