» »

A Star Is Born (2018)

A Star Is Born (2018)

Nikec3 ::

Mislim da si film zasluži svojo temo glede na to, da bo odlična kombinacija komercialnega uspeha, nominacije za Oskarja pa mu tudi ne uidejo.

Včeraj sem pogledal zadevo. Všeč mi je, mislim da je dokaj jasno, da ni ravno neke dileme, če se bolj splača pogledat tole ali pa Venoma. :))
Film ponuja marsikaj, kar bo marsikomu všeč, od glasbe do odlične igre (Cooper), pa tudi Lady Gaga ni slaba, tudi včasih ko se ji vidi, da ji manjka igralske kilometrine pač izpade rahlo nesamozavestna, ampak na koncu lahko to pripišemo tudi njenemu liku. Zagotovo je to Cooperjeva najboljša vloga in če je bil do zdaj že 2x nominiran za Oskarja, potem mora biti tudi za ta film.

Jaz filmu zamerim sicer predvsem to, da je preveč Hollywoodsko klišejski, a hkrati ni klišejski na tako dober način kot je La La Land. Izognejo se sicer klasičnemu pljuvanju po moderni glasbi in nasploh vsem modernem, a vseeno bi si želel bolj svež pristop k filmu. Tudi editing mi je na trenutke zmotil, ko se mi zdi preskakovanje med scenami vsaj čudno, če ne že nelogično. Film je ok, ni pa mojstrovina. Tudi se ne more primerjat z La La Landom, če smo že v tem in sorodnem žanru.

Na koncu mi je zanimivo, da je ta film pri nas predstavljen kot film za "ladyes night" in tudi v kinu je bila velika večina žensk. Še ena stvar, ki je zelo moteča. V filmu je veliko tihi scen in med temi scenami se iz sosednjih kinodvoran sliši bobnenje. To je res nadležno.

Ocena: 7/10
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Vazelin ::

Nikec: pojdi si pogledat še Težave v motelu El Royale;)

Nikec3 ::

Vazelin je izjavil:

Nikec: pojdi si pogledat še Težave v motelu El Royale;)

Verjetno je naslednji na vrsti First Man.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

arnecan1 ::

Film je super. Sicer ni glih 10-ka, ker ima kakšno pomanjkljivost tako v scenariju kakor kakšni nelogičnosti (npr. kako sta skupaj tako fenomenalno zapela pesem, ki sta jo par ur prej na pol zmomljala na parkirišču v 1 minuti) ampak film pusti zelo močan vtis, glasba je resnično dobra, prikazovanje odra i same pesmi za oskarja.

Vsekakor za dve stopnički boljši film kakor La la Land ali Bodyguard. Vsaj glasba mora dobiti oskarja, Bradley je mislim tudi med favoriti za glavnega igralca.

Vazelin ::

Nikec3 je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Nikec: pojdi si pogledat še Težave v motelu El Royale;)

Verjetno je naslednji na vrsti First Man.

Pri Royale sem dobil malo Tarantino feelinga.:) Dejansko je trenutno kar dobra izbira v kinih, za ogled kakšnega filma.

FormerUser ::

Nikec3 je izjavil:



Film ponuja marsikaj, kar bo marsikomu všeč, od glasbe do odlične igre (Cooper), pa tudi Lady Gaga ni slaba, tudi včasih ko se ji vidi, da ji manjka igralske kilometrine pač izpade rahlo nesamozavestna, ampak na koncu lahko to pripišemo tudi njenemu liku.



Zanimivo, filma sicer nisem gledala, tudi še ne vem ali ga bom, ampak čisto vsaka kritika, ki sem jo dosedaj prebrala izpostavi Lady Gaga kot glavno atrakcijo, ki na vseh ravneh ukrade pozornost.

MostWanted ::

jaz do tega filma sploh nisem vedel kako ta gaga izgleda. mi je bla bol všeč ko je bila prekrita z mesom.

arnecan1 ::

FormerUser je izjavil:

Nikec3 je izjavil:



Film ponuja marsikaj, kar bo marsikomu všeč, od glasbe do odlične igre (Cooper), pa tudi Lady Gaga ni slaba, tudi včasih ko se ji vidi, da ji manjka igralske kilometrine pač izpade rahlo nesamozavestna, ampak na koncu lahko to pripišemo tudi njenemu liku.



Zanimivo, filma sicer nisem gledala, tudi še ne vem ali ga bom, ampak čisto vsaka kritika, ki sem jo dosedaj prebrala izpostavi Lady Gaga kot glavno atrakcijo, ki na vseh ravneh ukrade pozornost.

Lady Gaga je bila zelo dobra, predvsem glede na to, da ni igralka in nima izkušenj. Naravnost blestela pa je na odru, kar je normalno, saj ima s tem največ izkušenj.

Drugače pa je Bradley Cooper vsa zame v tem filmu zaigral za oskarja in je verjetno letos med favoriti.

videc ::

Nikec3 je izjavil:

Mislim da si film zasluži svojo temo glede na to, da bo odlična kombinacija komercialnega uspeha, nominacije za Oskarja pa mu tudi ne uidejo.

Včeraj sem pogledal zadevo. Všeč mi je, mislim da je dokaj jasno, da ni ravno neke dileme, če se bolj splača pogledat tole ali pa Venoma. :))
Film ponuja marsikaj, kar bo marsikomu všeč, od glasbe do odlične igre (Cooper), pa tudi Lady Gaga ni slaba, tudi včasih ko se ji vidi, da ji manjka igralske kilometrine pač izpade rahlo nesamozavestna, ampak na koncu lahko to pripišemo tudi njenemu liku. Zagotovo je to Cooperjeva najboljša vloga in če je bil do zdaj že 2x nominiran za Oskarja, potem mora biti tudi za ta film.

Jaz filmu zamerim sicer predvsem to, da je preveč Hollywoodsko klišejski, a hkrati ni klišejski na tako dober način kot je La La Land. Izognejo se sicer klasičnemu pljuvanju po moderni glasbi in nasploh vsem modernem, a vseeno bi si želel bolj svež pristop k filmu. Tudi editing mi je na trenutke zmotil, ko se mi zdi preskakovanje med scenami vsaj čudno, če ne že nelogično. Film je ok, ni pa mojstrovina. Tudi se ne more primerjat z La La Landom, če smo že v tem in sorodnem žanru.

Na koncu mi je zanimivo, da je ta film pri nas predstavljen kot film za "ladyes night" in tudi v kinu je bila velika večina žensk. Še ena stvar, ki je zelo moteča. V filmu je veliko tihi scen in med temi scenami se iz sosednjih kinodvoran sliši bobnenje. To je res nadležno.

Ocena: 7/10
A original z Barbro Streisand si gledal?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Venom (2018) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19737465 (3888) oo7
»

Elysium (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
14538599 (17687) oo7
»

Oscars 2019 [Nominations Out Now]

Oddelek: Sedem umetnosti
374726 (3437) Vazelin
»

Oskarji 2017 (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5911455 (9730) Cruz
»

Glasba iz 80in 70ih 60ih vs današnja "moderna" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12221429 (18630) Jerry000

Več podobnih tem