» »

Disko glasba za mladino

Disko glasba za mladino

egamad ::

Naslednji teden grem z večjo skupino otrok na morje, kjer me bo doletela čast biti DJ v disku za mladino (nekje od 5. razreda OŠ do težkih pubertetnikov). Kar jaz ponavadi poslušam, ni primerno ne za disko ne za mladino, rabim pa nasvete za glasbo, ki bo otrokom všeč. Torej - kaj trenutno "pali" pri mladini? Pa recimo, da iščem v dveh kategorijah, za otroke med 10-13 in 14-17 let.

Vsi predlogi dobrodošli :)

hojnikb ::

greš na youtbe in vtipkaš summermix
#brezpodpisa

Unknown_001 ::

Martin gerix, Whiz khalifa, NCS, ipd novi izvajalci. Sam nared kokr je hojnk predlagal. Več al manj se zdaj posluša pofl komerciala na veliko. Vem ker mam brata jr. pa sem že ene parkrat bil zravn ko so šli s kolegi ven da sem merkal pred kakimi pizdarijami. Sej veš, kako je to pr teh pubertetnikih - dolg jezik, občutek nezmotljivosti, pizdenje za vsak drek, dodaj še kak "šverc" alko pa je to idealna kombinacija da kdo faše xxl probleme z gratis batinami.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

egamad ::

Kaj pa od domače in jugo glasbe, se to tudi kaj posluša v teh letih al nič?

Unknown_001 ::

Bože ne daj. V redkih izjemah se najde par entuziastov. Sem probal kdaj za foro spustit Crveno Jabuko, Bajaga i Instruktori pa te zadeve... izžvižg na polno.

Kak cigumigu mogoče potegne, od raznih Severin, Učiteljic, Sandra Afrika... ala Balkan fore. Sam to bo... cigi fešta vse skupaj na koncu. Bolj ti je ziherca moderne hite vrtet, pa po možnosti ne take za žile rezat. Bo bistveno bolj kulturno izpadlo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Cruz ::

Saj ni treba techno bit. Lahko komerciala.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Unknown_001 ::

Cruz je izjavil:

Saj ni treba techno bit. Lahko komerciala.


No, v bistvu vse kar je novga od hitov. Malo mešano i to je to.

OP za vsak primer mej pripravljeno kako rezervno playlisto pa izbiro glasbene želje organiziraj. Bolje bit pripravljen ampak večinoma se bo vrtela verjetno samo tamoderna glasba.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

egamad ::

Unknown_001 je izjavil:

Cruz je izjavil:

Saj ni treba techno bit. Lahko komerciala.


OP za vsak primer mej pripravljeno kako rezervno playlisto pa izbiro glasbene želje organiziraj.


To je plan, da si naredim neko zalogo muzike in to vrtim vsaj prvi dan, potem za naprej pa čez dan zberem glasbene želje in potem ponucam youtube. Malo me edino skrbijo oglasi med skladbami.. na to mi smrtniki nimamo vpliva, ali?

m0LN4r ::

Oglasi ?
AdBclock?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Excavator ::

@OP downloadaj playlisto, nimaš nič oglasov:)

gumby ::

Izberi enega in mu razloži, kakšna "čast" je vrtet muziko za ostale.
Ti pa uporabi nekaj takega, da si ne boš sam začel rezat žile >:D

my brain hurts


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radio postaje v SLO-Gold fish memory efect? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11613433 (8244) PreviousUser

Oglaševanje opravljanja neke storitve pred zagonom s.p.-ja

Oddelek: Loža
162122 (1329) harvey
»

Sodobnejša glasba (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5212081 (11049) Jst
»

Glasbeni okus - stvar posameznika ali čredni nagon?

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
382736 (2736) Cuoresportivo

GiGi ma popravni izpit

Oddelek: Loža
261919 (1550) Tr0n

Več podobnih tem