» »

Napad v Nemčiji

Napad v Nemčiji

Temo vidijo: vsi
««
4 / 32
»»

dice7 ::

asdwasdwa je izjavil:


Prvi primer ni bilo možno preprečiti, drugi bi se lahko preprečil.

Se strinjam, manj stigmatizacije

boolsheat ::

Kaj so zdaj otroci v Meku krivi, če je iranec šiit odraščal v težkem multikulti okolju in so ga suniti pretepali in zlorabljali?

eric_cartman ::

Smešni so vsi, ki pišejo članke.. Na mnogih straneh piše, da ni šlo za teroristični napad, ker "iranski nemec" ni bil član IS oz. gre pri njem za vejo islama, ki je proti IS-u.. Phahahaha.. A je lahko še bolj butasto opravičevanje tega dejanja??? Za moje pojme, glede na to, da si na koncu spusti šus v glavo ni lepšega primera terorizma.

V tem momentu David S. kot večina drugih verjetno ravno klepeta z Alahom..

Zgodovina sprememb…

mlamat ::

boolsheat je izjavil:

Kaj so zdaj otroci v Meku krivi, če je iranec šiit odraščal v težkem multikulti okolju in so ga suniti pretepali in zlorabljali?


Nič. Gre pač za psihičnega bolnika, ne pa za islamista, kot bi na vsak način radi nekateri tule na forumu.

yero7 ::

mlamat je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Kaj so zdaj otroci v Meku krivi, če je iranec šiit odraščal v težkem multikulti okolju in so ga suniti pretepali in zlorabljali?


Nič. Gre pač za psihičnega bolnika, ne pa za islamista, kot bi na vsak način radi nekateri tule na forumu.

Zadnje tedne rastejo psihični bolniki kot gobe po dežju.

asdwasdwa ::

dice7 je izjavil:

asdwasdwa je izjavil:


Prvi primer ni bilo možno preprečiti, drugi bi se lahko preprečil.

Se strinjam, manj stigmatizacije

Prepoved migracij iz tretjega sveta je pravilen odgovor.

Andre_Moreau ::

Meni se zdi logicno, da po letih in letih bombardiranja arabskega sveta, bombardirajo se malo nazaj. Edino, kar mi ne gre v glavo je, kaj ima to veze s to temo?

Samo problem je da so vsi trije napadalci zadnji napadov iz dežel ki niso bombardirane!

Narodnost napadalcev v zadnjih treh napadih v evropi

Pakistanec
Tunizijec
Iranec

Truga ::

Tale zadnji napadalec je bil kar Nemec.

dripac ::

Saj ni težava v priimikih, narodnostih pa še čem. Jaz se pišem na ić (rojen v LJ, a foter je po poreklu od tamo dole), pa nisem imel vsaj v zadnjih letih nobenih težav - kot smrkavec pač ja, mal "podjebavanja", nič resnega.

Težava teh ljudi ki izvajajo napade je v vzgoji in miselnosti. In določenim "skupinam" ta vzgoja miselnost preprečujeta asimilacijo v okolje v katerega so se priselili ali se tam celo rodili. Ravno tako pa jim zapoveduje pobijanje nevernikov, ker jih čakajo tam gori device in ne vem kaj.

Andre_Moreau ::

dripac je izjavil:

Saj ni težava v priimikih, narodnostih pa še čem. Jaz se pišem na ić (rojen v LJ, a foter je po poreklu od tamo dole), pa nisem imel vsaj v zadnjih letih nobenih težav - kot smrkavec pač ja, mal "podjebavanja", nič resnega.

Težava teh ljudi ki izvajajo napade je v vzgoji in miselnosti. In določenim "skupinam" ta vzgoja miselnost preprečujeta asimilacijo v okolje v katerega so se priselili ali se tam celo rodili. Ravno tako pa jim zapoveduje pobijanje nevernikov, ker jih čakajo tam gori device in ne vem kaj.


res je to se je v Sloveniji umirilo, samo smo se mi asimilirali, ali se bodo milijoni muslimanov lahko asimilirali ko lahko hodijo po delih mest kjer ni treba govoriti drugo kot arabsko? Cele soseske velike kot del Slovenije...

Unknown_001 ::

Za info

Preden bo kdo s kako ustavo začel pametovat glede Nemčije, naj opomnim da njihov Grundgesetz NI Vorfassung v pravem pomenu besede kot opažam da mnogi napak razumejo in tudi novinarji povsem napak prevajajo.

http://www.bpb.de/geschichte/deutsche-g...

https://www.freitag.de/autoren/rainer-k...

Nemčija je dobesedno od druge svetovne vojne vazalna država Ameriki in zaveznikom. Špekuliral ne bom ampak mogoče pojasni marsikaj zakaj se oni ne morejo kar tako potegnit zase in delat po svoje.

Te informacije so vse preverljive, če kdo ne verjame. Pa ni tu nobene zarote. Nemčija je že 1 svetovno vojno edina najebala, v drugi svetovni vojni pa tudi. Ker so ostali dovolj hitro stisnili rep med noge če na hitro povzamem. Vse sankcije pa razultirajo v praktično nesamostojni politiki, čeprav na papirju piše kontra.

Jap... vojna košta, sploh če popušiš na veliko.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

dripac ::

Andre_Moreau je izjavil:

ali se bodo milijoni muslimanov lahko asimilirali ko lahko hodijo po delih mest kjer ni treba govoriti drugo kot arabsko? Cele soseske velike kot del Slovenije...


Dream on. Pravice ja, dolžnosti ne. Ne bodi neumen... :D

Matako ::

In smo spet naredili poln krog. Ne glede na ves trud, da bi svetu pokazali svojo kulturo, jih mi vedno na koncu grdo zabijemo in vse zasluge pripišemo Jenksom.

Saj Otomani so pri nas najbolj džihadirali pred 1776 tako da saj to jim pustite no!
/\/\.K.

Andre_Moreau ::

Tocno isto so nekateri govorili za bosnjake 20 let nazaj. Samo to radi pozabimo. Takrat je prislo iz bivse juge beguncev se vec, kot je teh zdaj, pa vseeni ni nekih problemov.


samo tito je naredil konec islamizaciji, tako da je cerkvi vzel vso moč, daj vsaj nauči se zgodovine malo!

morbo ::

dripac je izjavil:

Težava teh ljudi ki izvajajo napade je v vzgoji in miselnosti. In določenim "skupinam" ta vzgoja miselnost preprečujeta asimilacijo v okolje v katerega so se priselili ali se tam celo rodili.

Točno to. Če dovoliš obstoj ogromnih sosesk / getov, v katerih se prišlekom ni potrebno asimilirat, si že zavozil situacijo. Če na enkrat sprejmeš ogromne količine migrantov, je centralizacija in s tem getoizacija neizbežna. Povprečna država ne more absorbirat in asimilirat 2 milijona ljudi v enem letu - ni stanovanj, ni služb, ni dovolj učiteljev, socialnih delavcev, itd... za vse ljudi naenkrat.

Države kot so Francija, Belgija, Švedska... so od urbane gverile oddaljene le eno mesečno socialno ne-izplačilo. V kolikor se nekoč finančno / gospodarsko stanje v teh državah poslabša, se bo v imigrantskih getih začel džihad proti državi.

Andre_Moreau ::

morbo je izjavil:

dripac je izjavil:

Težava teh ljudi ki izvajajo napade je v vzgoji in miselnosti. In določenim "skupinam" ta vzgoja miselnost preprečujeta asimilacijo v okolje v katerega so se priselili ali se tam celo rodili.

Točno to. Če dovoliš obstoj ogromnih sosesk / getov, v katerih se prišlekom ni potrebno asimilirat, si že zavozil situacijo. Če na enkrat sprejmeš ogromne količine migrantov, je centralizacija in s tem getoizacija neizbežna. Povprečna država ne more absorbirat in asimilirat 2 milijona ljudi v enem letu - ni stanovanj, ni služb, ni dovolj učiteljev, socialnih delavcev, itd... za vse ljudi naenkrat.

Države kot so Francija, Belgija, Švedska... so od urbane gverile oddaljene le eno mesečno socialno ne-izplačilo. V kolikor se nekoč finančno / gospodarsko stanje v teh državah poslabša, se bo v imigrantskih getih začel džihad proti državi.



Mislim da je to že v naprej zagotovljeno...

Robotizacija manulanih del bo to pospešila, sploh pri njih ki so tako razviti..
Potem pa Judge Dredd situacija...

morbo ::

Pa ne mi primerjat Bošnjake in islamizirane kulture iz bližnjega vzhoda, no... Ex-Yu narodi s(m)o 50 let poslušali sekularen narek o bratstvu. Ko so Bosanci prišli v Slo, so bili že asimilirani.

Truga ::

Sepravi, plan za asimilacijo tehle beguncev zdaj ze mamo? 50 let nareka o bractvu? Super! Pol je samo vprasanje cajta preden se zadeve spet umirijo.

dripac ::

Nekdo ki je 20+ let v neki državi in ima državljanstvo se težko smatra za begunca. Zato je pričakovanje vsaj delne asimilacije ali pa opustitev miselnosti "tu sem, prilagodite se mi" povsem upravičeno.

Dovolj mi je te teme; sem skoraj pozabil da sem zmenjen za kavo s Husom. Huso je kul ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dripac ()

yero7 ::

Truga je izjavil:

Sepravi, plan za asimilacijo tehle beguncev zdaj ze mamo? 50 let nareka o bractvu? Super! Pol je samo vprasanje cajta preden se zadeve spet umirijo.

Pozabil si da tisti, ki se niso strinjali so končali v zaporu ali golem otoku mogoče to rabimo?

Modri dirkač ::

Truga je izjavil:

Sepravi, plan za asimilacijo tehle beguncev zdaj ze mamo? 50 let nareka o bractvu? Super! Pol je samo vprasanje cajta preden se zadeve spet umirijo.

Nemogoče, ker se nočejo oz. jim "družinski poglavarji" ne pustijo...
http://www.zdf.de/zdfzoom/ein-staat-zwe...
Everybody lies!

Spajky ::

yero7 je izjavil:

.. Tip se je rodil v iranu in se preselil v nemčijo ...
Z njegovim fotrom je blo tako, ne z njim ... pa streljačine je igral na kompu-zasvojenost?

Pa dejte si nekateri že razčistit, kaj je biti islamist ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Andre_Moreau ::

Spajky je izjavil:

yero7 je izjavil:

.. Tip se je rodil v iranu in se preselil v nemčijo ...
Z njegovim fotrom je blo tako, ne z njim ... pa streljačine je igral na kompu-zasvojenost?

Pa dejte si nekateri že razčistit, kaj je biti islamist ...


Jah res ni bil, vse kaže na to da ni bil, ker dosti Islamistov je nasilnežev in kriminalcev, sigurno je to glavni vzrok zakaj to delajo, religija nima veze s tem....

dice7 ::

Clovek se je rodil v nemciji in ima iranski potni list ker je foter iz irana in ga je zato avtomatsko dobil. Ni treba propagande na polno laufat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

Andre_Moreau ::

dice7 je izjavil:

Clovek se je rodil v nemciji in ima iranski potni list ker je foter iz irana in ga je avtomatsko dobil. Ni treba propagande na polno laufat


Seveda vse kaže na to da je imel vzgojo enega tolerantnega Nemca, ne pa Islam...

False Flag...LOL

Matako ::

Ej, konec preplaha, vsi mediji poročajo, da je bil vseeno nacelj, breivikist. Juhu, ne bo potrebno ustaviti priseljevanja pa še točka za domače!
/\/\.K.

Andre_Moreau ::

Matako je izjavil:

Ej, konec preplaha, vsi mediji poročajo, da je bil vseeno nacelj, breivikist. Juhu, ne bo potrebno ustaviti priseljevanja pa še točka za domače!


treba naresti spin drugače bodo Nemci šicali muslimane....

yero7 ::

Spajky je izjavil:

yero7 je izjavil:

.. Tip se je rodil v iranu in se preselil v nemčijo ...
Z njegovim fotrom je blo tako, ne z njim ... pa streljačine je igral na kompu-zasvojenost?

Pa dejte si nekateri že razčistit, kaj je biti islamist ...

Če je to res rodil in živel je v Nemčiji v demokraciji, ogromno ljudi je zasvojenih z igricami vseeno to ne pomeni da gredo pobijat naokoli normalno je lih obratno, ker svojo jezo sprostijo v igre. Jst mislim da Islamist je nekdo, ki dela vse kar piše v koranu do črke natančno v bistvu pravi musliman.

Andre_Moreau ::

Zdaj me zanima kok časa preden Jype vstopi v debato..nekaj se skriva zadnje čase, to mu bo dalo krila...

Vanich ::

Matako je izjavil:

Ej, konec preplaha, vsi mediji poročajo, da je bil vseeno nacelj, breivikist. Juhu, ne bo potrebno ustaviti priseljevanja pa še točka za domače!


Ja; Iranec je med drugim pospravil 3 Turke in pa 3 šiptarje z "*Kosova". Kako bomo to sedaj točkovali?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

dice7 ::

yero7 je izjavil:


Če je to res rodil in živel je v Nemčiji v demokraciji, ogromno ljudi je zasvojenih z igricami vseeno to ne pomeni da gredo pobijat naokoli normalno je lih obratno, ker svojo jezo sprostijo v igre. Jst mislim da Islamist je nekdo, ki dela vse kar piše v koranu do črke natančno v bistvu pravi musliman.



Amerika se ne strinja. No tam je tk kljub mass shootingu vsak dan vse kul ker ni islama

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

yero7 ::

dice7 je izjavil:

yero7 je izjavil:


Če je to res rodil in živel je v Nemčiji v demokraciji, ogromno ljudi je zasvojenih z igricami vseeno to ne pomeni da gredo pobijat naokoli normalno je lih obratno, ker svojo jezo sprostijo v igre. Jst mislim da Islamist je nekdo, ki dela vse kar piše v koranu do črke natančno v bistvu pravi musliman.



Amerika se ne strinja. No tam je tk kljub masd shootingu vsak dan vse kul ker ni islama

Amerika je multikulti raj tako, da lahko vidimo kaj se bo dogajalo pri nas če bomo sprejemali migrante iz bližnjega vzhoda še naprej. Poleg tega v amriki imajo že skoraj "race war".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yero7 ()

Andre_Moreau ::

Vanich je izjavil:

Matako je izjavil:

Ej, konec preplaha, vsi mediji poročajo, da je bil vseeno nacelj, breivikist. Juhu, ne bo potrebno ustaviti priseljevanja pa še točka za domače!


Ja; Iranec je med drugim pospravil 3 Turke in pa 3 šiptarje z "*Kosova". Kako bomo to sedaj točkovali?


islamisti pobijajo dol svoje kot za šalo,kako točkujemo?

Matako ::

Ta točka je naša in pika! Ne bom si je pustil vzeti. Že itak gostje premočno vodijo.

Je pa vse skupaj žalostno, da smo se navadili.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Andre_Moreau ::

Matako je izjavil:

Ta točka je naša in pika! Ne bom si je pustil vzeti. Že itak gostje premočno vodijo.


Moji so se proti nacistom borili, jaz se naspram muslimanom ne enačim z ekstremno populacijo...

Spajky ::

Andre_Moreau je izjavil:

..False Flag...LOL
Jest mislim da ne... so imeli v Nemčiji kar nekaj streljanj v tem stilu zadnja leta, samo prej niso bili tako prestrašeni in občutljivi kot zdaj, pa ni blo toliko TV "reklame" kot zdaj ... je pa tip rabil en km hoje stran, preden mu je prišlo, kakšno pizdarijo je v resnici napravil, pa se je fental sam v glavo zgleda ... depresija je hudič, rada vodi v kakšnje zasvojenosti in črne misli (ne rabi dosti od agresije na vznoter do sebe pa potem navzven in obratno) ... brezperspektivnost pa še pomaga pri tem ... sam zakaj je bil pa v črno oblečen v teh vročih dneh, mi pa še ni jasno ;) ..
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Spajky ()

Andre_Moreau ::

Spajky je izjavil:

Andre_Moreau je izjavil:

..False Flag...LOL
Jest mislim da ne... so imeli v Nemčiji kar nekaj streljanj v tem stilu zadnja leta, samo prej niso bili tako prestrašeni in občutljivi kot zdaj, pa ni blo toliko TV "reklame" kot zdaj ... je pa tip rabil en km hoje stran, preden mu je prišlo, kakšno pizdarijo je v resnici napravil, pa se je fental sam v glavo zgleda ... depresija je hudič, rada vodi v kakšnje zasvojenosti in črne misli (ne rabi dosti od agresije na vznoter do sebe pa potem navzven in obratno) ... brezperspektivnost pa še pomaga pri tem ... sam zakaj je bil pa v črno oblečen v teh vročih dneh, mi pa še ni bilo jasno ;) ..


Ti to resno, depresija je velik problem danšnjice, pa ne vidim da ljudje to opravičujejo z streljanjem...

Vedno se najde izgovor da ni religija motiv, zdaj bodo oprali populaciji možgane, da islamisti v resnici cel dan preživijo na netu in berejo desničarske bloge, ratajo depresivni in potem gredo na džihad ekskurzije..

Ta medijska propaganda mora biti ukinjena!

yero7 ::

Spajky je izjavil:

Andre_Moreau je izjavil:

..False Flag...LOL
Jest mislim da ne... so imeli v Nemčiji kar nekaj streljanj v tem stilu zadnja leta, samo prej niso bili tako prestrašeni in občutljivi kot zdaj, pa ni blo toliko TV "reklame" kot zdaj ... je pa tip rabil en km hoje stran, preden mu je prišlo, kakšno pizdarijo je v resnici napravil, pa se je fental sam v glavo zgleda ... depresija je hudič, rada vodi v kakšnje zasvojenosti in črne misli (ne rabi dosti od agresije na vznoter do sebe pa potem navzven in obratno) ... brezperspektivnost pa še pomaga pri tem ... sam zakaj je bil pa v črno oblečen v teh vročih dneh, mi pa še ni jasno ;) ..

Torej vse ljudi, ki so v depresiji se jih more poslat v Idrijo? Ker drugače lahko začnejo pobijat ljudi zaradi neperspektivnosti?

kow ::

@yero7
Pises nelogicno. Imas tudi mnozicne poboje depresivnih mulcev "prave" krvi. Rabis seznam?

Truga ::

Matako je izjavil:

Ta točka je naša in pika! Ne bom si je pustil vzeti. Že itak gostje premočno vodijo.

Mislim da ma dalec najvisji kill count za WTCjem v nyu yorku se vedno Breivik.

Andre_Moreau ::

Truga je izjavil:

Matako je izjavil:

Ta točka je naša in pika! Ne bom si je pustil vzeti. Že itak gostje premočno vodijo.

Mislim da ma dalec najvisji kill count za WTCjem v nyu yorku se vedno Breivik.


to pa je ker je bil na otoku kjer ni bilo policije in niso mogli pravočasno urgirat, ko streljaš v središču je policija minuto stran...

Dej malo se pozanimaj o situaciji...

slotechar ::

Jaz sem slovenski drzavljan pa ceprav sem rojen v sloveniji in zivim v sloveniji, se nisem zarad tega slovenec, zgolj slovenski drzavljan...

Nemski in iranski drzavljan, iranskega rodu je bolj pravilen opis.

Zgodovina sprememb…

Martin Krpan ::

mlamat je izjavil:

boolsheat je izjavil:

Kaj so zdaj otroci v Meku krivi, če je iranec šiit odraščal v težkem multikulti okolju in so ga suniti pretepali in zlorabljali?


Nič. Gre pač za psihičnega bolnika, ne pa za islamista, kot bi na vsak način radi nekateri tule na forumu.


Nekam veliko muslimanskih psihotičnih bolnikov zadnje čase mori po starem kontinentu. Da ni bil tale kaj v žlahti z onim v Nici ali pa onim našim "nemškim državljanom" ki je ubil policaja in potem še sebe?
Isti modus operandi namreč !

Karaya 52 ::

morbo je izjavil:

Pa ne mi primerjat Bošnjake in islamizirane kulture iz bližnjega vzhoda, no... Ex-Yu narodi s(m)o 50 let poslušali sekularen narek o bratstvu. Ko so Bosanci prišli v Slo, so bili že asimilirani.


Tako je mogoče bilo, zdaj pa sandžakovci, ki živijo na Jesenicah komunicirajo v "bosanščini" in arabskem jeziku in se oblačijo in obnašajo kot vahabiji. Mohamedanski islam je doživel svoj revival tudi med muslimansko populacijo v Sloveniji. Poleg tega je financiran iz Katarja, ki promovira radikalne imame širom Evrope. Tole bi se moralo kriminalizirati ASAP.

Zagor_tenay ::

Vanich je izjavil:

Matako je izjavil:

Ej, konec preplaha, vsi mediji poročajo, da je bil vseeno nacelj, breivikist. Juhu, ne bo potrebno ustaviti priseljevanja pa še točka za domače!


Ja; Iranec je med drugim pospravil 3 Turke in pa 3 šiptarje z "*Kosova". Kako bomo to sedaj točkovali?


Ubil naj bi tudi enega Grka. Streljal je pač na populacijo, ki živi v Munchenu. To je samo dokaz, da Nemca sredi Muchena že težko najdež in da multikulti ne deluje.

Manu ::

Tudi pri nas smo imeli kar nekaj primerov, ko je moški ubil partnerko, otroka in potem še sebe. Pa tisti tip, ki je priletel v policiste pri Igu. Dogaja se in ko pride do določene situacije, psiha popusti in posamezniku se odpuli.

Ne bodo vsi depresivni šli pobijat okoli. Nekateri bodo storili samomor, drugi bodo šli skozi s kakšnimi psihičnimi izpadi.

Spomnite se napetosti med Slovenijo in Hrvaško zaradi meje in tistega hrvaškega veterana, ki je zagrozil, da bo ubil Pahorja in so ga naši policisti prijeli.

Aktualni teroristični dogodki še dodatno slabo vplivajo na celotno populacijo. Tisti, ki so psihično nestabilni bodo najprej izbruhnili. Ob večjih napetosti v državi ali širše najbolj prizadene psihično nestabilne. Pretekli dogodki to potrjujejo.

Ta konkretni primer, kakor smo informirani, zgleda ne gre za islamistični terorizem, za razliko pri napadih v Nici, v vlaku v Nemčiji in v Parizu.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

Matako ::

Znan pronicljiv nacižid Spencer ni prepričan. Preveč mu vse skupaj smrdi po ala-alaju.
http://www.frontpagemag.com/fpm/263609/...

In resnično primer ni... čist ne tako ne drugače. Čisto možno, da tokrat pa čisto _zares_ gledamo "osamljen primer nasilja, ki nima veze z ničemer".

Osebno menim, da je tukaj prišlo do sinergije, recite temu rezonance psiholoških pritiskov. Biti mohamedanec, ali celo samo izhajati iz takšne večinske države je v bistvu... stres. Stalno si moraš lagati, da je svet tak in onak potihem pa veš, da si v kategoriji, ki je v posmeh celemu svetu. Iranci si lajšajo to, tako da pogosto bežijo v veličino perzijske kulture, ampak ta poba je bil ločen tudi od te scene. Včasih ne pomaga niti, da izstopiš... pričevanja bivših muslimanov pogosto pričajo, da te ta mentalna poškodba zaznamuje za celo življenje, pogosto tudi zaradi kvarnega vpliva okolice in družine.

V bistvu me še najbolj spominja na naše duševno razmrcvarjene SJWje in aktiviste, ki tresoče sovražijo "zahod", "kapitalizem", lastno raso, spol a v resnici.. je potrebno sploh nadaljevati?

To so močni psihološki centrifugalni momenti, ki te lahko na koncu raztrgajo.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

yero7 ::

kow je izjavil:

@yero7
Pises nelogicno. Imas tudi mnozicne poboje depresivnih mulcev "prave" krvi. Rabis seznam?

Torej zaničevanje evropske kulture je samo by the way in nima nobenega vpliva na njega. Evropejci, ki so v depresije delajo samomor ne gredo pobijat naključne mimoidoče. Te, ki ti imenuješ "prave krvi" ponavadi gredo proti določenim posameznikom, ki so jim grenili življenje( to govorim o šolskih strelskih pohodih).

Vanich ::

Karaya 52 je izjavil:

morbo je izjavil:

Pa ne mi primerjat Bošnjake in islamizirane kulture iz bližnjega vzhoda, no... Ex-Yu narodi s(m)o 50 let poslušali sekularen narek o bratstvu. Ko so Bosanci prišli v Slo, so bili že asimilirani.


Tako je mogoče bilo, zdaj pa sandžakovci, ki živijo na Jesenicah komunicirajo v "bosanščini" in arabskem jeziku in se oblačijo in obnašajo kot vahabiji. Mohamedanski islam je doživel svoj revival tudi med muslimansko populacijo v Sloveniji. Poleg tega je financiran iz Katarja, ki promovira radikalne imame širom Evrope. Tole bi se moralo kriminalizirati ASAP.


Vem, da jih je ene par, in ne vem, če je kateri od njih iz Raške (Sandžaka).
Mislim, da so vsi iz Bosne - Sanski Most in podobno, tako kot tudi 99% vseh ostalih muslimanov na Jesenicah.
Sicer pa na cesti nisem že kar nekaj časa videl nobenega takega primerka, videl sem pa neke črnke z rutam in froci v tem stilu, to pa.
Ne vem niti kdo jih je privlekel, niti od kod - se ne gibljem v teh krogih, pa ni tema pogovora. Bom moral kar direktno vprašati par tipov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

Martin Krpan ::

Andre_Moreau je izjavil:

Tocno isto so nekateri govorili za bosnjake 20 let nazaj. Samo to radi pozabimo. Takrat je prislo iz bivse juge beguncev se vec, kot je teh zdaj, pa vseeni ni nekih problemov.


samo tito je naredil konec islamizaciji, tako da je cerkvi vzel vso moč, daj vsaj nauči se zgodovine malo!


Tile "muslimani" iz Bosne niso skandirali "Allahakbar" temveč "Tito partija-omladina-akcija" in "Mi smo Titovi-Tito je naš" !
Ko bodo tudi ostali muslimani skandirali to , takrat tudi z njimi ne bo več nobenih problemov. In skandirali bodo , če ne zlepa , pa zgrda , kot za časa tovariša Tita !8-)
««
4 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998150156 (135819) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419202165 (161986) Alencica

Več podobnih tem