» »

Napad v Nemčiji

Napad v Nemčiji

Temo vidijo: vsi
««
5 / 32
»»

Zagor_tenay ::

Tile "muslimani" iz Bosne niso skandirali "Allahakbar" temveč "Tito partija-omladina-akcija" in "Mi smo Titovi-Tito je naš" !


Ne vsi. Alija Izetbegović se je že takrat zavzemal, da se v Bosni uvede šerija in fasal zapor.

AndrejO ::

slotechar je izjavil:

Jaz sem slovenski drzavljan pa ceprav sem rojen v sloveniji in zivim v sloveniji, se nisem zarad tega slovenec, zgolj slovenski drzavljan...

Nemski in iranski drzavljan, iranskega rodu je bolj pravilen opis.

Samo pazi, da se ne boš s svojimi definicijami komu zameril, še zlasti ne komu z orožjem. Strelec iz Munchna se je namreč drl, da je Nemec.


Video has emerged appearing to show the gunman who shot dead at least nine people in Munich involved a furious argument with a witness, shouting “I am German!” and complaining of being bullied.

Klik

Martin Krpan ::

Truga je izjavil:

Sepravi, plan za asimilacijo tehle beguncev zdaj ze mamo? 50 let nareka o bractvu? Super! Pol je samo vprasanje cajta preden se zadeve spet umirijo.


In tovariša Tita , da jim bo jebal Allaha in islamistično mater , takoj ko samo omenijo vero. Nagrada za Allahakbar 2 leti brezplačnega letovanja na Golem otoku vključno z aktivnostmi kot so prenašanje kamenja iz kupa na kup .8-)

Martin Krpan ::

Vanich je izjavil:

Matako je izjavil:

Ej, konec preplaha, vsi mediji poročajo, da je bil vseeno nacelj, breivikist. Juhu, ne bo potrebno ustaviti priseljevanja pa še točka za domače!


Ja; Iranec je med drugim pospravil 3 Turke in pa 3 šiptarje z "*Kosova". Kako bomo to sedaj točkovali?


Šiiti vs. Suniti !>:D

Martin Krpan ::

dice7 je izjavil:

yero7 je izjavil:


Če je to res rodil in živel je v Nemčiji v demokraciji, ogromno ljudi je zasvojenih z igricami vseeno to ne pomeni da gredo pobijat naokoli normalno je lih obratno, ker svojo jezo sprostijo v igre. Jst mislim da Islamist je nekdo, ki dela vse kar piše v koranu do črke natančno v bistvu pravi musliman.



Amerika se ne strinja. No tam je tk kljub mass shootingu vsak dan vse kul ker ni islama


Za Ameriko nas boli Đoko....naj se pobijajo , če jim to paše. So namreč na drugi strani oceana.:P

yero7 ::

Heh napadalec je imel krizo identitete, ker kričal je alah snakbar in jst sem nemec zgledoval se je po Brieviku.

BlaY0 ::

Kako pa veš da je kričal alahakbar?

ProGo ::

"Kot je dejal vodja kanclerkinega kabineta Peter Altmaier, so odločeni storiti vse, da v Nemčiji ne bo razraščanja terorizma in nečloveškega nasilja."
A obstaja tudi človečko nasilje?

Evo en naiven predlog ... ne uvažajte 1 milijona neznanih ljudi brez dokumentov na leto v državo.

BlaY0 ::

ProGo je izjavil:


Evo en naiven predlog ... ne uvažajte 1 milijona neznanih ljudi brez dokumentov na leto v državo.

Napačen forum.

yero7 ::

BlaY0 je izjavil:

Kako pa veš da je kričal alahakbar?

Ne skrbi bodo kmalu tudi to napisali v novicah ni še cajt. Sej veš informacije potujejo počasi.

BlaY0 ::

yero7 je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Kako pa veš da je kričal alahakbar?

Ne skrbi bodo kmalu tudi to napisali v novicah ni še cajt. Sej veš informacije potujejo počasi.

So že napisali, samo jaz tebe sprašujem kako da temu verjameš tistemo o Brejviku pa ne? Se pravi verjameš tisto kar želiš verjeti, se pravi da nisi ravno kredibilen...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Martin Krpan ::

BlaY0 je izjavil:

Kako pa veš da je kričal alahakbar?


Še sprašuješ ?! Isto tako kot vemo , da je krićal "Jaz sem Nemec" in da je bil brejvikov fan.

Zgodovina sprememb…

yero7 ::

BlaY0 je izjavil:

yero7 je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Kako pa veš da je kričal alahakbar?

Ne skrbi bodo kmalu tudi to napisali v novicah ni še cajt. Sej veš informacije potujejo počasi.

So že napisali, samo jaz tebe sprašujem kako da temu verjameš tistemo o Brejviku pa ne? Se pravi verjameš tisto kar želiš verjeti, se pravi da nisi ravno kredibilen...

Kdo pa je kredibilen na internetu?
Če vemo, da Brievik je velik ksenofob in sovraži tujce (v njegovem primeru muslimane) zakaj bi tujec(musliman) se zgledoval po nekomu, ki ga sovraži iz dna srca. To je enako kot če bi Žid zgledoval po Hitlerju kaj se tebi to zdi logično? meni ne.

Spajky ::

Truga je izjavil:

..Mislim da ma dalec najvisji kill count za WTCjem v nyu yorku se vedno Breivik.
IMHO nima, kaj pa Oklahoma FBI building bombing? ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Vanich ::

Vanich je izjavil:

Karaya 52 je izjavil:

morbo je izjavil:

Pa ne mi primerjat Bošnjake in islamizirane kulture iz bližnjega vzhoda, no... Ex-Yu narodi s(m)o 50 let poslušali sekularen narek o bratstvu. Ko so Bosanci prišli v Slo, so bili že asimilirani.


Tako je mogoče bilo, zdaj pa sandžakovci, ki živijo na Jesenicah komunicirajo v "bosanščini" in arabskem jeziku in se oblačijo in obnašajo kot vahabiji. Mohamedanski islam je doživel svoj revival tudi med muslimansko populacijo v Sloveniji. Poleg tega je financiran iz Katarja, ki promovira radikalne imame širom Evrope. Tole bi se moralo kriminalizirati ASAP.


Vem, da jih je ene par, in ne vem, če je kateri od njih iz Raške (Sandžaka).
Mislim, da so vsi iz Bosne - Sanski Most in podobno, tako kot tudi 99% vseh ostalih muslimanov na Jesenicah.
Sicer pa na cesti nisem že kar nekaj časa videl nobenega takega primerka, videl sem pa neke črnke z rutam in froci v tem stilu, to pa.
Ne vem niti kdo jih je privlekel, niti od kod - se ne gibljem v teh krogih, pa ni tema pogovora. Bom moral kar direktno vprašati par tipov.


Aja: apropos Katar; novi muslimanski center na Jesenicah (nasproti žel.postaje - čez tire na drugi strani) je bil zgrajen z donacijami iz Katarja.
To je bilo (ob renoviranju in odprtju centra) objavljeno v lokalnih medijih, potem je pa ta informacija čudežno izginila, in je sedaj ni najti, niti za nazaj.
Ena stvar je ta, da jim je zgleda kapnilo, da se s tem ni za hvaliti, druga stvar je pa ta, da nekdo namenoma prikriva in briše informacije.

BlaY0 ::

Martin Krpan je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Kako pa veš da je kričal alahakbar?


Še sprašuješ ?! Isto tako kot vemo , da je krićal "Jaz sem Nemec" in da je bil brejvikov fan.

"Jaz sem Nemec" se vidi/sliši iz posnetka, "Alah akbar" pa ne. Včeraj je bila peta obletnica od Breivikovega pohoda... lahko je sicer samo naključje ampak to bi bilo relativno gledano veliko večje naključje kot pa to da je musliman.

yero7 je izjavil:


Če vemo, da Brievik je velik ksenofob in sovraži tujce (v njegovem primeru muslimane) zakaj bi tujec(musliman) se zgledoval po nekomu, ki ga sovraži iz dna srca. To je enako kot če bi Žid zgledoval po Hitlerju kaj se tebi to zdi logično? meni ne.

A si prebral oziroma gledal kaj je model kričal v kamero? Zgleda da ne...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Truga ::

Spajky je izjavil:

Truga je izjavil:

..Mislim da ma dalec najvisji kill count za WTCjem v nyu yorku se vedno Breivik.
IMHO nima, kaj pa Oklahoma FBI building bombing? ...


Tocno, pozabil na ona 2 pajaca. Breivik jih je 77, tista 2 pa 168, sepravi vsak 84. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

yero7 ::

BlaY0 je izjavil:

Martin Krpan je izjavil:

BlaY0 je izjavil:

Kako pa veš da je kričal alahakbar?


Še sprašuješ ?! Isto tako kot vemo , da je krićal "Jaz sem Nemec" in da je bil brejvikov fan.

"Jaz sem Nemec" se vidi/sliši iz posnetka, "Alah akbar" pa ne. Včeraj je bila peta obletnica od Breivikovega pohoda... lahko je sicer samo naključje ampak to bi bilo relativno gledano veliko večje naključje kot pa to da je musliman.

yero7 je izjavil:


Če vemo, da Brievik je velik ksenofob in sovraži tujce (v njegovem primeru muslimane) zakaj bi tujec(musliman) se zgledoval po nekomu, ki ga sovraži iz dna srca. To je enako kot če bi Žid zgledoval po Hitlerju kaj se tebi to zdi logično? meni ne.

A si prebral oziroma gledal kaj je model kričal v kamero? Zgleda da ne...

Torej on je šel pobit ljudi, da se maščuje muslimanom, ker so se spravljali nad njega? Me zanima kakšen zaključek si ti povlekel iz posnetka? jst sem samo prebral prevedeno ker ne govorim nemško lahko da se je kaj zgubilo v prevodu.

Truga ::

yero7 je izjavil:

Če vemo, da Brievik je velik ksenofob in sovraži tujce (v njegovem primeru muslimane) zakaj bi tujec(musliman) se zgledoval po nekomu, ki ga sovraži iz dna srca. To je enako kot če bi Žid zgledoval po Hitlerju kaj se tebi to zdi logično? meni ne.


Ves kok mamo po svetu in pri nas nacijov ki majo hardona na hitlerja, pa so vse prej kot arijci, kaj sele nemci... :D

BlaY0 ::

yero7 je izjavil:


Torej on je šel pobit ljudi, da se maščuje muslimanom, ker so se spravljali nad njega? Me zanima kakšen zaključek si ti povlekel iz posnetka? jst sem samo prebral prevedeno ker ne govorim nemško lahko da se je kaj zgubilo v prevodu.

Zgleda da nisi razumel. Bo treba zgleda parkrat prebrat da se ti bo posvetil...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

yero7 ::

Truga je izjavil:

yero7 je izjavil:

Če vemo, da Brievik je velik ksenofob in sovraži tujce (v njegovem primeru muslimane) zakaj bi tujec(musliman) se zgledoval po nekomu, ki ga sovraži iz dna srca. To je enako kot če bi Žid zgledoval po Hitlerju kaj se tebi to zdi logično? meni ne.


Ves kok mamo po svetu in pri nas nacijov ki majo hardona na hitlerja, pa so vse prej kot arijci, kaj sele nemci... :D

Dobro pri nas so malo zmedeni ampak, v tem primeru je kot, da bi žid imel hitlerja za vzornika.

BlaY0 je izjavil:

yero7 je izjavil:


Torej on je šel pobit ljudi, da se maščuje muslimanom, ker so se spravljali nad njega? Me zanima kakšen zaključek si ti povlekel iz posnetka? jst sem samo prebral prevedeno ker ne govorim nemško lahko da se je kaj zgubilo v prevodu.

Zgleda da nisi razumel. Bo treba zgleda parkrat prebrat da se ti bo posvetil...

Ja pa povej mi ne bodi skrivnosten:|.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yero7 ()

BlaY0 ::

yero7 je izjavil:


Dobro pri nas so malo zmedeni ampak, v tem primeru je kot, da bi žid imel hitlerja za vzornika.

Zakaj pa ne? Če je lahko tvoj vzornik nek Pokemon al pa Captain America, potem je vse možno...

yero7 je izjavil:


Ja pa povej mi ne bodi skrivnosten:|.

Preberi si članek na katerega je link dal Matako stran ali dve nazaj. Tam je razloženo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

yero7 ::

BlayO misliš ta članek?

Matako je izjavil:

Znan pronicljiv nacižid Spencer ni prepričan. Preveč mu vse skupaj smrdi po ala-alaju.
http://www.frontpagemag.com/fpm/263609/...

In resnično primer ni... čist ne tako ne drugače. Čisto možno, da tokrat pa čisto _zares_ gledamo "osamljen primer nasilja, ki nima veze z ničemer".

Osebno menim, da je tukaj prišlo do sinergije, recite temu rezonance psiholoških pritiskov. Biti mohamedanec, ali celo samo izhajati iz takšne večinske države je v bistvu... stres. Stalno si moraš lagati, da je svet tak in onak potihem pa veš, da si v kategoriji, ki je v posmeh celemu svetu. Iranci si lajšajo to, tako da pogosto bežijo v veličino perzijske kulture, ampak ta poba je bil ločen tudi od te scene. Včasih ne pomaga niti, da izstopiš... pričevanja bivših muslimanov pogosto pričajo, da te ta mentalna poškodba zaznamuje za celo življenje, pogosto tudi zaradi kvarnega vpliva okolice in družine.

V bistvu me še najbolj spominja na naše duševno razmrcvarjene SJWje in aktiviste, ki tresoče sovražijo "zahod", "kapitalizem", lastno raso, spol a v resnici.. je potrebno sploh nadaljevati?

To so močni psihološki centrifugalni momenti, ki te lahko na koncu raztrgajo.

yero7 ::

BlaY0 je izjavil:

yero7 je izjavil:


Dobro pri nas so malo zmedeni ampak, v tem primeru je kot, da bi žid imel hitlerja za vzornika.

Zakaj pa ne? Če je lahko tvoj vzornik nek Pokemon al pa Captain America, potem je vse možno...

yero7 je izjavil:


Ja pa povej mi ne bodi skrivnosten:|.

Preberi si članek na katerega je link dal Matako stran ali dve nazaj. Tam je razloženo.

Če te prav tebe razumem on je povabil te ljudi v mcdonal, ker so bili nasilni do njega(verjetno so bili sunitski muslimani in en grk) in on, ker je šiit jih je vse pobil in na koncu si sodil sam. Če je to res je slabše kot sem si mislil ker zdaj v evropi poleg drugih težav bomo imeli še verske vojne med šiiti in suniti poleg seveda navadnih muslimanskih terorističnih napadov.

AndrejO ::

Stres je tudi to, da ti drugi non-stop nabijajo kaj si in kaj nisi. Pa je čisto vseeno, če je to mufti, TV ali pa lokalni naci.

Nekaterim se potem, žal, tudi spelje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AndrejO ()

slotechar ::

Ce smo ze pri hitlerju in zidih, hitler je imel tudi zidovsko kri v seb, tudi ni bil idealen arijec z blond lasmi in visok , kot je to propagirala nacisticna nemcija.

Ce pa se pogledas kdo je hitlerja financiral med vojno, pa sploh

Ce pogledas kdo je imel najvec koristi po 2. svetovni vojni, potem vidis, za kaksne interese je delal hitler.

Zgodovina sprememb…

yero7 ::

Evo tukaj sem zasledil eno novico hrvatica-iz-munchena-za-dnevno-mediji-vam-sve-skrivaju-bilo-je-jos-napada zgleda, da ni bil samo en napad jih je bilo več.

yero7 ::

Evo še en časopis o drugem napadu shooting-Munich-Stachus-Square

kow ::

@yero7
A ti razumes, da obstajajo neresnicne novice. Zaenkrat nisem videl se nobenega prepricljivega dokaza, da se je drl o Alahu.
Erfurt 2002
Winnenden 2009

Depresivni mulci streljali sovrstnike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

yero7 ::

kow je izjavil:

@yero7
A ti razumes, da obstajajo neresnicne novice. Zaenkrat nisem videl se nobenega prepricljivega dokaza, da se je drl o Alahu.
Erfurt 2002
Winnenden 2009

Depresivni mulci streljali sovrstnike.

Zakaj nebi bilo to verjetno saj je bil musliman? In ko se ustreli zakaj nebi rekel alahu akbar (alah je velik je isto kot če bi jst reku hvaljen Jezus). Ne razumem kaj ste se zapičli v to. Kar se tiče neresničnih novi kaj so nam obljubljali naši mediji. da so begunci astronavti fiziki in doktorji na koncu se je ugotovilo, da 50% je nepismenih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yero7 ()

kow ::

@yero7
Kaj zdaj mesas meglo. Poanta je, da pac vceraj ni slo za sunitski jihad.

yero7 ::

kow je izjavil:

@yero7
Kaj zdaj mesas meglo. Poanta je, da pac vceraj ni slo za sunitski jihad.

Sunitski sigurno ne, ker naj bi bil šiit ampak zakaj nebi bil jihad? ker je pobil nekaj naključnih muslimanov? saj je bil tudi grk med njimi.

kow ::

In katera ideologija naj bi ga po tvojem gnala?

yero7 ::

Poglej jst bi rad samo izvedel resnico kaj se je zgodilo in lahko celo, da to kar je napisal Montijev Piton na mmc-ju se je res zgodilo: "40-letni sosed, ki prihaja iz Makedonije, je dejal, da mu ni znano, kaj se zgodilo s fantom, ki je bil po njegovih besedah dober človek.

Bom razložil, pa nisem ne sociolog, ne psiholog, ne psihiater. Fant se je rodil v Nemčiji, imel iranske korenine, skoraj zagotovo delno muslimansko vzgojen. Na eni strani so mu bile blizu evropske vrednote, po drugi ga je v povsem drug okvir tiščala družinska tradicija. Gledal je milijon migrantov, ki so silili v njegovo državo, a želeli le socialno podporo, on pa je želel delati, vzgajati družino, plačevati davke, kot drugi državljani, a je bil kot mlada oseba brezposeln. Ni bil samo drugorazreden državljan, ker je vsak raje vzel v službo Nemca, če je imel enake kvalifikacije, sedaj je postal celo tretjerazreden, ker so prvorazredni postali pritepenci, precej njih iz države njegovih staršev, ki pa so se morali truditi, da so kot tujci uspeli v povsem drugačni državi. V njemu se je kopičil brezup in sovraštvo do tistih, ki so dobili privilegije brez razloga, ki so počeli težke peesdarije po državi, od Koelna do vlaka, v Franciji pa od Pariza do Nice. Fantu je bilo še mnogo težje kot avtohtoncem, ki so postali drugorazredni in se sodeč po mnenju nekaterih fanatikov nimajo kaj pritoževat. Mirnemu fantu se je na pogledu ob propad civilizacije, ki jo je želel sprejeti kot svojo, pa mu je niso dovolili ne starši, ne družba prej in še manj sedaj, utrgalo. To je bil samo njegov krik obupa, ker mu nihče ne dovoli biti tisto, kar si zares želi.

Niso vsi deprivilegirani potomci priseljencev islamski fanatiki in niso vsi sovražni samo zato, ker želijo biti. Niso vsi Breiviki, četudi uporabljajo njegove metode.

No, po drugi strani je lažje reči, da je nor. No, pa recimo, da je bil nor, gremo naprej in se delajmo, da je problem sedaj rešen.

Verjemite, da bo vse več turških, kurdskih, iranskih, sirskih Nemcev, ki živijo tam že dlje časa, pošizilo. A ne v imenu IS, temveč v imenu evropske kulture, ne glede na barvo kože, vero ali nacionalnost.

Žal mi je vseh žrtev, prav ničesar niso bile krive. Nič ne opravičuje njegovih dejanj. A dokler ne odpravimo razlogov in motivov, se to ne bo končalo. Odprava palestinskega problema je samo košček v mozaiku.

Vseh 10 naj počiva v miru."

Zaenkrat lahko samo špekuliramo kaj lahko privede človeka do takšnega krutega dejanja.

AndrejO ::

AndrejO je izjavil:

Stres je tudi to, da ti drugi non-stop nabijajo kaj si in kaj nisi. Pa je čisto vseeno, če je to mufti, TV ali pa lokalni naci.

Nekaterim se potem, žal, tudi spelje.

Proti stresu ne moreš nič naredit proti terorističnim napadom pa lahko, samo ljudje niso še pripravljeni(deportacija ogromno tujcev).

Ta oseba ni bila "tujec" temveč v Nemčiji rojena oseba. Se pa strinjam, da je možno tudi te osebe identificirati, jim administrativno odvzeti vse državljanske pravice in deportirati, ko se jih najde. Slovenija je en temu podoben izbris že izpeljala in bi lahko svetovala pri postopkih. Manjša ovira je, da mora taista Slovenije sedaj prizadetim izplačevati odškodnine, ker se to menda ne sme početi kar tako, na pamet.

Druga možnost pa je kaj, da se uležemo in gledamo kako poka po evropskih mestih. Seveda to ne bo rešilo vsega, samo rešuje se lahko samo eno stvar na enkrat.

Tretja možnost pa je, da se prenehamo energijo zapravljati za nadzor ali izgon tistih, ki se jim priimek konča na -ić, ter se usmerimo v pravočasno odkrivanje kriminalcev in teroristov.

Sicer je pa sedaj zanimivo gledati kakšne teorije tukaj nastajajo, ker trenutno kaže, da je revež žal kričal "Ich bin eine Deutsche!" namesto česa drugega. To nekako pokvari koncept vsem tistim, ki svet vidijo izključno v ČB tehniki.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: BigWhale ()

kow ::

Lepa zgodbica. Pove veliko o piscu in njegovih strahovih. Ne vemo pa, ce ima kakrsnoli realno osnovo.

drvo ::

"Jaz sem Nemec" se vidi/sliši iz posnetka, "Alah akbar" pa ne.

Drl se je da je nemec, da je rojen v nemčiji. Uboga para misli, da je osel, ki je rojen v lipici avtomatsko lipicanec.

kow ::

Bedarija. Identiteta pac ni fiksna.

Martin Krpan ::

Še nekaj o stvari od BV profesorja.
Tokrat za spremembo pravega.:D

http://www.rts.rs/page/stories/sr/story...

Brane22 ::

Po tej logiki masa "Nemcev" to v bistvu ni, tudi če odštejemo Turke in ostale gastarbajterje.

Mnogi so bili rojeni kot posledica povojnih posilstev ali tudi ne-posilstev koneckoncev.

So tudi ti ne-Nemci ?

Ne mroeš folka tako na brzino predalčkati, se pa tu strinjam z yero7. Čisto možno, da gre za kaj takega.
Tip se trudi od majhnega, pa folk stalno serje po njem. Familija zaradi tradicije, okolje pa v tekmovalnem boju pač izkorišča njegove biološke korenine. Nato se vsuje kup "beguncev", ki nivo dreka samo zviša - dobijo brez truda to, kar zahtevajo kot svojo "pravico", jeza "domačinov" pa zadane tudi njega.

dice7 ::

Nemška policija: Napadalca navdihnil Breivik, ne Islamska država

http://www.rtvslo.si/svet/nemska-polici...

asdwasdwa ::

dice7 je izjavil:

Nemška policija: Napadalca navdihnil Breivik, ne Islamska država

http://www.rtvslo.si/svet/nemska-polici...

Nemški policiji je res za verjet. Tako kot so na silvestrovo želeli skriti več kot 1000 napadov podivjanih migrantov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: asdwasdwa ()

AC_DC ::

Ja, gestapo je pravi vir kredibilnosti, tako kot po novem za pacmana rusko vladno trobilo.Nemška policija ja, to so oni, ki po novem raje lovijo"sovražni govor" na spletu kot radikalizirane Ahmede po đamijah in skupine, ki po ulicah iščejo novo prostovoljke za taharušo.

dajč, izgledaš precej obupano z opravičevanjem svojega plemena islamopitekov.

Ni bil napadalec spet mentally ill, tako da se ga lahko smatra za neprištevnega :)) (tako ko preostalih 1.6 milijarde) ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

Utk ::

dice7 je izjavil:

Nemška policija: Napadalca navdihnil Breivik, ne Islamska država

http://www.rtvslo.si/svet/nemska-polici...

Sej je vseeno kdo je navdihnil, alah ali breivik. Nekdo drug bi zagnal Antičefur 3D, on je pa to storil v realnosti. Če ni gensko, je kulturno, in iz katere kulture je, je tudi jasno.

dice7 ::

Kako prirocno, kadar domacin znori je islam kriv, kadar pa _tujca_ navdihne domac nacist je pa, glejga zlomka, ponovno islam kriv

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

Utk ::

Ko je Breivik storil svoje nisem videl parade po Ljubljani, Novem mestu ali kje že baje je slovenski naci center.
In en Breivik na 500 mio ljudi proti petim takim letno na 50 mio muslimanov tu, je kar dobra statistika. Pa še tistega enega ne bi bilo, če ne bi bilo muslimanov. Če bi bili v Evropi samo muslimani, pa ne bi bilo nič drugače, imaš dokaz v sosednji temi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

yero7 ::

dice7 je izjavil:

Kako prirocno, kadar domacin znori je islam kriv, kadar pa _tujca_ navdihne domac nacist je pa, glejga zlomka, ponovno islam kriv

Vemo, da ti je težko relativizirati vendar ne daj se bo prišel dan, ko bo tudi naci nekoga ustrelu in takrat boš lahko nam govoril kako so vsi isti.

BlaY0 ::

@Utk: A zdaj si pa jo?

razerznak ::

asdwasdwa je izjavil:

dice7 je izjavil:

Nemška policija: Napadalca navdihnil Breivik, ne Islamska država

http://www.rtvslo.si/svet/nemska-polici...

Nemški policiji je res za verjet. Tako kot so na silvestrovo želeli skriti več kot 1000 napadov podivjanih migrantov.


hahahahah navdihnil breivik hahahahaha in mi naj nemški policiji zdej verjamemo, ko bo AfD na vladi pol že, prej pa ne
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

BlaY0 ::

Verjameš tisto kar želiš verjeti...
««
5 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998150056 (135719) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419202003 (161824) Alencica

Več podobnih tem