» »

Napad v Nemčiji

Napad v Nemčiji

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 32
»»

Andre_Moreau ::

Poročajo o žrtvah..

RT

Multiple deaths at shooting in Munich shopping mall, gunman still at large

Multiple deaths are reported in a shooting at the Olympia shopping mall in Munich, Germany. Police confirmed that shots have been fired in the mall but gave no information on casualties.

There are conflicting reports on casualties. According to the local Muencher Abendzeitung, up to 15 people have been killed in the center, while German NTV channel puts the death toll at 10.

Multiple deaths have been confirmed by police, Reuters reports.
  • zaklenil: Mavrik ()

pegasus ::

*zeh*

meho7 ::

Brane22 ::

Pol se bodo pa čudili "nacizmu", Hitlerju in nevemšečemu. Res, kdo bi to lahko predvidu ?8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Brane22 ()

Telbanc ::

Andre_Moreau je izjavil:

Poročajo o žrtvah..

RT

Multiple deaths at shooting in Munich shopping mall, gunman still at large

Multiple deaths are reported in a shooting at the Olympia shopping mall in Munich, Germany. Police confirmed that shots have been fired in the mall but gave no information on casualties.

There are conflicting reports on casualties. According to the local Muencher Abendzeitung, up to 15 people have been killed in the center, while German NTV channel puts the death toll at 10.

Multiple deaths have been confirmed by police, Reuters reports.



Kdo je streljal, morda spet kak inžinir, jedrski fizik, ali se je spet zmešalo kakemu "pravemu" nemcu.

Nekak postaja tole dolgočasno....zeehhhhh
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Andre_Moreau ::

govorijo naj bi bilše en napad na letališču...

Machete ::

Ko bo tvoja ljubljena ali otrok v tem prostoeu ali bog ne daj med žrtvami, ti ne bo dolgočasno. Malo kulture in pietete ne bo škodilo, četudi smo na internetu in vem, da nisi mislil čisto dobesedno.
Očitno so vsi bolniki začutili odprto pandorino skrinjo. Vera in nacinalnost me ne zanimata. Skrbi me bolj, da se takih bolnikov ne da ustaviti, ne gledw na ukrepe in zakone in ne vem kaj vse.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Andre_Moreau ::

Machete je izjavil:

Ko bo tvoja ljubljena ali otrok v tem prostoeu ali bog ne daj med žrtvami, ti ne bo dolgočasno. Malo kulture in pietete ne bo škodilo, četudi smo na internetu in vem, da nisi mislil čisto dobesedno.
Očitno so vsi bolniki začutili odprto pandorino skrinjo. Vera in nacinalnost me ne zanimata. Skrbi me bolj, da se takih bolnikov ne da ustaviti, ne gledw na ukrepe in zakone in ne vem kaj vse.


o pa se da!

samo se ljudje bojijo reči kar bi morali narediti...

meho7 ::

xxxul ::

asdwasdwa ::

Officers ask for no photos/videos of shooters to be shared

Zakaj ne? Naj ga državljani naučijo lekcije.

mlamat ::

Ne gre za islamski napad. Napadalec je Memec.

Posnetek napadalca

Telbanc ::

Machete je izjavil:

Ko bo tvoja ljubljena ali otrok v tem prostoeu ali bog ne daj med žrtvami, ti ne bo dolgočasno. Malo kulture in pietete ne bo škodilo, četudi smo na internetu in vem, da nisi mislil čisto dobesedno.
Očitno so vsi bolniki začutili odprto pandorino skrinjo. Vera in nacinalnost me ne zanimata. Skrbi me bolj, da se takih bolnikov ne da ustaviti, ne gledw na ukrepe in zakone in ne vem kaj vse.


V EU je taka zakonodaja, da psihičnih bolnikov več ali manj ne smejo na silo zdravit. To je prevzela tud SLO. Zato bo vedno več takih primerov, tud pr nas.

Tko je, to je pač darilo politike. Nam vsem. Tle je problem. Ko se gre z človekovimi pravicami nekam daleč.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

asdwasdwa ::

mlamat je izjavil:

Ne gre za islamski napad. Napadalec je Memec.

Posnetek napadalca


Eye witnesses reported three shooters, Munich police say on their Facebook page.

scipascapa ::

mlamat je izjavil:

Ne gre za islamski napad. Napadalec je Memec.

Posnetek napadalca


memec?

mlamat ::

scipascapa ::

Cervantes ::

Ma, sami Memci.
A so Francozi rekli, "Morali se bomo naučiti s tem živet"?
Karkoli že to pomeni.
Jaz sem se dolgo imel za nekakšnega panhumanista.
Danes? Pobit vse to govno.
Nedolžne tudi?
Ja. Bog bo že prepoznal svoje. Tko ket pr Katarih, LaRochelle,1234.

Zgodovina sprememb…

asdwasdwa ::

Second police operation underway in center of Munich, separate from the Olympia shopping mall. - CNN

mlamat ::

Pomoje gre psihočno motenega posameznika, ki je streljal na več lokalcijah. Pa ne zagovarjam muslimanov.

asdwasdwa ::

mlamat je izjavil:

Pomoje gre psihočno motenega posameznika, ki je streljal na več lokalcijah. Pa ne zagovarjam muslimanov.

Confirmed: Police now sure it's more than one shooter

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: asdwasdwa ()

Aston_11 ::

Telbanc je izjavil:

da psihičnih bolnikov več ali manj ne smejo na silo zdravit. To je prevzela tud SLO.
Kolikor jaz poznam zakonodajo, psihične bolnike kar lepo strpajo v psihiatrijo in jih imajo v pridržanju na Polju na zarptem oddelku precej. Imaš pa tudi take, ki so v pridržanju, ki je daljše, v raznih zaprtih oddelkih SVZ-jev, ki sicer pokajo po šivih, ker ni ne prostora ne dovolj kadra. Amapak bale so, da psihiče ne smeš na silo zdraviti.

mlamat ::

Gre za domači desno-ekstremističnih terorizem, napadalci so se drli "Prekleti tujci!".

Machete ::

Telbanc je izjavil:


V EU je taka zakonodaja, da psihičnih bolnikov več ali manj ne smejo na silo zdravit. To je prevzela tud SLO. Zato bo vedno več takih primerov, tud pr nas.
Tko je, to je pač darilo politike. Nam vsem. Tle je problem. Ko se gre z človekovimi pravicami nekam daleč.


Č.P. so čisto vredu. Ne želi si jih manj, ker zaradi ekscesov potem nahebmo vsi po vrsti in to ponavadi brez kakršnega koli haska.
Cela ameriška vojska eni osebi v civilu ne more preprečiti pokola, če se ta za to odloči čez noč ali v trenutku.
Problem je, ker se spipa zelo neopaznim posameznikom. Skoraj nemogoče je take ujeti prej, če se ne izdajo sami z kako napako v komunikaciji ali med pripravami. Tile pokoli posameznikov se mi zdijo nerešljivi in ne vidim načina, da se jih prepreči, razen po čisti sreči. Žal :(
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

asdwasdwa ::

mlamat je izjavil:

Gre za domači desno-ekstremističnih terorizem, napadalci so se drli "Prekleti tujci!".


Če predolgo drezaš v osje gnezdo nastane pizdarija. Čisto možno, da se je Nemcem sfu*kalo od vseh teh migrantov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: asdwasdwa ()

Machete ::

Potem naj ustreli sebe. Ne naključne nedolžne, ki živijo svoje življenje in nobenemu nič nočejo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Heavy ::

asdwasdwa je izjavil:

mlamat je izjavil:

Gre za domači desno-ekstremističnih terorizem, napadalci so se drli "Prekleti tujci!".


Če predolgo drezaš se zgodi pizdarija. Čisto možno, da se je Nemcu sfu*kalo od vseh teh migrantov.



Ali pa gre za kakšnega anarhokolesarja, kot tisti, ki se je večkrat sam zabodel.
#TeamFelix

BlaY0 ::

GSG9 je uletu... zdej bomo pa vidl kaj je to counter-strike ;)

asdwasdwa ::

Machete je izjavil:

Potem naj ustreli sebe. Ne naključne nedolžne, ki živijo svoje življenje in nobenemu nič nočejo.


Če so napadalci res Nemci potem si upam trditi da med žrtvami ni Nemcev ampak muslimani.

vasquez ::

Danes je obletnica Breivikovega napada.

mlamat ::

Zelo čudno se mi zdi da na posnetku napadalca nista streljala vseh, ampak se vidi, kot da bi nekoga iskala.

Machete ::

asdwasdwa je izjavil:

Machete je izjavil:

Potem naj ustreli sebe. Ne naključne nedolžne, ki živijo svoje življenje in nobenemu nič nočejo.

Če so napadalci res Nemci potem si upam trditi da med žrtvami ni Nemcev ampak muslimani.


Ne vidim razlike med ljudmi, katere doma čakajo otroci ali partner z večerjo, in nikomu nič nočejo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

asdwasdwa ::

mlamat je izjavil:

Zelo čudno se mi zdi da na posnetku napadalca nista streljala vseh, ampak se vidi, kot da bi nekoga iskala.

Saj ti pravim. Iskali so pokrite in tiste arabskega izgleda, najverjetneje Turke.

Matako ::

vasquez je izjavil:

Danes je obletnica Breivikovega napada.


Jebeš obletnico, za katero moraš guglati. Poleg tega pri vseh "osamljenih primerih nasilja, ki nimajo veze z ničemer" bo počasi preveč obletnic.

Sem vam rekel, da odprite generično temo.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

asdwasdwa ::

Machete je izjavil:


Ne vidim razlike med ljudmi, katere doma čakajo otroci ali partner z večerjo, in nikomu nič nočejo.

Jaz tudi ne. Samo pravim, da se je Nemcem skeglalo zaradi vseh teh migrantov. In dogaja se tisto kar smo napovedovali, umirali bodo nedolžni.

mlamat ::

Gre očitno za Breivikove speče celice.

BlaY0 ::

...ki je prek hekanega FB accounta vabila folk na free meal v McDonalds...

Matako ::

asdwasdwa je izjavil:

mlamat je izjavil:

Zelo čudno se mi zdi da na posnetku napadalca nista streljala vseh, ampak se vidi, kot da bi nekoga iskala.

Saj ti pravim. Iskali so pokrite in tiste arabskega izgleda, najverjetneje Turke.


To me vedno spomne na enega ameriškega ostrostrelca, ko so ga vprašali kako je ločil civiliste od džihadistov. Preprosto: skorajšni šahidi so bili vedno našemljeni v neke maske in rute čez faco - slaba ideja.
/\/\.K.

asdwasdwa ::

Eden napadalec se je ustrelil sam.

dice7 ::

cudno, v primeru da je napadalec musliman je kriva ideologija, ce je pa domacin je pa krivo unicenje domovine

scipascapa ::

BlaY0 je izjavil:

GSG9 je uletu... zdej bomo pa vidl kaj je to counter-strike ;)


kaj je to GSG9?

Matako ::

Pa saj smo že zdavno ugotovili, da se zdaj dogajajo samo še "osamljeni primeri nasilja, ki nimajo veze z ničemer".

Sem predlagal krovno temo, da se ne bomo SJWjali po nepotrebnem.
/\/\.K.

Sami ::

970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

asdwasdwa ::

dice7 je izjavil:

cudno, v primeru da je napadalec musliman je kriva ideologija, ce je pa domacin je pa krivo unicenje domovine

Musliman se dere alah akbar, tile Nemci pa "Fucking Foreigners". Več kot očitno je kakšne cilje imata ti dve skupini.

mlamat ::

Nemci so po olimpijskih igrah v Munchenu, na katerih so Palestnci pobili Izraelce oblikovali svojo specialno proti-teroristično enoto z imenom GSG9.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mlamat ()

scipascapa ::

thanks, nisem vedel...torej bo pestro še nocoj.

dice7 ::

asdwasdwa je izjavil:

dice7 je izjavil:

cudno, v primeru da je napadalec musliman je kriva ideologija, ce je pa domacin je pa krivo unicenje domovine

Musliman se dere alah akbar, tile Nemci pa "Fucking Foreigners". Več kot očitno je kakšne cilje imata ti dve skupini.

ja saj, ker niso del master race so pac fucking foreigners. neka ideologija ima veliko podobnosti s tem

asdwasdwa ::

dice7 je izjavil:


ja saj, ker niso del master race so pac fucking foreigners. neka ideologija ima veliko podobnosti s tem

No, no, ne se zdej izvlačit. Vsi vemo kam je tale terorist ciljal z "Fucking Foreigners". Da je migrant tri dni nazaj s sekiro napadel ljudi v vlaku, in v drugem kraju migrant zabodel nekaj ljudi je zate le naključje.

Matako ::

asdwasdwa je izjavil:

dice7 je izjavil:


ja saj, ker niso del master race so pac fucking foreigners. neka ideologija ima veliko podobnosti s tem

No, no, ne se zdej izvlačit. Vsi vemo kam je tale terorist ciljal z "Fucking Foreigners". Da je migrant tri dni nazaj s sekiro napadel ljudi v vlaku, in v drugem kraju migrant zabodel nekaj ljudi je zate le naključje.


Ja saj. Ampak ker tisti napad ni imel veze z islamom, tudi maščevanje za tisti napad ne more imeti veze z njim. Imamo rešeno dilemo za vedno in lahko uživamo v nepovezanih napadih.

Dela!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

asdwasdwa ::

Matako je izjavil:


Ja saj. AMpak ker tisti napad ni imel veze z islamom, tudi maščevanje za tisti napad ne more imeti veze z njim.

Vsi napadalci imajo skupni vzorec - migrantje in muslimani. Katero koli opcijo izbereš je dejstvo eno. Če bi Evropa meje zaprla ne bi prišli v Evropo in posledično ne bi bilo napadov, iz kakršnega koli razloga že.
««
«
1 / 32
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Posledice Manchesterskega napada? (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Problemi človeštva
998145731 (131394) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419196667 (156488) Alencica

Več podobnih tem