» »

OptiMaskPro očala

OptiMaskPro očala

BorutO ::

Na netu sem zasledil ta članek http://www.healthyeyesblog.info/si_eye_... in ne vem kaj si naj mislim na to. Je to res za kaj ali še samo eno napihovanje, da bi lopovi še bolj "pošteno" kradli?

Sam imam dioptrijo minus 2,50. Že dlje časa se odločam za lasersko operacijo, samo mi zaradi šihta ne pride še v upoštev, ker sem zelo malo doma, ne vem kdaj se gre domov in kdaj nazaj na šiht, zato sem se že trikrat naročil na pregled, pa trikrat sem tisti čas bil v službi - v tujini.

Če je že to nateg, obstaja sploh kje kakšna podobna varianta - brez kakšne operacije?

kodsiti1 ::

Če nekaj zgleda predobro, da bi bilo res...

zee ::

Nateg. Stran od tega.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Magic1 ::

https://www.amazon.com/OptiMaskPro-Rela...
Da ne bo samo fake facebook mnenj, napisanih isti dan:D Zadeva je mišljena kot "masažna" naprava, ki naj bi tudi kao pomagala pri izboljšavi vida, glavna funkcija je sprostitev. Pri nas so šli z raklamo čist v kontra. Večini kar odpravilo dioptrijo v 14 dneh:))
Magic

BorutO ::

Kam se prijavi to stran? Na tržni inšpektorat?

bambam20 ::

Če boš kupoval, potem vzemi

http://www.moja-lekarna.com/p-9546-rast...

Samo ti močno priporčam, da jih prej preizkusiš in ne, da bi jih naročal preko spleta. Imajo jih ponavadi lekarnah.

Boomerang ::

Ta isti link, ki ga OP navaja v prvem postu, je do mene prišel šele danes.

Res je malo čudno, da 194 ljudi (toliko jih je do tega trenutka komentiralo) opisuje nenadno izboljšanje - govorimo v tednih oz. največ mesecu dni. Trudil sem se, da bi našel kakšen komentar, ki temu nasprotuje, ampak ga nisem uspel najti. Torej, če je stvar res tako dobra kot pravijo, potem se sprašujem, zakaj imamo še opravka z dragimi operacijami?

Po drugi strani pa se sprašujem, zakaj bi ljudje lagali? Zakaj bi en Janez Novak zadevo hvalil, če mu niti malo ne pomaga? Ne razumem, kakšna je potem korist? So podkupili 194 ljudi, da okoli trosijo laži? Ali za tem na drugi strani stoji ista oseba in ima 194 fejk profilov?

matobeli ::

A je težko nardit 194 zastonj profilov če od tega živiš?

Lahko da celo kakšen servis ponuja "fejk" priporočila. 200kom priporočil, 200€.

smacker ::

A se res ne vidi z avijona, da so to fake facebook profili? Napiši kakega v iskalnik za finto, mogoče ti celo najde ime priimek (so dokaj pogoste kombinacije), ampak slika je čist druga.
Poleg tega vse povezave vodijo na naročilo, ki je na eni drugi strani. Tam ni nobenega preverjanja vnešenih podatkov (izpolniš formo z "bla bla bla" in se ti zahvalijo za nakup), nobenih plačilnih postopkov, ničesar. Me kr prime da bi jih naspamal malo z fake naročili (po možnosti na resnične naslove, da bi pošiljali za brezveze) >:D

BorutO ::

ja, da si gredo malo v minus? :D

Boomerang ::

matobeli je izjavil:

A je težko nardit 194 zastonj profilov če od tega živiš?

Lahko da celo kakšen servis ponuja "fejk" priporočila. 200kom priporočil, 200€.


Še preden sem šel brat celoten prispevek sem na hitro pregledal par komentarjev. Ker nisem našel nobenega razočaranega kupca (običajno se zmeraj nekaj najde), sem pogooglal za OptiMaksPro in prišel na ta forum, kjer se je moj dvom še potrdil.

Človek bi ustvaril 195 drugih fejk profilov in iz vsakega stresel nekaj negativnih besed, ampak verjetno bi take komentarje takoj odstranili.

BorutO ::

Zgleda, da so spletno stran prijavili .. tudi NODov antivirus mi je blokiral spletno stran. 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako ugotoviti identiteto

Oddelek: Loža
162115 (1145) 2dark
»

Rayban outlet (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8730896 (15387) Dr_M
»

Frendi in Flirt !?! in podobne strani

Oddelek: Loža
1616576 (14171) Orchestra
»

Ray-Ban očala - Fake (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10221842 (15407) Jst
»

SDS ustvarja lažne profile (RTVslo), ki poveličujejo njihovo, ter blatijo druge stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9914376 (10188) Buggy

Več podobnih tem