» »

video loop na zaslonu/TVju

video loop na zaslonu/TVju

rotenon ::

Pozdravljeni!

Ima kdo kakšno idejo kako je najbolje/najenostavneje v čakalnici urediti zaslon na katerem je na loopu par videov. Torej potrebujem zaslon s caa 1m diagonale na katerem bi se čez dan predvajali filmčki. Zelo pomembno je da je sistem trotlziher, da ga zjutraj lahko prižge tudi računalniški analfabet s čimmanj komplikacijami (1 gumb naprimer). Ima kdo s tem kaj izkušenj?

Razmišljal sem v smeri nakupa računalniškega monitorja/TV ekranj na katerega bi priklopil nek mini računalnik, raspberry pie oz nekaj v tem smislu SUMVISION CYCLONE MICRO Ta konfiguracija bo potem stalno tam, ne bo imela nobenega drugega namena tako, da recimo vsestranskost sistema ni pomembna.

popster ::

Bi probal z kaksnim mplayerjem na debianu, ki se ob zagonu zazene s skripto. Najboljš da se samo monitor sklaplja pa je res samo en gumb. Verjetno pa je že kdo postavil kaj takega tko da poglej po netu, in pri izbiri predvajalnika pazi da ne bo metalo kakih naslovov čez video. Drugače pa res ne rabiš nekega močnega rač.

goranzaric ::

Tv ki ima USB pa na usb kljucu filme in se ponavljajo.

popster ::

hmm, pa imajo tile smart tv funkcijo repeat, brez kakršnikoli napisov? Aja in gapeless repeat!

goranzaric ::

Pri meni avtomatsko gre na nov video nisem pa testiral loop. Jaz bi na usb kljuc skopiral 3 video posnetke jih poimenoval recimo 001.avi 002.avi ter 003.avi ter sel v big bang ali mtehniko pa preveril


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uporabnost USB na LCD TV-jih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12155891 (47782) Lupin
»

Hd kamera, tv .... itd

Oddelek: Zvok in slika
353396 (3038) JOKER
»

Prihaja Ubuntu 8.04 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
15713667 (9392) zee
»

Test Apple TV

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
174238 (3180) CaqKa

Pinnacle & A-Premiere

Oddelek: Zvok in slika
101760 (1558) Stepni Volk

Več podobnih tem