» »

Tezave z kupcem na bolhi glede konzole

Tezave z kupcem na bolhi glede konzole

1
2
3

Furbo ::

Jap, kdo za boga še uporablja SCART.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

njyngs ::

ProGo je izjavil:

NOV audi in "imamo STARO televizijo" in kupujem "RABLJEN ps2"

Slovenska mentaliteta at its finest!

Može se, ima se. Nema se, glumi se.

stara mama ::

njyngs je izjavil:

ProGo je izjavil:

NOV audi in "imamo STARO televizijo" in kupujem "RABLJEN ps2"

Slovenska mentaliteta at its finest!

Može se, ima se. Nema se, glumi se.

Še bolj pravilna slovenska mentaliteta!

poweroff ::

knesz je izjavil:

Njemu se je tako zelo mudilo nategnit prodajalca da niti ni imel časa zadeve stestirat :)
Js bi ga zdaj nategoval zaradi tistih 10EUR, da bi mu naredil še dodatne stroške.
Aja pa potem mu seveda še reči da je kljukec :)

Ne more, ker je tudi plačilo po sistemu videno-kupljeno :)

Točno tako.

Zato naj bo tole v opomin vsem bodočim kupcem. Kot kupec si zadevo dobro oglej in jo po možnosti še preskusi (priklop na elektriko, da vidiš, če se zažene,...). Kot prodajalec pa preštej denar.

Ker potem se ne da nič kaj več dosti narediti.

Če pa ne zaupaš, da te ne bodo skušali okrog prinesti, pa vzemi še koga s seboj. Ali pa prodajaj/kupuj preko platform, ki omogočajo zavarovanje plačila in vračilo izdelka (eBay,...).
sudo poweroff

radmannsdorf ::

mlamat je izjavil:

Jaz ne bi objavljal screenshotov, ker je mogoče priti do kupčevih osebnih podatkov, podatkov o izobrazbi...

zakaj? ker je tolk pameten, da je dal mail s svojimi podatki na bolho, ki je javna? sam si je kriv tale torkarjev domen.

mlamat ::

Obrekovanje je kaznivo.

MasterTade ::

Ko gre za malo večje vsote jaz vedno delam po principu osebnega prevzema, po možnosti tudi test, ker na bolhi kar mrgoli takih, ki komaj čakajo da koga nategnejo. Pošlji ga v tri pm pa blokiraj cifro pa naj se slika
Mors omnia aequat

shotalick ::

stax je izjavil:

 screenshot

screenshot




 screenshot2

screenshot2






To je pogovor na bolhi.


Jaz se čudim, da sta se sploh kaj zmenila :D - glede na pogovor..prov smešen. Pač nategovator je...

stax ::

Katastrofa danes me je klical 10x in to vedno z druge stevilke -.-

shadeX ::

No, kar naj lepo kliče. Se bo že naveličal. Če tvoj telefon dopušča, lahko tudi blokiraš številke iz katerih te kliče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

TOP ::

Ma to so bolani tipi,če ti res veš in govoriš resnico to sam ti veš,mi ti pač na slepo verjamemo ,da je res potem mu preprosto reci,da naj te toži itak te ne bo,to je 100% ker za tak denar ni nibeden tako butast,ker je videno kupljeno in ni nobene podlage.Zdaj ga lahko ti prijaviš,da te nadleguje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

stax ::

Če bo tako kot je danes nadaljeval bom mirne vesti odsel na policijo in prijavil nadlegovanje.

Tilen ::

On bo potem verjetno prijavil goljufijo. Skratka, nerodna reč za 90 EUR, tudi če imaš prav.

Sedaj veš, zakaj ljudje kupujejo pokvarjene stvari, tudi tukaj na slo-tech. Velikokrat z namenom goljufije. Nekdo kupi brezhiben izdelek, zamenja čipovje in ti reče, da si mu dal pokvarjeno. Še dokazoval boš težko, če je res pravi prevarant. Win-win, konzolo si popravi in še 90 EUR zasluži.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

mat xxl ::

Ja bo treba še ko prodajaš varnostno plombirati prodan izdelek z kako nalepko, ki se strga ko odpre in mu povedati, preglej, reklamacije so par dni če je nalepka cela......

Sem sam imel enkrat tak problem stara mašina računalnik, me kliče v službo 10 x ne dvigujem. Ga potem kličem nazaj ne dela čeprav vem, da je delal. Potem mu svetujem izmenljivi hdd v ohišju ven in noter ... in me kliče za 5 minut , da hvala zdaj pa res dela . Na srečo....

dxx ::

Samo neki... Sam sem naletel enkrat na podoben problem. Ko sem poskušal priklopiti iz HDMI na SCART sem moral resetirat konzolo, da je po "defaultu" zaznalo scart. Ko nastaviš na HDMI, tam ostane in nato na scartu ni slike. Konzolo ressetiraš če nekaj časa držiš gumb za vklop.

St235 ::

Tilen je izjavil:

On bo potem verjetno prijavil goljufijo. Skratka, nerodna reč za 90 EUR, tudi če imaš prav.

Sedaj veš, zakaj ljudje kupujejo pokvarjene stvari, tudi tukaj na slo-tech. Velikokrat z namenom goljufije. Nekdo kupi brezhiben izdelek, zamenja čipovje in ti reče, da si mu dal pokvarjeno. Še dokazoval boš težko, če je res pravi prevarant. Win-win, konzolo si popravi in še 90 EUR zasluži.

Goljufijo je treba dokazati. In kupec razen lastne blodnje nima ničesar. Po drugi strani ni težko ugotoviti da te nekdo kliče 20x na dan.

Če je zgodba takšna kot je tukaj predstavljena potem prodajalec nima nikakršne možnosti ukrepanja. Prodajalec je prodal v dobri veri da dela in to je to. Ker gre za fizično osebo nima odgovornosti in za napake ugotovljene po prodaji, razen če je možno dokazat da je za njih vedel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

L1nK ::

"+ pripeljal se je v belem novem Audiju in sem tudi po tek sklepal da me nebo nategnil"

hahaha ROFL

toplakd je izjavil:

Ti mu lepo povej da je konzola ob predaji delala, ter da ti je dolžan še 10€.


a misliš, da bo upošteval reklamacijo, če mu je on ni? :)
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

gotze_19 ::

Sem oče 12 letnika, učenca 7. razreda in bi rad, da veste še našo plat zgodbe...
Naštevam nekaj dejstev:
ko je STAX OZ. DANE171 kot je njegovo ime na bolhi(za razliko od mojega sina pa je povsod anonimen!!?) potrdil ceno 100eur je na dogovorjeno mesto srečanja prišel z zamudo 1 ure, spremenil kraj(namesto Šiške Bežigrad), kar pa je bistvenega pa je da pa ni prinesel obljubljene igre GTA5 z izgovorom da jo je pozabil pri prijatelju in da jo kasneje lahko pošlje.
predlagal sem da se cena zmanjša za 10eur, če pa jo pošlje po povzetju se mu razlika denarja vrne.
naslednji dan, v soboto je sin s sošolcem, ki PS3 že ima (zato tudi kupujemo rabljen PS3 in ne PS4 da bi se lahko povezal online z ostalimi prijatelji) sta ga želela aktivirati pa ni bilo to mogoče ker je utripala rdeča lučka. zato sem ga v začetku tedna nesel na servis, ki pa je potrdil da zaradi temperaturnih razlik, slabih spojev- slabih stikov GPU ni mogoč vklop. potrebno bi bilo narediti nov rebolling čipov da bi naprava spet delovala.(cena popravila več kot 100eur).
Zato se odločim obvestiti DANEta171, ki pa je zanikal vsakršno dejstvo da je prodal praktično uničen PS3. po dolgem pregovarjanju z njim mi je posredno priznal da je res prodal pokvarjen PS3 s tem, da je določil kraj in čas ponovne predaje-reklamacije.
zopet sva se sinom odpravila v LJ kjer ga ni bilo. kljub številnim klicem se mi do danes ni javil, zdaj pa sem od prijatelja izvedel, da objavlja na ta forum lažna dejstva.

Najbolj pri tem me boli, da je anonimnež ,prikrajšal, mojega sina za prišparanih 90eur ter javno blatil njegovo ime!! skratka kot obrambo uporablja napad z lažnimi argumenti, skrbi pa ga le da ga ob predaji nisva snemala, kar kaze na njegovo slabo vest ter če ga bo res doletela omenjena tožba.
kar se mene tiče pa mislim, da je le on zlorabil osebne podatke mojega sina s tem da ga je izpostavil na tem forumu kot prevaranta s tem pa ostane zelo grenak priokus.

toplakd ::

Lepo da se sliši še druga plat zgodbe.
Zdaj se lahko spet vrnemo na prvo stran teme, tam ko je bilo govora o alter-nicku in kopiranju teksta iz druge kao podobne teme :))

jamiroq je izjavil:

Kazenska ovadba zoper mene zarado "natega" na bolhi.
?


@Stax: zdaj si ti na potezi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toplakd ()

opeter ::

@gotze_19: pol res drugega ne ostane, kot kazenska ovadba s pomočjo policije.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

stax ::

gotze_19 je izjavil:

Sem oče 12 letnika, učenca 7. razreda in bi rad, da veste še našo plat zgodbe...
Naštevam nekaj dejstev:
ko je STAX OZ. DANE171 kot je njegovo ime na bolhi(za razliko od mojega sina pa je povsod anonimen!!?) potrdil ceno 100eur je na dogovorjeno mesto srečanja prišel z zamudo 1 ure, spremenil kraj(namesto Šiške Bežigrad), kar pa je bistvenega pa je da pa ni prinesel obljubljene igre GTA5 z izgovorom da jo je pozabil pri prijatelju in da jo kasneje lahko pošlje.
predlagal sem da se cena zmanjša za 10eur, če pa jo pošlje po povzetju se mu razlika denarja vrne.
naslednji dan, v soboto je sin s sošolcem, ki PS3 že ima (zato tudi kupujemo rabljen PS3 in ne PS4 da bi se lahko povezal online z ostalimi prijatelji) sta ga želela aktivirati pa ni bilo to mogoče ker je utripala rdeča lučka. zato sem ga v začetku tedna nesel na servis, ki pa je potrdil da zaradi temperaturnih razlik, slabih spojev- slabih stikov GPU ni mogoč vklop. potrebno bi bilo narediti nov rebolling čipov da bi naprava spet delovala.(cena popravila več kot 100eur).
Zato se odločim obvestiti DANEta171, ki pa je zanikal vsakršno dejstvo da je prodal praktično uničen PS3. po dolgem pregovarjanju z njim mi je posredno priznal da je res prodal pokvarjen PS3 s tem, da je določil kraj in čas ponovne predaje-reklamacije.
zopet sva se sinom odpravila v LJ kjer ga ni bilo. kljub številnim klicem se mi do danes ni javil, zdaj pa sem od prijatelja izvedel, da objavlja na ta forum lažna dejstva.

Najbolj pri tem me boli, da je anonimnež ,prikrajšal, mojega sina za prišparanih 90eur ter javno blatil njegovo ime!! skratka kot obrambo uporablja napad z lažnimi argumenti, skrbi pa ga le da ga ob predaji nisva snemala, kar kaze na njegovo slabo vest ter če ga bo res doletela omenjena tožba.
kar se mene tiče pa mislim, da je le on zlorabil osebne podatke mojega sina s tem da ga je izpostavil na tem forumu kot prevaranta s tem pa ostane zelo grenak priokus.



Pozdravljeni,

MOJA ZGODBA NI IZMISLJENA !!

Kot prvo v LJ sem prišel da bi vam prinesel konzolo samo zaradi tega zamuda je pa bila tako kot sem vam že povedal zaradi prevoza pa še opravičil sem se vam lepo za zamudo ter povedal zakaj je prišlo do tega ter da sem v Lj prišel samo da bi vam paket predal vi tega pa cenite ne.

Kot drugo nobenega dogovora ni bilo da se cena zmanjša ! Dan pred predajo ste me klicali in rekli da ima sin našparanih 90€ in če vam lahko dam za to ceno sem rekel da cene nebom nižal in ste rekli ok bo 100€. Iz pogovora na bolhi je vidno da sem kasneje popravil napako in rekel da med kompletom igric ki vam ga bom prinesel ni GTA 5 ampak GT 5 - GTA 5 pa ne zato ker sem igrico posodil kolegu in je pri njemu kot ste pa rekli je bilo tudi rečeno da vam igrico posljem po pošti ampak stem da mi vi naslov posredujete in ga niste. IN ŠE 1X NISTE PREDLAGALI DA SE CENA ZNIŽA AMPAK STE MI DALI 90€ BREZ A IN B KLJUB TEMU DA SEM VAM ZAUPAL in odšli !

Kot tretje sedaj je že sin z sošolcem priklapljal konzolo? Rečeno je bilo da jo je vaš sosed ki je računalničar priklapljal in se ni vklopila??

KOT ČETRTO JAZ VAM NISEM PRIZNAL NIČ DA SEM VAM POKVARJENO KONZOLO PRODAL ! Rekel sem vam da bi se dobila samo zato ker se meni vaših obtožb ni dalo poslušat in sem hotel končati z tem ker časa za to pa nimam kljub temu da bi na koncu povlekel jaz tisto takratko in bil oškodovan za pokvarjeno konzolo. PONAVLJAM KONZOLA JE DELOVALA IN IMAM VELIKO PRIČ KI LAHKO PRITRDIJO DA JE KONZOLA DELOVALA ! IN SE 1X PONAVLJAM KOZOLA JE DELOVALA IN NI BILA UNIČENA IN TO BOM TRDIL VEDNO !


Imena vašega sina ne blatim ker tako nizko pa nisem padel pa tudi nisem ga nikjer uporabil ! pa tudi ne bojim se da ste me snemali ker kot ste že sami rekli je snemanje kaznivo dejanje in tega tudi nisem rekel da ste me snemali.

Jaz osebno vem da je konzola delovala da sem vam predal delujočo konzolo da nisem noben prevarant ter moja vest glede vsega je čista !

Machete ::

Saj avtor ni bil verodostojen že od prvega posta, to je bilo jasno vsem. Samo drugega, kot da se obesimo na njegovo štorijo ni, dokler se ne napiše druga plat poteka dogodkov. Če se pa prav spomnim je v msg na bolhi napisal da nima gta5 ampak gt5 (?)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

shadeX ::

Tale tema počasi postaja zelo zanimiva. Me zanima kaj se bo izcimilo iz tega. :)

Kakorkoli, v sporočilih ki sta si jih poslala preko bolhe, piše GTA5 ampak v naslednjem postu se je OP res popravil in napisal GT5 ja :)

Kot tretje sedaj je že sin z sošolcem priklapljal konzolo? Rečeno je bilo da jo je vaš sosed ki je računalničar priklapljal in se ni vklopila??


Pa saj sosed je lahko tudi sošolec, ki je računalničar.. mar ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

stax ::

Moja zgodba ni izmišljena verjeli ali pa ne. Konzola je delovala nebi prodajal pokvarjene konzole ker mi ni do tega da goljufam ljudi ker za tisti 90€ nebom obogatel.

Gospod hoče sedaj prikazat mene kot lažnivega prevaranta ampak to nisem. Jaz pa z odprtjem te teme na tem forumu nisem hotel blatit ne gospoda ne njegovega sina ampak samo nasvet kako to zadevo rešit.

Ker če bi prodal pokvarjeno konzolo najverjetneje tudi nebi odpiral te teme in diskutiral z njo z drugimi uporabniki tega foruma.

mlamat ::

Kot bi gledal film Rashomon. :))

Naiven je kupec, ki ni preveril delovanja konzole, pa če je prodajalec pošten ali pa ne.

Trupl0 ::

če gre za debelega ps3 je itak verjetno prodajalec že vedel, da ima RLOD in kot takega tudi prodal, ali pač...
If you are going through Hell, keep going !

mirkuma ::

Sta obe strani gotovi, da ne gre slučajno za to, da je vir priklopa drugi in da zato ni slike?
http://ccm.net/faq/3697-playstation-3-h...
Je pa tudi možno, da se je PS3 predolgo "kuhal" v avtu in je med/zaradi prevozom prišlo do težav (na črni plastiki PS3 je na soncu hitro lahko prevroče, da bi ga prijel v roke)
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

bambam20 ::

gotze_19 je izjavil:

sta ga želela aktivirati pa ni bilo to mogoče ker je utripala rdeča lučka. zato sem ga v začetku tedna nesel na servis, ki pa je potrdil da zaradi temperaturnih razlik, slabih spojev- slabih stikov GPU ni mogoč vklop. potrebno bi bilo narediti nov rebolling čipov da bi naprava spet delovala.(cena popravila več kot 100eur).


Če so na servisu ugotovili, potem pojdi v tožbo.

poweroff ::

Ja madona ljudje, kdaj se boste navadili na princip videno-kupljeno???

Kupec naj zadevo lepo preskusi (saj bi se lahko dobila v kakšnem lokalu in prosila, če zadevo lahko priklopita testno na TV - pa še veseli bi bili, ko bi kakšen sok ali kavico spila). Prodajalec pa naj prešteje denar. Ko se razideta, je zadeva zaključena.

Zdaj... če je naprava res tako okvarjena, da je očitno, da ni delovala že nekaj časa, prodajalec jo je pa prodajal kot brezhibno, bi bilo verjetno možno prijaviti goljufijo. Prednost rega je, da se s tem potem ukvarja policija (in prijavitelj nima stroškov s tem, kot pri zasebni tožbi). Treba je samo preveriti ali bo policija sprejela to prijavo oz. ali je osnova za to. Je tukaj kakšen pravnik?
sudo poweroff

Machete ::

Ne, smo pa davkoplačevalci, ki bomo to preiskavo za 90 eur plačevali.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

shadeX ::

Sicer sem imel podoben problem tudi sam. Ko je partnerki crknila njena 8800GT, sem iskal podobno in ubistvu dobil en oglas tle na slo-tech, kjer je možak prodajal enako za 15€ se mi zdi. Sicer vedel sem da so 8 serije katastrofalne, ampak prodajalec mi je zagotavljal, da zadeva dela brezhibno. :) Ok, recimo da sem verjel.. in človek mi pošlje po pošti tole kartico. Ko jo dobim, jo priklopim na PC in glej ga zlomka -> artifakti po celem zaslonu :))

Sej se ni šlo toliko za tistih nekaj €, ampak bil sem dobesedno razkurjen, ker je tip sveto zagotavljal da zadeva dela, kar pa ni bilo res.

Pišem tipu da ne dela, on zagotavlja da 1000% dela. Potem sem v kompenzacijo za tole, dobil igralni volan, sicer malo starejši ampak je vsaj delal :))

bambam20 ::

shadeX je izjavil:

Sicer sem imel podoben problem tudi sam. Ko je partnerki crknila njena 8800GT, sem iskal podobno

Sicer vedel sem da so 8 serije katastrofalne, ampak prodajalec mi je zagotavljal, da zadeva dela brezhibno. :)


vedel si ampak si šel vseeno v nakup.

Zakaj greste ljudje kockat z nečim, kar veste, da ima probleme? Kakšna podzavestna motnja? Čustveni mazohizem?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: [D]emon ()

c3p0 ::

Ko crkuje, je možno, da deluje OK par minut in komaj nato mrkne. Zato tudi pri testu v živo bi moral neko igro igrati vsaj pol ure, za ziher.

Ko menjaš output na PS3 na SCART, je lahko, da ni slike. V tem primeru power tipko držiš dokler se ne izklopi konzola in jo nato spet vklopiš.

Pri rabljenem PS3 se najprej pogleda garancijska nalepka, če je še sploh cela. Rabljen fat PS3 se pa sploh ne kupuje.

St235 ::

To je pač tipična civilno pravna zadeva, ki izvira iz kupoprodajne pogodbe med kupcem in prodajalcem. Tudi morebitna prijava policiji se bo končala s tem, da jih bo policija usmerila na civilno sodišče kjer se lahko tožita. policiji na kraj pameti ne pa de (in je tudi edino praviklno), da se bo ukvarjala s tem kdaj je crknil 100€ vreden PS3. To je stvar za civilno pravno sodišče, policija se ukvarja z kaznivimi dejanji, kar pa glede na napisano ni možno trdit v meri, da bi bilo zoper prodalca vložiti kazensko ovadbo.

V okviru civilno pravnega postopka pa ima kupec vso pravico dokazovat kdaj je prišlo do napake in ali je prodajalec za njo vedel.

shadeX ::

bambam20 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Sicer sem imel podoben problem tudi sam. Ko je partnerki crknila njena 8800GT, sem iskal podobno

Sicer vedel sem da so 8 serije katastrofalne, ampak prodajalec mi je zagotavljal, da zadeva dela brezhibno. :)


vedel si ampak si šel vseeno v nakup.

Zakaj greste ljudje kockat z nečim, kar veste, da ima probleme? Kakšna podzavestna motnja? Čustveni mazohizem?



Prodajalec je povedal da je grafa brezhibna. Da jo je imel v rezervnem PC-ju, katerega je občasno uporabljal. Pač v dobri veri, sem človeku verjel.. ampak jap, je bila to šola ja. In še poceni :)

Sicer pa je tudi partnerka pritiskala name, da PC rabi in naj zrihtam že tisto grafo. Minilo je več kot teden, v ponudbi rabljenih kartic na bolhi, pa ni bilo nič pametnega. Jebi ga :)

Pol sem ji dal moj aktualen računalnik in sebi kupil drugega. Tako ali tako sem nameraval v naslednjih 3 mesecih menjat zadevo. PC kateremu je šla grafa pa sedaj fotr rabi. All good :)

njyngs ::

Nov afdi pa tolko drame za 100€ PS3. Ejga, zgleda da ves denar gre za lizing, pa ni denarja še za en PS3, ki stane delček mesečnega lizinga za avto :))

Se ne mislim spuščati kdo ma prav pa kdo ne, ampak samo bebec nekaj napamet kupi, brez da bi preveril kaj kupi. Prodajalec pa ČE je kupca nategnil, pa se je tak že cel osral zaradi vseh teh omemb policije, tožb in pa celega kupa klicev :))


Žlahtna štorija, epizoda 30.

MasterTade ::

Vsak opisuje svojo situacijo na najlepši možen način, izmišljujeta se pa oba
Veliko sreče vam želim
Mors omnia aequat

yayo ::

Od pvega sporočila se mi je tema zdela en velik trololo

Aston_11 ::

bambam20 je izjavil:

Če so na servisu ugotovili, potem pojdi v tožbo.
Da zmeče še nekaj dnarja za odvetnike, za razliko v strošlih, ki jo ne bi nikoli videl, naj raje kupi novo konzolo.

100%, da tožbe ne bo.

mat xxl ::

Ok po vsem tem, bi sam razsodil , kot v Stret Court, da je prodajalec dolžan vrniti kupcu 50% plačanega zneska, tako sta na koncu vsak na svoji zgubi ..... in vsak ima delno prav !

Kaj pa ostali se podpišete pod tako sodbo ???

broken/link ::

https://slo-tech.com/profili/109901 28.06.2016
https://slo-tech.com/profili/109919 01.07.2016

To pove vse :) zanimivo pa, da sta obe strani našli ravno slo-tech za medsebojno komunikacijo :) verjetnost za to je tudi ogromna.

naša sodba? se bom kar z yayotom strinjal:

kixs ::

Ce kupujes rabljene stvari, se slej kot prej lahko tudi opeces. Lahko naredis vse tako kot treba, pa lahko naslednji dan stvar crkne in nimas kaj... Ce pa ne naredis tako kot je traba, pa se toliko prej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

puginho ::

Nisem zasledil ali si prodal fat al slim. Če si mu prodal fat si ga napizdil podolgem in počez razen če je konzola stala 5 let v škatli.

toplakd ::

hojnikb ::

Niso vsi FAT ps3ji zanič; kasnejše različice z 65nm čipi imajo precej manjši delež okvar.

čeprav honestly cela tema deluje kot en troll fest. Poletje, konec šole in je mladičem dolgčas...
#brezpodpisa

bambam20 ::

Aston_11 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Če so na servisu ugotovili, potem pojdi v tožbo.
Da zmeče še nekaj dnarja za odvetnike, za razliko v strošlih, ki jo ne bi nikoli videl, naj raje kupi novo konzolo.

100%, da tožbe ne bo.


Tožba je upravičena, ker so prisotne duševne bolečine, ki sta jih bila deležna kupec in njegov sin.

Tukaj se ne gre za predmet v vrednosti 100€,pač pa negativne posledice in stres, ki je zadel telo.

2000€ je povsem sprejemljiv znesek, ki ga pričakuješ zaradi duševnih in čustvenih bolečin.

Nato dobiš 300€, ker goljufov ne mara nihče.

Aston_11 ::

bambam20 je izjavil:

Tožba je upravičena, ker so prisotne duševne bolečine, ki sta jih bila deležna kupec in njegov sin.
Tako podobno bedarijo sem slišal samo še enkrat in to je bilo pred 10 leti, ko mi je, predstavila se je sama kot bodoča magistra prava, zaposlena na nekem ministrstvu, rekla, da hoče odškodnino zaradi duševnih bolečin, ko je natočila bencin v njenega dizla avdija.

Fant, najprej je treba vedeti, kaj so duševne bolečine, kdaj so priznane kot pravna oblika škode in kdaj se da odškodnino za pravilno navedeno obliko škode.

Že v drugi temi si pokazal, da ti te stvari niso najbolj jasne. Bolje da nehaš z neumnostmi.

St235 ::

bambam20 je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Če so na servisu ugotovili, potem pojdi v tožbo.
Da zmeče še nekaj dnarja za odvetnike, za razliko v strošlih, ki jo ne bi nikoli videl, naj raje kupi novo konzolo.

100%, da tožbe ne bo.


Tožba je upravičena, ker so prisotne duševne bolečine, ki sta jih bila deležna kupec in njegov sin.

Tukaj se ne gre za predmet v vrednosti 100EUR,pač pa negativne posledice in stres, ki je zadel telo.

2000EUR je povsem sprejemljiv znesek, ki ga pričakuješ zaradi duševnih in čustvenih bolečin.

Nato dobiš 300EUR, ker goljufov ne mara nihče.


Po tem takem si par 10 ljudem na Slo-tech dolžan po 2000 EUR za duševne bolečine ker moramo tvoje idiotizme brat. Al rečemo kar 2000EUR na vsak tvoj post? Če plačaš v 8 dneh ti priznamo 10% popust.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Aston_11 ::

Danes bi bil že ob 20 jurjev - v enih 3 temah ga serje.

andromedar ::

Jaz sem ta post uporabnika rupsi31 razumel kot zajebancijo. Vi ga pa nekam resno jemljete (?).
Eh?
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Me kupec hoče ogoljufat? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
519765 (6777) gendale2018
»

Konzola za 7 in 9 letnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6712941 (10438) opeter
»

kupec želi denar nazaj od prodanega telefona- what to do (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
519453 (7580) MadMen
»

xbox za sina (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6813958 (12266) scipascapa

Preko bolhe nevede kupil ponaredek

Oddelek: Loža
316565 (5991) kuglvinkl

Več podobnih tem