» »

Paypal - Withdraw funds

Paypal - Withdraw funds

matobeli ::

Pozdravljeni,

Paypal uporabljam v navezi z predplačniško Viso od NKBM. Ali je na to kartico možno prenest denar?
Oziroma vem da je možno prenest denar, ampak ali bo to paypal opravil pravilno?

Načeloma moram za prenos preko UPN na kartico vpisat poseben IBAN in sklic. Ali kdo ve kako bo to paypal nakazal?

Ker že tako imajo 2€ fee, če pa ne uspe transakcija pa je nekih 11+€

amacar ::

Lahko dodaš slovenski iban račun in preneseš na ta račun brezplačno.

matobeli ::

res? to pa ne more bit prav staro, bom poiskusil

Men piše da lahko linkam samo US banking account

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

amacar ::

Ja, s spodnjimi navodili deluje.
Izbereš Wallet, preklopiš na Old account view izgled strani, greš v My money in pod Bank accounts vpišeš IBAN številko TRR. Potem čez par dni potrdiš znesek, ki ti ga PP nakaže banki in to je to.

matobeli ::

A je možno da so "Old view" že ugasnili? Namreč nikjer ne najdem

amacar ::

Hm pa res, tudi jaz ga ne najdem več. Sem pa ene 3 tedne nazaj tako dodal svoj trr.

matobeli ::

god dam...

OvCa77 ::

Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

matobeli ::

Sem ga že poizkusil, ampak ob preklopu na wallet avtomatsko preklopi tudi na novi pogled

kixs ::

matobeli je izjavil:

Pozdravljeni,

Paypal uporabljam v navezi z predplačniško Viso od NKBM. Ali je na to kartico možno prenest denar?
Oziroma vem da je možno prenest denar, ampak ali bo to paypal opravil pravilno?

Načeloma moram za prenos preko UPN na kartico vpisat poseben IBAN in sklic. Ali kdo ve kako bo to paypal nakazal?

Ker že tako imajo 2€ fee, če pa ne uspe transakcija pa je nekih 11+€


PayPal brez tezav prenese denar na predplacnisko NKBM Viso kartico.

matobeli ::

Ok, hvala. Sem že res upal da bom nekako račun gor privezal in imel te prenose zastonj.

kixs ::

Js nimam prav nobene zelje vezat bancni racuna na PayPal.

smacker ::

Če je to bančni račun predplačniške Vise, potem ne bi bilo nič narobe :) Škoda da ne gre. Drugače pa že povezava kartice je dovolj, pač tista 2€ provizije plačaš da keš ven pobereš. Če so manjši zneski, potem itak zapraviš s spletnim nakupovanjem, pri večjih pač pozabiš tista 2€.

matobeli ::

Ma ja, sej praviloma nimam nič gor. Ravno sedaj pa sem imel. Danes nekaj kupim iz GB za 35GBP, in pozabim da imam dobroimetje. Jasno, tečaj pa nekih 6c slabši kot v banki, torej ravno toliko kot sem sedaj plačal za transfer na kartico.

matko77 ::

Gre dodati slovenski račun, malo so edino zakomplicirali. Malo težje je najti.


Add a Bank Account


You can easily withdraw your money from your Paypal account to your bank account. Just enter your IBAN below.



Accoun
t
International Bank Account Number

To find your IBAN check your bank statement, contact your bank, or log in to your online bank account.

matko77 ::

Gremo v Wallet.
Help and Contact.
Help Topics.
My Money.
My bank account.
How do I choose my Primary bank account?

Tu so nato 3 točke, mi gremo na 2 točko:Go to http://www.paypal.com/bankaccount.
Morate iti preko svojega paypala, ta link drugače ne deluje!

Pojavi se napis: Add a Bank Account- tu vpišete svoj iban, se pravi si56 in tako naprej.

To sem danes slučajno odkril, ko sem odstranil prejšni in račun in hotel dodati novega, pa nisem našel starega računa. Lahko dodate več kot en račun. Srečno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matko77 ()

matobeli ::

TNX!

Kartico mi je uspelo dodati, zares bom pa videl čez kakšen dan če bo transakcija uspešna.

So pa res kar mejčken zakomplicirali. Krnekej :)

stalker ::

Hvala za tole, a pri nakazilu na TRR ni provizije?

amacar ::

Ne, ni je.

matko77 ::

Jaz sem dodal 2 kartici. Piše, da traja med 5 in 7 delovnih dni, da pošlje Paypal dva majhna zneska na tvoj račun in nato mi to potrdimo. Zdaj, mislim, da je bilo, da oni pošljejo svoj denar, če se ne motim. Ali moram imeti jaz kaj na mojem računu, namreč v 6 dneh še ni nobenega nakazila!

Kdo kaj ve?

amacar ::

Ne rabiš denarja, oni ti nakažejo dva mala zneska (recimo 0.21 in 0.35 €), ti to vneseš na paypal strani in je račun potrjen.

matko77 ::

Hvala za odgovor. Malo me muči, ker traja očitno 7 dni. Se pravi, jutri mora bi moralo biti na računu.

amacar ::

Pri meni je blo v cca 4 delovnih dneh.

matko77 ::

Zanimivo. Danes sem dobil nakazilo na paypal. Pa sem probal dvigniti in nakazati na moj osebni račun, bilo je na pendingu, kot vedno. Za kakih 15 minut je prišlo sporočilo, da je denar na poti na moj račun. No, pa nisem dobil dveh malih zneskov, da bi potrdil kartico. Sicer mi piše confirmed od prvega dne. Jaz sem sicer imel en račun, pa sem ga odstranil, mogoče mi v tem primeru ni treba pošiljat 2 zneskov? Ali pa je to obvezno? Zdaj na tem novem računu tudi ne vidim, kje bi ta zneska sploh vpisal. Upam, da do petka denar pride, ponavadi je prišel v 2 dneh.

matko77 ::

Ja, v petek je bilo to na računu 60 eurov! Pa nisem nič potrdil kartice. Piše, da je potrjena!

IcyFox ::

Se da enako naredit z Paysafecard predplačniško mastercard?

amacar ::

Nima veze kartica, dodaš lahko svoj osebni trr račun.

IcyFox ::

kaj pa če nočem osebnega računa vezati na paypal (ne zaupam toliko), ali bi lahko vezal tudi zgoraj omenjeno kartico?

amacar ::

Verjetno ne, lahko pa probaš.

Red_Mamba ::

IcyFox je izjavil:

kaj pa če nočem osebnega računa vezati na paypal (ne zaupam toliko), ali bi lahko vezal tudi zgoraj omenjeno kartico?


a mislis da sam po kartici te pa na DURS-u ne bojo dobili al v cem je problem?
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Zgodovina sprememb…

IcyFox ::

DURS me ne skrbi, strah me je kakae zlorabe ob primeru vdora v račun

bluefish ::

Saj lahko odstraniš bančni račun po izvedbi nakazila.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785738491 (21522) plusdzabaka1
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109371 (28221) Vetrpiha
»

Origin - načini plačila_Navadna bančna kartica?

Oddelek: Igre
4311279 (9996) Oktan
»

Težave z Paypalom, prosim za pomoč. (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7311601 (9320) markuljac
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120306 (17383) Kwizlord

Več podobnih tem