» »

Mi Band 2

Mi Band 2

andromedar ::

M-XXXX je izjavil:

Hm, jaz pa na njo čakam že od novembra... Pa mi kar odgovoarjajo naj še mal čakam...


Jaz sem mojo naročil 16.9. Potem sem po dveh mesecih in še malo zahteval denar nazaj (ker sem bil 100% da se je zadeva izgubila na poti - in ga tudi dobil) ter naročil novo - tudi pri Gearbestu. Konec decembra sem dobil obe - NA ISTI DAN.

Sem bral tudi o drugih, ki so zgubljali živce z Gearbestom. Po moje so tako neorganizirani ali nesposobni, pošta po moje ni bila kriva...
Eh?

darkolord ::

Jaz sem naredil enako (zahteval refund in naročil novo), dobil sem pa samo eno. Ne vem še ali prvo ali drugo :)

Sem tudi jaz opazil, da radodarno šteje korake. Predvsem ko mi je naštel 1500 korakov, pa sploh nisem stopil iz stanovanja.

clancy ::

Ja res, ko si v stanovanju, ti kar radodarno prešteje korake. Ko premikaš roko, ura pač zazna kot, da hodiš. Ko pa greš na sprehod, pa presenetljivo natančno prešteje korake.

Mi je pa zanimivo, kako natančno meri tudi čas spanja. Budilka na omarici mi zvoni ob 4:45 in točno takrat tudi zabeleži, da sem se zbudil. Zazna tudi, kdaj grem ponoči lulat:)) in tistih nekaj minut zabeleži kot budnost.
Merilec utripa sem primerjal z Polar H7 prsnim merilcem in hodi razlike 2-3 utripe +/-, samo mora biti roka čisto primiru in ura koliko toliko stabilno na roki.
Za slabih 15€ s poštnino, dela čisto nad pričakovanji in se nimam kaj pritožiti čez njo. Kdor pa želi kaj več, bo moral občutno globlje sečti v žep.

rs1975 ::

Jaz sem jo vzel na Black Friday, dobil pa se jo okoli 20.12. Zaenkrat vse OK, prvo polnjenje zdržala 15 dni, nastavljeno merjenje HR na 10 minut.

Master_Yoda ::

Meni pa se ne zdi da je cas spanja tocen ... Mi skoraj vsak dan kaze da sem Awake med spanjem - ogromnokrat tudi veckrat (3* po 10-40 minut), kar dvomim da je res ker bi se tega verjetno spomnil.

darkolord ::

Hehehe, to bo pa kar držalo. Med spanjem se večinoma ljudi večkrat zbudi, pa se tega ne spomnijo.

Kolega mi ni verjel, pa sem mu rekel, naj si vsakič, ko se ponoči zbudi, to označi na listek papirja. Reakcija je bla v stilu "aaaa fak fak fak, sej nč ne spim ponoči, skoz se zbujam :( :'(:O"

franckranc ::

clancy je izjavil:

Ja res, ko si v stanovanju, ti kar radodarno prešteje korake. Ko premikaš roko, ura pač zazna kot, da hodiš. Ko pa greš na sprehod, pa presenetljivo natančno prešteje korake. ///
Za slabih 15EUR s poštnino, dela čisto nad pričakovanji in se nimam kaj pritožiti čez njo. Kdor pa želi kaj več, bo moral občutno globlje sečti v žep.

Pred cca. petnajstimi leti so na eni konferenci brezplačno delili majhne mehanske števce korakov, ki se je nosil zataknjen za pasom ali žepom. Pa je bil kar zelo natančen - sem si vzel čas za test.
Pri 5000 korakih v raznih situacijah je bil pogrešek manj kot 1,5%.
Ta Mi Band 2 pa ima "kao" izboljšano tehnologijo štetja... bla bla (glej povezavo spodaj), pa takole čisto mimo šteje.
Zakaj naj ga potem sploh imam oz. nosim?
Če zadeva slabo dela, je tudi 15EUR čisto preveč...

Zgodovina sprememb…

Nejcos ::

Jaz ga uporabljam zato ker mi kaže kdo me kliče in imam lahko telefon na tiho in vem kdaj kdo klice tudi ce je telefon v jakni ali v drugi sobi.

amacar ::

Meni nič ne šteje korakov, če migam z roko. Bi rekel, da kar pravilno kaže.

M@73Y ::

rs1975 je izjavil:

Jaz sem jo vzel na Black Friday, dobil pa se jo okoli 20.12. Zaenkrat vse OK, prvo polnjenje zdržala 15 dni, nastavljeno merjenje HR na 10 minut.


Kako ti je uspelo oz. kje se nastavi merjenje HR na 10 minut?
..jump into psytrance tunnel..

Dimnik ::

Kako se pa nastavi, da vidiš kdo te kliče? Sedaj kaže samo slušalko.

Nejcos ::



Feature only available in English and Chinese language

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nejcos ()

Dimnik ::

Nejcos, hvala bom poizkusil zvečer

amacar ::

V zadnji verziji lahko na iOS (za android ne vem) z držanjem gumba na uri klic tudi zavrneš.

andromedar ::

Zanimiva cena za fake (?) Mi Band 2 - 5.76 USD.

No fake ali ne-fake...verjetno je prišel iz iste fabrike: Link
Eh?

Okapi ::

LOL to je samo zapestnica, oziroma dve zapestnici. Nateg.

andromedar ::

jaz razumem, kot da je smart zapestnica + dodaten bel pašček.
Niso menda tehnični podatki samo za pas?
Eh?

Okapi ::

Meni je sumljivo, lahko se tudi motim.

andromedar ::

Ja, saj pri kitajcih je potrebno bit previden - jaz tudi ne dam roke v ogenj, da je tako kot mislim da je :)
Eh?

clancy ::

clancy je izjavil:

Za Mi Band sem naročil dva pisana, en bel pašček in Flymouse. Danes pride paket in glej ga zlomka, belega paščka ni zraven, obračunano pa je. Dobro, saj itak je pašček vreden le 1,39€, tako da ni panike. Ampak se vidi, da kitajčki tudi niso nezmotljivi.


Danes vseeno prišel ta bel pašček, posebej zapakiran. Neverjetno heh:D

Matija82 ::

Tomson je izjavil:

Jup, za tale MiBand2 trenutno še vedno aktivna koda: CMondaySI06 za 13EUR ali 11.11GBNL03 za 14EUR ...


Gorenc v meni sprašuje če je kakšna koda za 2018? Obe omenjene so potekle.

Matija82 ::

EDIT: Nova koda via m3k

m3k je izjavil:

Original Xiaomi Mi Band 2 Smartband – INTERNATIONAL VERSION s kodo: GBBF179 iz 24EUR na 17EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Matija82 ()

clancy ::

Ali je trenutno na razpolago kakšna koda za popust za Mi Band 2? Moram naročiti še eno.

m3k ::

clancy je izjavil:

... kakšna koda za popust za Mi Band 2?

GBNY051A
Mirko tipka na radirko ////

clancy ::

Ni prava. Mi dvigne ceno na 32€. Mogoče bi moral dati tudi povezavo do ure.

m3k ::

Mirko tipka na radirko ////

kostollany ::

Deluje...naročil.

Hvala.

Zgodovina sprememb…

batuk ::

Trenutno se odločam za nakup pametne zapestnice ali pa pametne ure. Zanima me, če bo tale zapestnica dobro delovala tudi po par mesecih uporabe. Vse kar bi koristil so obvestila klicev, sms-ov, FB Messenger-ja ter alarm. Menda baterija zdrži par tednov, kar pri pametnih urah za par deset evrov ni za pričakovati.

Ali se pašček rad raztegne in naj že sedaj kupim dva?

Menda je potrebno imeti telefon v angleškem jeziku, da podpira prikaz identitete klicočega/pošiljatelja? Je še katera podobna zadeva? Telefon imam zaklenjen s prstnim odtisom. Bo to problem?

amacar ::

Meni deluje bp po parih mesecih, bil z njo tudi v morski vodi. Obvestila delujejo bp, baterija pa drži cca 3 tedne (vsi alarmi + meritve spanja vklopljeno). Pasek se ne raztegne, vsaj js nisem opazil.
Telefon je potrebno imeti v ang, da dela prikaz identitete, drugače kaže samo ikono. Zaklenjen telefon ni težava.

batuk ::

Sem naročil. Bomo videli. Koliko naj bi se čakalo na naročilo iz zadnjega linka? Mislim, da je pisalo 15 - 25 dD. Če bo to, bo kar v redu.

primozzzz ::

Imam jo ze 2 leti.. Ko sem jo dal na roko nemorem vec brez nje.. Baterija mi se vedno zdrzi okoli 20 dni.. Sicer priporocam, kaksno zascito za zaslon. Jaz sem ga hitro malo odrzal.. do sedaj sem Zamenjal 2 pascka... Res, da se niti mal ne pazim.. Korake in spanje mi meri tocno.. Se mi zdi, da po zadnjih posodobitvah zelo natancno.. Ce imas telefon zaklenjen na prsti odtis, ti ob priblizanju z zapestnico sam odklene zaslon.. Seveda, ce imas vkljucen bluetooth.

Priporocam nakup..
NI PODPISA

~Panter~ ::

Imam cca 2 meseca. Baterija pri meni sicer ne zdrži 2 tedna, ker imam trenutno vklopljeno tudi merjenje srčnega utripa med spanjem. Ženi pa zdrži več kot 2 tedna, ker ima vklopljenjih manj funkcij. Obe uri sem dobil po cca 2 tednih od naročila.
Ob uporabi pravilne aplikacije, deluje prikaz identitete klicočega tudi v primeru, če imaš na telefonu nastavljen slovenski jezik.


Za tak denar je to super nakup!
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

Okapi ::

Katera je "pravilna aplikacija".

GupeM ::

Tudi jaz jo imam že več kot 1 leto (prej sem imel Mi Band S1), in sem zelo zadovoljen. Me pa zadnje čase heca Mi Fit aplikacija, saj se mi včasih kar sama odpre. Prej mi tega ni delalo, zadnjih nekaj tednov pa to opažam. Ne vem, ali je kriv update Androida, ali update appa, ali update firmware-a. Načeloma to ni tako problematično, razen kadar igram poker na telefonu, pa se mi potem ta app odpre, in ne morem klikniti call/raise, pa mi folda dober hand. Ima kdo podobno težavo in ve, kako jo rešiti?

clancy ::

Meni ne dela
Kakšna pa je razlika med Chinese in International version?

Okapi ::

V škatli in navodilih v angleščini.

batuk ::

Sem naročil in je bila pošiljka odposlana že naslednji dan. Bomo videli.8-)

Delovalo naj bi tudi, ko je telefon oddaljen med pet in deset metrov. Je temu v praksi res tako?

GupeM ::

Res. Med treningi imam telefon v garderobi, zapestnico pa na roki. In včasih (ne vedno) dobim obvestilo o SMS-u na zapestnico, kljub temu, da je vmes več kot 5 metrov + stena. Če telefon odnesem v dvorano, da vmes ni stene, pa obvestila dobivam skoraj po celi dvorani.

~Panter~ ::

Meni deluje vse super z aplikacijo Notify & Fitness for Mi Band

https://play.google.com/store/apps/deta...
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

Ajrina ::

Mogoče kdo ve še za kakšno kodo za popust? Zgoraj omenjena GBNY051A je že potekla.

azislo ::

+1

gregyk ::

~Panter~ je izjavil:

Meni deluje vse super z aplikacijo Notify & Fitness for Mi Band

https://play.google.com/store/apps/deta...


Enako, vredno 2.99 eura.

darkolord ::

Ima ta app tudi sleep tracking?

gregyk ::

darkolord je izjavil:

Ima ta app tudi sleep tracking?

Ima

batuk ::

Moti me, da za npr. sms zgolj dvakrat zavibrira in potem zgine. Se da nastaviti, da ta opozorila dobivam dokler jih ne pogledam ali pa, da ostanejo v spominu?

Ali prikaz identitete klicočega deluje zgolj ob vklopu angleščine na telefonu? Moti me pri pisanju sms-ov, ker mi ne ponuja poznanih besed.

gregyk ::

batuk je izjavil:

Moti me, da za npr. sms zgolj dvakrat zavibrira in potem zgine. Se da nastaviti, da ta opozorila dobivam dokler jih ne pogledam ali pa, da ostanejo v spominu?

Ali prikaz identitete klicočega deluje zgolj ob vklopu angleščine na telefonu? Moti me pri pisanju sms-ov, ker mi ne ponuja poznanih besed.


Notify & Fitness for Mi Band ima nastavitev, da npr. 3x tapneš gumb in ti pokaže zadnjo notifikacijo.

Klicočega tudi Notify & Fitness for Mi Band normalno prikazuje, tudi če imaš slovenščino - samo da je jezik v aplikaciji nastavljen na angleščino.

clancy ::

Ali je kakšna delujoča koda za popust za Mi Band 2?

m3k ::

Original Xiaomi Mi Band 2 Smartband - INTERNATIONAL VERSION (Email Only Price) s kodo: bilakosF54 iz 18€ na 16€
Mirko tipka na radirko ////

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: m3k ()

Tomson ::

Tale je pa iz EU skladišča, sicer dražja poštnina, a dostava v 2-5 dni ...

Xiaomi Mi Band 2 s kodo: 2018GBGR000224 iz 24€ na 16€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

clancy ::

Naročeno. Hvala obema.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mi Band 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11819400 (5709) OK.d
»

Mi Band 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
33755253 (21527) Kawl6
»

Zapestnica / Merilec Aktivnosti ?!

Oddelek: Šport
5943 (665) j4nm4n
»

Apple Watch prehitel vso konkurenco

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
267398 (5412) MrStein
»

Pametna zapestnica z heart rateom do 100€

Oddelek: Loža
163415 (2743) Machete

Več podobnih tem