» »

Dobre cene

Dobre cene

Temo vidijo: vsi
««
58 / 99
»»

r3dkv1c4 ::

darkomiku je izjavil:

A je kdo probal kupit na geekbuying? Tam je Teclast T10 171 EUR danes ... sam kot vidim, pošiljajo iz Kitajske in tukaj znam fasat še kakšne dodatne dajatve, ali?

Vprašaj po mailu, kako ti lahko pošljejo, da se izogneš.

Ampak je tale deal trenutno top, se zagotovo izogneš vsem dodatnim stroškom in za 186€ boš težko tudi v naslednjih dneh dobim ceneje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Okapi ::

Tomson je izjavil:

@Okapi: za 8 LEDs 3W Mini Spider lahko uporabiš kodo: GB17LED iz 81€ na 71€ ...

Hvala!

darkomiku ::

@darkomiku: načeloma stroški carinjenja so, preveri le kako je njihov PriorityLineEU (tukaj bi znalo it skozi brez), ampak je 17€, si potem na boljšem preko Gearbest za 186€ in z RegisteredAirMail za 0€, kjer ti v primeru dodatnih stroškov le te v celoti povrnejo ...

A pa to z Registered mail je preverjena fora? Mogoče samm obljubljajo, pa na koncu ne bo nič iz tega. Kako jim pa dokažeš? Poskeniras dodatne stroške?

Tomson ::

Dejansko drži, sicer bi bila to poteza z zelo kratkoročnim učinkom in z več škode kot koristi na dolgi rok. V primeru dodatnih stroškov poskeniraš dokument z navedenimi stroški, ki ga po pošti prejmeš s strani carinske uprave, odpreš ticket na GB, poveš za kaj gre, priložiš dokument in prosiš za povrnitev stroškov, v roku 3-dni povrnejo stroške ... Predvidevam da je to začasen korak (da so pred konkurenco), dokler ne bodo imeli večino zadev na razpolago in zalogi v EU skladiščih ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

darkomiku ::

Tomson je izjavil:

Dejansko drži, sicer bi bila to poteza z zelo kratkoročnim učinkom in z več škode kot koristi na dolgi rok. V primeru dodatnih stroškov poskeniraš dokument z navedenimi stroški, ki ga po pošti prejmeš s strani carinske uprave, odpreš ticket na GB, poveš za kaj gre, priložiš dokument in prosiš za povrnitev stroškov, v roku 3-dni povrnejo stroške ... Predvidevam da je to začasen korak (da so pred konkurenco), dokler ne bodo imeli večino zadev na razpolago in zalogi v EU skladiščih ...


Hvala. Upam, da si že sam sprobal. Jah nič, potem pa gremo naročit tole čudo od Teclasta... ;)

darkomiku ::

Tomson je izjavil:

Za Teclast T10 lahko uporabiš kodo: GBTPC za 198EUR, v tem cenovnem rangu težko najdeš kaj boljšega ... Izbereš pa RegisteredAirMail za 0EUR, kjer dobiš v primeru dodatnih stroškov le te v celoti povrnjene ...


Tomson, še eno vprašanje. Ko izbiram registered mail, imam navoljo Netherlands ali Belgium (Sweden še nekaj dodatno stane). Je vseeno katerega izberem?

LP A

darkomiku ::

Še za link bi te prosil, kje to piše na GB, da če bo potrebno, da se bom lahko na to skliceval. Hvala.

r3dkv1c4 ::

darkomiku je izjavil:

Še za link bi te prosil, kje to piše na GB, da če bo potrebno, da se bom lahko na to skliceval. Hvala.

Dragi gospodic, ti pa si lenuh.
Vse ti morajo soforumasi poiskat, zdaj pa me zanima, ce ti lahko se narocijo namesto tebe.
St. racuna napisi, da vsaj placilo bremeni tvojo lenobo, ce si ze za iskanje nesposo en

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

darkomiku ::

r3dkv1c4 je izjavil:

darkomiku je izjavil:

Še za link bi te prosil, kje to piše na GB, da če bo potrebno, da se bom lahko na to skliceval. Hvala.

Dragi gospodic, ti pa si lenuh.
Vse ti morajo soforumasi poiskat, zdaj pa me zanima, ce ti lahko se narocijo namesto tebe.
St. racuna napisi, da vsaj placilo bremeni tvojo lenobo, ce si ze za iskanje nesposo en


Nisem lenuh, sem iskal in žal nisem našel. Očitno sem res nesposoben v iskanju, to je to ... ;)

m3k ::

@darkomiku, dve strani nazaj ;)
https://slo-tech.com/forum/t536019/p575...
Mirko tipka na radirko ////

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: m3k ()

darkomiku ::

To sem videl, ampak bi želel link, kje na njihovi strani to piše.

Nesta ::

Dr_M ::

Nelojalna konkurenca pravijo?

https://gizzmo.si/xiaomi-mi-band-2-senz...

https://www.mishop.si/xiaomi-mi-band-2-...

Naj raje tele evropske oderuhe zbrcajo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

darkolord ::

Tomson, imaš mogoče še kako delujočo kodo za Mi Band?

Tomson ::

@darkomiku: drži za katerokoli RegisteredAirMail opcijo, sem pa pred kratkim osebno preveril, napisano drži, ne rabiš skrbet! ;)

@darklord: preizkusil 26 kod, pa niti ena ni več aktivna, zadnja objavljena iz sredine decembra. Bom spremljal pa objavim, ko se pojavi ...

Še nekaj svežih dealov, če komu kaj prav pride:

Xiaomi 360° FHD IP Camera s kodo: GBNSB06 iz 70€ na 55€
Xiaomi Redmi 4A Global s kodo: GBNSB04 iz 98€ na 76€ (EU skladišče)
Xiaomi Roborock S50 2nd robotski sesalnik kodo: NEWXMVCM iz 422€ na 375€
Xiaomi Mi Air čistilec zraka s kodo: EUGBNLSI61 iz 126€ na 105€ (EU skladišče)
Leagoo Miicaa Mix Global 5.5" pametni telefon s kodo: EUGBNLSI60 iz 95€ na 84€ (EU skladišče)
JJRC Highlander avto na daljinsko s kodo: EUGBNLSI59 iz 65€ na 54€ (EU skladišče)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

darkomiku ::

Tomson, vseeno me skrbi, ker sem ravno danes dobil tale odgovor od Gearbest Helpa:

Your original question is "Is it true that if I order the product to the EU country with the Registered Air mail method, you will cover potential extra costs if incurred (customs, ...)?"

Here is the answer from Our Customer service Team:

"

Hello Darko,



If any taxes are incurred, they are charged by the destination country and not by Gearbest. Taxes are beyond Gearbest's control and are charged according to local customs policies and regulations.



For more details, please check your local customs website.

See our FAQ's here: http://www.gearbest.com/about/faq.html

tomy5 ::

Itak, kaj ma trgovina na drugi strani sveta z našimi EU davki ???
Ene bjondine pa verjamejo v pravljice da vam bodo kitajci nakazali denar za naše lokalne EU davke

Xiaomi Mi Air čistilec zraka s kodo: EUGBNLSI61 iz 126€ na 105€ (EU skladišče)

sprobal tole ker je lepa neto cena napisana, ampak ne deluje, kr neki ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomy5 ()

lopov ::

Tomson je izjavil:

@lopov
Pri predvajanju videa se baterija sprazni po cca. 10h, pri brskanju po netu zdrzi nekoliko manj, pri mešani uporabi (Youtube, internet, mail, Deezer, GoogleDocs) pa bo (odvisno od nivoja svetilnost) zlahka zdržala do 8h. Pri moji povprečni, mešani dnevni uporabi (2-3h) baterija izdihne po treh dnevih uporabe.

Thx!

amacar ::

tomy5 je izjavil:

Itak, kaj ma trgovina na drugi strani sveta z našimi EU davki ???
Ene bjondine pa verjamejo v pravljice da vam bodo kitajci nakazali denar za naše lokalne EU davke

Xiaomi Mi Air čistilec zraka s kodo: EUGBNLSI61 iz 126€ na 105€ (EU skladišče)

sprobal tole ker je lepa neto cena napisana, ampak ne deluje, kr neki ....

Dela bp:




Drugače pa tole glede vračila DDV pri registered pošiljkah bi tudi mene zanimalo kje je zapisano.

Tomson ::

@darkomiku, lahko mi verjameš ali pa ne. Kot sem omenil, sem preveril pri svojem viru ter dobil odgovor, da napisano 100% drži. V nasprotnem primeru moja kredibilnost pade (kar se ne bo zgodilo, ker res zaupam viru)! ;)

@tomy5: seveda deluje, izprazni košarico, se magari na novo prijavi in poizkusi še enkrat. Nikoli ne objavim kod ki ne delujejo, jih vedno prej preverim, res pa je, da so kosovno omejene, a zaenkrat še omenjena koda normalno deluje.

@amacar: uradno na spletni strani ni zapisano, je pa v jasno zapisano v internem dokumentu in kot rečeno sem še nekaj dni nazaj dobil potrditev, da zapisano še drži ...

Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

krefi ::

kdo zasledil dobro ceno za oculus rift ali htc viev?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

darkomiku ::

Hm tole je res čudno. Dva različna odgovora od GB teama glede vračila dajatev... Me pa mal motk, da če je to res, zakaj to bolj ne promovirajo...

Tomson ::

@krefi: Oculus rift je najceneje na Amazon.de za 449€, htc vive pa na Amazon.co.uk za 737€ ...

@darkomiku: to je povsem standarden odgovor referenta (ki pa očitno ni povsem na tekočem oz. govori na splošno) ... Predvidevam da gre za začasen ukrep, da so pred konkurenco, dokler ne bodo vsi artikli v EU skladiščih ... Če te to toliko muči, zakaj sploh razmišljaš o nakupu izven EU? Da boš mirno spal, lepo naroči znotraj EU, pa si s tem ne boš razbijal glave! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

darkomiku ::

Ma bom tvegal, ker ne najdem nikjer nič v EU skladišču... sam čakam 10.1., da bo kreditna šla že v naslednji mesec... ;)

A tele noname Kitajci, ki majo isto tako 4gb rama in 64gb diska, pa so pod 100 eur, pa niso dober price/performance?

Tomson ::

Odvisno od modela do modela, je treba kakšen review poiskat če obstaja, sicer kupuješ mačka v žaklju, tako nasplošno pa je tam precej slabša podpora, pa celoten izdelek je pač jasno bolj "cheap", kar seveda vpliva na uporabniško izkušnjo, a na koncu je odvisno od uporabnika, kakšne ima zahteve ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

m3k ::

Tomson je izjavil:

... @darklord: preizkusil 26 kod, pa niti ena ni več aktivna, zadnja objavljena iz sredine decembra. Bom spremljal pa objavim, ko se pojavi ...

Original Xiaomi Mi Band 2 Smartband – INTERNATIONAL VERSION s kodo: GBBF179 iz 24€ na 17€
Mirko tipka na radirko ////

Dimnik ::

tomy5 je izjavil:

Itak, kaj ma trgovina na drugi strani sveta z našimi EU davki ???
Ene bjondine pa verjamejo v pravljice da vam bodo kitajci nakazali denar za naše lokalne EU davke

Xiaomi Mi Air čistilec zraka s kodo: EUGBNLSI61 iz 126€ na 105€ (EU skladišče)

sprobal tole ker je lepa neto cena napisana, ampak ne deluje, kr neki ....


To ni za tebe, ker je velika verjetnost, da bo končna cena itak neto. Ti pa rad plačuješ bruto ceno. Naroči v slo z ddv

Mimogrede vsepovsod pametuješ, da se plača sigurno ddv ob naročilu s kitajske, a sam pa naročaš glih tam, kjer je velika.verjetnost, da.ga neboš....si ti model

tomy5 ::

darkomiku je izjavil:

Hm tole je res čudno. Dva različna odgovora od GB teama glede vračila dajatev... Me pa mal motk, da če je to res, zakaj to bolj ne promovirajo...


Ker ne smejo, nekaj je zakonito in nekaj je nezakonito.

https://www.zurnal24.si/slovenija/za-iz...

NejcSSD ::

To kar piše v novici sledi v prihodnjih letih, ne velja od včeraj. Se bo tudi poštnina za Slovenijo iz Evrope idr. znižala in poenotila za vse članice
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Tomson ::

Nekaj dobrih dealov na GB danes:

Xiaomi Mijia Bluetooth/Wifi RGB nočna lučka s kodo: POMILAMP iz 51EUR na 40EUR (EU skladišče)
Xiaomi Yeelight Smart Light Strip RGB s kodo: POMISTRIP iz 32EUR na 26EUR (EU skladišče)
Xiaomi Redmi Note 4 Global s kodo: blnote4 za 129EUR (EU skladišče)
Xiaomi Redmi 4X Global s kodo: blrd4x za 109EUR (EU skladišče)
Xiaomi Redmi Note 5A Global za 92EUR v Flashsale (EU skladišče)
iLife V7 robotski sesalnik s kodo: ILIFEV7EU iz 155EUR na 124EUR (EU skladišče)
Xiaomi 24in1 izvijači s kodo: warehouseCZ43 iz 24EUR na 19EUR (EU skladišče)
Soocas X1 Sonic zobna ščetka s kodo: SOOCASX1 iz 32EUR na 25EUR
Voyo V3 Pro Notebook 13.3" IPS 8/128GB s kodo: V3Pro iz 304EUR na 279EUR (test)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

FireSnake ::

Se da dobiti kodo za kaj takega?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

MrStein ::

Big bang ima odprodajo starih zalog.
Popusti okoli 20% na redno ceno. Ponekod več (30 ali celo 40).

https://www.bigbang.si/odprodaja
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

darkz ::

https://www.bigbang.si/zunanji-trdi-dis...

heh zelo lepa cena... sicer še par kosov je ostalo :)
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

gusto ::

darkz je izjavil:

https://www.bigbang.si/zunanji-trdi-dis...

heh zelo lepa cena... sicer še par kosov je ostalo :)


Pa je tole za kaj? Kaj je to zaena firma? Ker bi potreboval nekaj takšnega za backup slik.

scipascapa ::

čisto vredu za 33€

bili_39a ::

scipascapa je izjavil:

čisto vredu za 33€


Je že zmanjkalo :)

gusto ::

bili_39a je izjavil:

scipascapa je izjavil:

čisto vredu za 33€


Je že zmanjkalo :)



Meni še kaže na zalogi. Nisem pa šel do zadnjega koraka v nakupu. Glede garancije piše na BB strani 1 leto, Google pravi 3 leta, kaj je res?

scipascapa ::

https://www.bigbang.si/tiskalniki/mx925...

tole bom jaz zase vzel, imam iste kartuše. 550/551.

barossa45 ::

Iščem fen na vroči zrak za odstranjevanje barve na avtu. Ima mogoče kdo kakšen predlog katerega in kje kupiti? Nek nižji-srednji cenovni rang.

Tomson ::

FireSnake je izjavil:

Se da dobiti kodo za kaj takega?


Jup, Samsung Evo Micro SDXC Class10 s kodo: GBBF169 iz 38€ na 32€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

hojnikb ::

morn rečt da so tele evotke kr kul. Dobre random hitrosti pa še secure erase podpirajo
#brezpodpisa

Dr_M ::

Mogoce evo plus, une stare evo oranzne so zanic. V telefonih se ne obnesejo dobro, snemas video, preskakuje, das not random cungalunga kartico not, dela bp.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

hojnikb ::

to si mel slab primerek, mam tudi tastar evo in ma random performance bolsi kot prakticno katerakol druga kartica.
#brezpodpisa

tomy5 ::

al pa ti dober primerek ;-)

Dr_M ::

Nisem imel samo jaz teh tezav. Kmalu po nakupu, sem na XDA forumu nasel eno temo, kjer se je oglasilo ogromno folka z istim problemom z razlicnimi telefoni. Je bilo pa to ze ene 3 leta nazaj.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

hojnikb ::

zanimivo, meni raspberry pi in orange pi ploscice letijo v primerjavi z kaksnimi sandiski in kingstoni. Pa tudi v fonu nisn mel problemov z njimi. Draw of luck i guess.
#brezpodpisa

Dr_M ::

Jest sm jo vrgel v tablico, za filme in serije bo uredu, za telefon pa nabavil sandisk 200GB, dela bp.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Siddh ::

barossa45 je izjavil:

Iščem fen na vroči zrak za odstranjevanje barve na avtu. Ima mogoče kdo kakšen predlog katerega in kje kupiti? Nek nižji-srednji cenovni rang.


Greš v Merkur, vzameš tistega za 20€. Večinoma so vsi iste moči, tudi dražji. Imaš pa na dražjem malo več nadzora, ti poceni imajo smao eno ali dve stopnji gretja/hitrosti pihanja.


gansta ::

Tomson je izjavil:

Nekaj dobrih dealov na GB danes:

Xiaomi Mijia Bluetooth/Wifi RGB nočna lučka s kodo: POMILAMP iz 51EUR na 40EUR (EU skladišče)
Xiaomi Yeelight Smart Light Strip RGB s kodo: POMISTRIP iz 32EUR na 26EUR (EU skladišče)
Xiaomi Redmi Note 4 Global s kodo: blnote4 za 129EUR (EU skladišče)
Xiaomi Redmi 4X Global s kodo: blrd4x za 109EUR (EU skladišče)
Xiaomi Redmi Note 5A Global za 92EUR v Flashsale (EU skladišče)
iLife V7 robotski sesalnik s kodo: ILIFEV7EU iz 155EUR na 124EUR (EU skladišče)
Xiaomi 24in1 izvijači s kodo: warehouseCZ43 iz 24EUR na 19EUR (EU skladišče)
Soocas X1 Sonic zobna ščetka s kodo: SOOCASX1 iz 32EUR na 25EUR
Voyo V3 Pro Notebook 13.3" IPS 8/128GB s kodo: V3Pro iz 304EUR na 279EUR (test)



A npr. prvi artikel nočno lučko "bluetooth/wifi" ima dejansko kdo ? Uporabna zadeva ?

PS: G-W-4 warehouse ali je to skladišče iz EU, brez carine in DDV ?

Tomson ::

Preveri odzive in izkušnje kupcev na Amazon.com, kjer ima oceno 4/5 (31 kupcev) pa dobiš najbolj uporabno informacijo kje in kako je uporabna ...

Po novem se EU skladišča imenujejo G-W, gre pa za isto zadevo, dobava v 5-7 dnevih in brez dodatnih stroškov ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
58 / 99
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364810 (38736) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144202 (63884) perci
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798908 (56787) vonmimek

Več podobnih tem