» »

Izstop Velike Britanije iz EU

Izstop Velike Britanije iz EU

Temo vidijo: vsi
««
4 / 35
»»

Loocas ::

Donald Trump o Brexitu: "To je izvanredno,
http://www.index.hr/vijesti/clanak/dona...

Tega Trumpa bi bilo za vprašat, kaj bi rekel, če bi se kakšna ameriška zvezna država odločila za izhod.. recimo Kalifornija al pa New York.
Matev - najslabši troll vseh časov

flbroker ::

XsenO je izjavil:

Nevem ali sem toliko odklopljen od dogajanja toda zakaj nekateri tako ploskate odstopu in hočete da bi še ostali odstopili...oziroma kako vam je EU stopila tako na žulj, da se jo želite znebiti. Sam vidi v povezavi kot je EU daleč več prednosti kot slabosti.

Hvala za odgovore


Jaz sem glasoval najbolj zaradi tega v kar se je Slovenija spremenila od vstopa v EU. Sovrazim EU ampak to je moje subjektivno mnenje. Objektivno gledano, VB je mogoce edina drzava na Evropskem kontinentu ki lahko zivi izven EU brez tezav. Ima svojo valuto, peto najvecjo ekonomijo sveta, ne more biti del Sengena, ekonomske vezi z ostalim svetom kot posledica dolgotrajnema britanskega imperija, stabilno ekonomijo in vojsko, vodilni v vecini stvareh, posebej tehnoloskih ali trendsetter po domace. Vplacujejo veliko za clanstvo, ta denar naj raje porabijo za svoje domace probleme.

V naslednjih dneh bo konec sveta, sploh iz medijev clanic EU, po koncu sveta gremo naprej. Prvih 5-10let bo seveda painful ampak na dolgi rok je VB na boljsem zunaj EU kot znotraj. In zato je vecina glasovala za izhod. In to ne le seljaci in krezubi kot malumni hrvaski mediji skusajo to prikazati, ampak vecina. Za ostanek so glasovati Skoti in Velizani in mogoce sever Anglije.

Angleze po domace boli kita za EU, Skote in Irce. Ce bi lahko bi se jih losali ker Skoti razen Britanskega vojaskega oporosica in tisto malo naftne ekonomije v Aberdeenu nimajo nic, Skoti so v VB to kar so Romuni in Bolgari v EU. Strosek in obremenitev. Jaz osebno pac si zelim videti da se EU tiranija razpade. To so moje sanje.

AC_DC ::

opeter je izjavil:

ZbitaGrinta je izjavil:

saj vem da si želiš turke ampak poleg vizumov ne bodo nikoli prišlči v EU hohohoh


Seveda bodo, če bodo nekateri videli kakšen hasek od tega.

Kebabđinica v vsako Eu vas bo izreden dosežek takoj po izumu kolesa, če zraven vzamejo še Kosovo republik bo sledila še sljadoljedarna !


UK referendum je bil zavezujoč ali ne ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

zmaugy ::

Loocas je izjavil:

Donald Trump o Brexitu: "To je izvanredno,
http://www.index.hr/vijesti/clanak/dona...

Tega Trumpa bi bilo za vprašat, kaj bi rekel, če bi se kakšna ameriška zvezna država odločila za izhod.. recimo Kalifornija al pa New York.

Perfect storm - a si lahko kdo ob tem zamišlja tega kretena od Trumpa kot predsednika (pa tistega bebca dodajmo še jugovzhodno od EU)?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

-valvoline- ::

http://www.index.hr/vijesti/clanak/izla...
LOL
Ze dolg pravim da bo nujno potrebno na svetovnem al vsaj eu nivoju ukinit volilno pravico tistim k niso neto vplacniki v proracun. Torej upokojencem, javnosektorasem, socijalcem itn TAKOJ odvzet volilno pravico.

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

Okapi je izjavil:

tikitoki je izjavil:


Sam sicer nisem za izstop. Dejstvo pa je, da so nekatere regulativne fore ze prav bolane. Osebno milsim, da imam pravico uporabljati zelisca, ce jih zelim in me moti, ce mi eni moronski birokrati to preprecijo.
Moron je prej tisti, ki misli, da mu kdo preprečuje rabo zelišč. Čisto nihče ti tega ne preprečuje.


Resnicni debil je tisti, ki se ne zaveda regulacije na tem podrocju.

XsenO ::


Jaz sem glasoval najbolj zaradi tega v kar se je Slovenija spremenila od vstopa v EU.


Konkretno kaj?

Tajkune in 234525 občin bi imeli neglede na EU
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

ZbitaGrinta ::

heroj Anglije



in človek ki je pokazal EU hudiča
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

maco-maco ::

Kaj?

Telbanc ::

AC_DC je izjavil:

opeter je izjavil:

ZbitaGrinta je izjavil:

saj vem da si želiš turke ampak poleg vizumov ne bodo nikoli prišlči v EU hohohoh


Seveda bodo, če bodo nekateri videli kakšen hasek od tega.

Kebabžinica v vsako Eu vas bo izreden dosežek takoj po izumu kolesa, če zraven vzamejo še Kosovo republik bo sledila še sljadoljedarna !


In potem bomo rekli, coaca coli kjokakjola.

Britanci so začutili da je zadnji trenutek, da se odcepijo
.

Čez par let, bi jih multikulti povozila, saj so deli Londona pod multikulti okupacijo glasovali 75% za ostanek v EU. Sem spremljal in je šlo za las. London in okolica so bili v večini za stay.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

fantasycamp ::

To je kriva levica, ki je brez vednosti ostalih, sploh v Nemčiji hotela vsem namesti migracijo brez konca, zdaj pa imamo, hvala Merkel..

flbroker ::

XsenO je izjavil:


Jaz sem glasoval najbolj zaradi tega v kar se je Slovenija spremenila od vstopa v EU.


Konkretno kaj?


Konkretno to da se skoraj cetrtina Mariborcanov vsak dan vozi v Avstrijo sluzit kruh ker so doma lacni. Ko sem zivel v Sloveniji pred EU, sem lahko izbiral sluzbe. Po EU sem bil prisiljen iti ven kot vecina mojih vrstnikov. Veliki male "oropajo" tistega kar je vredno, ostalo pustijo. Za EU (Nemcijo) nove revne clanice so le poceni delovna sila in vir njihovega ekonomskega razvoja. Nic drugega, asset ki ga je treba izkoristit na najboljsi mogoc nacin.

fantasycamp ::

Začetek konca, upam da še več članic reče njim NE, Slovenija tudi, mi rabimo močno notranjo politiko, kini usmerjena prodaji naših podjetij tujcem ampak grajenju našega denarja!

Loocas ::

flbroker je izjavil:

V naslednjih dneh bo konec sveta, sploh iz medijev clanic EU, po koncu sveta gremo naprej. Prvih 5-10let bo seveda painful ampak na dolgi rok je VB na boljsem zunaj EU kot znotraj. In zato je vecina glasovala za izhod. In to ne le seljaci in krezubi kot malumni hrvaski mediji skusajo to prikazati, ampak vecina. Za ostanek so glasovati Skoti in Velizani in mogoce sever Anglije.


Klobasaš idiotizme. Točno se ve, da se informirani ter izobraženi proti brexitu. Pač nisi spremljal te kampanije. Šlo je za prikazovanje istih stvar na popolnoma drugačen način. In to je eden iz vodilnih v kampaniji tudi priznal:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/vide...

In na to so opozarjali tudi že pred referendumu. Gre za izrazito lažniv in populističen pristop s strani zagovornikov brexita, ki je naslavljal ljudi, ki o stvareh milo rečeno nimajo pojma.
Matev - najslabši troll vseh časov

no comment ::

flbroker je izjavil:

Po EU sem bil prisiljen iti ven kot vecina mojih vrstnikov.

Po EU si LAHKO šel ven, bumbar!

cortez ::

This is the end of UK as we know it ! Empery my ass.





p.s. Bili so v Business Class v EU, pa so iztopli.

ohnowhy ::

flbroker je izjavil:

...

Kaj pomeni fl v tvojem vzdevku flbroker ali kaj nasploh pomeni flbroker, če nisi nek posrednik?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

Telbanc ::

Omeniti je potrebno še tabelo, ki govori o tem, kako so starejši zavrnili da bi ostali v EU.

Starejši prebivalci VB.

Zadevo se zdaj hoče pokazat, kot da so starokopitni fosili, celo zadevo zavozili.

Noben pa ne pomisli, da starejši imajo več izkušenj, pogledajo lahko nazaj v življenje, medtem ko mladino zanima samo še kak telefon bojo meli.

Starejši pač vemo, kaki nateguni so politiki, lažnjivi nateguni. In v VB so pač dobili po buči. Ker EPP pri starejših ne potegne, ker niso tako dojemljivi za slikanje rožic.

Proti so glasovali tudi vzhodno od Londona, kjer sedaj živijo bivši prebivalci Londona, ki so ga zapustili, pač iz multi kulti razlogov, da v neke Londonske četrti tudi policija ne sme več, in tako naprej.

Je pa blo to v zadnjem hipu, ker čez par let bi jih povozili. Priseljenci.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

XsenO ::

flbroker je izjavil:

XsenO je izjavil:


Jaz sem glasoval najbolj zaradi tega v kar se je Slovenija spremenila od vstopa v EU.


Konkretno kaj?


Konkretno to da se skoraj cetrtina Mariborcanov vsak dan vozi v Avstrijo sluzit kruh ker so doma lacni. Ko sem zivel v Sloveniji pred EU, sem lahko izbiral sluzbe. Po EU sem bil prisiljen iti ven kot vecina mojih vrstnikov. Veliki male "oropajo" tistega kar je vredno, ostalo pustijo. Za EU (Nemcijo) nove revne clanice so le poceni delovna sila in vir njihovega ekonomskega razvoja. Nic drugega, asset ki ga je treba izkoristit na najboljsi mogoc nacin.



ehm..... lih zaradi EU, ti je bilo daleč pooenostavljeno delo v drugih držav. Za sranje pri nas smo si krivi sami, ker izbiramo za voditelje vedno iste roparje in ne počistimo vsega kot je naredila Islandija če me spomi ne vara.
1 + 1 = 1

MadMen ::

flbroker je izjavil:



Konkretno to da se skoraj cetrtina Mariborcanov vsak dan vozi v Avstrijo sluzit kruh ker so doma lacni. Ko sem zivel v Sloveniji pred EU, sem lahko izbiral sluzbe. Po EU sem bil prisiljen iti ven kot vecina mojih vrstnikov. Veliki male "oropajo" tistega kar je vredno, ostalo pustijo. Za EU (Nemcijo) nove revne clanice so le poceni delovna sila in vir njihovega ekonomskega razvoja. Nic drugega, asset ki ga je treba izkoristit na najboljsi mogoc nacin.

Glede na statistične korelacije bi človek lahko rekel da je kvečjem EU pripomogla k službam v Sloveniji, seveda dokler se leta 2008 ni sesul sistem, zaradi "Pajdaškega" kapitalizma. Tako da če nebi bilo EU, bi imel precej manj šanse da greš izven Slovenije in bi bil obsojen na propad. Ampak seveda, malo razmišljat z glavo preveč boli.

flbroker ::

no comment je izjavil:

flbroker je izjavil:

Po EU sem bil prisiljen iti ven kot vecina mojih vrstnikov.

Po EU si LAHKO šel ven, bumbar!


Pred EU NISEM RABIL iti ven bumbar! Eno je imeti moznosti, nekaj druegega je biti prisiljen v nekaj zaradi tega ker nimas moznosti! A mislis da vsi mi ki smo sli ne bi raje ziveli v rojstnem kraju ce bi lahko tam uzivali spodobno zivljenje kot smo vcasih? Vsak od nas se spomni Maribora 2005 in Maribora 2015, v kaj se je spremnil le v piclih 10ih letih!

Grey ::

Torej je za exit volil ruralni, pretežno starejši plebes in nekaj mladih naivnežev...vsaj tako statistika kaže. Vedno znova sem presenečen kako se lahko ljudi opere. Žalostno, zgodil se je velik korak nazaj za Anglijo.

cortez ::

Največji padec funta v 30 letih !

Odločilo je podeželje v Angliji, kjer labour . delavska stranka, ni znala nagovorit ljudi.

Cameron je že odstopu, labour bo tudi zamenjal voditelja.

Darkjaar ::

flbroker je izjavil:

no comment je izjavil:

flbroker je izjavil:

Po EU sem bil prisiljen iti ven kot vecina mojih vrstnikov.

Po EU si LAHKO šel ven, bumbar!


Pred EU NISEM RABIL iti ven bumbar! Eno je imeti moznosti, nekaj druegega je biti prisiljen v nekaj zaradi tega ker nimas moznosti! A mislis da vsi mi ki smo sli ne bi raje ziveli v rojstnem kraju ce bi lahko tam uzivali spodobno zivljenje kot smo vcasih? Vsak od nas se spomni Maribora 2005 in Maribora 2015, v kaj se je spremnil le v piclih 10ih letih!


A si mogoče pomislil, da za bedo v Mariboru ni kriva EU, ampak Maribor in Slovenija?

flbroker ::

Loocas je izjavil:

flbroker je izjavil:

V naslednjih dneh bo konec sveta, sploh iz medijev clanic EU, po koncu sveta gremo naprej. Prvih 5-10let bo seveda painful ampak na dolgi rok je VB na boljsem zunaj EU kot znotraj. In zato je vecina glasovala za izhod. In to ne le seljaci in krezubi kot malumni hrvaski mediji skusajo to prikazati, ampak vecina. Za ostanek so glasovati Skoti in Velizani in mogoce sever Anglije.


Klobasaš idiotizme. Točno se ve, da se informirani ter izobraženi proti brexitu. Pač nisi spremljal te kampanije. Šlo je za prikazovanje istih stvar na popolnoma drugačen način. In to je eden iz vodilnih v kampaniji tudi priznal:
http://www.index.hr/vijesti/clanak/vide...

In na to so opozarjali tudi že pred referendumu. Gre za izrazito lažniv in populističen pristop s strani zagovornikov brexita, ki je naslavljal ljudi, ki o stvareh milo rečeno nimajo pojma.


Ma kaj glumis tu nekaj, citiras mi neke hrvaske rumene medije. Jaz zivim tukaj v SEE in poznam le par ljudi ki so glasovali za Bremain, vecina je glasovala za Brexit in to niso nobeni seljaki ampak visoko izobrazeni ljudje. Tisti ki to niso v tem delu drzave so le imigranti. Pa se ti s katerimi sem se pogovarjal (Slovaki, Litvanci) so glasovali za Brexit ker si zelijo razpada EU.

Darkjaar je izjavil:

flbroker je izjavil:

no comment je izjavil:

flbroker je izjavil:

Po EU sem bil prisiljen iti ven kot vecina mojih vrstnikov.

Po EU si LAHKO šel ven, bumbar!


Pred EU NISEM RABIL iti ven bumbar! Eno je imeti moznosti, nekaj druegega je biti prisiljen v nekaj zaradi tega ker nimas moznosti! A mislis da vsi mi ki smo sli ne bi raje ziveli v rojstnem kraju ce bi lahko tam uzivali spodobno zivljenje kot smo vcasih? Vsak od nas se spomni Maribora 2005 in Maribora 2015, v kaj se je spremnil le v piclih 10ih letih!


A si mogoče pomislil, da za bedo v Mariboru ni kriva EU, ampak Maribor in Slovenija?


Sem, ampak je malo prevec slucajno da je vse zacelo iti navzdol po vstopu v EU.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flbroker ()

no comment ::

flbroker je izjavil:


Pred EU NISEM RABIL iti ven bumbar! Eno je imeti moznosti, nekaj druegega je biti prisiljen v nekaj zaradi tega ker nimas moznosti! A mislis da vsi mi ki smo sli ne bi raje ziveli v rojstnem kraju ce bi lahko tam uzivali spodobno zivljenje kot smo vcasih? Vsak od nas se spomni Maribora 2005 in Maribora 2015, v kaj se je spremnil le v piclih 10ih letih!

MB je bil 2005 luknja. Tudi danes je luknja.

Ni MB kriv, da v njem živijo(mo) kmetavzi. Krompir in zelje. Špricer. Dlje ne sežemo.

LJ je za MB NewYork in EU ni pri tem nič kriva. Pravzaprav bi brez EU bil tu samo še pepel.

Zgodovina sprememb…

ZbitaGrinta ::

fantasycamp je izjavil:

Začetek konca, upam da še več članic reče njim NE, Slovenija tudi, mi rabimo močno notranjo politiko, kini usmerjena prodaji naših podjetij tujcem ampak grajenju našega denarja!


tudi jaz upam na čim prejšnji razapd EU
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Telbanc ::

no comment je izjavil:

flbroker je izjavil:


Pred EU NISEM RABIL iti ven bumbar! Eno je imeti moznosti, nekaj druegega je biti prisiljen v nekaj zaradi tega ker nimas moznosti! A mislis da vsi mi ki smo sli ne bi raje ziveli v rojstnem kraju ce bi lahko tam uzivali spodobno zivljenje kot smo vcasih? Vsak od nas se spomni Maribora 2005 in Maribora 2015, v kaj se je spremnil le v piclih 10ih letih!

MB je bil 2005 luknja. Tudi danes je luknja.

Ni MB kriv, da v njem živijo(mo) kmetavzi. Krompir in zelje. Šricer. Dlje ne sežemo.

LJ je za MB NewYork in EU ni pri tem nič kriva. Pravzaprav bi brez EU bil tu samo še pepel.


Bote se delali norca iz štajercev, ki si pošteno služijo kruh v Avstriji, bojo podobne posledice kot z VB. Preprosto bojo rekli Ljubljani adijo. Sploh ker se delež ki dela v Avstriji nenehno povečuje.

Telbanc je izjavil:

no comment je izjavil:

flbroker je izjavil:


Pred EU NISEM RABIL iti ven bumbar! Eno je imeti moznosti, nekaj druegega je biti prisiljen v nekaj zaradi tega ker nimas moznosti! A mislis da vsi mi ki smo sli ne bi raje ziveli v rojstnem kraju ce bi lahko tam uzivali spodobno zivljenje kot smo vcasih? Vsak od nas se spomni Maribora 2005 in Maribora 2015, v kaj se je spremnil le v piclih 10ih letih!

MB je bil 2005 luknja. Tudi danes je luknja.

Ni MB kriv, da v njem živijo(mo) kmetavzi. Krompir in zelje. Šricer. Dlje ne sežemo.

LJ je za MB NewYork in EU ni pri tem nič kriva. Pravzaprav bi brez EU bil tu samo še pepel.


Bote se delali norca iz štajercev, ki si pošteno služijo kruh v Avstriji, bojo podobne posledice kot z VB. Preprosto bojo rekli Ljubljani adijo. Sploh ker se delež ki dela v Avstriji nenehno povečuje.


Pol boste lah ggovorili, kok je MB ena luknja, ko ga ne boste več meli.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

XsenO ::

Rumeni Hrvaški tisk bo kr držal glede starosti in izobrazbe:http://www.theguardian.com/politics/ng-...
1 + 1 = 1

ohnowhy ::

Telbanc je izjavil:

...

Da gre slovenska Štajerska povsem zase in da se ne priključi mamici Štajerski, huh, nepredstavljivo.
Drugo vprašanje, če bi se mamica Štajerska sploh še spomnila in usmilila dolgo izgubljene hčerkice.
Možno seveda je, ničesar ne rečem, ampak moramo videti :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ohnowhy ()

AC_DC ::

cortez je izjavil:

Največji padec funta v 30 letih !

Odločilo je podeželje v Angliji, kjer labour . delavska stranka, ni znala nagovorit ljudi.

Cameron je že odstopu, labour bo tudi zamenjal voditelja.

Sedanji župan Londonstana Sadiq Khan je nastopal z laburisti.

Potem se čudijo, da gre ljudem od omembi laburistov na bruhanje.


fartman
Če bodo močvirniki predolgo prcali Štajerce in ostale bodo ostali sami, LJ pašaluk.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

cortez ::

ZbitaGrinta ::

AC_DC je izjavil:

cortez je izjavil:

Največji padec funta v 30 letih !

Odločilo je podeželje v Angliji, kjer labour . delavska stranka, ni znala nagovorit ljudi.

Cameron je že odstopu, labour bo tudi zamenjal voditelja.

Sedanji župan Londonstana Sadiq Khan je nastopal z laburisti.

Potem se čudijo, da gre ljudem od omembi laburistov na bruhanje.


če bo kameron in corbin odstopila naj še Khan
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

no comment ::

Telbanc je izjavil:


Pol boste lah ggovorili, kok je MB ena luknja, ko ga ne boste več meli.

Sej sploh ne veš kaj bi rad povedal.

(Definitvno pa ne veš kaj ti drugi govorijo)

cortez ::

Corbin bo letel.

Telbanc ::

no comment je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Pol boste lah ggovorili, kok je MB ena luknja, ko ga ne boste več meli.

Sej sploh ne veš kaj bi rad povedal.

(Definitvno pa ne veš kaj ti drugi govorijo)


Dobr ti veš, kaj se dogaja, štajerce se dobesedno odira z dvojnim obdavčevanjem, da ne pišem naprej.

Itak da ne vem, jaz sem zabit starček z podeželja.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Loocas ::

ZbitaGrinta je izjavil:

fantasycamp je izjavil:

Začetek konca, upam da še več članic reče njim NE, Slovenija tudi, mi rabimo močno notranjo politiko, kini usmerjena prodaji naših podjetij tujcem ampak grajenju našega denarja!


tudi jaz upam na čim prejšnji razapd EU


Dva brez služb in pameti. Tragikomično. Če zdaj nisi uspel dobiti dobre službe pri nas ali v tujini, jo bi še toliko težje z izstopom iz EU.
Matev - najslabši troll vseh časov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

ZbitaGrinta ::

Loocas je izjavil:

ZbitaGrinta je izjavil:

fantasycamp je izjavil:

Začetek konca, upam da še več članic reče njim NE, Slovenija tudi, mi rabimo močno notranjo politiko, kini usmerjena prodaji naših podjetij tujcem ampak grajenju našega denarja!


tudi jaz upam na čim prejšnji razapd EU


Dva brez služb in pameti. Tragikomično. Če zdaj nisi uspel dobiti dobre službe pri nas ali v tujini, jo bi še toliko težje z izstopom iz EU.


te moram razočarat služno imam pameti pa ravno toliko da jo opravljam tako da ni problema

cortez je izjavil:

Corbin bo letel.



pravilno
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Zgodovina sprememb…

Loocas ::

Telbanc je izjavil:

Dobr ti veš, kaj se dogaja, štajerce se dobesedno odira z dvojnim obdavčevanjem, da ne pišem naprej.


A reeeeessss .. a samo Štajerce? No super.. to bi bil lep primer zavajajoče in lažnive propagande, ki so jo bili deležni v VB. Pač marsikdo brez možganov je nasedel.
Matev - najslabši troll vseh časov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

_dice7 ::

krneki0001 ::

Telbanc je izjavil:

... štajerce se dobesedno odira z dvojnim obdavčevanjem, da ne pišem naprej...


Kaj blebetaš, tudi ljubljančani, ki delamo v tujini plačujemo dvojne davke. Vse, ki delajo v tujini dvojno obdavčujejo. Zakaj pa misliš da imajo ljudje v panami in v davčnih oazah račune.

fantasycamp ::

Loocas je izjavil:

ZbitaGrinta je izjavil:

fantasycamp je izjavil:

Začetek konca, upam da še več članic reče njim NE, Slovenija tudi, mi rabimo močno notranjo politiko, kini usmerjena prodaji naših podjetij tujcem ampak grajenju našega denarja!


tudi jaz upam na čim prejšnji razapd EU


Dva brez služb in pameti. Tragikomično. Če zdaj nisi uspel dobiti dobre službe pri nas ali v tujini, jo bi še toliko težje z izstopom iz EU.


Očitno ne razumeš kako EU deluje, to ni skupen interes, ampak interes Nemčije, ki nam kot vedno diktira, imamo največ podjetij v lasti Nemčije pa so nam rekli da moramo prodati še več!

Kako delujejo naša podjetja zdaj, povej nam? So solidna ali je vse pred prodajo?

Takim kot ti je vseeno, važno da imaš ''šiht'' pa tud če ne boš več šprehal Slovensko in te bodo tujci vodili.

Loocas ::

krneki0001 je izjavil:

Kaj blebetaš, tudi ljubljančani, ki delamo v tujini plačujemo dvojne davke.


Sorči, samo to ti en štajerc ne bo verjel, pa da narediš ne vem kaj.

fantasycamp je izjavil:


Očitno ne razumeš kako EU deluje, to ni skupen interes, ampak interes Nemčije, ki nam kot vedno diktira, imamo največ podjetij v lasti Nemčije pa so nam rekli da moramo prodati še več!
Kako delujejo naša podjetja zdaj, povej nam? So solidna ali je vse pred prodajo?
Takim kot ti je vseeno, važno da imaš ''šiht'' pa tud če ne boš več šprehal Slovensko in te bodo tujci vodili.


Kristalno dobro razumem te stvari. Tebe bo pojedla Kitajska, ne pa Nemčija. A ti bo potem bolje?
Matev - najslabši troll vseh časov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loocas ()

Blazz ::

spet en k naklada o dvojnih davkih, izračuna pa ne zna pokazat, ker je to larifari.

krneki0001 ::

Loocas je izjavil:

...Tebe bo pojedla Kitajska, ne pa Nemčija. A ti bo potem bolje?


Če te nemčija poje, boš imel vsaj minimalno plačo, če te kitajska poje, tudi minimalnega zdravstvenega zavarovanja ne boš imel, kaj šele plače.

ZbitaGrinta ::

EXCLUSIVE - 'Europe will fall very soon': Now even MEPs say EU will CRUMBLE within five years after shock Brexit result
Sweden, Germany, Italy and France all under pressure to hold referendums
Brexit vote will cause a 'domino effect' - 'it is just a matter of time'
Right wing parties claim European wide support for EU break up
Shocked Eurocrats went to bed fearing the 'scrapheap' by morning

http://www.dailymail.co.uk/news/article...


torej who s next ???
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Telbanc ::

krneki0001 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

... štajerce se dobesedno odira z dvojnim obdavčevanjem, da ne pišem naprej...


Kaj blebetaš, tudi ljubljančani, ki delamo v tujini plačujemo dvojne davke. Vse, ki delajo v tujini dvojno obdavčujejo. Zakaj pa misliš da imajo ljudje v panami in v davčnih oazah račune.


Pravim da gre vsak dan, vsako jutro, 200 avtobusov samo iz MB v Avstrijo. Če zastopiš, kaj dolgoročno lahko Ljubljani prinese taka politika.

Sploh ko se bojo začeli štajerci spraševat, za koji k..c se vsak dan vozimo. Če bi lah meli to tle.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Loocas ::

Telbanc je izjavil:

Pravim da gre vsak dan, vsako jutro, 200 avtobusov samo iz MB v Avstrijo. Če zastopiš, kaj dolgoročno lahko Ljubljani prinese taka politika.


Bo tega bo precej manj, če bi šli iz EU.
Matev - najslabši troll vseh časov

fantasycamp ::



Kristalno dobro razumem te stvari. Tebe bo pojedla Kitajska, ne pa Nemčija. A ti bo potem bolje?


Kitajci niso na isti ravni, tja lahko podjetje iz Slovenije kaj proda, težko je da podjetja ki so bila top v EX Yu prodajo kaj več v Nemčiji ki je tehnološko nad vsemi, mi pa lahko v Aziji vsaj z določenimi konkuriramo!

Ko pa si samostojna država te noben ne more pojest, ker sam podpišeš sporazume, pač takšne ki koristijo tvoji politiki, ne pa take ki zdaj nameče Nemčiji!

Še Američani ki so velesila, so desetletja nazaj prepovedali Japoncem na polno prodajat avte ker so jih prekašali, samo zato da so rešili svojo industrijo, zdaj pa prodajajo na milijone slabih avtov, ampak so v svoji državi zaščiteni...

Tebi ni jasno, da morajo manjše države še bolj ščititi svoje gospodarstvo, ker ko se odprejo nimajo vzvoda konkurirat na odprtem bojišču!

tikitoki ::

Telbanc je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

... štajerce se dobesedno odira z dvojnim obdavčevanjem, da ne pišem naprej...


Kaj blebetaš, tudi ljubljančani, ki delamo v tujini plačujemo dvojne davke. Vse, ki delajo v tujini dvojno obdavčujejo. Zakaj pa misliš da imajo ljudje v panami in v davčnih oazah račune.


Pravim da gre vsak dan, vsako jutro, 200 avtobusov samo iz MB v Avstrijo. Če zastopiš, kaj dolgoročno lahko Ljubljani prinese taka politika.

Sploh ko se bojo začeli štajerci spraševat, za koji k..c se vsak dan vozimo. Če bi lah meli to tle.


TO moras pa biti res debil, ca zelis izstop iz EU, ce hodis v Avstrijo delat:)
««
4 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

a bo Hard Brexit al ne bo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
789277 (6107) AndrejO
»

Kaj se zgodi ce drzava zapusti Euro

Oddelek: Loža
236891 (5327) Furbo

Več podobnih tem