» »

Izstop Velike Britanije iz EU

Izstop Velike Britanije iz EU

Temo vidijo: vsi
««
3 / 35
»»

Jerry000 ::

Se opravičujem, ne da se mi brat vseh postov v tej temi, ali je že znano, bo odstopila iz EU? Edino za kar mi je žal je, ker sem veliko naročal online v Britaniji...zdaj bo pa še carina padla, če iztopijo :/

bambam20 ::

s1m0n je izjavil:

Zagor_tenay je izjavil:

Napovedal sem, da bodo Britanci glasovali za izhod, a bodo vseeno ostali v EU. Še vedno mislim, da bo tako. Če ne drugače bodo čez leto dni ponovili referendum. Za vso to Eurofobijo je pa najbolj kriva Merklova s svojim pozivom migrantom naj pridejo v EU. Ona bi morala prva odstopiti.


Kaj ima tole veze z Britanci ? Za večino migrantov so si sami krivi (njihove kolonije).


če imaš kolonije še ne pomeni, da morajo pridet živet v tvoje stanovanje oz. državo.

darkolord ::

Jerry000 je izjavil:

zdaj bo pa še carina padla, če iztopijo :/
Ni nujno. Obema stranema ostaja v interesu čimlažje trgovanje.

bambam20 ::

Jerry000 je izjavil:

Se opravičujem, ne da se mi brat vseh postov v tej temi, ali je že znano, bo odstopila iz EU? Edino za kar mi je žal je, ker sem veliko naročal online v Britaniji...zdaj bo pa še carina padla, če iztopijo :/



Ja ubogi ti. Zdaj tudi mene srček boli. Jaz pa v življenju nisem naročili niti zobotrebca iz Britanije.

zmaugy ::

Jerry000 je izjavil:

Se opravičujem, ne da se mi brat vseh postov v tej temi, ali je že znano, bo odstopila iz EU? Edino za kar mi je žal je, ker sem veliko naročal online v Britaniji...zdaj bo pa še carina padla, če iztopijo :/


Trenutno so verjetno cene ugodne. >:D

Furbo ::

Jerry000 je izjavil:

Se opravičujem, ne da se mi brat vseh postov v tej temi, ali je že znano, bo odstopila iz EU? Edino za kar mi je žal je, ker sem veliko naročal online v Britaniji...zdaj bo pa še carina padla, če iztopijo :/

Kakšen kekec pa si ti? A resno misliš, da so že kar danes izven EU pa carine in meje isto sekundo nazaj?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

jype ::

Zbita-Grinta> BRAVO BRITANCI KONČNO SE BOSTE LOČILI OD DIKTARSKEGA EU PRAVILNA ODLOČITEV

Tako je:

https://twitter.com/JayneHowarth/status...

Najpravilnejša odločitev nepismenih kmetov v zgodovini Združenega kraljestva.

razerznak> že res , sam bodo SAMI pisali svoje zakone ne pa eurofašisti,

Upoštevat bodo morali pa naše zakone, ker sicer ne bodo mogli prodajat pri nas.

Edina razlika bo v tem, da bodo v pogajanjih za vstop na (zdaj samo še 450 milijonski) trg na nivoju Bosne.

http://www.londonstockexchange.com/exch...

"Plače bodo šle gor!"

V bistveno manj vrednem denarju, ja, podobno kot bi šle v Grčiji, če je EU ne bi reševala.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: hamez66 ()

tikitoki ::

Reforma EU bi bila smiselna, razpad pa bo samo skodil vsem Evropejcem. V vsakem primeru pa bo njih in nas ta odlocitev, vsaj kratkorocno, drago stala.

V vsakem primeru pa je vecina argumentov za izstop prav pateticnih. Razen za rasiste, nestrpneze,....

samotest ::

No more EU, no more United Kingdom .. sev. Irska in Škotska bosta kmalu ponavljali to vajo interno.

dice7 ::

Furbo je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Se opravičujem, ne da se mi brat vseh postov v tej temi, ali je že znano, bo odstopila iz EU? Edino za kar mi je žal je, ker sem veliko naročal online v Britaniji...zdaj bo pa še carina padla, če iztopijo :/

Kakšen kekec pa si ti? A resno misliš, da so že kar danes izven EU pa carine in meje isto sekundo nazaj?

Kako leto bo verjetno trajalo vse skupi, najprej da vlada dokaj poenoti potem razna pogajanja in dogovori

Kebo ::

Sam Britanci pa niso lih preveč brihtni, 47% izvoza je v druge članice EU. Me zanima kako se bodo počutili čez par let, ko bodo padle carine in bo gospodarska rast negativna.

Loocas ::

Kebo je izjavil:

Sam Britanci pa niso lih preveč brihtni, 47% izvoza je v druge članice EU. Me zanima kako se bodo počutili čez par let, ko bodo padle carine in bo gospodarska rast negativna.


Saj tisti ta brihtni so glasovali proti brexitu.
Matev - najslabši troll vseh časov

flbroker ::

Ja, VB bo bankrotirala zdaj, potrese in tornade pricakujemo in dolge vrste lacnih in bosih Anglezev ki bodo prosili Bruselj za odpuscanje. Hahahahah, VB je peta najvecja ekonomija sveta, a ti mislis da so to ena jajca kot je Slovenija pa da se jim hlace tresejo kaj bo zdaj? Vceraj smo po najvecjem dezju sli glasovat, ce bi kace padale mi ne bi preprecilo iti na volisce.

Utk ::

Sej ne da je to dobro, ampak morda se bojo pa vseeno zdaj v Bruslju malo zamislili kaj delajo. Ah, sanjam.

tikitoki ::

samotest je izjavil:

No more EU, no more United Kingdom .. sev. Irska in Škotska bosta kmalu ponavljali to vajo interno.


To bi bilo zabavno gledati:)

49106 ::

Ta brihtni so upal, da bojo ovce za zmeraj, ovce.

tikitoki ::

Loocas je izjavil:

Kebo je izjavil:

Sam Britanci pa niso lih preveč brihtni, 47% izvoza je v druge članice EU. Me zanima kako se bodo počutili čez par let, ko bodo padle carine in bo gospodarska rast negativna.


Saj tisti ta brihtni so glasovali proti brexitu.


Koliksna pa je bila udelezba? Se mi zdi, da dalec od 100%.

razerznak ::

jype je izjavil:



razerznak> že res , sam bodo SAMI pisali svoje zakone ne pa eurofašisti,

Upoštevat bodo morali pa naše zakone, ker sicer ne bodo mogli prodajat pri nas.

Edina razlika bo v tem, da bodo v pogajanjih za vstop na (zdaj samo še 450 milijonski) trg na nivoju Bosne.

http://www.londonstockexchange.com/exch...



sej pa lahk začnejo trgovat še z temi državami ki imajo eu sankcije, npr rusija , zdej lahk delajo svoje trade deale
vesoljec nacist fojb
#trump2016
ups https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

SimplyMiha ::

Okapi ::

Malce nenavadno bo le to, da se bomo v Bruslju še vedno po angleško pogovarjali, čeprav Angležev ne bo več zraven. Ampak konec koncev so v Evropi tudi latinsko govorili še tisoč let po tem, ko nikjer več ni bilo Latincev.;)

Jerry000 ::

Furbo je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Se opravičujem, ne da se mi brat vseh postov v tej temi, ali je že znano, bo odstopila iz EU? Edino za kar mi je žal je, ker sem veliko naročal online v Britaniji...zdaj bo pa še carina padla, če iztopijo :/

Kakšen kekec pa si ti? A resno misliš, da so že kar danes izven EU pa carine in meje isto sekundo nazaj?

Ne, ampak govorim za v prihodnje. Obsojat in žalit pa res ni treba. No seicer pa od slo-tech pričakujem takšne bisere kot si ti

Loocas ::

Izlazak iz EU izglasali seljaci, starci i socijalni slučajevi
http://www.index.hr/vijesti/clanak/izla...
Matev - najslabši troll vseh časov

Jerry000 ::

bambam20 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Se opravičujem, ne da se mi brat vseh postov v tej temi, ali je že znano, bo odstopila iz EU? Edino za kar mi je žal je, ker sem veliko naročal online v Britaniji...zdaj bo pa še carina padla, če iztopijo :/



Ja ubogi ti. Zdaj tudi mene srček boli. Jaz pa v življenju nisem naročili niti zobotrebca iz Britanije.

Ja, prou, js sm pa ogromno naročal. A veš, če mene to moti še ne pomen da tebe tudi, govorim zase in nisem pod nobenim pogojem reku še za tebe, če pa sem, pa prosim citiraj, da vidim.

Loocas ::

Matev - najslabši troll vseh časov

49106 ::

Loocas je izjavil:

Izlazak iz EU izglasali seljaci, starci i socijalni slučajevi
http://www.index.hr/vijesti/clanak/izla...



Potrebno jim je odvzeti volilno pravico

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zmaugy ::

Okapi je izjavil:

Malce nenavadno bo le to, da se bomo v Bruslju še vedno po angleško pogovarjali, čeprav Angležev ne bo več zraven. Ampak konec koncev so v Evropi tudi latinsko govorili še tisoč let po tem, ko nikjer več ni bilo Latincev.;)


Tole sem tudi jaz razmišljal že nekajkrat. Precej hecno.

tikitoki ::

Okapi je izjavil:

Malce nenavadno bo le to, da se bomo v Bruslju še vedno po angleško pogovarjali, čeprav Angležev ne bo več zraven. Ampak konec koncev so v Evropi tudi latinsko govorili še tisoč let po tem, ko nikjer več ni bilo Latincev.;)


Latincev tko ni nikoli bilo.

ZbitaGrinta ::

britanci so končno svobodni

EU mafijska združba se počasi seseda vsaka mafija mora enkrat pasti
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

MadMen ::

Okapi je izjavil:

Malce nenavadno bo le to, da se bomo v Bruslju še vedno po angleško pogovarjali, čeprav Angležev ne bo več zraven. Ampak konec koncev so v Evropi tudi latinsko govorili še tisoč let po tem, ko nikjer več ni bilo Latincev.;)

Ni nič smešno, angleščina je dandanes "Univerzalni jezik", pač treba se odločit kako se bomo sporazumevali.

Loocas ::

hahaha

VIDEO Lagali građanima: Tabor za izlazak Britanije iz EU-a priznao da je širio lažne
http://www.index.hr/vijesti/clanak/vide...
Matev - najslabši troll vseh časov

XsenO ::

Nevem ali sem toliko odklopljen od dogajanja toda zakaj nekateri tako ploskate odstopu in hočete da bi še ostali odstopili...oziroma kako vam je EU stopila tako na žulj, da se jo želite znebiti. Sam vidi v povezavi kot je EU daleč več prednosti kot slabosti.

Hvala za odgovore
1 + 1 = 1

Loocas ::

ZbitaGrinta je izjavil:

britanci so končno svobodni
EU mafijska združba se počasi seseda vsaka mafija mora enkrat pasti


Ta najstarejša evropska mafija se je odcepila od matice Evrope, to hočeš rečt?
Matev - najslabši troll vseh časov

ZbitaGrinta ::

edini ki so razočarani z izstopom britanije z EU so MERKEL OBAMA CAMERON BANKIRJI IN LEVIČARJI

britanci so si nazaj vzeli državo saj niso neumni da jim bodo diktirali eni norci z brusla

danes je velika zmaga za britanske ljudi in velik poraz za elito


srečen dan neodvisnosti BRITANIJA
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Zgodovina sprememb…

Loocas ::

XsenO je izjavil:

Nevem ali sem toliko odklopljen od dogajanja toda zakaj nekateri tako ploskate odstopu in hočete da bi še ostali odstopili...oziroma kako vam je EU stopila tako na žulj, da se jo želite znebiti. Sam vidi v povezavi kot je EU daleč več prednosti kot slabosti.
Hvala za odgovore


To bi tudi sam hotel izvedeti, kako lahko v državi, kjer gre 70% izvoza v EU in od tega živi več kot polovico Slovencev, nekateremu pade na glavo, da bi šel ven iz EU.
Problem ni EU, problem je Kitajska. Ta jemlje delavna mesta Evropejcem.
Matev - najslabši troll vseh časov

Okapi ::

tikitoki je izjavil:

Okapi je izjavil:

Malce nenavadno bo le to, da se bomo v Bruslju še vedno po angleško pogovarjali, čeprav Angležev ne bo več zraven. Ampak konec koncev so v Evropi tudi latinsko govorili še tisoč let po tem, ko nikjer več ni bilo Latincev.;)


Latincev tko ni nikoli bilo.
A smo našli še enega, ki se dela pametnega, čeprav pojma nima?
Latins (Italic tribe) @ Wikipedia

Matako ::

Brexit je očitna ameriška zarota, samo očitno dobra je tudi za Putina.

Brexit združuje.
/\/\.K.

MadMen ::

ZbitaGrinta je izjavil:

edini ki so razočarani z izstopom britanije z EU so MERKEL OBAMA CAMERON BANKIRJI IN LEVIČARJI

britanci so si nazaj vzeli državo saj niso neumni da jim bodo diktirali eni norci z brusla

danes je velika zmaga za britanske ljudi in velik poraz za elito


srečen dan neodvisnosti BRITANIJA

Britanija je bila že pred tem neodvisna, hillbilly.

Loocas ::

ZbitaGrinta je izjavil:

srečen dan neodvisnosti BRITANIJA


Britanija? Saj maš prav.. kaj dolgo več ne bo VELIKA.
Matev - najslabši troll vseh časov

ZbitaGrinta ::

Loocas je izjavil:

ZbitaGrinta je izjavil:

srečen dan neodvisnosti BRITANIJA


Britanija? Saj maš prav.. kaj dolgo več ne bo VELIKA.



tako kot EU ne bo več dolgo velik hahahaha
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Loocas ::

ZbitaGrinta je izjavil:

tako kot EU ne bo več dolgo velik hahahaha


S Turčijo bo precej večji kot z VB. hihihihi
Matev - najslabši troll vseh časov

tikitoki ::

XsenO je izjavil:

Nevem ali sem toliko odklopljen od dogajanja toda zakaj nekateri tako ploskate odstopu in hočete da bi še ostali odstopili...oziroma kako vam je EU stopila tako na žulj, da se jo želite znebiti. Sam vidi v povezavi kot je EU daleč več prednosti kot slabosti.

Hvala za odgovore


Sam sicer nisem za izstop. Dejstvo pa je, da so nekatere regulativne fore ze prav bolane. Osebno milsim, da imam pravico uporabljati zelisca, ce jih zelim in me moti, ce mi eni moronski birokrati to preprecijo.

bambam20 ::

Ljubljana bi bila enako proti izstopu iz EU-ja. Treba pokazat, da si drugačen, nazadnjaški.

zmaugy ::

SimplyMiha je izjavil:

Raging Scots to demand independence: Nationalists immediately pounce for their second chance to leave UK after Scotland votes overwhelmingly to stay in the EU

Še bo zanimivo.


Sem skeptik, bomo videli kaj bo prinesel čas (na kakšn način se bodo lotili protagonistov idej za neodvisnost Škotske). Če bi se uresničilo, bi Angležem kar privoščil.

ZbitaGrinta ::

Loocas je izjavil:

ZbitaGrinta je izjavil:

tako kot EU ne bo več dolgo velik hahahaha


S Turčijo bo precej večji kot z VB. hihihihi



saj vem da si želiš turke ampak poleg vizumov ne bodo nikoli prišlči v EU hohohoh
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

Okapi ::

tikitoki je izjavil:


Sam sicer nisem za izstop. Dejstvo pa je, da so nekatere regulativne fore ze prav bolane. Osebno milsim, da imam pravico uporabljati zelisca, ce jih zelim in me moti, ce mi eni moronski birokrati to preprecijo.
Moron je prej tisti, ki misli, da mu kdo preprečuje rabo zelišč. Čisto nihče ti tega ne preprečuje.

Matako ::

Loocas je izjavil:

ZbitaGrinta je izjavil:

tako kot EU ne bo več dolgo velik hahahaha


S Turčijo bo precej večji kot z VB. hihihihi


Hm, na referendumu so bili ena najbolj homogenih volilnih skupin... mohamedanci.

Verjetno so naceljni ravno zato pohiteli z referendumom - še nekaj let in ne bi mogli več pridelati tistih par procentov plusa...
/\/\.K.

opeter ::

ZbitaGrinta je izjavil:

saj vem da si želiš turke ampak poleg vizumov ne bodo nikoli prišlči v EU hohohoh


Seveda bodo, če bodo nekateri videli kakšen hasek od tega.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Miha 333 ::

zmaugy je izjavil:

Okapi je izjavil:

Malce nenavadno bo le to, da se bomo v Bruslju še vedno po angleško pogovarjali, čeprav Angležev ne bo več zraven. Ampak konec koncev so v Evropi tudi latinsko govorili še tisoč let po tem, ko nikjer več ni bilo Latincev.;)


Tole sem tudi jaz razmišljal že nekajkrat. Precej hecno.

Angleščina je uradni jezik tudi na Irskem in na Malti.

zmaugy ::

Miha 333 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Okapi je izjavil:

Malce nenavadno bo le to, da se bomo v Bruslju še vedno po angleško pogovarjali, čeprav Angležev ne bo več zraven. Ampak konec koncev so v Evropi tudi latinsko govorili še tisoč let po tem, ko nikjer več ni bilo Latincev.;)


Tole sem tudi jaz razmišljal že nekajkrat. Precej hecno.

Angleščina je uradni jezik tudi na Irskem in na Malti.


Ampak v obeh državah imajo svoj avtohtoni jezik, angleščina je tam bolj kot ne okupatorski jezik.

XsenO ::

tikitoki je izjavil:

XsenO je izjavil:

Nevem ali sem toliko odklopljen od dogajanja toda zakaj nekateri tako ploskate odstopu in hočete da bi še ostali odstopili...oziroma kako vam je EU stopila tako na žulj, da se jo želite znebiti. Sam vidi v povezavi kot je EU daleč več prednosti kot slabosti.

Hvala za odgovore


Sam sicer nisem za izstop. Dejstvo pa je, da so nekatere regulativne fore ze prav bolane. Osebno milsim, da imam pravico uporabljati zelisca, ce jih zelim in me moti, ce mi eni moronski birokrati to preprecijo.


Sam po drugi strani so druge regulative prinesle do tega, da bo roaming kmalu stvar preteklosti
1 + 1 = 1
««
3 / 35
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

a bo Hard Brexit al ne bo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
789271 (6101) AndrejO
»

Kaj se zgodi ce drzava zapusti Euro

Oddelek: Loža
236876 (5312) Furbo

Več podobnih tem