» »

Spletni nakup novih adidask se konča z razočaranjem

Spletni nakup novih adidask se konča z razočaranjem

MoRp ::

Vem da lahko zadevo vrnem in jo tudi bom. Pa vendar za poštnino sem dal 10€, vračilo 10€ in ponovno pošiljanje 10€.
Zakaj sem odprl tole temo, ker ne morem verjet, da se to lahko zgodi?! Ali to pomeni, da je nekdo vrnil tele adodaske nazaj in je to to? Otroci z lahkoto prerastejo stevilko v enem mesecu, ali naj kar vrnem takrat in narocim nove, saj sem narocil premajhne? In tako v nedogled? Ozoroma opcija 2, na bolhi kupujem rabljeno robo in jo prodajam kot novo?! WTF?!
[img]http://shrani.si/t/36/h9/4jaqVhLR/20160... Rabljeno]

Aston_11 ::

Vrni na njihove stroške.

MoRp ::

Aston_11 ::

Potrošnik, ki je pravilno obvestil prodajalca o napaki, ima pravico od prodajalca zahtevati, da:
- odpravi napako na blagu ali
- vrne del plačanega zneska v sorazmerju z napako ali
- blago z napako zamenja z novim brezhibnim blagom ali
- vrne plačani znesek.
V vsakem primeru ima potrošnik tudi pravico, da od prodajalca zahteva povrnitev škode, zlasti pa povračilo stroškov materiala, nadomestnih delov, dela, prenosa in prevoza izdelkov, ki nastanejo zaradi izpolnitve obveznosti iz prejšnjega odstavka tega člena.


Slika je nekam majhna...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

MoRp ::

Naročeno iz UK tudi pade pod tole?

Aston_11 ::

Ne. Poglej na njihovi spletni strani, imajo ponavadi objavljene pogoje, glede tega pa komplicirajo manj kot naši. jaz niti ne bi vračal, bi zahteval kupnino nazaj s stroški, pa da vidiš, kaj bo.

Ales ::

Pokaži normalno sliko, na temle thumbnailu se nič ne vidi, razen nečesa modrega. Kaj je to, vložek, podplat, sploščen modri jogurt..? ;)

fantasycamp ::

katera trgovina, da vemo kje ne kupit?

bobby ::

Kaj sploh je narobe z Adidaskam?
Stokas ja, ampak razlog?
Kar si kupil izven Slo meja, je strosek posiljanja na tebi, razen, ce se z prodajalcem explicitno ne dogovoris drugace.
Kaj imajo adidaske problem z rastjo otrok?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

toplakd ::

Dejansko je celi prvi prispevek brez nekega repa in glave.

bobby ::

toplakd je izjavil:

Dejansko je celi prvi prispevek brez nekega repa in glave.



+1
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

SimplyMiha ::

Ja, ta je pa bosa. 8-)

perci ::

Glede na OP-ovo pismenost, se je treba resno vprašati, kdo je pri tem naročilu zajebal.

Recimo, "used" v oglasu pomeni rabljeno.

MoRp ::

perci je izjavil:

Glede na OP-ovo pismenost, se je treba resno vprašati, kdo je pri tem naročilu zajebal.

Recimo, "used" v oglasu pomeni rabljeno.


Fair enough. Ko še enkrat preberem prvi post niti meni ni jasno kaj sem želel takrat napisat :|

V razočaranju prejetega izdelka sem s telefonom napisal post, ki

toplakd je izjavil:

Dejansko je celi prvi prispevek brez nekega repa in glave.
.

Torej še enkrat na sportsdirect.com sem za otroka naročil adidaske (@perci tam ne prodajajo "used" stvari) domov pa dobil:


In se vprašal kako lahko kaj takega pošljejo, kot novo? Danes ko je naval jeze minil in je paypal razrešil zadevo v mojo korist sem bolj počasi spesnil in poskusil popraviti vtis. Torej čevlji imajo vidne znake nošenja (celoten podplat bi moral imeti neke napise in znake, pa jih zaradi obrabe nima več, še več pri prstih je videti da je otrok zadevo nosil več kot samo 1x oz da negre za par, ki je bil na voljo za pomerjanje.

Torej vse kar sem želel je delit bolečino z nekom :), in dobiti kak nasvet - hvala @aston. Pa mogoče opozorit, da ko kupujete v sportsdirect v opombo napišite, da želite prejeeti nov izdelek (Zgleda, da to pri njih ni samoumevno...)

toplakd ::

Če bi imeli fizično trgovino, bi pomislil da je nekdo pripeljal otroka preobut v večjo številko ko je slednje prerasel :)
Ti bi pa potem dobil škatlo z rabljenimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: toplakd ()

bauci ::

Super da ti je uspelo zadevo rešiti v tvojo korist in hvala za informacije. Komentarji na Slo-tech - raje pozabi, ker ta forum postaja en babji cvek ne pa resni forum kot bi človek razumel iz naslova :(.

MoRp ::

toplakd je izjavil:

Če bi imeli fizično trgovino, bi pomislil da je nekdo pripeljal otroka preobut v večjo številko ko je slednje prerasel :)
Ti bi pa potem dobil škatlo z rabljenimi.


Jah sam sem pomislil sicer na 30 dnevni rok, ko lahko vrneš artikel kupljen na netu... Se pravi vsakih 25 dni otroku menjaš čevlje :) Problem je samo, da bi moral vrniti v originalni embalaži in nepoškodovanega - če pogledaš fotko je tudi embalaža uničena :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zanimivost: Zna kdo izracunati nalogo, ki jo imao otroci v 4-tem razredu osnovne sole

Oddelek: Loža
396298 (4012) crniangeo
»

Nadgradnja računalnika

Oddelek: Strojna oprema
14950 (718) Riff
»

Asus P8Z77-V PRO USB porti prekinjajo

Oddelek: Pomoč in nasveti
151477 (1285) nokia6310
»

Nakup novega/rabljenega avtomobila

Oddelek: Na cesti
313985 (3685) Echbart
»

HTC HD7 nakup????

Oddelek: Mobilne tehnologije
202786 (2424) Jaži

Več podobnih tem